Opinie o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Antolin Silesia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Przeciez nie ma narazie 4 Uetu. Narazie są tylko 3. I żadna z dziewczyn nie odeszła.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Janki muzykant

Po co się chcesz przyjąć? Silesia nie zatrudnia a zwalnia ludzi...

Niewolnik ga

Trzeba wyciąć sobie pół mózgu. A jeśli w biurze to dodatkowo sumienie i empatię.

Cieszy mnie ze po zwolnieniu dyrektora Wojciecha, zakład w końcu wrócił na poprawny tor. Nowy dyrektor jest prawdziwym profesjonalista. To była chyba najlepsza decyzja w GA.

Witam, mam pytanie do zarządzających firma, chodzą pogłoski o możliwym postoju, zamówień ogólnie nie ma zbyt wiele i nie wiadomo co będzie bo zaś wymyślają kolejne fale Koronki, więc moje pytanie brzmi następująco, skoro nie ma zamówień to po co trzymamy na siłę kolegów i koleżanki za naszej wschodniej granicy?

Brak słów
@Piotr

Bo ktoś na tym musi zarobić. Do kieszeni wziąść a resztę mieć w poważaniu...

Pracownik Produkcji

Bardzo wysoko oceniam rekrutację na to stanowisko. Testy oraz rozmowa. Dostałem pracę.

Jakie mam doświadczenie w pracy na produkcji?

Brzuchomówca

Mam pytanie do pracowników. Za co wgl. odpowiadają chłopaki którzy jeżdżą i tylko zbierają części nook z taśmy. Co za stanowisko? Odpadowy czy jak to można nazwać?

@Brzuchomówca

Suszarnia i młyn zbierają odpady. To tylko jeden z ich obowiązków, nie ma tak dobrze, że tylko to robią cały dzień.

To co jeszcze robią?

?były
@Brzuchomówca

Pracujesz i serio nie wiesz co jeszcze robią ?

@?były

Chyba bym wtedy się nie pytał?

@Brzuchomówca

Operują materiałem przy systemach wtrysku, czyszczenie systemu przy zmianach koloru(suszarnia), przygotowują na przemiał części wyrzucone przy produkcji (młyn) wliczając w to demontaż. Wysyłki, odbiory, segregacja odpady wg materiałów, projektów, wypełnianie papierków plus zawracanie tyłka przez Stacha przez pół dnia. I więcej, ale nikt ci nie poda szczegółowego dnia pracy.

Bela

Panowie operatorzy suszarni zapomnieli jak był K.Pilchiewicz, bo teraz to mają raj tam. Właśnie dobrze że zawraca im tyłek bo tak to by(usunięte przez administratora),przyrośli do krzesła. Nie dość że mają(usunięte przez administratora) to jeszcze o nic nie dbają i ciągle narzekają jacy to oni są nieszczęśliwi. UR też się za nich weźmie

Czy w Antolin Silesia są jakieś stanowiska pracy, które obejmować może kobieta? Jakie? Chodzi mi o takie aktualnie wolne, na które można aplikować :) Wiesz może coś na ten temat? Jeśli jakieś są to przy okazji zapytam - jakie są wymagania?

Piko

Nie wiem czy wiecie ale to nie jest portal o tym komu kto się nie podoba. To raczej pracodawcy i warunkach pracy a nie obrabianiem tyłka innym. Każdego tutaj mozna namierzyć. Praca w Antolin jest w porządku, dobrze się pracuje i zachęcam do pracy.

Mela
@Monika

Pracownik produkcji, można właśnie teraz aplikować - tutaj kobiety sprawdzają się nawet lepiej niż mężczyźni ;-) - są bardziej uważne, cierpliwe i chętnie uczą się nowych rzeczy.

Robolka
@Piko

Jeśli robisz w biurze to masz larwo dobrą pracę Przyjdź na produkcję i zostań parę razy po godzinach za darmo bo nikt ci nie powiedział wcześniej jak masz sprawdzać części to zobaczymy (usunięte przez administratora) silesię za to jak traktują pracowników !

Larwa
@Robolka

Jeżeli uważasz że praca w biurze jest super to dlaczego się o to nie starasz?

@Brzuchomówca

Mam pytanie czy zakład dofinansowywuje studia zaoczne?

