Opinie o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kabel-Technik-Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kabel-Technik-Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

MultiSport

Drodzy Pracownicy, od jakiegoś czasu mam okazję śledzić Wasze wpisy o KTP. Zastanawiam się, czy mogłaby was interesowac karta sportowa jako świadczenie dla Pracowników? Podzielicie się swoim zdaniem? a może chcecie jakieś konkretne obiekty sportowe z Waszej okolicy, aby zostały dodane do Naszej oferty?

Czy dyżury międzyświąteczne w Kabel-Technik-Polska obstawiają najmłodszymi stażem?

kolchoz

Zazwyczaj kilka doświadczonych + ci którzy nie mają urlopu, więc owszem.

taki

Pomiędzy świętami firma nie pracuje. nie ma w pracy nikogo oprócz ochrony. Pozdrawiam

@taki

A jak trzeba liczyć stany magazynowe albo jest duzo pracy to kto to robi? Krasnoludki? Masz urlop to masz wolne chociaz nie zawsze, bo kierownictwo nie obchodzi, ze masz rodzinę.

taki
@kolchoz

Przecież już nie ma liczenia i inwentaryzacji pomiędzy świętami. Jak w każdej firmie jest potrzeba to i w sobotę trzeba przyjść.

Cikawa

Co się dzieje w tej firmie. Zwalniane są osoby z ponad 20 letnim stażem tylko z tego powodu, że raz na 20 lat człowiek zachorował i jest na dłuższym zwolnieniu.

@Cikawa

Spokojnie, pewnie zadzwonia jak zacznie im sie palic i terminy beda gonic. Zenujca firma, nic dziwnego ze non stop jest taka rotacja

Pracownik KTP

Dziękujemy za opinie pani Doroto B. Pozdrawiam.

Lean Manager

Po raz pierwszy byłem na rozmowie gdzie kadra odpytująca nie wiedziała o co pytać. Było śmiesznie

To niech nam pan coś opowie o sobie:) opowiedziałem. Nawet nie raczono poinformować mnie o zakończenju rekrutacji. Firma krzak

Xyz

Jak można tak oszukiwać ludzi,zależy Wam na dobrych pracownikach? To dlaczego ich zwalniacie,kierując się znajomościami. Jak ta firma ma przetrwać,majac,sory za okraslenie,ludzi za (usunięte przez administratora) a nie pracowników.

Nana

Witam, z jakiej strony można aplikowac ? Praca na 2 zmiany czy 3 ? Interesuje mnie Drawsko Pomorskie

lolo

Straciłem sporo lat przez ten zakład,ale czasy sie zmieniły i teraz można prace wybierać.W życiu bym nie wrócił do tego (usunięte przez administratora)?To jest korporacja ,tam macie zarabiać na przeżycie ,a nie na swoje widzi mi się.Za dużo zepsutych nerwów,nie przespanych nocy (usunięte przez administratora)Wolałbym być teraz na bezrobociu niż iść do tego zakładu.Tyle ode mnie.Są ważniejsze w życiu rzeczy niż praca w "Kablu".

lolo
@lolo

(usunięte przez administratora) Nie widzę nic złego pisząc na jakim stanowisku pracował obecny dyrektor ,chociaż większość ludzi wie.Tragedia.Na pewno nic nie wnoszę,ale tu trzeba przestrzegać a nie zachęcać do tego "zakładu".Nawet ciężko coś innego napisać niż "zakład" bo od razu banują takie prawo w kraju do wyrażania swojego zainteresowonia(usunięte przez administratora)

Kabel ( w Czaplinku) to ostateczność w niemocy znalezieniu pracy. Omijać z daleka!!! Pracowałem 5 lat i w końcu powiedziałem dość...(usunięte przez administratora). Umowa duży plus hahaha kto na to patrzy... Ludzie którzy tam pracujecie nie bójcie się zmiany- na lepsze!!!! Pisałbym dużo jeszcze ale nie chce mi się.... Po prostu OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Witold

Szkoda że masz tak złe zdanie o firmie, może znajdą się też jakies pozytywy? Jestem ciekaw czy to dobre miejsce do rozwoju dla osób bez większego doświadczenia, można się tam nauczyć czegoś nowego?

