Opinie o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kabel-Technik-Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kabel-Technik-Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

Pracownica

Witam , czy ktos by mogl mnie uswiadomic bo roznie ludzie mowia (tyczysie pytanie do kobiet w ciazy lub ktore byly) dodatek komp. sie w licza na zwolnieniu czy nie bo juz sama sie pogubilam.

@Pracownica

niestety nie

Renata

W kablu pracowałam rok i 3 miesiące. 15 najgorszych miesięcy w moim życiu. Praca w kablu to jak życie w toksycznym związku, z którego strach zrezygnować. Każdego dnia zastanawiasz się po co Ty tu pracujesz, może jutro bedzie lepiej, może coś się zmieni na lepsze. Przymykasz oko na poniżanie prez kierownika, obsmarowywanie plecow przez "kolezanki i kolegow". Całe 15 miesiecy podczas ktorych nienawidziłam przychodzic do pracy, setki dni od ktorych ściskało mnie w gardle że nadal jestem tutaj. Decyzje o zmianie podjelam po dlugim czasie i to przez namowe chlopaka. Razem z chlopakiem, ktory stracil prace postanowilismy wyjechac do Szczecina. Wyslalam kilka CV i dostalam szybko prace w KK na prawobrzeżu a on w DGS. Coś się zmienilo? Wszystko. Czy pracownik produckji moze zarabiać 2,5 na ręke w firmie produkcyjnej, czy mozna polubic swoja pracę, czy lider, brygadzista mogą Cię szanować? Czy konstruktor może Ci wytłumaczyć jak masz pracować? Czy kierownik produckji bedzie sprawiedliwy? Myślalam że to niemożliwe. Że zmienie tylko miejscowosc bo przecież KTP to też inne zakłady. Okazalo sie jednak, że KTP to ewenement. W KK płacą pracownikowi 2500 netto za to samo co robilam w Drawsku. Różnica jest jednak taka że tutaj dają Ci możliwości rozwoju, narzędzia któych w KTP brakuje. Nie mogłam w to uwierzyć. Kabel niszczy ludzi. Wmawia się tam, że nigdzie lepszej pracy nie dostaniesz. Ludzie oczywiście odchodzą, ale przecież to niemożliwe żeby gdzieś indziej było lepiej. Czy aby na pewno? My pracownicy produkcji z KTP nie zdajemy sobie sprawy z wielu rzeczy. Na szczęscie każdy odpowiada za swoje życie. Wszystkim którzy czytają ten komentarz życzę więcej pewności siebie. Mniej strachu. Nawet mając 40 lat, chłopa i dzieci można podjąc decyzję, która zmieni wszystko.

Nowa pracownica

Pracuje tam miesiąc i była mowa o jakości a nie pracy na akord stoja nad tobą patrzą na ręce i ciągle powtarzają maloproduktywna traktują Cię jak robota tylko pracuj nie gadaj nie pij wody nie chodź do ubikacji najlepiej pampersy by założyli żeby człowiek stał na stanowisku pracy...umowa sile kończy i po dziękuję tej firmie która dba o własne dobro a nie o pracowników bo bez nich byliby nikim...czasy na cięciu czy wioskach wymyśla chyba kris kto nigdy tego nie robił on urlop trzeba sile prosić bo nieme dają a jak weźmiesz l4 to sile mszcza na tobie...nie polecam

JESZCZE PRACOWNIK
@Nowa pracownica

CALA PRAWDA , NIC DOBREGO ,SZKODA ZDROWIA .TRZEBA SZUKAC CZEGOS INNEGO.NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE.

browman
@Nowa pracownica

ludzie język polski nie boli . piszecie jak analfabeci .

NOW BYLY
@Nowa pracownica

liderzy to najbardziej przerazeni pracawnicy w tej firmie(sa wyjatki) ze strachu was scigaja i tu musze przyznac punkt dla tych ktorzy ich wybieraja nigdy z nimi nie wygracie jesli jesli nie bedziecie sie szanowac, poczytajcie regulamin zakladu pracy , przepisy bhp , kodeks pracy i jak to kiedys w wojsku bylo REGULAMINOWO Z NIMI

Nick666

Słyszeliście Białogard upada starachowice zabieraja cały automotiv

Lean Manager

Po raz pierwszy byłem na rozmowie gdzie kadra odpytująca nie wiedziała o co pytać. Było śmiesznie

To niech nam pan coś opowie o sobie:) opowiedziałem. Nawet nie raczono poinformować mnie o zakończenju rekrutacji. Firma krzak

nie chwalcie rimastera,bo nie wiecie jak tu jest.to drugi kabel i zapedy też ma kablowskie.a niektórzy to jakby w kablu się szkolili-jak to było-ludzie mają czuc oddech liderek na plecach?i niektórych tutaj czuć.i one chwalą się,że u nich jest rygor.człowiek nie powinien bać się idąc do pracy!szukam innej pracy.i tyle o rimasterze.

