Opinie o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kabel-Technik-Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kabel-Technik-Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

Balaba

I jak zamykają zaklad w Białogardzie czy nie? Bo raz mówią, że taka raz że nie, więc jak to jest? Ktoś już dostał kwitek?

Fart
@Balaba

Nie zamykają

Mirka Olszewska -emerytka

Kochani w Kablu pracowalam 5 lat mialam mozliwosc odejsc na emeryture wiec ucieklam.Czytam te Wasze komentarze i w pelni potwierdzam cala opisana sytuacje.Praca super ale nadzor pozal sie Boze -cale zlo- brak szacunku do pracownikow,upodlanie glupimi komentarzami pokazywanie gdzie jest miejsce zwyklego pracownika,ta lubie tamtej nie lubie.W takiej atmosferze bardzo sle sie pracuje gdy wszystko zalezy od chumorku p.kierownik czy liderki.W swoim zyciu pracowalam w roznych zakladach ale takiego nastawienia do ludzi nie odczulam w zadnym.Nie mozna za wszystko obwiniac zwyklego pracownika ktory stara sie wykonywac swoja prace jak najlepiej czasami trzeba posluchac jego opini i razem wyciagnac jakies wnioski.W kablu Bialogardzkim nie lubi sie pracownikow ktorzy probuja cos podpowiedziec odnosnie wykonywanej pracy no bo jak pracownik moze wiedziec wiecej od lidera czy kierownika?W kazdym razienie jest to nie ciekawa sytuacja dla obecnych pracownikow kiedy zapewnia sie ich ze nie bedzie zwolnien-ludzie pobrali kredyty z nadzieja na stabilna przyszlosc a tu taki zong i co dalej -nikogo to nie obchodzi.Zreszta jezeli mowic o jakims traktowaniu pracownika z godnoscia swiadczy fakt ze w momencie odejscia z zakladu dyrekcja nie pofatrygowala sie nawet podziekowac za te 5 lat pracy w koncu ile osob i jak czesto odchodzi na emeryture a wystarczl zwykly uscisk dloni i jedno slowo-dziekuje.

Śmieszne
@Mirka Olszewska -emerytka

był przygotowany czerwony dywan i żywe kwiaty, sam widziałem. Tylko wyszła Pani nie tym wyjściem co trzeba :) hahah

Dowcipniś
@Śmieszne

Hahaha w (usunięte przez administratora) byłeś (usunięte przez administratora) widziałeś

polac
@Mirka Olszewska -emerytka

Wiekszosc kierownictwa to zwykle buraki i tyle.

Tonik

Sądzę, że dobrze wam się pracuje i rzadko piszecie.

Olek

Słyszałem, że to firma z opinią dobrego pracodawcy. Warto aplikować?

aga
@Olek

Tak jasne aplikuj !Żart!

@Olek

ja jetem zadowolona z pracy w KTP, nikt na siłę mnie tam nie trzyma, a za darmo to nigdzie nie chcą płacić. Sprawdza się powiedzenie : wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Lean Manager

Po raz pierwszy byłem na rozmowie gdzie kadra odpytująca nie wiedziała o co pytać. Było śmiesznie

To niech nam pan coś opowie o sobie:) opowiedziałem. Nawet nie raczono poinformować mnie o zakończenju rekrutacji. Firma krzak

Leszno
Teresa

@anonymous, Twój komentarz nie ma związku z wymianą opinii na temat pracodawcy Kabel-Technik-Polska, dodatkowo zdradza dane osobowe osób trzecich, co jest zabronione na naszym forum (https://www.gowork.pl/regulamin ), dlatego więc może zostać usunięty przez administratora forum. @lolo, a Ty pracowałeś w tym miejscu? Czy wysokość stawek podlega negocjacji? @gość, dlaczego tak uważasz? Czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

@Teresa

Jak tam robilem, to wysokosc stawek podlegala negocjacji, ale w biurze. Na produkcji ludzie mieli najnizsza krajowa. Jest jednak jedno "ale". Chodza sluchy, a moze to tylko plotki, ze podniesli minimalna pensje pracownikom. Nie wiem ile w tym prawdy, bo slyszalem kilka wersji. Najpopularniejsza wersje jaka wpadala mi do ucha, to taka, ze zwykly produkcyjny nowy pracownik zarabia okolo 2400-2500 zl brutto. Moze niech wypowie sie ktos na ten temat, kto jest na biezaco z ta sprawa, poniewaz sprawa jest dosc mglista.