@:)

W moim przypadku nic takiego nie miało miejsca. Jednak zawsze można dopytać w HR. Ps. Jeżeli chcesz studiować zaocznie i pracować tam na czterobrygadówce to zdecydowanie odradzam. Co prawda da się, ale niestety trzeba wszystko odrabiać, czasami bywało to bardzo uciążliwe. Chyba że nadal będą studia zdalne w całości to zawsze to jest łatwiej. To tylko moja opinia, przetestowałam to na "własnej skórze". Oczywiście zawsze można spróbować i ocenić samodzielnie, być może coś się teraz zmieniło i bardziej idą na rękę studentom, nie wiem. Choć jak ja tam pracowałam to studentów tam pracujących można było policzyć na palcach jednej ręki. Jednak ani nie odradzam, ani nie zachęcam wybór należy do ciebie. Ja tylko podzieliłam się swoją własną opinią Powodzenia!

Gary
@:)

na temat dofinansowania studiów lub innej formy kształcenia trzeba rozmawiać indywidualnie w dziale HR, ale wiem, że chętnie dofinansowują, jeśli wybrany kierunek jest spójny z wykonywanymi obowiązkami, lub mają pomysł na przesunięcie pracownika w inne miejsce po zakończonym szkoleniu. Na pewno zawsze warto rozmawiać.

Brak słów
@:)

Tak, ale musisz przedłożyć podanie do swojego przełożonego o podnoszenie kwalifikacji.

Mela

Parszywy zaklad zarzadzany przez korpo klamcow Przez piec lat dawalam sie oszukiwac i okradac tym zlodziejom i o piec za duzo

Grzegorz
@Mela

A co takiego działo się przez te pięć lat? Fajnie że postanowiłaś napisać tu co myślisz, może jednak powiesz dokładniej o co chodziło? Mowa o finansach, atmosferze, czy jeszcze czymś innym? Czekam na Twoją odpowiedź. :)

Pracuje tu od 6 miesięcy. Jestem zadowolony z pracy i wynagrodzenia. Minusem to nienawiść tych ludzi do innych szczególnie nowych co chcą coś wnieść do firmy. Świeża krew jest zawsze potrzebna by tą zepsutą wyprzeć na zewnątrz i ich to boli bo nie chcą zmian. Nie mogę powiedzieć źle jeśli chodzi o prosperowanie firmy, solidna, wypłacalna. Też polecam pracę w tej firmie, im więcej nowych tym szybciej ta zepsuta krew wypłynie bądź zmieni nastawienie do innych.

@Nowy

To super ze jesteś zadowolony i oby tak dalej. Szkoda tylko że Ludzie pracujący po 10 lat odeszli .....powodzenia.

@Nowy

Bo ci ludzi co sa dla ciebie staży ta firmę pchali na przód a ty Świeżak to co możesz widzieć co było a co jest .

@Antek

Mylisz się, tak pchali że nic się nie zmieniło od 10 lat, bo nie znają innych fabryk i struktur pracy. Nowi mają szersze spostrzeżenia jak właśnie nowy GM, Może on zrobi właśnie z tymi nie chcącymi zmian porządek.

Stefek
@Nowy

Tak oczywiście niech zrobi powodzenia.

uuuu
@Nowy

no to na pewno skoro pracujesz tu 6 miesięcy to się przepracowałeś/aś i właśnie dlatego podoba ci się ta praca bo pewnie się bujasz na lekkich maszynach jak większość nowych i bierzesz taką samą wypłatę jak pracownicy,którzy zasuwają tu dobrych kilka lat,mają wyszkolenie na wszystkich formach i non sto pracują na ciężkich maszynach w przeciwieństwie do Ciebie a zarabiają takie same pieniądze jak ty po tylu latach pracy! Własnie w tej firmie jest taka sprawiedliwość i dlatego dużo osób się zwolniło. Może nowy kierownik i dyrektor się w końcu tym zainteresuje- wyszkoleniem pracowników i ich płacą.

@uuuu

A kto ci każe tu pracować. Zmień jak ci się nie podoba.

Uuuu
@Nowy

Jakby w silesii zostali sami tacy pracownicy jak Ty to firma dawno by zbankrutowała.Na nowych nie ma co liczyć bo zazwyczaj mają dwie lewe rączki do roboty i pewnie takie jak Ty. Obijasz się, kasę bierzesz więc jesteś zadowolona/ y.