LionHeart

Witam jak wygląda rekrutacja na pracownika produkcji trzeba robić jakieś testy na rozmowie?? I czy w firmie są przymusowe nadgodziny że trzeba przyjść i koniec?

Dubble
@LionHeart

Powiem tak... Ja pracuje tam tydzień i nie miałem żadnych testów, wszystko wygladało tak - złożyłem CV po 2 dniach kazali przyjść była krótka rozmowa dali mi skierowanie na badania ( glukoza, pobranie krwi oraz mocz) po badaniach czekałem bodajże 2-3 dni odebrałem wyniki zawiozłem im była tam jakaś doktorka i krótki wywiad przeprowadziła no i na następny dzień już normalnie na 8 godzin mniej więcej jak w szkole było kilka osób i siedzielismy tak cały czas krótkie BHP i reszta to ogólnie czym sie zajmuja, tak było przez 2 dni potem już na sale nas puścili no i do tej pory niczego nie nauczyli co sie spytam kogoś z wyzszego działu co mam robić to odpowiedz brzmi: " idz popytaj któregoś z pracowników może da Ci zajęcie" no i tak robie juz tydzień niczego nie uczą olewaja ogólnie. Co do nadgodzin to nie wiem, kolega nie przyszedł 1 dzień i dostał wypowiedzenie, także na to trzeba uważać. Ja mam umowe jeszcze na 3 tygodnie, ale raczej nie przedłużam szukam czegoś innego praca nie jest jakaś cięzka w 95% stojąca ja mam z tym problem po 8 godzinach nie moge sie nawet schylić ale mimo wady kregosłupa ta doktorka powiedziała, że nic mi nie będzie. Także jak ktoś nowy zastanawia sie czy warto próbować to wyżej jest opisane jak będzie z początku. Z takich ważniejszych jeszcze spraw dopowiem: są dwie zmiany 2400 brutto na początek (pracownicy tam, którzy pracuja kilkanaście lat maja 2600-2800 brutto bo pytałem także żadnych awansów, są co prawda jakieś egzaminy ale to groszowe sprawy) no i sa dojazdy ja jeżdze 30 km dziennie w ta i spowrotem i zabierają 60zl z wyplaty miesięcznie także nie dużo, ale zabiera mi to około 2 godzin dziennie na dojazd i powrót, także troche lipa z tym...

@Dubble

Dziękuję za wypowiedź a jak jest z tymi dojazdami zwracają jakieś koszta czy co? Bo ja bym z Malborka dojeżdżał samochodem,i jak ogólnie atmosfera i ludzie ? Czyli praca mimo że stojąca jakaś skomplikowana nie jest że ciężko ogarnąć że np trzeba jakoś mierzyć kable i ciąć dokładnie itp??

@Dubble

I jesteś przez agencję czy firmę?? I ja to do Tczewa to może być też inaczej troche

@LionHeart

Nie ma zwrotów za dojazdy dla pracowników produkcji chyba

@LionHeart

Minelo troche czasu od mojej ostatniej odpowiedzi ale mi robote tam zalatwil sasiad wiec dlatego tsk szybko mnie wzieli co prawda juz tam nie pracuje koszty za dojazdy wlasnym autem z tego co pamietam nie sa zwracane, a pracujesz tam juz czy zmieniles plany?

Profil
@Dubble

Jak liczone są nadgodziny? 200%?

