Opinie o GCB Centrostal w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GCB Centrostal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GCB Centrostal o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GCB Centrostal w Bydgoszcz

Może lepiej niech się Ino za handel telewizorami weźmie. Tego też nie umieją, ale mniej ludzi pogrążą:) Satyr restruktutyzuje:). No nie dobijajcie mnie- nie narestrukturytzował się w Łodzi? No ale skoro(usunięte przez administratora) chyba firma higieniczna:)

Jezier znowu grasuje w Bydgoszczy. restruktyzuje to co sam rozpierdzielił. Elita z Inowrocławia prawie w komoplecie jest. A jka tam ten wniosek o upadłość jest w tym sądzie czy go nie ma w końcu.

Janek

Wszyscy, którzy mogli dokonali już abordażu na Łódź. Jest tam już tata Zbig z synkiem, jest i I sekretarz z Ina. Piotruś ewakuował się do "władzy miejskiej". Zostali tylko [usunięte przez moderatora] (już kończy swój domek) i kabel smarowany wazeliną z Ina. A zapomniałbym o [usunięte przez moderatora], ale ....... o nim już chyba nikt nie pamięta. Szkoda firemki, szkoda[usunięte przez moderatora]

Ta firma zniszczy nawet najlepszy talent handlowy !!!!Uciekajcie czym prędzej!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GCB Centrostal odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Zresztą co umieją ci z Inowrocławia, pokazali już nie tylko w Bydzi, ale i w Łodzi:).

an

Ten oddziałek, Srebrna, całą swoją pozycję wypracował przez poparcie(usunięte przez administratora) Pełnonocnika, który był prezesem w Inowrocławiu. Faworyzowane pupilki Pełnonocnika obrastały w piórka i teraz się panoszą obsrywając głownie tego, któremu prawie wszystko (usunięte przez administratora)tego nie widział? Chyba nie chciał widzieć. Jak i paru innych rzeczy. A czy teraz widzi efekty rządów "cinkciarzy"?

poprawna

CIEKAWE DLACZEGO KAŻDEGO MIESIACA KASUJE SIE NADGODZINY W SYSTEMIE?NA KAZDYM DZIALE SĄ OSOBY KTORE TO ROBIĄ.JEZELI KTOS POZWIE ICH DO SĄDU TO CZY OSOBY KTORE TO ROBIA, NA WYRAŹNE POLECENIE SZEFOW DZIAŁOW POTWIERDZA TO? MOŻE CZAS NA KONTROLE Z PIP? NAWET TUTAJ SĄ OSZCZEDNOŚCI!

srebrna

Tak się zaczytałam w wasze wpisy. Jedno jest pewne układ to był za czasów żelaznej damy i prezesa, który na ławach oskarżeń zasiaduje. Długów narobił i tyle. A co do całego Inowrocławia to trudno się z tym faktem nie zgodzić. Niby jedna firma a uprzywilejowany jeden bardzo słaby ostatnio oddziałek przy korytku. Tu przydało by się naprawdę trzęsienie ziemi tylko i wyłącznie na samej górze. Twardogłowi pozostaną. Jak macie propozycje rozwoju Naszej Firmy to zachęcam do wpisywania a potem [usunięte przez moderatora]prześlemy link do forum.

informator - 2011-01-26 12:39:17 informacje z pierwszej ręki od kogoś przy korycie (jeszcze). Decyzja sądu uklaże się w Monitorze Sądowym i Gospodar.i będzie wiadomo, czy jest układ czy upadłość. A swoją drogą, to nie jest OK nic nie powiedzieć pracownikom - wszystko trzymają w tajemnicy, ale zwolnienia już się zaczęły - trochę w oddziałach, trochę w samej Bydgoszczy. I na tym nie koniec, co miesiąc odstrzały. To nie jest ok? Od kiedy ta firma liczy się z kimkolwiek? Nieudaczniki z Inowrocławia dbają tylko o własne tyłki. Prezes chyba boi się mieć własne zdanie dlatego rządzą jego "wazeliniarze" (Jeden zresztą się już nachapał i uciekł do "miasta":)). A oni Centrostal, ludzi i klientów mają za nic. Poprzedni Prezes błędy popełniał, ale z ludźmi się liczył, dlatego ciężkie chwile Centrostal przetrwał. Obecny ludzi ma za nic, dlatego tak kończy. Panie[usunięte przez moderatora], firma to LUDZIE. Ale Pan o tym zapomniał, oddając władzę przekrętasom, w dodatku nieudolnym, z Inowrocławia.