@Uuuu

Mylisz się kolego. Mam wieloletnie doświadczenie na produkcji i to w różnej branży. Pracuje tak jak i ty, ale z tą różnicą że ja chce zmian ,a nie jak ty zarobiony i ciągle narzekasz jak ci tu jest źle. Bo ludzie z 10 letnim stażem ciągnęli ten wózek ale na (usunięte przez administratora) kolego i dobrze że jest nas coraz to więcej to przynajmniej coś zmienimy. BHP.

@Nowy

Żal to czytać, to Ci ludzie dali ci pracę bo to oni ta fabrykę trzymali.......

Brawo,brawo i w końcu ktoś to zauważył. Jeszcze raz brawo.

Novy
@Nowy

Niestety to fakt. Ludzie myślą że jak podzielą się swoją tajemną wiedzą to jeszcze będziesz lepszy niż oni, to jest naprawdę słabe. Szkolenia wewnętrzne? Nie wiem co o tym myśleć... Mam nadzieję że że dzięki nowym pracownikom zmieni się nastawienie do zmian i innych ludzi. Może w końcu zakończy się era kamienia łupanego i liczenia na kalkulatorze.

Maryja

Dobrze że nie ma szans na powrót 4 brygad, bo nie mają ustawiaczy :) Chłopaki co mieli głowę na karku nie dali sobą pomiatać i podziękowali za współpracę.

Czy da się pogodzić pracę ze studiami zaocznymi? Czy są osoby które tak pracują?

Nko

Od sierpnia wraca 4brygady mam zapytanie dlaczego zostało nam tak chamsko zabranie naszego kierownika zmianowego z uet4czy dlatego że ktoś kogoś nie lubi co do naszej kierowniczki nie było zastrzeżeń zetelnie wykonywała swoją pracę a tu nagle bach została zdegradowana na lidera na 1 uet coś tu nie tak i już jakas nowa pani jest czemu wogole nie ma żadnych informacji na ten temat tylko wszystkiego z plotek się dowiadujemy ...

Fiu fiu
@Nko

Firma nie liczy się z ludźmi i nigdy nie liczyła mamy przykład z urlopami...

@Nko

Panią kierownik z uetu 2 powinni zdegradowac i to nie do lidera tylko do taśmy nie wytrzymałaby by tego tempa nawet jeden dzień

Fałsz i zakłamanie na najwyższym i do tego bezczelnym poziomie. Upadek silesi zaczął się gdy przyszły odpady z Simoldesa uciekające z tamtąd za (usunięte przez administratora) i niekompetencję. Jeśli hiszpanie nie zrobili nic by zatrzymać poprzedniego dyrektora produkcji to widocznie są ślepi lub poprostu mega-głupi.

Hmmm

Święta racja, robią wszystko za plecami i tylko kłamią i (usunięte przez administratora)żeby osiągnąć swój cel.

Hh

Oj boli, co nie których ta rewolucja. Wolą biegać i donosić na innych. Kłamstwo ma krótkie nogi. Niech każdy zajmie się lepiej pracą a nie donoszeniem wyssanym z palca. Jak komuś coś przeszkadza to zawsze będzie opowiadał bzdury na innych. Mi tam się dobrze pracuje bo widzę że nastała era zmian na lepsze. Firma ma się co raz lepiej. Zwalniać się będą jak w każdej firmie i będą przychodzić nowi. Polecam ty praca.

@Hh

A kto donosi?

Emigrant

Pracowałem dla nich 6at w UK jako lider ustawiaczy, to co sie tam dzieje to az ciężko opisac banda przyjaciół bez doswiadczenia na najwyzszych stanowiskach bez doświadczenia wszystko po znajomości, przegrane nowe kontrakty raz za razem wlasnie przez to, Hiszpania wogle sie nie interesuje co tam sie dzieje bo już dwano skazali wszystko na porażkę, kolesiostwo brak inwestycji, brak serwisów, brak szkoleń, brak podwyżek od lat, robie w Automotive od 15 lat i takiej amatorki nigdzie nie widziałem, Zaklamanie w papierach aby podnieśc OEE I obniżyć Scrapy, wałki na kasę zawyżanie rachunków dla kontraktów i później dzielenie sie kasą (usunięte przez administratora) i kilogramy mułu, Polak który tam teraz przez chwilę pracował bedzie teraz waszym nowym menagerem

@Emigrant

Jest w końcu rewolucja. Nowy to właśnie ten który tu już dawno miał trafić. Wszystkie te nieroby albo zaczną pracować albo same się zwolnią. Po za tym wiele osób będzie przesunięta na inne działy. W końcu koleżanki od wpisywania papierów niech też zaczną się ogarniać a nie siać ploty po fabryce. Optymalizacja też je sięgnie i skończy się obgadywanie. Nadszedł ten moment po tylu latach.