@Dublle

Mógłbyś opisać swoje doświadczenia, jeśli chodzi o warunki pracy w firmie Kabel-Technik? Piszesz, że pracowałeś tam jakiś czas, więc przybliż proszę, jakie umowy są proponowane pracownikom po okresie próbnym? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i kontrakty długoterminowe? Jak wygląda sytuacja ze szkoleniami podnoszącymi kwalifikacje zawodowe? Czy mając odpowiednie doświadczenie i staż pracy można awansować i dostać podwyżkę? To ważna kwestia dla ambitnych osób, które chcą związać swoja przyszłość z tą firmą.

@Witold

Jeśli chodzi o umowy to na poczatek 3 miesiące okres próbny, następnie 6 miesięcy, kolejna bodajże 5 lat i ostatnia na nieokreslony, tak mi mówiła większa część osób tam pracujacych chociaż mój sąsiad po 8 latach pracy tam dopiero dostał na nieokreślony gdy chcial odejść, także nie wiem od czego to zależy, ale na pewno szybko na nieokreslony nie dostaniesz. Co do szkoleń i awansów to poraz drugi podam przykład sąsiada był zwyklym pracownikiem produkcji, po 5 latach mówił, że dostał sie na lidera i jego zarobki to niecale 2000 na ręke także duzo sie nie zwiększyły bo normalnie pracownik produkcji ma 1600-1700 jakoś (ja dostałem po miesiącu niecale 1600 bo 60zl za busa i odjeli mi cos tam jeszcze bo sie musiałem zwolnic pewnego dnia miałem poważny powód) natomiast co do awansów to pisze sie jakies tam egzaminy.

@Profil

Za soboty 100zl dają, jednak rzadko biora mnie jako początkujacego nie chcieli w soboty brac

@LionHeart

Żadna tam rekrutacja, nie pytają nic bo masz (usunięte przez administratora) myśleć. Nadgodziny przymusowe, ale udajesz ze niby zostajesz bo chcesz.. Jak nie, to potem masz wszystko pod górkę. Nie doprosisz ze wolnego jak potrzebujesz bo wyrzygują, ze nie zostałeś, jakby własny urlop to była jaka ich wielka laska. Nie zdziw się, jak nie dostaniesz za te nadgodziny kasy, bo często sie im "zdarza" zapomnieć. Musisz bardzo pilnować i najlepiej spisywać sobie kiedy zostałeś i niech kierownik podpisuje.

Dixi
@Witold

Zrób porządnie "gałę" przełożonemu, albo "patelnię" przełożonej i awansik murowany!!! Im wyższy przełożony, tym wyższy awans. I najważniejsze - musisz posiadać iloraz inteligencji na poziomie tik taka (albo jeszcze niższy). Chodzi o to, żeby nie wyróżniać się z grona dowodzących firmą. To najważniejsze kryteria wymagane do awansu w tym obozie.

@Dixi

Proszę, abyś na przyszłość nie porównywał w ten sposób możliwości awansu w firmie Kabel-Technik-Polska. Na pewno takie porównanie można skierować w inny sposób. Mógłbyś napisać, jak obecnie kształtują się wynagrodzenia w tej firmie? Wynagrodzenie składa się z samej podstawy, czy może również z premii uznaniowych?

Doti

Witam, pracuje w KTP już kilka miesięcy. Na dziale na którym pracuje, wiem co mam konkretnie robić (określone cele na dany dzień). Lider (usunięte przez administratora)zna się na rzeczy, posiada duże doświadczenie oraz spory zakres wiedzy, nie mówiąc o jego wyższym wykształceniu, zawszę służy pomocą. Najgorzej jest z osobami, które zajmują wyższe stanowiska w zakładzie nie znając się na niczym. Bardzo dużym plusem jest umowa o pracę :)

@Dama

Witam! Pracuję w kablu juz ponad 3 lata. Lubię tą pracę. Narzekają Ci co nigdy ciężko nie pracowali.????Co do plotek w zakładzie to tak jest wszędzie gdzie dużo ludzi pracuje. Plotki są i będą wszędzie. Jedynie czego tu nie lubię to donosów????.No i ten nieszczęsny 3 miesięczny okres rozliczeniowy za nadgodziny!! Pozdrawiam

Łowca
@@Dama

Ciężka praca w kablu nie ośmieszaj się pracowałem tam 9 lat nic ciężkiego w tej firmie nie ma

@Łowca

Skoro pracowałem bo pisze Pan, wiec od razu powiem ze Panowie maja lżej w tej firmie.

