Opinie o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Antolin Silesia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Nowicjusz

Czyli po staremu, każdy na każdego i przemądrza się. Nic nowego tak było jest i będzie do póki tam ktoś na górze nie przejrzy na oczy co robią. Diagnoza przez 8 godzin i testy ot cała ich robota.

Franek

Jak jest w Antolin, jakie zarobki na taśmie, jakie warunki pracy. Czy może ktoś napisać szczerze o firmie. Dzieki

Mama

Co tam słychać w wielkim Świecie. Jak się pracuje. Jaka jest atmosfera w tej firmie.? Bo widzę że każdy na każdego pisze a sam nie jest lepszy.

Bella

Witam Słyszałam że dalej czystki i zwolnienia. Dotyczy to tylko tych najkrócej pracujących czy też starych pracowników.? Oj, przydało by się raczej odświeżyć skład osobowy, bo ci starzy nie wnoszą nic nowego dla Zakładu i jest jak jest czyli słabo a przekonanie że to dzięki nim zakład jeszcze funkcjonuje jest nie na miejscu. Chociażby awans bez wyższego wykształcenia na stanowisko kierownicze po znajomości wskazuje ile oni wnoszą. Nic nowego , tak jak zawsze.

A.P
@Bella

Tak, zwalniają dalej. Stanowiska jak stanowiska przypisane temu kto zasłużył.

Pracownik Produkcji

Bardzo wysoko oceniam rekrutację na to stanowisko. Testy oraz rozmowa. Dostałem pracę.

Jakie mam doświadczenie w pracy na produkcji?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Maurycy

Omijać z daleka zakład, brak perspektyw, brak stabilizacji, brak innowacyjności. Zero rozwoju.

@Maurycy

Szkoda że tak to wygląda. Czyli to taka praca na przeczekanie typowo? Ile tu płacą w ogóle?

Nubi

Czy jeszcze są redukcje w waszej firmie.? Warto tam składać podanie. Inne firmy wokół zatrudniają i nie zwalniają. Nawet podwyżki są.

@Nubi

Jasne ale bierz poprawkę, że przy następnym kryzysie będziesz 1 do odstrzału. W sumie to dobrze. Nas starych nie będą ruszać i tak do emeryturki. Zawsze młoda krew nas wybroni. Im więcej młodych w firmie tym lepiej dla starych wyjadaczy. Zapraszamy.

Bela
@Janki muzykant

Przyjdzie kryska na matyska. Kto się śmieje ten się śmieje ostatni. Z takim podejściem jak wasze, klapy na oczach powodzenia.

@Bela

Starzy nie pozwolą nas zwolnić. Młodych powywalaja. Super będzie tak dobrze jak na początku. Tylko sami swoi. Aha.

@Janki muzykant

Dobrze jak na początku czyli bez zmian. Stoicie w miejscu i taki (usunięte przez administratora) jak jest to tylko właśnie z wami starymi zero postępu. Klapki na oczach i zero rozwoju. Do tego jakość wykonania mizerna.

Maurycy

To że zwolnili Krupę to żaden pozytyw. Pilnował tych co nic nie robili. A do HR biegały lalusie tylko i opowiadały jaki to on jest nie dobry. Zapomnieli jak był poprzedni, ale teraz jest swój to dalej sielanka. Nic nowego. Powodzenia dla wszystkich co zostali

Antek
@Maurycy

Nie znał się na niczym, zero wiedzy .

@Antek

A w tej firmie ktoś się na czymś zna? Nie wydaje mi się.

Rota
@Piko

Robert kiero UR się znał, ale Śliwka go wykończył

@Rota

Większość odeszła przez Śliwę

BNp
@Rota

planista UR go kapował najpierw do jednego Krzysztofa potem drugiego to chlop nie wytrzymał najgorzej jak ktoś robi do swojego gniazda co chwilę go widać na kawie tam było szkoda

OBP
@BNp

Potwierdzam że planista UR to człowiek nie godny zaułania i dla swoich kożysci każdemu wejdzie w (usunięte przez administratora)

@OBP

Fajną atmosferę widzę macie że się aż obgadujecie na forum. :D Takie kwasy są na co dzień u was? ;/

@Maurycy

Ja tak nie uważam. Myślę, że teraz będzie dużo lepiej. Wkoncu mamy dyrektora produkcji który wie co robi. Jest ludzki i szanuje swoich pracowników. A czy jest sielanka? Bez przesady.... Nadal mamy zasady, normy i wymaga się od nas dobrej rzetelnej pracy ale bez wprowadzanie nikomu niepotrzebnego terroru. Po prostu zaczyna być normalnie. Każdy robi swoją robotę i dba o swoje obowiązki jak zawsze. Myślę że nasz nowy dyrektor produkcji to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Komentarz poniżej krytyki. Uwierz że sa ludzie którzy w tej firmie widzieli już wiele i wiele przeżyli i po prostu stwierdzają fakty. Każdy ma swoje zdanie i trzeba to uszanować a nie tryskać jadem na wszystkich i wszystko. Widzę że lubisz du pą załatwiać swoje sprawy. skoro tak oceniasz innych to znaczy że inaczej nie robisz. Żal.

