Opinie o GCB Centrostal w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GCB Centrostal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GCB Centrostal o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GCB Centrostal w Bydgoszcz

Laki Luk - 2011-07-28 17:06:54 o jej jak mało wiesz........ za kompletny brak zrozumienia beznadziejnej sytuacji 246 ludzi ..... vice versa dla Ciebie. pozdrawiam , lamentujący kaszalot ps. niektóre wpisy to rzeczywiście żenła .Nie szukajcie ciągle winy w ekipach. To przez ten zimny front ze wschodu (i zaraz cieplej na sercu:( ) Ta, jeszcze zwalcie na (usunięte przez administratora)...buahahaha

Nikita

Tej "wspaniałej ekipie", co do Łodzi po najmniejszej linii oporu nawiała jeszcze pomnik postawcie!Zmarnować taką potęgę GCB:-(

nim

i co dalej z GCB naszym?

Finito!!! Wniosek o upadłość zgłoszony!!! Szkoda firmy bo nie jedna osoba ma sentyment do niej!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GCB Centrostal odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
ano

to zalerzy co bedzie do picia

ano

a kto wie dokładnie kiedy mija 100 lat GCB?! może na koniec jakas imprezka niekoniecznie stypa oczywiście. jak ktoś ma info kiedy mija 100 lat

w 100 letnią rocznicę istnienia :(

bbbb

w tej firmie pracowałem wiele lat temu, pamiętam czasy kolejek klientów do magazynów i same magazyny zawalone towarem, teraz czasami przejeżdżam ulicą Stalową wzdłuż płotu Centrostalu i aż żal patrzeć na puste place i brak klientów!!! Szkoda tego wszystkiego!!!

bbbb

chyba wszystkiego!!!

aaa

czego?

aaaaa

wyprzedaż...

Katastrofa

dama

jakaś cisza na forum hmm? chyba przed burzą.

pik

o jakim zdjęciu mowa?

Pozdrowienia dla wszystkich pracowników GCB od pracowników dawnego oddziału w Warszawie, który przez długie lata wyrabiał najlepszą marżę w całej sieci. Bo nie ilość sprzedanego towaru jest ważna a marża jaką się uzyskuje ze sprzedaży czyli CZYSTY ZYSK. A tak nawiasem żadna szanująca się firma nie likwiduje swojej siedziby/oddziału/filii w stolicy Polski. Mając swój oddział w Warszawie firma posiada prestiż którego niestety CENTROSTAL BYDGOSZCZ już nie ma. Czy istnieje jeszcze dział windykacji w którym królowała (usunięte przez administratora), która twierdziła, że bez jej działu firma nie będzie istnieć. Pamiętacie kto ciągle robił łaskę i problemy aby odblokować zlecenie bo faktura była po terminie płatności lub miała przekroczony limit. To z tej firmy utkwiło mi najbardziej w pamięci. Najbardziej normalnymi ludźmi była ekipa na dyspozytorni czyli (usunięte przez administratora) bez których ta firma by poszła dawno na dno. Doszły Nas także słuchy, że od kilku dni część pracowników nie dostała pensji, czy to prawda???? Pozdrawiają szczęśliwi i zadowoleni pracownicy byłego GCB o/Warszawa, którzy już nie mają zmartwień związanych ze (usunięte przez administratora)

ona

Drogi Leonardo to co napisałes ma zapewne jakiś sens. Ale nie zmienia to faktu ż(usunięte przez administratora) jedyne wyjście to zaorać całość i stworzyć mniejszą może lokalną firmę i tyle.

Panie (usunięte przez administratora)tam kompletowanie załogi do pracy w Łodzi? takie kompetencje zdolności analitycznego myślenia to na pewno do dna znowu kolejna firma . (usunięte przez administratora)

Akioki

Cóż za porażająca naiwność! Bez wiedzy właścicieli? Hahaha! A teraz sami chcecie władzę przejąć. Brawo. Tak to jest jak się innych uważa za głupszych od siebie. To popatrzcie gdzie są teraz(usunięte przez administratora)

były

MM nie ma w GCB B? to kto zastąpi tak wspaniałego fachowca teraz. Co za nie prawdopodobna strata dla firmy. Tak cudowny dyrektor handlu. naprawdę dramat . Mam nadzieję że to nie zachwieje całą firmą. a taki filar odszedł. szkoda .

Była, a ja mam wrażenie, że oni o tym wiedzą, ale chcą spuścić Bydgoszcz i zostawić sobie Łódź. Im nie zależy na firmie ogólnopolskiej, jaką budował[usunięte przez admina] tylko chodzi im o \"okno na Europę\".[usunięte przez admina], wie jak się trzeba żłobu trzymać:). I już on się postara (hm, na handlu się nie zna to pewnie innymi metodami) żeby go jego nowy(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o GCB Centrostal - Bydgoszcz

GCB Centrostal