Parobek

pytanko o tczew bo mysle czy aplikowac nadgodziny dla chetnych czy przymusowe?

Onaona

Dla chętnych

Teresa
@Onaona

Chciałabym dopytać o kwestię rozliczania nadgodzin. Jest możliwość wyboru czy mają być one dodatkowo płatne, czy odebrane z formie czasu wolnego? Na rynku pracy panuje zróżnicowanie pod tym kątem, więc użytkownicy forum, planujący złożenie aplikacji do Kabel-Technik-Polska, chętnie dowiedzą się jakie rozwiązanie stosowane jest w tej firmie.

Onaona
@Teresa

Nie ma możliwosci wyboru. Za nadgodziny są wypłacane pieniądze. No chyba że dogadasz się z liderem ale to chyba kwestia indywidualna

A.....

Witam i Jak praca w Tczewie bo też chce pujsc

Teresa
@Onaona

A czy tych dodatkowych godzin, o których mówisz, jest dużo? Można w znaczny sposób podnieść swoje wynagrodzenie? Chętnie dowiem się także, czy stawka za nadgodziny jest wyższa od standardowej. A może zdradzisz nam, na jakim stanowisku pracujesz? Może masz jakieś rady dla potencjalnych kandydatów? Firma Kabel-Technik-Polska w swoich działaniach koncentruje się na rozwiązaniach elektrycznych. Jakich w takim razie oczekuje umiejętności od potencjalnego kandydata?

@Parobek

Nadgodziny dla "chętnych" oczywiście, ale przymusowe, bo nie dadzą ci zyc później. Do wyboru było albo płaca albo dzień wolny, nie muszę chyba mówić, ze woleli wciskać dzień wolny.

Sylwia

A dlaczego nikt nie napisze o przystojnych facetach w KTP Czaplinek moim zdaniem najbardziej atrakcyjnym okazem jest ten chłopak z automotivu czesto chodzi w bluzie z orłem na klacie

P...
@Sylwia

Matko jedyna! Jacy teraz wszyscy atrakcyjni ;) wpadłam w kompleksy, przechodzę na dietę.

Dietetykzciecia
@P...

Zapraszam na ciecie w kablu tam tak malo pani zarobi ze zadna dieta nie jest potrzebna???? no i trzeba robic bo nad toba stoja z batem dieta cud Poleca Robert Makłowicz????

Dietetykzciecia
@P...

A i sory za te myslniki ale rece jeszcze mi sie trzesa musialem (usunięte przez administratora) za darmo w sobote dziekuje Do widzenia

Orzel ????

Dzieki za opinie hehe

Igaaa

Bo ich tam nie ma...

Ja pier...
@Sylwia

Nie wspominaja bo ludzie chca czegos dowiedziec o pracy a nie o ruchaniu nie pozdrawiam

@Sylwia

Bo ich nie ma? Przez 7 lat pracy tam, nie zauważyłam żadnego ciekawego. Może z gości jak przyjedzie czasem ktoś na wizytacje

mati99

Co tu się będę rozpisywał , typowa korposzczurownia : kolesiostwo układy i (usunięte przez administratora)na pracownikach na co dzień, tak tu się sprawy ,mają odradzam pracę w tym molochu jak tylko mogę ,nawet jak z urzędu dostaniecie to kombinujcie na zwolnienia albo na chorobowe, szkoda nerwów i zdrowia,

