Opinie o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kabel-Technik-Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kabel-Technik-Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

Wiecie co

@Pracodawca. Witam ja sie nie dziwię, ze nikt nie chce zostać dluzej tylko odchodza. Wiecie dlaczego juz mowie osoby ktore ucza nowych maja ich w (usunięte przez administratora) tak zamiadt uczyc to olewka zostajesz sam sobie i sie ucz zribisz zle poprawiaj. Nie tłumacza tylko postawią cie kaza zrobić cos i ile sie dopytasz kogos to twoje jak nie to masz problem na dodatek zapytaja sie ciebie hak sobie przypomna ze jestes co tam masakra a kasa jest za osobe do nauki. Powinna pokazac i dobrze uczyc a nie wyjeb a potem do lidera ze ktos sie nie nadaje. W koncu nie bedzie ludzi bo opinia idzie i zostsnie zaklad z garstka ludzi

Irena
@Multimilioner

Pytanie tylko z jakich przyczyn miałoby dochodzić do tego, że ktoś po 10 razy tłumaczy? Czemu ten pierwszy nie wystarcza? Kto jest wyżej? Kto nadzoruje stanowisko liderskie? Nie ma w planach wprowadzenia innych sposobów komunikacji, żeby wątpliwości nie powstawały?

polka pracownica

Kiedy bendzie ankieta o zamrorzenie bonów świątecznych?ja się chętnie zrzeknę na rzecz Ukraińców bo te bony nam się nie nalerza

Ktoś

Jak czytam te bzdurne komentarze to w oczach się przewraca.Czego zazdrościć tym ludziom. Błędy ortograficzne, wyśmiewanie się to już tu normalne. Mądrych komentarzy tu raczej nie poczytamy.

A możecie mi te prace opisać w praktyce? Po tym ostatnim komentarzu brzmi to na jakieś skomplikowane i może smykałkę trzeba mieć skoro się nie łapie od razu? Przyznam, że „montaż wiązek kablowych i szaf sterowniczych do pociągów” z opisu cos mało mi mówi, a chce pracować

Zwykły robol Nowy wpis

Praca fajna. Jest umowa, płacą na czas i mamy dach nad głową. Cieszmy się, bo nie każda firma zapewnia takie luksusy.

@Zwykły robol

Ok a zaczniesz wymieniać te luksusy, żeby było wiadomo z czego się cieszyć i czy warto faktycznie to CV wysyłać? Piszecie, że praca na montażu jest fajna, a co konkretnie robicie? Cały czas robi się dokładnie to samo? nie jest to monotonne?

dlaczegobynie Nowy wpis

Szkoda, że osoby odpowiedzialne za wyszkolenie nowych pracowników mają tych pracowników (usunięte przez administratora) wiadomo gdzie. A to i tak jest najbardziej pozytywny scenariusz. Może być gorzej: możesz dostać ochrzan, jeśli nie załapałeś czegoś za pierwszym razem, lub jeśli masz jakieś pytania do swojego "mentora." Ta osoba może też się na ciebie wyżywać, wydrzeć się jeśli masz czelność nie pracować jak zawodowiec po pierwszym tygodniu. Zdarzało się. Ale przecież fajnie by było, gdyby te kilka stówek wpadło za wyszkolenie tego nowego pracownika, prawda? Fajnie to by było może mieć wystarczająco dużo cierpliwości i zdolności do przekazania wiedzy jeśli zamierza się szkolić kogoś innego. Nie polecam i nie pozdrawiam.

Przez ekran przemknęła mi fraza o pracy za najniższą. Czy to może głownie nawiązanie do tej oferty na produkcje gdzie podkreślają już nawet w tytule, że nie jest wymagane doświadczenie? piszą o średniej kwocie brutto 4242 zł… czy w tym obszarze pracuje może teraz więcej kobiet? One również są zapraszane do współpracy

Dominika
@polka pracownica

A to firma miała takie plany? W poprzednich latach były normalnie bony świąteczne? Czy poza tym macie jakies inne dodatki?

@Dominika

Jak dla mnie to i tak dużo zarabiamy. Sami powinniśmy jako pracownicy zrzec się bonuw

Marzena
@polka pracownica

Czemu uważasz, że to się nie należy?

polka
@Marzena

Też jestem za tym żeby zrzec się bonów. Wolę je odesłać na Ukrajine do naszych braci

Waliryjka
@polka

To wyślij swoje pieniądze a nie zrzekać się bonów nie każdy chce tego my polacy tez potrzebujemy pieniędzy nie tylko ukraina. Nie dość że dostają więcej i są lepiej traktowani to mamy swoje bony oddawać? Chcesz to oddaj nikt się nie będzie zrzekał.. chcecie prześlijcie im jak dostaniecie bony i tyle koniec gadki.