Nikt
@Emigrant

Ten Polak pracuje tam od ponad 10 lat nie przez chwile i Był juz vice gm w uk w Barton i szefem od projektów na uk i Skończył więcej szkół niż ty i twoje dzieci razem i jest jednym z inteligentniejszych ludzi jakich miałem okazje poznać w uk wiec nie pisz głupot Pozdro

Zezowaty Roberto
@Emigrant

Pewnie księgowy pisze te komentarze, żeby jego koleżka wrócił

Antek

cześć na jakie zarobki mogę liczyć w Silesia na produkcji, jesli nie mam doświadczenie i jestem niedawno po szkole? zarobki podstawowe czy są jakieś premie? jakie i ile? z góry dziękuję za pomoc

@Antek

Super zarobki, 3500zł na rękę na lekko dostaniesz, praca cudowna, stoisz i nic nie robisz, przełożeni wspaniali, zawsze możesz liczyć na natychmiastowa pomoc, składaj CV a na pewno nie pożałujesz!!

Antek

dzięki za info, trochę się nabijasz, prawda? ale te 3500 na rękę to naprawdę jest tyle?

@Antek

Oczywiście, że się nabija. 2,5 na rękę i to już jest z premiami. A robota ciężka, na cały dzień tylko 20min przerwy, z czego połowę tracisz na dojście do kantyny. Rzadko trafia się lekka maszyna, nie dostaniesz jednej roboty tylko będziesz skajać i się szkolić na wszystkich formach. Ale jak ktoś młody i mu zależy to da radę.

Stary Robol

Jak ktoś jest młody i mu zależy, to zdecydowanie nie powinien się pchać do takiej Tyry strata czasu i brak możliwości sensownego rozwoju. No chyba, że ktoś jest młodym głąbem, to być może się odnajdzie idealnie ????

Antek

Dziekuje za pomoc. A te premie to za co sa? w sensie 2500 z premiami, a jak nie ma premii to ile?

Fhfg
@Antek

Premie masz za brak l4, brak reklamacji, musisz być dostępny i nie robić błędów.

Ola

Firma porazka . Okradaja z nadgodzin , szkolenia stanowiskowe trwają pare minut a potem radz sobie sama i nie pytaj bo sie obraza . Praca bywa ciezka a odpowiedzialnosc duza . Kara wymiezana jest natychmiast a uznanie bedzie może kiedys . Zaklamanie na wysokim poziomie szczegolnie ludzi z biura . Mialam obiecany awanas powiazany z podwyzka od suchej kierowniczki kadr ale zachowala sie tak jak ludzie o niej mowia - podle i falszywie wiec odeszlam . NIE POLECAM

Hej, czy ktoś odbywał praktyki w Antolin Silesi? Widziałam ofertę, że można aktualnie aplikować. Czy można wiele się na nich nauczyć? Czy dostaje się jedną osobę, pod którą opieką się będzie czy jest to zmienne? I jak często się zdarza by później taki praktykant został zatrudniony w firmie już na normalnych zasadach?

Mary
@Monika

Byłam na praktykach w Silesii i jestem bardzo zadowolona, dużo się nauczyłam. Pracują tam ludzie otwarci, którzy chętnie tłumaczą i pokazują czym się zajmują. Wiem, że inne osoby, które były tam na praktykach lub na stażu - zostały i dostały umowy o pracę. Jeśli mnie przyjmą to chcę wrócić na praktykę jeszcze raz za rok, może i mnie przyjmą normalnie do pracy.

Już jak tak wszyscy piszą że czas na zmiany to może też pora i czas żeby zmienić radę zakładowa na kogoś bardziej kompetentnego, gdzieś gdzie kogoś wywala drzwiami a wejdzie im oknem spowrotem bo na tą chwilę nasi obecni z rady zakładowej o niczym nas nie informują... Nawet o niektórych porozumieniach które podpisali z derektor em i nie informując nas o tym bynajmniej działu produkcji..