Byla pracownica

No coz chcialabym sie i ja wypowiedziec na temat tej firmy. Pracowalam na bombardierze. Poczatki byly ciezkie bo gdy kierowniczka byla Irena P. to nie bylo zbyt fajnie lecz gdy zmienili kierownika na Krzysztofa M. Bylo znacznie lepiej. No wiadomo jak to kierownik czasami podnosil glos ale ja osobiscie nie moglam narzekac. Owszem robota czasami przerasta kazdego ale mi osobiscie pracowalo sie dobrze. Jedyny minus zarobki. Starasz sie a gó.....o z tego masz. W tej firmie wazne jest rowniez zeby lizac tyłek kierownikom wtedy sie wybijesz. Podalabym kilka przykladow ale nie bede wymieniac nazwiskami. Laska ganiala za kierownikiem teraz jest liderkom bo daje mu (usunięte przez administratora). No i tak sie tam mozna wybic. Osobiscie nie wroce do tej firmy bo czas sie wybic wyzej z kariera ale na prace nie moglam narzekac. Jedynie mozna narzekac na ludzi. Pozdrawiam.

1985

Dokładnie kij ma zawsze dwa końce jak nie jednym drugim się oberwie

Poa

Prawda w oczy kole

Ona

Jak ktoś nie umie oddzielić pracy od domu to nie powinien nadawać się na takie stanowisko . (usunięte przez administratora)

On

Wyżywa czy wyzywa?

lolo

HEHe To sie ludzie zmieniają.Tam zawsze wystarczyła jedna osoba Marcin Ś, Jeden dyrektor który trzymał wszystkich za mordę.Jaki był każdy wie .bo nie raz miałem styczność dostać opierdziel.Ale trzymał wszystko w ryzach i wystarczył jeden dyrektor.Potem powstało z 10 dyrektorów(styropianów) i 40 kierowników.To musiało ebnąć.Nie da sie zapanować nad takim betonem.I jeszcze na końcu go załatwili.Śmieszny zakład i tyle w temacie.

ktp Duzo wymaga od pracowników zabraniają wszystkiego palenia papierosów picia kawy napojów słodkich jedzenia nie można nic tak naprawdę ktp wymaga duzo od ludzi a ludzie nie chca robic niech Pozwola na więcej to się zmieni nastawienie ludzi jakie ktp dla pracowników tacy pracownicy dla ktp nie dziwe sie ze nie chca zostawac na nadgodziny jesli wiekszosc ludzi chodzi tam z mysla jak nie isc tam . zmieniłem zakład pracy gdzie na bhp pało słowo ze to nie jest obóz pracy jak ktp ludzie nie wiedza nie mieli do czynienia z tym kazdemu bład sie zdazy to nie trzeba odrazu podnosic głosu na pracowników sprawdzanie pracowników przez ochrone smieszne w mojej aktualnej firmie ochrona tez sprawdza ale tylko tych ludzi gdzie nie moga sie odbic przez bramke sprxatnie w ktp 10 minut przed koncem pracy w aktualnej firmie 2 godziny przed opuszczenie stanowiska jak przyjdzie zmienik a jak nie to za 10 opuszczasz stanowisko i idziesz szatnie gdzie sa prysznice lider przyjdzie widzi i pozwala by pic kawe na stanowisku pracy siedziec na telefonie jesc czy nawet isc zaplic kiedy chczesz ile chczesz jak długo nie ma ze ten cos zrobił ten był zaplic tego tyle nie było przerwa 30 minut i idziesz na przerwe o której ty chczesz a nie o ktorej oni Ci kaza i nikt po 30 miutach nie powie ze masz koniec przerwy chczesz siedz jeszcze 30 minut bo jaka firma dla pracownika taki pracownik dla firmy i nie na najnisza krajiowa tylko za 12,31 bruto gdzie dochodza premie obecnosciowe dodatek za godziny nocne w wyszokosci 4 złoty plus dodatek 470 za zmiane na reke wypłaty wpływa od 2,3 tys do 2,8 tys na reke bez nadgodzin i nikt nie zmusza ze masz przyjsc na nadgodziny polecam bardziej juz rimastera gdzie pracowników zatrudnian biuro randstad

@były pracownik

Nie wiem czy plakac czy sie smiac

siwy
@były pracownik

u prywaciarzy miałem tak samo jak w kablu tylko praca cięższa i wypłata mniejsza .To przejdźcie się do tzw polskich ''firm'' wtedy docenicie pracę nawet w takim (usunięte przez administratora) jak KTP czy inny remaster

@siwy

Byłem u prywaciarzy i nigdy mniej nie płacili.Może za dużo ćpasz wiec tak ci płacą.Jak nie reprezentujesz swoją osobą NIC to nic ci płacą.

ON

Słyszałem że będą zmiany w kierownictwie firmy połowa poleci.

Niki

Jeszcze przyjdzie czas a kierowniczka cięcia MARZENA będzie płakać ????????????????

