MODERNO MUNDO SP. Z O.O.

Poznań

Opinie o MODERNO MUNDO SP. Z O.O.

lllll 2014-03-26 13:19:51
(usunięte przez administratora) I TA NAZWA ŻE SĄ PRODUCENTEM buhahahahah P.S FIRMA "KRZAK" zwykły pośrednik z wątpliwą jakością towaru.o nadrukach i certyfikatach nie wspomnę !!!
ss 2015-02-17 14:47:18
.....Gdzie ten "PARK MASZYNOWY" ???? hehehehhe.... 1 maszyna do laminacji , 1 maszyna do worków ,Można się pogubić tyle tego!!!!a jeszcze się drukarką chwalą na swojej stronie hmmm... tylko gdzie ona jest?? Byłem i nie widziałem ??chyba w karton schowali!!!
P.S NAPRAWDĘ MAJĄ WYKFALIKOWANĄ ZAŁOGĘ !!!! HEHEHEHEHEHE......
~~~ 2015-06-22 18:41:51
No jasne. Opinie napiałeś, aby udowodnić swoją racje bytu u konkurencji? Jesteś mega oblatany.
Nie byłeś ,nie widziałeś, a się wymądrzasz.
xx 2015-07-23 22:44:27
Firma profesjonalna tak samo jak i personel :)
Bela 2015-08-11 23:21:28
Super firma i wszyscy pracownicy super.
Bika 2015-09-15 21:33:45
Słodzenie nie jest sztuczne,jeśli to prawda,a prawdą jest ,że firma dba bardzo o pracowników, wiem , bo tam pracuję i wszyscy super są.
dk 2016-05-19 21:21:22
jadzia, uważam, że mimo wszystko warto zadbać o atmosferę. Uwierzcie mi - lepiej się pracuje, gdy masz świadomość, że nie obgadują cię za plecami bo tylko na pracy jesteś skoncentrowana..
Zostaw swoją opinię o MODERNO MUNDO SP. Z O.O. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MODERNO MUNDO SP. Z O.O.