@mati99

Popieram w 100% opinie wyżej, szkoda nerwów i zdrowia, bo wciąż się stoi po 8 h a i nie raz kazali zostawać na 16h i dowiadywałeś się o tym jak przeszedłeś do pracy,a że nie masz nic do jedzenia to mieli to w D**ie . (usunięte przez administratora) Katastrofa, nie polecam! (usunięte przez administratora)

Ciekawa

A czy ktoś może mi napisać jak dokładnie wygląda praca w KTP w Tczewie? Mam na myśli same czynności, co dokładnie trzeba robić, czy jest to praca siedząca stojąca czy jest ciężko

Zaprawiony
@Ciekawa

Praca stojąca.Zależy gdzie trafisz na ściany lub na RS, dużo papierologii, jak trafisz na halę z suwnica na górze to współczuję, cyrk nie robota. Jak tam byłem to musiałem udawać że coś robię by nie mieć problemów bo "trenerzy/rki niczego nie uczą,jak coś robiłem jako nowy pracownik i pytałem czy dobrze było kiwanie głową lub odpowiedź "nie mam czasu" a osoba która szkoliła siedziała pod wagonem z telefonem. Ktoś kto miał do czynienia z prawdziwą pracą od razu się stamtąd zawinie. Jedyny plus to umowa przez firmę pozdrawiam

Taka ciekawska
@Zaprawiony

A czy kobiety muszą coś dzwigać ? I czy stoi sie tam przez 8h?

ddd
@Taka ciekawska

muszą dzwigac szpule z kablami i stoi sie 8h

@Taka ciekawska

Oczywiście, my ciągaliśmy, albo znosiliśmy na parter, skrzynki z gotowymi wiązkami ( ok 30kg ) bo nie było czasu czekać na faceta, albo go nie było czasem, to samo z noszeniem kabli, z góry na dół ( całych zwojów czyli też ładne kilka kg) (usunięte przez administratora)I to wszystko szybko, żeby kierownik nie widział, bo zaraz darcie mordy było, że nie ma czasu.. Nie nagminnie ale nie raz się zdarzało.

Słyszałem że będą zwalniać, zaczną od kontroli jakości, coś wiecie na ten temat

pozdrowienia

pozdrowienia dla "trenerek" które same niewiele potrafią , po 3 dniach strzelają fochy a potem pretensje , że "robota" źle wykonana

zaprawionywbojach

Na plus umowa przez firmę, bo obecnie w naszym mieście nie ma wielu takich miejsc pracy , głównie przez agencję. Cała reszta za minus , zależy też gdzie się trafi , potykanie się o kable , rozplątywanie nieraz totalny rozpier***, dużo papierologii , słabe podejście do nowych pracowników , osoby które szkolą czują się jakby robiły to za karę, nie polecam .

Nic mnie juz nie zaskoczy

Po ośmiu latach w tej "firmie" i po tym co tam zobaczyłam mogła bym napisać książkę. Nie polecam...

Igaaa
@Nic mnie juz nie zaskoczy

Dokładnie, (usunięte przez administratora) brud, smród i trzęsienie (usunięte przez administratora) kierownczek i liderek przed tymi nad nimi, śmieszne i żałosne, dobrze ze mnie tam już nie ma.

!
@Igaaa

No, bardzo dobrze.

Ktos

Dyrektorzy kto mają chrapkę na mlode osoby gdzie Pani od jakości ma 24 lata lider 22 itp a dlaczego tak bo dyrektor to babiarz a niektóre dziewczyny nie mają szacunku do siebie wogule jak większość dziewczyn teraz

Piszę
@Ktos

Głupoty piszesz

gosc 23
@Ktos

o jakich dyrektorach piszesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Kabel-Technik-Polska - Czaplinek

• Jak się pracuje w Kabel-Technik-Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kabel-Technik-Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabel-Technik-Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 17 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabel-Technik-Polska?

Kandydaci do pracy w Kabel-Technik-Polska napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabel-Technik-Polska