Opinie o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kabel-Technik-Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kabel-Technik-Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

NOWY

12.31 no oczywiscie to juz nie jest najnizsza krajowa.Za jaranie i picie kawy moze warto sie zastanowic . No i jeszcze te prysznice az mnie dreszcz przeszedl. Papierosek , kawka , prysznic A PARASOLKI DO KAWY DO GDZIE !!!! Jak beda parasolki to sie wbijam na ten kwadrat.

były
@NOWY

12,31 to właśnie jest najniższa krajowa matoły. 12,31 x 160 godz w miesiącu jeśli mamy 20 dni to nawet nie daje najniższej krajowej tylko 1960 zł. przemyśl co piszesz analfabeto

@były

SORRY GIENEK . NETTO CZY BRUTTO ?

Pararara

Powiem tak.. byłam pracownikiem produkcji, zostałam liderem i przez parę dobrych miesięcy starałam sie ogarnąć ten syf. Zawsze Ale to zawsze stałam za ludźmi. W końcu byłam taka jak oni. Ale nigdy nie mieszalam ich z błotem. Ale niestety mnie jako lidera tak traktowali bo nie byłam dla władzy tylko dla ludzi. W koncu mnie zdegradowali, bo poszłam na l4 bo miałam zabieg. Dla mnie ta firma to dno. Pracą fajna, nie ma co. Ciężka nie jest. Ale atmosfera lub ludzie postawieni wyżej.. tragedia. Ale przynajmniej mam teraz spokój. W ciągu półtora roku 10 Kierownik? To jest coś hahaha.

gosc
@Pararara

a Pani pracuje jeszcze w tym kablu ? to się w głowie nie mieści !! zdegradować człowieka tylko dlatego , ze poszła Pani na zabieg ? !!!przecież Pani sobie tego nie zmyśliła !!! co za dno . masakra !!! współczuje Pani , na prawdę !!! no , ale przecież mieli okazje dowalić Pani , co za draństwo !!! mogę tylko sobie wyobrazić ,co za KIEROWNICTWO tam pracuje !!!! czy będąc kierownikiem,dyrektorem itp. trzeba być złym człowiekiem ? żadnej empatii do ludzi !!!! pewnie jest tak, że nikogo nie szanują !!! ludzie uciekajcie stamtąd, nie warto pracować w takim zakładzie !!! w życiu bym tam nie poszła do pracy !!!! !!!!

@gosc

Dla kogos kto wie ile jest wart i wie co potrafi jest to firma dobra do przeczekania az znajdzie sie cos lepszego. Jesli ma sie jakies poczucie wlasnej wartosci i naprawde chce sie pracowac to nie jest to firma dla takiej osoby. Krawcowa jest na stanowisku kierowniczym to o czyms swiadczy. Znajomosci , odpowiedni sposob na wlazenie [ wiadomo gdzie] i mozna zrobic kariere w kablu . Dla niektorych panow na kierowniczych stanowiskach to RAJ.Co mozna powiedziec o firmie w ktorej obowiazuje zakaz palenia [ nie dotyczy przerwy] , ale tylko dla holoty z produkcji. Az cisnie sie na usta kultowe haslo: WSZYSTKIE ZWIERZETA SA ROWNE ALE SWINIE SA ROWNIEJSZE . Nie mozna oczekiwac ze jak sie osiolkowi zalozy fartuch kierownika [ lidera] to mu rozumu i kultury przybedzie . Sa tam niestety ludzie dla ktorych ten zaklad to szczyt mozliwosci i niestety jest ich wiekszosc wiec zmian tam zadnych nie bedzie. NAUCZYC SIE , POZNAC SYSTEM PRACY I SPADAC. SA CIEKAWSZE FIRMY I LUDZIE NA POZIOMIE.

ktos

czy ktoś mi może coś więcej powiedzieć o tej firmę nic nie ma nie ma strony internetowej ani nic. nie wiadomo nic o kadrze ani o nikim.

Stary wyga
@ktos

Wypowiedzi doswiadczonych ludzi powinny Tobie wystarczyc za odpowiedz.

