Opinie o GCB Centrostal w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GCB Centrostal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GCB Centrostal o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GCB Centrostal w Bydgoszcz

wieszcz

He he, tak(usunięte przez administratora)posiadł trudną sztukę, o której pisał Wieszcz:"aby język giętki mógł wyrazić to, co pomyśli głowa". Głowa może nietęga, zatem trzeba z języka umieć robić użytek. No i wylizuje sobie drogę kariery. A że czasem trzeba splunąć? Ważne że zadowolony i(usunięte przez administratora) bo czysto mają:). Gdzie? sami sobie dopowiedzcie.

stary

HA! Ha! Ha! cóż za wspaniała rekomendacja i reklama - ile ci za to zapłacił ten (usunięte przez administratora)

Logicznie

...inaczej....tam nacisk był zawsze....i chore zarządzanie przez ludzi pazernych, niedouczonych dorobkiewiczów....że niby kasa to wszystko co się w życiu liczy...powodzenia tym przy korycie.....(usunięte przez administratora) rozliczy(usunięte przez administratora)

Logika

Skoro piszesz, że brak materiału, to nacisk na sprzedaż czego ma być?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GCB Centrostal odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Juzio

Strasznie się zbłaźniła osoba wiedząca :)) Pewnie na tym wniosku napisali upadłość przez "ó".Darowałbyś/łaś sobie kolejne sensacje , bo warte są tyle co pierwsza. ps. jak będziesz "wszystko" przenosił/ła do szalupy to uważaj na kręgosłub , bo widać że masz miękki. Ty masz chyba kręgosłup mięki POKEMONIE .... nawet jesli by dostali dofinansowanie to dlugo go [usunięte przez moderatora]

Przykro jest patrzeć na to co się dzieje. Firma w żaden sposób nie reaguje na to co się mówi o firmie. Myślę że gdyby to była nieprawda zareagowaliby tym bardziej że pracownicy sami zaczynają odchodzić. Żadna firma nie pozwoliłaby na odejście dobrego handlowca.Zamykanie oddziałów zwalnianie ludzi brak materiału zero nacisku na sprzedaż......

aki

Ponieważ to forum służyć ma osobom szukającym pracy, wszystkim, którzy chcą coś w temacie powiedzieć proponuję forum, które założyłem i do którego nikt poza mną (a szczególnie Zarząd i Kierownictwo) dostępu mieć nie będzie. (usunięte przez administratora)

wiem - 2011-01-31 21:50:18 Wniosek o upadłość był. Tym razem na 100%. Sąd go cofnął. Nie wiem z jakiego powodu. Tak, czy siak TO KONIEC. Wszystko, łącznie z kasą przenosimy do Łodzi, a to wszyscy widzą i wiedzą. Szlus. Strasznie się zbłaźniła osoba wiedząca :)) Pewnie na tym wniosku napisali upadłość przez "ó".Darowałbyś/łaś sobie kolejne sensacje , bo warte są tyle co pierwsza. ps. jak będziesz "wszystko" przenosił/ła do szalupy to uważaj na kręgosłub , bo widać że masz miękki.

Bajki lub pobożne życzenia. Jest ciężko ale jak zwykle wyjdą z tego dzięki dofinansowaniu. Tam zaraz spłynie taka kasa ,że spalisz się ze wstydu Panie Wiem.

wiem

symeon

Co to za brednie(usunięte przez administratora) to wspaniała koleżanka i kierownik. Jakie wykształcenie, a kogo to obchodzi? Kiedyś pracowała w bydgoszczy kierowniczka, która miała ukończone całe 7 klas, a nazywano ją królową. Jak prawdziwa kostucha wycinała całe oddziały. Nikt już nie pamięta. Czasy słomy i nieświeżych oddechów.

an

Tą 100-letnią tradycję firmy prze---lono w ciągu 2 lat- jedyny sukces obecnych władz:)

aktualna

Firma z 100 / letnią tradycją. Wszyscy, którzy w niej pracują są ok.

A jakich faktów chcesz, anonimie? Takich, że od x czasu Ino-klub wzajemnej adoracji nie zrobił nic, poza barykadami wokół własnych [usunięte przez moderatora]? Jezier w tym najbardziej doświadczony i tak nauczył(usunięte przez administratora). A inni nieważni. Teraz chcesz kolego pomysłu? Owszem, mam, ale po1. od tego jest zarząd, po 2. Cóż, nie masz własnych a chcesz zbierać profity? Przecież chyba tobie, nie mi za to płacą:)

każdy (usunięte przez administratora) a faktów zadnych jak takie kozaki jesteście to napiszcie co i jak.wymysły to każdy może

najlepsi juz dawo odeszli albo ich pozwalniano. Władza bała sie lepszych od siebie a generał z Inowrocławia jak widac malo dowartościowany skoro wartościowych ludzi wyrzucił na bruk.

an

I tu jest właśnie problem. W doborze kadr. Odkąd liczą się tylko bezczelne i aroganckie sługusy, a nie ludzie którym zależy na firmie i Kliencie, sytuacja się systematycznie pogarsza. "Sprzedawanie wartości" (jak mawiał jeden z tych sługusów) dobre jest, ale tylko na "górze". Rynek oczekuje innych wartości. Tylko nikt z Zarządu ich nie dostrzega, a Kierownictwo prowadzi działania czysto higieniczne... wobec prezesa:). I on chyba widzi świat takim, jakim mu go pokazują. A król jest nagi.

Sales

Nikt nie życzy Centrostalowi upadku. Firma miała potencjał i pracowało w niej wielu uzdolnionych handlowców. Problem polega w zarządzaniu opartym na absurdach, chorej polityce zakupów, "przydzielaniu" towaru i poronionej biurokracji. Klienci się śmieją......a konkurencja ma dosyć swoich spraw na głowie.....

W każdej plotce jest trochę prawdy. Swoja droga czy może firma złożyć ponowny wniosek o upadłość skoro dopiero z niej wyszła ? Handel w Inie jest poniżej krytyki - najlepsi są teraz najgorszymi. Ale tak jest jak opiera się sprzedaż na pośrednikach.

Przestańcie ploty siać z tą upadłością, żadnego wniosku nie było złożonego, a jeśli ktoś ma wątpliwości to niech sobie do sądu zadzwoni to się przekona...

Zostaw merytoryczną opinię o GCB Centrostal - Bydgoszcz

GCB Centrostal