Violetta

Pracowałam w tej firmie przez 6 lat na stanowisku Dyrektora Finansowego i HR managera, starałam się, aby firma miała dobra opinię w swoim mieście i ludzie chcieli tam pracować. Szkoda, że tacy nieudacznicy wszystko to zmarnowali. Życzę Silesi wszystkiego dobrego pod rządami nowego GM. Pozdrawiam wszystkich obecnych i byłych pracowników. Violetta Łukowiak

@Violetta

Jakoś słabo się pani starała skoro tyle doświadczonych i dobrych pracowników uciekło. A nowi przychodzą na krótko. Nikt się nie brał za te kumoterstwo na zmianach za ten (usunięte przez administratora) za złe traktowanie pracownika. Zmiany trzeba było robić na stanowiskach liderek i trenerek zdegradowac do taśmy szczególnie panie z uet 2 z kueriwniczką na czele bo już zapomniała jak stała na taśmie i rady nie dawała

M@riolk@

Violetta akurat miała tutaj najmniej do gadania. Robiła swoje i nie była po żadnej stronie. Dla tego nie ma jej z nami już dzisiaj. Ja jestem ciekaw tylko jakie macie zdanie nt. nowego kontrolera ds. koordynacji zamieszania na produkcji tj. S.Sch.

Vitek
@M@riolk@

Trzeba mu zrobić dyktando, bo wali takimi bykami, że aż wstyd. A tak, ot taki Sysia pomagier

Polak
@Violetta

O pewnych rzeczach mówić na forum nie można, jednak nie bez przyczyny na stanowisku Dyrektora Finansowego został zatrudniony "znajomy z poprzednich zakładów".

UK
@M@riolk@

Taka już pytama pokolei to ja zapytaju Co myślicia o liderkach na linii z UET2 halu stara? To dopiero tragediu. Nawet nie potrafią przypilnować pracowników tylko siedzą na nockach w internecie. Panie lepiaju niech wezmu się do pracu, a nie korzystaju z komputera służbowego na nockach do przeglądaniu stron internetowych i oczernianiu firmy i ludzi. Panie wiedzą że to nie anonimowe forum i w każdej chwili można sprawdzić. Do dyrektoru Krupa złożu wniosek o kontrolu was. Ha ha ha . Dajcie spokoju trocha i jak komuś nie pasuju to można zawsze zmienić.

Można
@UK

Liderki są słabe i(usunięte przez administratora)kolega koordynator to prawda robi byki ale jest nie groźny zna produkcję i procesy, może być. Gorzej jest tam wyżej, ale tak jak ktoś tu pisał jeśli komuś nie pasuje firma to niech zmieni nikt nikogo tu nie trzyma na siłę . Warunki są dobre tylko pracy dużo bo mało ludzi jest ogarniętych, a starzy pracownicy nie lubią zmian tylko mają klapki na oczach i sądzą że są najlepsi. Fabryka stabilna, wypłata na czas. Pozytyw

@Można

Chyba fabryka była ok teraz to dramat wszystkie osoby które znały się na robocie niestety odeszły przez tego co ja doprowadził do tego co jest.

Wojtek
@Marek

Bardzo mnie dziwi że ludzie tu odpowiadają bzdury i za kogoś dla czego zmienia pracę Dla czego wypowiadacie się za nich? I do tego piszecie kłamstwa i nie prawdę. Wszędzie odchodzą ludzie i wracają bądź na ich miejsce przychodzą jeszcze inni. Każdy najlepiej niech odpowiada na tym forum za siebie a nie za kogoś.

@Wojtek

Ludzie mówią jak jest ,a że Ludzie którzy pracowali dużo lat i odeszli bo mieli porównanie do tego co było to odrazu uznawani są ze piszą bzdury .ceniący sie ludzie i znający swoją wartość odeszli i to pokazuje to jak było i jest .

@UK

Że ze starej hali!?!?! To chyba żart. Raczej z nowej. Kto to pisze. Pewnie ktoś zawistny.

@.

Koleżanko, na 2 uecie wszyscy są zawistni :)

Cleo

I jeszcze oddaj nasze pieniądze a nie dałeś ludziom podwyżki 12 zł brutto.... Nie wstyd ci teraz.....

Asik

Dominik niedługo posprzata tam ????

netflix

skąd wy bieżecie takie informacje , ???;-)

Mocny
@netflix

Od Dominika

Maniek

A ja również nie narzekam, a to że odchodzą z 10 letnim stażem to i dobrze potrzeba świeżej kadry i pomysłów a nie klapki na oczach.

Zostaw merytoryczną opinię o Antolin Silesia Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antolin Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antolin Silesia Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 671 ocen.

Antolin Silesia Sp. z o.o.