Brak słów
@123

Ale to nie do mnie tak nie do mnie. Ja z byle kim nie tańcze.

Luck
@Grzegorz

Jak widać haha

Antolin Silesia Sp. z o.o. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Pracownik Ochrony w Gdynia. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

N

Od kiedy to Antolin Silesia ma siedzibe w Gdyni???

Hsl

A co ma robić jak na nockach rządna montownia zgrzewarka nie idzie i jedna rama a hakiem idzie to siedzą wszystkie z Panią kierownik na czele u plotkują muszą założyć tam kamery przy biurze obowiazkowo

@

Mam kilka pytań do kierowników zmianowych. Dlaczego pozwalacie na to zeby Panie na nowej hali chodziły z rękami w kieszeniach w bluzach, zaspane, znużone nic nie robieniem? Dlaczego liderki na Lini 1 i 2 nie mają czasu pójść na przerwę zjeść spokojnie? Dlaczego codziennie na 1 i 2 linii jest po 5 6 szkoleń a na montowni 0 albo jedno a i tak Panie kręcą nosem ze one nie będą tego szkolić tamtego szkolić bo będą musiały stać pilnować pomagać.?co to ma być. Dlaczego jest takie nierówne traktowanie. Dlaczego Pani liderka montowni nie może spędzić całego dnia na hali, pomagać szkolić i pomęczyć się trochę tylko cały czas siedzi w biurze. To nie jest sprawiedliwe. Przyjrzyjcie się kamerom jak pracują liderzy na nowej hali. Jak dużo czasu spędzają na hali. Ale nie na 1 zm tylko na 2 na nocce. Zróbcie z tym porządek. Niech będzie praca rozłożona sprawiedliwie.

Stefa

W tym zakładzie ludzie będący z nie Swojej woli tracą premie pół roczna, znam przypadki że ktoś był na kwarantannie i zarobił mniej niż najniższa krajowa chociaż według praca nie może zarobić mniej, znam przypadki że ludzie odrabiali coś czego nie powinni odrabiać, pracowali po 12 godzin a Kazali się odbijać po 8 a jak ktoś się postawił i odbijał po 12 to samo zmieniali na 8, ludzie jak to jest że wał wałek goni a ludzie dalej dają się (usunięte przez administratora) a co nie którzy bronią tej (usunięte przez administratora) korporacji. Żal....

Kogo Niewinnego zwolnili z dnia na dzień? Ja powiedziałam że będę pracować sumiennie wszystkie soboty a jak trzeba to i niedzielę i nic mi nie grozi, trochę poświęcnia dla firmy w tych ciężkich czasach. A tak na poważnie to walić tą złodziejskaaaaa firmę na ryj! Pozdrawiam

Bo to prawda

Znam firmę to prawda

Ugugu

Zwolnili Krupe jaja jak berety. I jakiś ludzi z biura.

Piko

To że nie znał się na niczym to prawda. Ale nie był taki zły, przynajmniej ganiał tych którzy nic nie robią i tylko sciemmiają, jakość, inżynierów bo każdy tylko wymyśla żebyśmy my operatorzy zmieniali narzędzia i inne tam a sami nawet nie potrafią wyszkolić. Wieczne pretensje do produkcji a sami w sobie nie widzą co źle robią że tak jest. Więcej gadają niż robią, zobaczycie czy tak będzie kolorowo. A początek zwolnień się dopiero zaczoł. Podwyżek kolejny rok nie zobaczymy. Niech bióra zejdą i zaczną pracować na taśmie do nas to zobaczą jak się pracuje w nieładzie.

Misiok

Przynajmniej nie był taki upierdliwy jak jego poprzednik (usunięte przez administratora)

Witek
@Misiok

Ale po co narzekacie, nie podoba się to szukać innej pracy i tyle.

Bela
@Witek

Ty nie narzekasz bo jesteś przy korycie. Po prostu żenada. Pilu jak by tu był to by ciebie tu nie było. Nikt nie narzeka tylko przedstawia warunki pracy bo ludzie zmieniają pracę właśnie dla tego.

Grzegorz

Starych fachowców, ale to co, źle pracują już, nie chce im się? :D Czy już nie znają się na nowych metodach :D

zaskoczenie

wow! p. Czuczwara ostro działa w kolejnej firmie? Nie zwalnia tempa po Simoldesie i wciąż trzyma poziom!

abc

Kogoś w ogóle ściągnęła z simoldesa?