Dyntka
@Waliryjka

Otóż to zgodzę się z tobą! Nie każdy chce oddawać My też potrzebujemy pieniędzy. Nie każdemu starcza. Jest w sklepach coraz drożej wszystko drogie.

@Waliryjka

Powinniśmy robić nadgodziny i wysłać te pieniądze na fundusz ukrajinski jesteśmy to winni Ukrajincom my polacy

Te

Hahah nadgodziny? Do czego ? Nie ma wiązek nie ma nic. Poza tym chcesz chodz i im wysyłaj kasę. Nikt ci nie zabrania

Lean Manager

Po raz pierwszy byłem na rozmowie gdzie kadra odpytująca nie wiedziała o co pytać. Było śmiesznie

To niech nam pan coś opowie o sobie:) opowiedziałem. Nawet nie raczono poinformować mnie o zakończenju rekrutacji. Firma krzak

Xyz76

Wymagania z kosmosu, nie jesteśmy robotami :(

Nie rozumiem polityki tej firmy. Przyjmują ciągle nowe osoby które odchodzą po tygodniu albo dwóch, albo nie przedłużają umów bo nie ogarniają roboty (No i w sumie ok) . Ale nie dadzą dorobić staremu pracownikowi który zna się na swojej robocie , żeby mógł przyjść w sobotę do pracy. Gdzie tu logika??? Do tego te podwyżki a raczej ochłapy ...... masakra.

Witold

Wow, czemu tak szybko ludzie odchodzą stąd? Co im nie pasuje?

@Witold

Co ? Wszystko - a najbardziej atmosfera w pracy ,ciągle obgadywanie innych , donoszenie do liderów ,słaba organizacja pracy i szkoleń ,bałagan ,chaos ,ciągle niezadowolenie z pracy innych ,niskie place ,lizusostwo ,nierówne traktowanie pracowników przez liderów ,praca stojąca 8 h na nogach bez możliwości wykonywania jej samodzielnie ,co dzień z kim innym ,raz trafi się ktoś w porzo a raz psychiczny . I dobrze że odchodzą z tego wariatkowa. Mam nadzieję że ten (usunięte przez administratora) kiedyś upadnie

Izka

Z jakich wyprzedzeniem mimo wszystko wiesz z kim robisz? Widzę, że te opinie są chociażby sprzed roku, czy to oznacza, że nic w tym opisywanym zakresie się nie zmieniło? A czy te osoby z wyższych stanowisk rotowały może? I czy szeregowy pracownik ma szanse dostać taki angaż?

Wiecie co

Ja to rozumiem, ze maja swoja prace i mnie do nauki. Ale jak mam sie nauczyć czegos sama a pozniej zostane sama na stanowisku i co bede miala zrobić jak nie bede wiedziala o ci chodzi kasa im leci a ja wiedze zero. A pozniej zapytaja mnie o coś z gory a ja bede patrzala i zero. Wiem ze wina jest tez w odpowiedzialnych osobach ale kazdy zaczynal pracę i chcial by sie nauczyć i my tez

Multimilioner
@@anonim

My tez przez to przechodzilismy a lider ma w (usunięte przez administratora) ze nie mamy czasu 10 razy tlumaczyc to co jest napisane w dokumentacji i sami zbierzemy opr.

@Multimilioner

Ty a kasę kto bierze za naukę? Lider? Jeśli jesteś mentorem czyli ma do ciebie zaufanie wyznaczając tobie tą funkcję. Bo z tego co wiem to lider wybiera mentora.

Irena
@Multimilioner

Na jakie benefity można liczyć w Kabel-Technik-Polska?

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Inżynier Procesu w firmie Kabel-Technik-Polska?

Obecnie firma Kabel-Technik-Polska poszukuje na stanowiska Asystent/-ka. Czy ktoś składa CV?

bwebfowueb

Asystenta kogo ? Niech sobie poszukają na produkcji. Tam nie trzeba CV.

@bwebfowueb

Kompletnie? A nie mają jakichkolwiek zastrzeżeń co do naborów? mam na myśli chociażby karalność? jest to jakkolwiek uwzględnianie?

AX
@bwebfowueb

Skoro poszukuje się asystenta należy powiedzeić, kogo lub co ma być asystowanie.

Liderka

Od jutra wprowadzamy owocowe piątki. Uważniej będziemy obserwować owoce waszej pracy.

Elektromonterka
@Liderka

Bardzo się z tego cieszymy nasza Pani.