Aiaskda

Obóz pracy mówią że stawiają na jakość a to nie prawda musisz robić szybko i nie przekraczać czasu co jest mało realne że się wyrobisz bo czas jest skrócony, nie można chorować bo za L4 zwalniają, żeby 65 letni mężczyzna musiał odrabiać dwa dni pracy bo nie chcieli dać jemu urlopu zreszta urlop to mogą dać 3%zalogi z danego działu, musisz robić jak robot a ciąć jak maszyna. Nie wierzcie w te bajki co mówią na szkoleniach w tym zakładzie maja cię za nic jesteś nikim na nadgodzinach musisz zostać bo inaczej cię zmusza i przychodzić w soboty do pracy. Najniższa krajowa po wszystkim zostaje Ci 1100zl. Coraz więcej wymagają a w czasie masz się wyrabiać. Atmosfera w pracy też do najlepszych nie należy. To jest praca dla tych którzy mają wszystko gdzieś jak kierownik zwróci uwagę a ty się tym nie będziesz przejmować. Jednym słowem nie polecam. Ludzie pracujący tam są strasznie zmęczeni i myślą byle do piątku a jak przyjdzie poniedziałek to jejciu jaki się nie chce...

lolo

Ostatnio dzwoniłem do trzech firm i każda potrzebowała pracowników.15 lat temu w Czaplinku było kilka firm ,teraz jest rynek nasycony firmami.Tylko trzeba chcieć!!!Skończyły się czasy pierdzielenia kretynów że cię zwolnią.To już nie działa.Ludziom się nie chce przebranżowić dlatego tkwią w takim syfie,więc to już ich problem.

ADAM

Mam pytanie doszło do mnie, że od nowego roku zwalniają osoby z kontroli jakości czy ktoś o tym coś wie?

polski
@ADAM

Nic o tym nie słyszałem. Osoby w jakości zawsze będą potrzebne nie ma czego się bać. pozdro

polski

1985
@ADAM

Oj uważaj z tym ja coś o tym wiem .zwalniają albo degradacja.

black

@moppy Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Robić swoje i do domu- to jest złota zasada. kasa na koncie jest zawsze o czasie i to najważniejsze.

moppy

oco chodzi z tym rimasterem tak go kazdy chwali?

nowy
@moppy

taka sama firma jak kabel - dobre firmy nie szukaja pracownikow

rojo

Andzia a co do tego rimastera masz jakies info o tej firmie? Na jakiej to ulicy dokladnie jest bo na necie sa chyba stare informacje

Kolka
@rojo

Kolejowa 4 ,78-550 Czaplinek

AndziaAndzia

Nie nie i sto razy nie. W przed dzień końca umowy podziekowali mi wielką Pani Lider z zdartym nosem. Nie polecam brak szacunku liderki to nadymane kwoki po podstawówce które myślą że pozjadaly rozumy świata ale jak się daje du..wyżej ma się dobrze. Polecam RIMASTER :)

rojo

daja umowe? bo potrzebuje kredyt wziasc

Maiłem nieprzyjemność pracować w tym zakładzie troszkę czasu, z własnego doświadczenia mogę powiedzieć iż polityka firmy(a raczej części zarządzającej produkcją) w stosunku do pracowników jest bardzo zła, częste ustalanie planów znacząco przekraczające możliwości produkcji, zbyt małe czasy przydzielone do danych działań(ciągłe pospieszanie, gdzie na każdym kroku mówi się o jakości), traktowanie pracowników jak maszyny które w każdym momęcie można wymienić. Część liderów(tych z którymi miałem do czynienia) była naprawdę spoko, lecz oni są marionetkami(zresztą jak i część kierowników produkcji) manipulowanymi przez górę, duża część z nich po prostu boi się o swoją pracę( "są inni chętni na to stanowisko") bo przecież gdzie oni mogą pujść do pracy, ktp praktycznie nie ma żadnej konkurencji w tej okolicy-chodzi oczywiście o Drawsko, a mało kogo stać żeby zwinąć manele i uciec wraz z rodziną do innego miasta.

NOWY

12.31 no oczywiscie to juz nie jest najnizsza krajowa.Za jaranie i picie kawy moze warto sie zastanowic . No i jeszcze te prysznice az mnie dreszcz przeszedl. Papierosek , kawka , prysznic A PARASOLKI DO KAWY DO GDZIE !!!! Jak beda parasolki to sie wbijam na ten kwadrat.

były
@NOWY

12,31 to właśnie jest najniższa krajowa matoły. 12,31 x 160 godz w miesiącu jeśli mamy 20 dni to nawet nie daje najniższej krajowej tylko 1960 zł. przemyśl co piszesz analfabeto

@były

SORRY GIENEK . NETTO CZY BRUTTO ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kabel-Technik-Polska - Czaplinek

• Jak się pracuje w Kabel-Technik-Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kabel-Technik-Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabel-Technik-Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 17 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabel-Technik-Polska?

Kandydaci do pracy w Kabel-Technik-Polska napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabel-Technik-Polska