Obsługa
@Stary wyga

Witam. Ja tam pracuje i informuje że podwyżki nie było po prostu osoby, które dostawały osobno kasę za testy teraz wlicza im się to do wynagrodzenia zasadniczego.

...
@Obsługa

Magazyn dostał

lolo

Sami się nie szanujecie to czemu ma ktoś was szanować?Sam bym was batem poganiał bo to śmiesznie żeby ludzie sie sprzedawali za 400 euro miesięcznie :D:D:D:D:D:D Takiej biedy bezrobotni za granica nie mają :D:D:D Ja już czekam , aż zamkną ten (usunięte przez administratora) .I wreszcie kierownicy będą obierać cebule w warzywniakach :D:D:D:D:D A ci co klepią tam biedę z miesiąca na miesiąc po prostu przeniosą do innej pracy za najniższą.Wielka filozofia.

@lolo

Ten, kto się szanuje nie pójdzie tam do pracy !!!

gosc
@lolo

la zwykłych "liniowych" pracowników wielkie firmy zagraniczne oferują płacę minimalną. tak jest w kablu i niestety nie tylko tam!!!!!

gość

Dla zwykłych "liniowych" pracowników wielkie firmy zagraniczne oferują płacę minimalną. Tak jest w kablu. I niestety nie tylko tam.

Kuba

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników, nie mogę znaleźć nowych ofert?

Beznazwy?Kpina

Sypiecie nazwiskami a sami swoich nie podajecie, takze waza opinia rowna jest zeru, wstyd i chanba. Normalnie zero godnosci.

Nieznana 3

Cała kadra z biura siedząca na dole hali nr 3 w tczewie na jagiellońskiej to żal. Przyjaciółki i każda lubi paluszek prosto trzymać i to ich zdanie jest ważniejsze niż kierownika masakra prawda w oczy kole żałosne su..

To ja
@Nieznana 3

No niestety kadra tam siedząca to pozostałość po huberze. Ale taką atmosfera na produkcji wprowadza jedna osoba z biura, ta pani która pozawala awansować tylko swoim koleżankom i znajomym. Szkoda że przez jedną osobe atmosfera jest fatalna. Może gdyby kierownictwo otworzyło oczy i zrobiło z nią porządek... a nie kierownictwo też uciekło z tej firmy haha

Nierob

Kiedy beda podwyzki w ktp? Bo chce wziac kredyt na mieszkanie a nie wiem czy starczy mi do konca miesiaca.

Nierob 2
@Nierob

Podwyżki.... hahaha... po ostatnim spotkaniu z Panią pracującą w dziale personalnym lepiej zapomnieć o podwyżkach bo raczej będzie to jałmużna, na kredyt niestety nie wystarczy. Proszę jednak pamiętać, że jeśli komuś się nie podoba może zabrać swoje papiery i szukać nowej pracy- było to jasno i wyraźnie podkreślane nawet kilka razy. Czuje się bardzo zmotywowany do pracy jak można coś takiego mówic, spotkanie miało na celu wprowadzić chyba pozytywny nastrój, ale jak ktoś nie ma odpowiednich kompetencji i mówi wprost, że pracownicy są niepotrzebni to o czym tu mowic. Ciekawe jakby nagle zabrakło tych 30%, szanowna Pani sama musiałaby zakasac rękawy. Wstyd!

Smutny
@Nierob 2

Z umowami na 3 lub 6 miesięcy które dają ciężko jest telewizor kupić

Teresa

@wanda, czy masz jakiś pomysł, jakie działania mogłyby usprawnić pracę w firmie i polepszyć atmosferę? @Mirka Olszewska -emerytka, czy Twoja decyzja o odejściu na emeryturę była spowodowana jakąś sytuacją, która miała miejsce w Kabel-Technik-Polska? Jak długo pracowałaś w tym miejscu?