tututtu

Praca Niemcy - ta firma nazywa się Vormont, najniższa krajowa, jakieś tam mieszkanie chyba zapewniają, za które normalnie płacisz, żarcie itd. wiadomo. Praca sama w sobie normalna, nie zauważyłem tam presji itd. Jak chcesz iść palić to idziesz z tym, że ten czas musisz odrobić. Ogólnie warunki nie są złe, pracujesz pod dachem, nie leje się na łeb. Do centrum Berlina nie jest daleko, bo zakład jest na Teglu. Praktycznie sami Polacy pracują w tej firmie, dużo osób z Drawska i okolic, ogólnie jak nie jesteś cieciem i umiesz rozmawiać z ludźmi to dogadasz się, chociaż wiadomo - wszędzie lepiej zachować ostrożność, bo polak polakowi za granicą to najgorsza kur.. :) Próbuj, języka nie wymagają. Z tego co wiem to aktualnie szukają tam ludzi do pracy. Odłożyć zawsze coś można to już zależy jak kto żyje, ale powiedzmy te 300-500e. można odłożyć. Szału nie ma, ale w polskim kablu też nie :) Co do samego kabla czy to Czaplinek czy Drawsko, jak pracują tam lemingi, którzy boją się odezwać o cokolwiek to całe życie będą jeb.. i nigdy nikt ich nie będzie szanował. W tym zakładzie nie ma i nie będzie jedności i niestety kierownictwo nadal będzie robiło z pracownikami co tylko chcą. No ale co się spodziewać po ludziach, w większości idiotach, którzy patrzą byleby oni mieli dobrze. Nie polecam szukać tam kolegów i koleżanek, na 10 osób 9 cię podpierdzieli przy pierwszej lepszej okazji. Jako przystanek w celu szukania innej pracy w międzyczasie to ok, ale praca na stałe to nie polecam. Zresztą, praca jak praca, nie jest ciężko, ja się tam nigdy nie zmęczyłem, ale mentalność tych ludzi jest okropna. Za plecami potrafią każdemu (usunięte przez administratora) obrobić, ale jak przyjdzie co do czego to nagle brakuje języka w gębie ;) No ale czego się spodziewać po wieśniakach i debilach bez szkoły. Tak czy siak praca nie jest straszna, grunt to trafić na normalnych ludzi co jest zazwyczaj bardzo ciężkie.

Lean Manager

Po raz pierwszy byłem na rozmowie gdzie kadra odpytująca nie wiedziała o co pytać. Było śmiesznie

To niech nam pan coś opowie o sobie:) opowiedziałem. Nawet nie raczono poinformować mnie o zakończenju rekrutacji. Firma krzak

Ciupakabra

seriousafka 2017-07-18 17:09 Ja zawsze kable wiaze w supły tak wyglada praca w Czaplinku polecam Robert Makłowicz!

seriousafka

szukam pracy dostalem oferte z kabli w drawsku lub w czaplinku nie wiem co wybrac, co tam sie dokladnie robi ? jak te kable sie wiaze

robol

Mogę z całego serca polecić tą firmę. Najlepsza firma w której pracowałem w życiu i wiążę z nią daleką przyszłosć.

BYLY NOWY
@robol

Smialo mozna powiedziec ze w upie byles i owno widziales

byly pracownik

Nie polecam tej firmy pracowalem tam prawie 12 lat zwolnili mnie za nic pojdziesz na chorobowe lecisz jezeli jestes pupilem (usunięte przez administratora) to i premie masz reszte traktuja jak smiecia szukajcie czegos lepszego bo nie warto dla firmy tej pracowac

Praca Niemcy

Mam pytanie jak się nazywa ta firma w Niemczech prawdopodobnie z tego co słyszałem w samym Berlinie lub okolicach nie raz ktoś z Drawska jeździł tam w delegację a część się przeprowadziła do Niemiec.

Byczekzciecia

Wiecie moze kiedy automotiv pojedzie z Czaplinka?

Myczek

Ci to za zastępca dyrektora, który na zebraniu. .z kierownikami mówi że mają jedni drugich podpierdzielac brawo słoma z butów wystaje . Taką gwiazdę gra zamiast ludzi jednoczyć to ona z takim tekstem wyjeżdża no ale co się spodziewać,zero kultury fu fu.

BYLY NOWY

A gdyby tak np. 10 lipca kiedy to wszyscy dostana wyplate premii i beda bardzo zadowoleni ze swojej wyplaty tak dla jaj napisali wypowiedzenia . Zastanowcie sie! Jeden dzien , trzy krotkie zdania , troche odwagi i macie podwyszke pensji. Jesli jednego dnia odejdzie 100 pracownikow to firma (czytaj wlasciciele) Spytaja sie dlaczego?Zaloze sie ze oni wiedza tylko to co im ta sitwa powie . CHODZICIE SMIEJECIE SIE Z LIDEROW , KIEROWNIKOW I DYREKTOROW ZE TO IDIOCI ALE!!! JESLI IDIOCI WAMI RZADZA TO KIM WY JESTESCIE??? Ja spadam z tej firmy. W koncu nie sama praca czlowiek zyje.

Stary wyga
@BYLY NOWY

Nie licz na ludzi, bo to stado baranow. Predzej opitola ciebie jak kurczaka z pior i wrzuca na ruszt. Jak sie ma sprawe gdzie trzeba sie postawic wieksza grupa to prywatnie wszyscy sa za, ale jak przychodzi co do czego to wszyscy morda w kubel i pilnuja swoich tylkow. Poza tym znajdzie sie ktos kto jeszcze doniesie zwierzchnikowi, ale chyba tylko w celu dostapienia zaszczytu polizania temu u gory rowa z wdzecznosci, ze doniosl na kolegow i kolezanki. Z ludzmi tam nic nie zalatwisz wspolnie, bo to w wiekszosc matoly z klapkami na oczach. Byly pracownik pracowales tam prawie 12 lat i widziales co sie tam dzieje godzac sie na to. Przykre, ale moze wlasnie jestes ta wycisnieta cytryna, ktora nie osiagnela nic oprocz pracy na produkcji. To jest typowy przyklad szacunku firmy dla starego pracownika. A swoja droga slyszalem, ze do Drawska juz sciagaja ludzi z Kalisza, bo sie powoli konczy zrodelko ludzi na miejscu.

