Opinie o GCB Centrostal w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GCB Centrostal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GCB Centrostal o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GCB Centrostal w Bydgoszcz

sęp Nowy wpis

Witajcie, a nie wiecie może czy nie prowadzą tam teraz rekrutacji? sam byłbym zainteresowany. firma istnieje czy już nie? jest tu ktoś kto zna sytuację GCB Centrostal. jest wiele różnych opinii i szczerzę napiszę,że się trochę pogubiłem. Pozdrawiam :)

Luk Nowy wpis

Co się dzieje w waszej firmie? Maciuś szukasz pracy? lepiej wróć do szkoły i naucz się pisowni polskiej bo co drugie słowo jest z błędem. Mogę zatrudnić Maciusia do sprzątania kibli za 5zł brutto. Wchodzisz w to?

Maciuś Nowy wpis

do sprzątania to nie ale za ciecia jak najbardziej. Nazwisko zobowiązuje. Harry Potter- pseudonim artystyczny wspaniale odzwierciedlający bujanie w obłokach pana podwójnego kierownika jestes chłopie jak opona wielosezonowa-do wszystkiego i do niczego. ludzie ci opinie wystawia to sie wlasna ręką zaciupiesz

Luk Nowy wpis

Zbyszko czego wyczekujesz na magazynie? Hala wynajęta a ty myślisz ze ktoś wynajmie cie do sprzątania?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GCB Centrostal odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Sk-Zd

Zbysiu doczołga się co najwyżej do bramy niż do 67 roku ale ktoś musi d..e lizać Maciusiowi wiadomo nikt nie zrobi tego lepiej niż Zbysio.

kik

zarząd jest od brania pieniedzy! Miszczu od rozprowadzeń coś wymyśli:-) chłopie bys poszedł do woja i jakby tam ci rozprowadzenie zrobili to byś sie czołgał w błocie i z twoim podejsciem z niego nie wyłaził!!! Zbyszko- ty idź na prawko bo jak ci szofera zabiora to co PKS czy UKRAINA-rower na dojazdy ci zostanie? kurs obsługi komputera tez sie przyda bo jak sekretarke zwolnisz to co? jak zamkniesz WINDOWSA? klamką czy wkrętakiem? tak na serio to chyba liczysz ze do 67 roku zycia dociagniesz w tej kurtowni wszystkiego i niczego? no chyba ze wystawia ci swiadectwo za prace w szczególnych warunkach:-D

Sk-Zd

@Luk przejedz się do oddzialu i zobacz jakie tłumy ludzi pracują. Towaru zero, handlowców pozwalniali Firma padła tylko zarząd i dyrektor maja się dobrze

miras

Po Bydgoszczy tez juz sladu nie ma...

Sk-Zd

Tak sie rozwija, ze upadl :)

StaloweNerwy

Bydgoszcz, szykujcie sie na porazke. Zamkniecie Waszego smiesznego oddzialu sie zbliza :)

MurzynyDwa

Vice Prezio juz dawno by go wyrzucil i z czasem pewnie to zrobi jak stary ustapi albo M.M. mu podpadnie to skonczy sie jego ochrona. Skoncza sie firmowe obiadki, zabawy za kase z ukrainy, zabiora honde, firmowa karte i spadnie z tego pierwszego pietra na sam parter! Od dyrektora do robola!

Byly murzyn

Oj Macieja taki mądry podobno jesteś ,a sprzedaży nie możesz utrzymać. Zjedz snikersa może wejdzie w Ciebie duch handlowca

Młody

Jakie BHP o czym ty mowisz, to chyba na magazynie nie byles! Czas pracy, zdarza sie ze jest ok, ale jak ci wjedzie auto na magazyn 5min przed zamknieciem - a tak organizuja to wspaniali handlowcy to co pojedziesz do domu i samo sie rozladuje? Glupoty piszesz, a GCB juz dawno nie ma! Teraz firme przejeli ukraincy, ktorzy rzadza swoimi prawami nie liczac sie z ludzmi. Popraw sobie koszule i ogarnij sie czlowieku albo wloz rekawiczki i chodz na magazyn na 2-3 godziny to poznasz co to praca!

Handel

Panie Dyrektorze M.M. duzo jeszcze tych tabelek, bo nie wiem czy kserowac na nastepny rok? Niech mi Pan powie, co Pan Wielki Dyrektor z Rancza ostatnio zrobil dla firmy? A juz wiem, NIC!

Ex Monia

Palec gleboko trzyma w D... u prezesa a jak trzeba to wpycha jeszcze glebiej. Donosciciel i kretacz, tylko siedzi i weszy z nudow bo co on moze robic! Odradzam wspolprace z dyrektorem handlowym - niech sobie siedzi w tej Bydgoszczy i w Lodzi w ogole nie pokazuje! A Zbyniu jeszcze biega dla niego?

Majkel

Wejdz na: Centrostal Jarocin - tam sie temat tej upadajacej spolki rozkrecil. Koniokrad M.M. jeszcze udaje ze pracuje czy juz uciekl do innej spolki?

znawca
@Majkel

wali tanie piwo pod biedronką z rozpaczy, czasy młodości mu sie przypominają czyli wrócił do żródeł haha

Izaaa

Noo do koszenia trawy za 5zl/h i na magazyn za 7zl/h

Izaaa

Ukraincy przejeli wladze i firmy juz nie ma, dlugi i jeszcze raz dlugi wszedzie maja. Dajcie sobie spokoj z ta firma!

tomek

chyba nic nowego się nie dzieje w temacie.. chciałem do nich aplikowac, no ale cekawych ogłoszeń jak było brak tak nadal jest brak.. a sam zastnawiałem się już wczesniej czy dzieje sie coś w firmie szczególnego oprócz tych przejęć.. mam nadzieje, ż enowey zarzad nie wprowadzi jakiś drastycznych zmian.

retu

myśle teraz jak tam u Was się pracuje obecnie i jak wyglada system rekrutacji nowych osób, a dokładnie z ilu części się składa...Jak mam sobie poradzić, czy mogę liczyc na wasza pomoc w tej sprawie, może opiszecie swoje doświadczenia dot.rozmów w tej firmie? z góry dziekuje bardzo za odpowiedzi pozdrawiam serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o GCB Centrostal - Bydgoszcz

GCB Centrostal