Pomysł
@Teresa

@Teresa mój pomysł polega na tym, żeby choć przez jeden cały dzień (8 godzin +/- nadgodziny) cała kadra zarządzająca, łącznie z "jaśnie nam panującym panem prezesem" przyszła popracować na produkcji. Korzyści z tego płynące były by następujące: 1. Poznali by od podstaw proces produkcji (niektórzy nie mają bladego pojęcia o tym), 2. Bardziej zżyli by się ze swoimi podwładnymi (w tej chwili jest podział na lepszych i gorszych), 3. Na własnej skórze przekonali by się o skutkach swoich wprowadzanych decyzji (np. presji czasu do jakości wykonania).

@Pomysł

Pomysl dobrze prawi. Dodam tylko, ze moze wybrana kasta przestala by sie takze wreszcie osmieszac i robic z siebie skonczonych (usunięte przez administratora) Moze nauczyli by sie chociaz zakuc prosty kontakt i uzyc klucza dynamometrycznego, bo sa takie zarzadzajace osobniki, ktore nie umieja tego zrobic, a nawet nie wiedza co to jest, a wymagaja zeby dana rzecz byla zrobiona w danym czasie.

Adam Łukasiewicz

Witam wszystkich Znajoma pracująca w KTP nieoficjalnie mnie poinformowała, że szukają chętnej osoby na stanowisko Kierownika do spraw jakości w Drawsku Pomorskim. Czy ktoś z Was może wie kiedy oficjalnie ruszy rekrutacja? Za odpowiedź z góry dziękuje

Pracownik/Obecnie
@Adam Łukasiewicz

Panie Adamie. Znajoma posiada błędne informacje.Kierownik do spraw jakości nie jest poszukiwany.

Poirytowany buractwem

A może najpierw zacznij od nauki ortografii?? Żałosne to... siedzisz na bezrobociu i szukasz rozrywki? Stań przy ul. Podmiejskiej to będziesz miał/miała i rozrywkę i zarobisz (może o ile nie odstraszasz). Anonimowo każdy jest odważny. Masz odwagę poniżać 2-go człowieka? Miej odwagę podpisać się pod tym imieniem i nazwiskiem. W sieci każdy jest anonimowy do momentu, kiedy nie ruszy postępowanie z powództwa cywilnego.... Powodzenia i zbieraj już hajsy

@Poirytowany buractwem

Anonimowość w sieci nie istnieje już od dobrych pary lat :)

Monia
@Adam Łukasiewicz

Drodzy komentujący. Czytam Wasze komentarze, śledzę ten wątek i jestem zaskoczona. Taki brak szacunku i poszanowania ze strony wlasnych pracowników jest zawsze najbardziej upodlajacym ciosem dla kierownika. Jeżeli osoba nawet bez wykształcenia mądrze zarządza swoimi ludźmi i praca to nigdy nie spotka się z sytuacją przedstawiona tutaj. Znam kierowników pracujących w KTP na temat których nigdy nie wypowiedziano się w tak niesmaczny sposób. Kierownik powinien reprezentować swoją osobą firmę, stanowić przykład dla innych. Niestety jak widać w pokazany przypadku co poniektórzy kierownicy muszą się jeszcze wiele nauczyć. Z całego serca życzę wspomnianej kierownicze więcej pokory do siebie, a hejterom pilnowania własnego nosa i nie zaglądania ludziom w spodnie. Pozdrawiam Monika

Elżbieta
@Monia

Pani Moniko. Na szacunek trzeba sobie niestety zasłużyc. Szanuję się ludzi którzy reprezentują sobą jakiekolwiek wartości. Nie dziwię się więc że w podanym przypadku tego szacunku nie ma. O osobie na temat której się tutaj pisze nie słyszałam niestety osobiście nic pozytywnego. Z drugiej strony nie podziwiam również chamskich komentarzy dotyczących sposobu awansu czy też wykształcenia. Po komentarzu Pana Adama miałam nadzieję że jednak w KTP rowniez zagości dobra zmiana i że znacząco poprawi się atmosfera w firmie. Również pozdrawiam Ela

