Opinie o Solcom Bayard Clar System w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Solcom Bayard Clar System. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Solcom Bayard Clar System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solcom Bayard Clar System w Poznań

ania 1744@interia.eu

Cześć ja jestem pracownikiem firmy i jestem zadowolona, bo wypłaty są na czas i mamy 1850brutto

Robert

Super zmiany. Płacenie kar i groźba utraty obiektu! To fakt zmiana na lepsze jak w końcu wyniosą się i przyjdzie normalna firma która wygra przetarg nie po znajomości tylko uczciwie! Bo na dzień dzisiejszy to hańba i wstyd że zatrudnia się tak ludzi i nic z tym nie robi Maciejewski a może ma w tym udział,co?

Dorota

Tej firmie powinni zabrać status zakładu pracy chronionej bo nie mają pojęcia o pracownikach z grupą. Nie chcą płacić żadnych dotacji i dofinansowań a wynagrodzenie urąga wszelkim normą społecznym. Na umowie pracuję 5-dni w tygodniu a w praktyce pracuję 7-dni w tygodniu po 10-12 godzin dziennie a wynagrodzenie dostaje tak jak na umowie za 5-dni w tygodniu. Oszuści i kłamcy.

Gangsta

Ja pracuje miesiac w tej firmie i juz szukam innej. wyzyskują. jak są audyty(pracuje w laboratorium-Gdynia dąbrowa) to musimy przychodzic rowniez po godzinach i w soboty i to nie jest płacone!! Musi byc na błysk(test białej rękawiczki) a jak ktos sie nie wyrabia to zasuwa potem za free. nie polecam!!!!

Pracownik Gospodarczy

nic nowego sprawdzili jaki mam stopień zadnego szkolenia z Bhp tylko pare papierów do podpisania i załatwienie lekarza o nic nie pytali sprawe załatwili szybko i do pracy..

Prosze mi powiedzieć czy wolno ostatniego dnia dac umowę o prace i powiedzieć ze umowa właśnie wygasła nie zostałam powiadomiona o zatrudnieniu ani ustnie ani pisemnie miałam umowe na 3 miesiące tzn, pażdzernk listopad grudzień 2014 w styczniu pracowałam ale nie wiedziałam do kiedy tak jak wyzej wymieniłam dostałam 30.01.2015 umowe do podpisania i zostałam pinformowana przez pania koordynator ze to koniec nie dajac mi szansy znalezienia sobie pracy a to było jedyne moje utrzymanie..

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
burda

dlaczego ta firma przyjmuje pracownika na rok na umowę na osiem godzin a po pół roku zmienia umowę na sześć godzin tego nie rozumiem gdyż panu Dyrektorowi za mało zostawało do ręki bo te nieroby jak by mogli to z batogiem by gonili ludzi do pracy.Tak się dzieje w Województwie Poznańskim

rybak

jest ogłoszenie ,ze w polkowicach zatrudnia 8 osób

MASZ RACJE KIEROWNIK BOI SIE NIE DOUCZONEGO BRYGADZISTY ZE ZADZWONI DO KORRDYNATORKI IWONY I TA GO ZWOLNI.TAK ZWOLNIŁ DANKE .A CO DO PRACY ,JEST CIEZKO,

anonim z sitechu

niedługo w Polkowicach zabraknie im ludzi z grupa.I bedzie sprzatał kierownik z brygadzistami

ola

witam,może ktos napisze jak się pracuje w polkowicach,bo chciałam podjac tam prace.Mam grupe

kotek

do now bunt skonczy sie zwolnieniem z pracy a tego nikt nie chce i na tym wlasnie polega patologia tego czynu

kotek

zgadzam się z poprzedniczką,oprócz tego co napisała chciałbym dodać że nagminne jest stosowanie praktyki w postaci wykorzystywania czasu pracy to znaczy zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę i w tym samym czasie w oparciu o umowę zlecenie co jest karygodne i wszyscy o tym wiedzą ale nikt nie chce głośno mówić bo w tym procederze uczestniczą osoby zwiazane z tak zwaną władzą firmy w lublinie

Alicja

Zgadza się nie trzeba podawać uzasadnienia i powodu zwolnienia nawet na umowę o pracę i to na stałe, okres wypowiedzenia i żegnaj. Wiele ludzi w firmie tak oszukali, naściągają ludzi naobiecują złote góry a po jakimś czasie poszedł sobie "za bramę". Praca w tej firmie urąga wszelkim normą i obyczajom moralnych. Warunki socjalne poniżej normy albo wcale, premia wliczana w wynagrodzenie albo wcale urwą ci wynagrodzenie, dofinansowanie grosze i to z wielką laską dają albo wcale, wymagania ooo ty mają pole do popisu, najlepiej przez 24 godziny na dobą do dyspozycji firmy, sprawność fizyczna pracownika z grupą niepełnosprawności musi być 100% zdrowy! Poniżanie i obrażanie pracowników przez przełożonych jest na porządku dziennym i nocnym normą w firmie clar.