obserwator - 2011-01-24 14:14:20 i tak się pewnie stanie, skoro 20.01.2011 wpłynął do sądu w Bydgoszczy wniosek o upadłość. Pewnie znowu będzie układ i na wiele lat brak rozwoju, zwolnienia itp. Już to przerabiali!!! Amen

skad macie info o upadłości?

Wielkie wymagania zero kasy zero sprzedaży zero materiału zero zainteresowania tym co sie dzieje w oddzialach. Rozwalili calą firmę zwalniają ludzi tylko nie tych co trzeba (pseudo szef z Inowrocławia powinien wylecieć z hukiem w pierwszej kolejności) a potem reszta lizusów .dobrzy pracownicy są niedoceniani. Wszystko jest na NIE

Smyk

Polecam pracę w tej "firmie"....jeśli ktoś jest (usunięte przez administratora)w tym momencie pomogą tam Tobie...popchną Cię w przepaść.....

vice

Przykro patrzeć co się dzieje z firmą. Traci resztki reputacji i jest przedmiotem kpin. (a mogło przecież byc inaczej). Pozostali tam chyba tylko dyletanci.

aaaa

(usunięte przez administratora) z zarządu (usunięte przez administratora) jedną z najlepszych firm w tej branży, jaką był kiedyś Centrostal. Teraz to już zwykły, upadający (usunięte przez administratora)Likwidują oddziały, które kiedyś były dobrze prosperującymi spółkami-córkami. Potem gamonie z Bydgoszczy (i Ukrainy) wzięły je do siebie jako oddziały a teraz likwidują, bo nie umieją zarządzać. Zresztą ten zarząd tylko do przekrętów się nadaje, bo normalnego handlu zorganizować nie umiał. Rozwalili w drobny mak to, co było budowane przez lata.

aj

Wiem że szukaja ludzi do handlu. Co powiecie o tej firmie, warunkach pracy, zarobkach, ludziach. Warto?

he he, no co ty, w tej firmie im większa łajza, tym ma lepiej. niedługo same szumowiny zostaną.

.....

Coraz większe dziadostwo. Układy, układy i jeszcze raz układy. Rządzi (usunięte przez administratora), a (usunięte przez administratora) raczej już tego nie ogarnia. Gnojenie ludzi, uprzywilejowanie w dostępie do towaru, reglamentacja towaru, wielkie wymagania i przerośnięte ambicje. I pilnowanie tylko swoich i kolesiów stołków. Kiedyś to była Firma, teraz jest dno i.... Dlaczego? Bo nie szanuje się ludzi!

anonin

Centrostal Bydgoszcz to jedna wielka ściema!!!!!!!!(usunięte przez administratora) ,czuję się jak pracownik urzędu statystycznego.Wieczne wypełnianie tabelek,analiz, sprawozdań a gdzie prawdziwa praca?

jaro

Atmosfera (usunięte przez administratora). Ci, którzy zawdzięczają byłemu Prezesowi wszystko, teraz wieszają na nim psy i szczują, żeby przypodobać się obecnemu prezesowi. "(usunięte przez administratora) pilnują tylko własny stołków, podobnie jak i reszta kierownictwa i dyrekcji, którzy się chyba ich boją:)). Ludzi ma się tu za nic. Interes firmy za nic. Prestiż firmy za nic. Normy etyczne nie istnieją. Czas zwiewać...

Zostaw merytoryczną opinię o GCB Centrostal - Bydgoszcz

GCB Centrostal