Ktoś
@Elżbieta

Droga kolezanko zapewniam Cię, że 99% osób współpracujących z kierowniczka ma O niej jak najlepsze zdanie ponieważ swoje obowiązki wypełnia w 100% dobrze, 1% stanowią zapewne osoby z dzialu którym zarządza, jesteś zapewne jedną z nich ktora wylewa swoje żale publicznie ponieważ któraś z decyzji którą podjela wobec Ciebie przełożona była dla Ciebie niezrozumiała mimo iż w Twoim mniemaniu była ona oczywista nic gorszego w pracy nie mogło Ci się stać :) W głębi duszy odpowoedz sobie na pytanie kim Ty jestes zeby mówić o braku szacunku do drugiej osoby, szacunek należy się każdemu czy jest to bezdomny, nauczyciel czy prezes firmy. Co do studiow to z doświadczenia wiem, że wielu pracodawców teraz woli bardziej zatrudnić osobę z doświadczeniem, kursami, szkoleniami, znajomością języków niż osobę po studiach ktora często nie wie po ich zakończeniu nic o podstawowych zagadnieniach z kierunku który studiowala. Co do osób piszących takie wulgarne komentarze nie zdajecie sobie sprawy jak w tych czasach szybko można zweryfikować osobę w internecie, i tak jak wyżej ktoś napisał sprawa z powództwa cywilnego szybko ustala takie osoby, A wyrok prawomocny sądu będzie ciągną się za taką osobą całe życie. Pozdrawiam

Mający dość
@Ktoś

zbieram osoby do pozwu przeciwko kierownictwu i zakładowi o mobbing. Jest już kilka chętnych ! Prawnik mówi, że są bardzo duże szanse. Razem możemy coś zmienić w TYM zakładzie ! Zresztą lepiej teraz niż zostać potraktowanym tak jak ludzie z Białogardu.

@Mający dość

Oby ci chetni nie byli tylko na slowo, ale potrafili wykazac swoja solidarnosc na papierze o pozew swoim nazwiskiem. Z doswiadczenia wiem bylo pare takich akcji, ktore skonczyly sie niepowodzeniem. Dlatego musicie uwazac zwlaszcza na czujki-szujki, ktore tylko czekaja, aby doniesc o waszych zamiarach do gory. Kapo zaczna jatrzyc i wprowadzac zamet w grupie przez co ludzie sie odsuwaja od Ciebie i robisz sobie wrogow. Wtedy zostajesz zupelnie sam. Wtedy czlowiek odchodzi z niczym. Zasada dziel i rzadz sprawdzila sie w zupelnym calu. Wszystko wrocilo do normy, a ociezali umyslowo ludzie pogodzili sie ze swoim losem. Smutne, ale prawdziwe. Mam nadzieje Kolego, ze Tobie sie uda i zgromadzisz ludzi, ktorzy wreszcie spowoduja, ze firma zacznie traktowac pracownikow jak ludzi, a nie jak numerki. Sila jest w Waszej ilosci. Powodzenia.

Mający dość
@Stary wyga

Pamiętam opisaną przez starym wygą sytuacją. Dlatego też wiem z czym się to wiąże. Jednak nadzieją jest również to, że nie muszą to być tylko obecni pracownicy, ale również byli :) a oni co mogą stracić?

Alibaba
@Adam Łukasiewicz

Kierownik jakości w Drawsku Pomorskim pilnie poszukiwany!. Prosimy wszystkich zainteresowanych o składanie swojego CV na adres: rekrutacja_ktp@pkcgroup.com. Z poważaniem 99%

@Mający dość

Byc moze moja odpowiedz zabrzmi egoistycnie, ale po zamknieciu sie za moimi plecami bram zakladu, stwierdzilem ze nie ma sensu angazowac sie w takie akcje. Poza tym watpie czy ludzie ktorzy odeszli z tego syfu i znalezli normalna prace beda chcieli wracac. Pytasz co takie osoby maja do stracenia, a ja zapytam co mam do zyskania, skoro juz na pewno tam nie zamierzam wracac? Poza tym powinienes liczyc na ludzi obecnie tam pracujacych naocznych swiadkow tego syfu gdzie latwiej mozecie zebrac dowody na ten zaklad chocby w postaci nagran. Piszesz ze masz kilka osob, to bardzo fajnie, ja myslalem ze moglem liczyc na kilkanascie. Czar prysl, zostalem sam. Za bardzo sie na ludziach sparzylem i jedynie co postanowilem czynic to pisanie tutaj tego co tam sie dzieje i to co przezylem. I najsmutniejsze jest wlasnie to, ze nie mam takiego zalu do samego zakladu kadry zarzadzajacej, bo wiadomo jacy oni sa. Mam zal do tego kolegi i kolezanki z ktorym pracowalo sie obok i formalnie mozna bylo na nich liczyc. Co prawda pozno odpisuje, ale w kazdym razie zycze powodzenia i wytrwalosci w walce.

wanda

Co za zakład tylko wyzysk pracownika a im malo czego tak malo czego tak długo .tylko te pytanua od pani kierownik .a jak cos zle zrobi czlowiek towarzystwo sie zbiera i tlumacza sie pracowniki a ci nawet pojecia zielonego o wiazkach niemaja .a konstrutkor tepy co powiesz on potwierdzi.bo sam sie niezna.