@abc

Ta takiego na Cz. W okularach co po za cwaniakowaniem nie umi nic... kierownikiem ur jest. Martę, Martynę ona jest nawet spoko

Żabcia
@Janki muzykant

Coś w tym jest.. Jedynym naprawdę kumatym kierownikiem UR to był chyba Patryk. No i przy tym zabawnym, a nie buc

@Janki muzykant

sporo. Ale ona z P. Cz. zawsze się lubiła/... nic się nie zmienił z tego co piszecie haha

:)(

Długo się zastanawiałam, żeby cokolwiek tu napisać bo i tak nic to nie da w pojedynkę nic nie zmienię a odważnych brakuje no chyba, że na fajeczce mają wszyscy dużo do gadania a jak przychodzi co do czego to podkulona kita i miną na kwintę...... Otóż robią z nami co chcą w głowie się nie mieści, żeby odrabiać coś na zapas nawet nie miałam świadomości, że mamy lokatę w firmie:)))). Drogi zakładzie jeżeli firma ma z powrotem zamówienia to chcemy pracować w systemie 4/2nie mamy siły orać 6 dni w tygodniu Świątek czy piątek. 1 dzień za 6 dni pracy to za mało. My też tak jak i wy mamy rodziny swoje plany i różne sprawy. Znowu się znaczy na odrabianie żeby dostać wolny dzień.... Pytam się czy my jesteśmy jakąś podkategorią ludzi,że już nic nam się nie należy?? To, że pracujemy na produkcji to nie znaczy, że mamy jakiś deficyt umysłowy poprostu tak pokierowało nami życie. Ale my też chcemy być godnie traktowani,miec swoje prawa i być docenianym filarem tego cholernego zakladu. Zapraszam parę osób z biura w święta do pracy albo kolejna sobotę to może znajdziemy wspólny język i jakoś się dogadamy.

toja
@:)(

Ty naprawdę naiwnie myślisz, że ktoś to czyta? dlaczego nie pójdziesz prosto do dyra pogadać?

Ciekawy

Jaki jest tam grafik pracy ? Znaczy ile dni się pracuje a ile ma się wolne dni ? Czy jak to wygląda ?

@Ciekawy

Tego nikt nie wie???? zależy jak pasuje firmie, pracownik nie ma nic do gadania.

Qwertyy
@Ciekawy

A to zależy jak leży raz 5 dni w tygodniu raz 6 raz w święta raz nie. No i pewnie za chwilę znów na 4 brygady. Tyle że to zakład sfocusowany na Ukrainę, a im to wszystko jedno raczej....

Zozo

Z dawnego uetu 4 ktoś jeszcze został że starej ekipy? Czy wszyscy odeszli?

Nikt
@Zozo

Jesteśmy. Trochę na wygnaniu bo rozsypani po wszystkich uetach, ale ciągle walczymy i czekamy na lepszy czas i reaktywację.

Kropek
@Nikt

O co walczycie? O niepodległość? Hahaha co za tekst

Qwerty
@Kropek

O 4 brygady trepy walczą ????

Ciekawy
@Zozo

Jaki jest tam grafik pracy ? Znaczy ile dni sie pracuje ile ma się wolne ? Proszę o odpowiedź ?

Dorotka+

Ohydne miejsce dla zwykłych pracowników . Jesteśmy ciągle bezczelnie (usunięte przez administratora). Na urlop kiedy silesia chce , odbiór nadgodzin kiedy silesia chce i to pod warunkiem że cudem uznają nadgodziny i te podwyżki dla (usunięte przez administratora)od kiedy odszedł (usunięte przez administratora). Nie do uwierzenia że można w tak parszywy sposób zarządzać ludźmi dzięki którym ten zakład istnieje . Niech was szlag trafi kłamcy . #pracownice

DT
@Dorotka+

Jak to jest, że wszyscy wiedzą co się dzieje, a nikt nie reaguje? Wpis na forum niczego nie zmieni, ale mail do centrali paru osób napewno zwróci czyjaś uwagę. Dzięki temu, że każdy siedział cicho, poprzedni dyrektor tak długo działał destrukcyjnie na zakład.

Robol

Nie da się opisać jak ten zakład (usunięte przez administratora)pracowników, robi z ludzi idiotów, (usunięte przez administratora)ich że wszystkiego na każdym kroku, najgorsze w tym wszystkim jest to że ludzie dają Sobą pomiatać i boją się odezwać na jakimkolwiek zebraniu, ale nie jest mi was szkoda bo jak widzę wasze mordy które wchodzą na stołówkę i tylko kręcą nosem (usunięte przez administratora) że to nie dobre, a to tego nie ma, to mi się rzygać chce. Więc dalej tam gdzie trzeba to siedźcie cicho, zarabiajcię 2.5 tyś zł. Pozdrawiam!! 1

Xxxoooxxxxoo

Ewelina z chłopakiem którzy pracowali na uecie 4 pracują nadal w silesi?

Becia

Uważam, że w tym zakładzie bardzo dobrze się pracuje. Teraz, jak w całej branży samochodowej, jest obniżony poziom produkcji i pracujemy bez 4 brygadówki. I mam nadzieję, że tak zostanie. Bardzo dobre miejsce i pozytywni ludzie. Zawsze można liczyć na pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Antolin Silesia Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antolin Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antolin Silesia Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 671 ocen.

Antolin Silesia Sp. z o.o.