byly pracownik
@Stary wyga

Stary wyga ale teraz nie maja ludzi do roboty w Czaplinku i dzwonia po wszystkich ktorych pozwalniali wszyscy kopli ich w (usunięte przez administratora) hehe ta firma powinna juz upaść a Podpierdalacze i podlizuchy powinni isc na bruk pozdro dla normalnych

Myczek

Biała lejdi lata i sprawdza czy jesteś ubrany w odzież ochronna i czy masz identyfikator jest widoczny do tego się nadaje a jeszcze za to bierze kupę szmalu.Bardzo śmieszne.

nowy
@Myczek

Zbliza sie wyplata premii

gosc

z tego co slyszalam to w tym zakladzie jest nie ciekawie i ludzie nie chca tam pracowac !!!!

Nikomu nie poleciłabym pracy w Kabel- Technik Czaplinek. Trzeba się natyrać za marne pieniądze. Ścigają, żeby pracować w soboty i wyrabiać nadgodziny, a ciekawe czy od razu zapłacą za to.. Żeby dostać jeden dzień urlopu to trzeba się starać jak nie wiadomo o co, jak gdyby bez nas ta firma miała upaść jednego dnia. Może by tak kierownictwo pomyślało o tym, żeby jakoś motywować pracowników? Bo jak na razie to tylko zakazy i nagany za jedzenie, picie, papierosy itd.

Czy

KTP-czy gdzieś tu jeszcze przyjmują z grupą?Podpowiedz coś.

@Ania
@Czy

przyjmują w KTP i masz dotacje do rehabilitacji

Ktp
@Czy

Ogólnie to wszędzie potrzeboje z grupą najlepiej z grupą potrzeboje w ochronie praca lekka nie to co ktp w ochronie najbardziej potrzboje takich osób warto spróbować więcej czasu w domu a pieniądze większe i cały dzień można posiedzieć na oglądaniu filmów czytaniu książek itp

Ktp

Chora firma zwalnia za papierosy za jedzenie że w soboty się nie przychodzi mam grupę niepełnosprawnosci nie przechodziłem w soboty do pracy bo nie mam obowiązku pracować w soboty poszedłem zapalić to zostałem zwolniony dyscyplinarnie po 3 dniach dzwonili że to błąd bp teraz nie mają osoby i że mogę wrócić odmowilem no nie zamierzam męczyć się i słuchać ludzi gdzie wiem że coś jest białe a oni mówią że jest zielone znalazłem pracę lepiej płatna i wzięli mnie z świadectwem takim więc nie będę się męczyć w tej firmie gdzie cieszkono urlopy dziecko zachorowała wziąłem urlop na żądanie a kierowniczka z morda że tatuś w domu z dzieckiem a ona nie ma teraz osoby do pracy że ona nie może mieć dzieci i że mąż ja zostawił to czepia się innych z każdym msc jest gorzej pozwalniali osoby a teraz zatrudnili ponad 50 nowych

Robert

szukający pracy, od razu wiadomo że piszesz o Drawsku :D :D hehe pozdrawiam

szukam nowej pracy

Ryszek, Johny macie racje. Najpierw ludzi zwalniaja, teraz zatrudniaja... chory zakład. Mnie już nic w tej firmie nie zdziwi. Zastanawialiscie się na przykład dlaczego w administracji pracuje tyle mlodych ludzi? W jakiej normalnej firmie kierownikiem jakosci jest nastolatka bez zadnej wiedzy, konstruktorem chłopak po liceum?

johny wick

Jeśli człowiek się nie szanuje to tak cię traktują.Nie wiem po co drążyć o zarobkach jak i tak będziecie tam popychadłami.Dla kombinatorów ,głąbów i nieogarniętych ten zakład to jak wygranie w lotka.Dla ludzi którzy się szanują i wiedzą że dobrze pracują to (usunięte przez administratora) Za ten mobbing i wyzysk to każdy lider i kierownik powinien dostać po twarzy na ulicy to by szybko się nauczyli pokory i szacunku do ludzi.Kierownicy muszą was okłamywać i obiecywać złote góry na każdym kroku bo sami muszą pracować by spłacać swoje kredyty.Wiedzą że innej pracy z takimi zarobkami nie dostaną tacy są inteligentni.

Zostaw merytoryczną opinię o Kabel-Technik-Polska - Czaplinek

• Jak się pracuje w Kabel-Technik-Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kabel-Technik-Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabel-Technik-Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 17 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabel-Technik-Polska?

Kandydaci do pracy w Kabel-Technik-Polska napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabel-Technik-Polska