Stary pracownik

Chory zakład !

Ktp Białogard

Dno , dno i jeszcze raz dno. Ktp Białogard jest zakładem który mydli ludziom oczy ... najpierw zatrudniają, piszą o dodatkowych pieniądzach za polecenie pracowników, około trzy tygodnie temu "żeby poprawić warunki pracy " oferowali dodatkowe świadczenia lekarskie..i po co ??? Skoro później zwalniają ponad 20 osób jednego dnia....a i to podobno nie koniec ...jedna wielka sciema.... czekam tylko jak przyjdę do pracy i też dostanę magiczną kartkę

Zawiedziony
@Ktp Białogard

Potwierdzam wywalili 20 osób a z tego co mi wiadomo do 15 lutego ma być kolejna tura i ma polecieć około 30 osób więc zapewne też dostanę tę kartkę co inni :/

@Zawiedziony

Witam, Szkoda tylko tych ludzi , którzy stracili pracę. Ale zastanawia mnie jedno dlaczego prezeso- dyrektor Invest Parku Białogard nijaki Robert Madejski ciągle się przechwala o sukcesach , że tyle ludzi jest zatrudnionych w Białogardzkiej Strefie Ekonomicznej. Jak to śmiesznie brzmi prawda ? , ale w rzeczywistości tak śmieszne, to nie jest. Ale to jeszcze nic nijaki Robert Madejski chwalił się ostatnio, cytuję : " że przecież w 2017 r. rozbudowana została także hala produkcyjna KTP ,o kolejne 1.000 m2 w sumie Kabel - Technik- Polska wynajmuje od Invest Parku obiekt o powierzchni 6.000 m2 " to dla kogo to rozbudowali ? dla krasnoludków ? ! Dalej nie chce mi się pisać, bo nie ma sensu. Szkoda tylko tych ludzi, których zwolniono! A miało być tak pięknie ...

KaTtPp BbIiAaŁłOoGgAaRrDd

Prawda w grudniu zrobili zebranie że nie będzie żadnych zwolnień że się rozwijamy a tu cały automotiv wywożą do Starachowic a tu kolejówka ma być i zwalniają ludzi 31 stycznia 20 osób w najbliższym czasie tzn luty itd. 70 osób chcą zwolnić co się dzieje ten zakład na psy spada mydlą ludziom oczy a jak ładnie o nim piszą w nasze miasto Białogard brak słów może tak prawdę by napisali co się dzieje a miasto jeszcze kredyty daje dno

NickNack

Takie, przedszkole dla doroslych.

Nowy pracownik

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca więc sądzę, że powinno mi się tu dobrze pracować?

@Nowy pracownik

Jezeli jestes podpierdalaczem i lizodupem to osiagniesz kariere, jezeli uczciwy to stamtad spadaj.

rozczarowana

Pracuję w kablu kupę lat w swojej kadencji przeżyłam wiele zmian liderów i kierowników, ale na taką osobę jaką jest Pani wielce lider M.G jeszcze się nie natknęłam niszczy ludziom psychikę wyżywa się przed każdą wypłatą podpiernicza pracowników z innych działów. Siebie oczywiście nie widzi, nie potrafi absolutnie nic oprócz troski nad swoimi przydupasami. Życzę szybkiej degradacji i odwagi dla ludzi pracujących na jej zmianie .

Znam tom wariatke
@rozczarowana

Haha Monisia?

razem
@rozczarowana

są w kablu takie szczęściary, które już w styczniu zapomną o swojej drogiej liderce z DOSTO

Zostaw merytoryczną opinię o Kabel-Technik-Polska - Czaplinek

• Jak się pracuje w Kabel-Technik-Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kabel-Technik-Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabel-Technik-Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 17 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabel-Technik-Polska?

Kandydaci do pracy w Kabel-Technik-Polska napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabel-Technik-Polska