Do @AAA

Nie muszą mieć powodu W umowie jest jasno określone , że zgodnie z art. jakimś tam tygodniowe wypowiedzenie i żegnaj Gienia , przyjdzie Henia.

burda81

Na umowie o prace na czas określony nie musi podać powodu wypowiedzenia. Umowa na czas nie określony to musi podać ale takiej tam nie dostaniesz.

AAA

Ta firma to oszuści najpierw wszystko jest dobrze a później szukają głupich powodów żeby zwolnić człowieka tak jak ze mną to zrobili. Nic nie robią tylko siedzą i później opieprzają pracowników (usunięte przez administratora) oszuści obiecują dużo a później nie ma nic. Hamy (usunięte przez administratora) wyzyskiwacze i brudasy!!!!! Nie przejmujcie się do tej Firmy

aska

A ile w tym roku zwracaja za turnus rehabilitacyjny? Bo nie wiadomo czy sie wybierac

chojniczanka

Firma pucuj dziada.....zrobmy pozew zbiorowy i puscmy konsalnet z walizkami za wszystkich ludzi ktorych oszukali

Grzegorz

Nie polecam tej firmy pseudo zakład pracy chronionej liczy się twoja grupa najlepiej 1 na wózku lub niewidomy żeby kasa była z Pefronu i dofinansowania z Eu. Miejsca pracy nie spełniają warunków pracy syf brud pomieszczeń socjalnych itp.Kontrola z PiP kupę uchybień oprócz tego tajenie miejsca pracy(posterunków) przez pracowników ludzie sobie zamiast poprawić boją się o prace i boją się odezwać.Wnioski składane na zakup lekarstw też fikcja dopiero po 6 miesiącach można się starać i takie tematy jak pisał Burda81 to prawda w tej firmie.Zwalnianie osób którzy starają się walczyć o swoje.Niema dyrektora makroregionu np jest na urlopie to niema kto podpisać to twój wniosek nie dotrze na czas do Poznania do 5go i wnioski odrzucą bo faktury będziesz miał przedawnione.Wody mineralnej w upały nie doświadczysz oraz wentylatora najlepiej jak byś kupił sam czajnik,wodę,długopis,zeszyt a nawet pieczątka jak się zepsuje to zróbcie zrzutkę.Podejście kierownika szkoda gadać i szczycenie się jak cie zwolni on mi wypowiedzenie a ja mu pismo z art 37KP i operowanie że artykułami mu sypie nawet nie zna przepisów pracy.Taka to firma a umowy o prace nie doświadczysz na czas nieokreślony bo po 4 latach pefron zmniejsza dotacje to ci przywiezie następną umowę z Clar Serwis lub Clar System lub Hospital System w końcu na tym adresie widnieje 6 firm.A mowa kierownika że tak se poprawił że będzie teraz pracował za 4zł na umowa zlecenie śmiech na sali ja już pracuje za większą kase nisz w tej firmie z automatu dostałem umowę o prace oraz 1500zł neto plus dodatek funkcyjny i dodatek nocny . Dziękuje mam święty spokój.

Aśka

Nie dajcie się nabrać bo ta firma nie jest ZPCH a o dofinansowaniach możecie pomarzyć. Zatrudniają osoby z grupą inwalidzką aby firma była zwolniona z podatku!

xxx

Szanowni Państwo pracujący w Clar system!!! Istnieje w Naszym kraju Państwowa Inspekcja Pracy-po kontroli każdy zakład skontrolują i doprowadzą do porządku-bez obaw . Walczcie o swoje!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Solcom Bayard Clar System - Poznań

• Jak się pracuje w Solcom Bayard Clar System?

Zobacz opinie na temat firmy Solcom Bayard Clar System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solcom Bayard Clar System?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solcom Bayard Clar System?

Kandydaci do pracy w Solcom Bayard Clar System napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solcom Bayard Clar System