@Elektromonterka

i faktyczne mieliście wprowadzoną jakąś weryfikację wyników? Jaki efekt, były jakieś nagrody? :D

Mysza
@Lidia

Tak, w nagrodę wycieczka na Ukrainę

Okres przedświąteczny - tradycyjne straszenie brakiem urlopów między świętami, zmuszanie do odrabiania czegoś czego odrabiać nie trzeba bo każdy ma zapas urlopu na okres świąteczny. Istny wyzysk. Rzucanie po działach, brak organizacji. Pracy nie ma, ale zatrudniają na potęgę Masakra. Brak wsparcia ze strony kierownictwa i związków zawodowych. Zdecydowanie największą wykańczalnia psychiczna. Na szczęście po nowym roku otwiera się mnóstwo innych zakładów pracy w okolicy. Można tylko życzyć KTP powodzenia. Ludzie już uciekają.

Roztropek

Niestety muszę się z tym zgodzić. W bialogardzie od niedawna pojawił się na "samej górze zarządca " - który wszystko przewraca do góry nogami, podwyższa wszystkim działom cele tak aby nie dać ludziom premii. Oszczędność goni Oszczędność - tylko gdzie tu Oszczędność jeśli ludzie pójdą na zwolnienia bo na hali jest 17 stopni ( w porywach 18st. ) Także trochę roztropności Panu rządzącemu życzą myślę wszyscy pracownicy białogard.

Oddana pracownica
@Roztropek

To chyba dobrze że podwyższają cele, bo to świadczy, że jest wysoka jakość i lepsza wydajność. Ja się swojej premii mogę zrzec bo i tak dobrze zarabiamy na produkcji.

Oddana pracownica
@Roztropek

Poza tym na produkcji jest bardzo fajnie ciepło. Nie zauwarzylam żeby ktoś nażekał.

Zapytajnik
@Oddana pracownica

To ja mam pytanie. Czy jeśli jest dobra jakość i wydajność to ludzie nic tego nie mają? Tzn. Że mają dzięki temu w nagrodę robić WIĘCEJ za te same pieniądze,?

Eh
@Zapytajnik

Przecież są bony , które formalnie nam się nie należą, bo jest to dobry gest zakładu. Są poza tym premie , które są w miarę wysokie jak na standardy. Wysoka jakość i wydajność jest obowionzkiem nas pracowników.

????
@Eh

Prima aprilis 1 kwietnia. Haaa jakie premie...

Najniższa w hierarchii
@????

Premie co miesiąc które dostajemy. Ja mam zawsze co miesiąc i to sporo, bo można odłożyć na wakacje na Kubę albo Mauritiusa.

@Eh

Czemu formalnie się nie należą. Przecież to fundusz socjalny. Ile w tym roku dają w bonach? Każdy inaczej czy wszyscy tak samo?

Robotnica
@Andrzej

My na te Bony nie zasłużyliśmy. Powinniśmy oddać je kierownikom.

@Robotnica

no tak... a w jaki sposób macie ostatecznie te wyniki swoje weryfikowane, że stwierdzić można czy ktoś zasłużył lub, że właśnie nie? widziałam wzmiankę, że owocowe dni wprowadzają, to już jakiś krok, a ile czasu emu je zapowiadali?

Ogarniety

Szanowna Dyrekcjo ,Szanowny Dyrektorze w KTP Czaplinek kiedy w końcu my jako sumienni pracownicy będziemy mogli liczyć na zmianę pseudo wymysłu w tym zakładzie który trwa juz od kilku lat mającego na celu jedynie poróżnić ludzi ,skłócic oraz wprowadzać negatywną atmosferę na działach.Mowimy tutaj o "testach kompetencji" a w szczególności o ich śmiesznym nadawaniu i namaszczaniu ulubionych pracowników przez danego kierownika na tzw.Experta.W 100 % to są ludzie którzy nie pracują sumiennie,lawiruja,udają wszechwiedzących bez przekładni na wykonywaną pracę i jej jakość gdzie później my zaawansowani musimy poprawiać po nich błędy .. Nie byłoby to problemem jeśli nie byłaby taka różnica przy tak niskich zarobkach oscylująca w /- 300 zł na korzyść Experta. Dział działowi nie jest równy wraz z projektami.Niektóre nie wykonują pewnych czynnosci co inny itd.gdzie nasuwa się pewne ograniczenie i dyskryminacja pracowników którzy na starcie nie mają co liczyc na lepszy zarobek a co za tym idzie pogłebiający się brak zainteresowania ludzi chcących pracować w tym zakładzie z zewnątrz. Nie lepiej byłoby usunąć tą szkolną bzdure i wprowadzić ujednolicenie w postaci "każdy pracownik który przepracuje pełny rok w zakładzie otrzymuje z automatu experta" ? Na koniec tak na marginesie każde egzaminy przeprowadzane w firmach x,y,z są wykonywane profesjonalnie przez osoby,komisje powoływane z zewnątrz a nie tworząc komórkę wewnątrz do tego defakto stworzoną....co jest absurdem.

Zwykły pracownik
@Ogarniety

Jesteś nieogarnięty nic nie trzeba zmieniać. Jest bardzo spoko

Polak

Mam pytanie do szefostwa kabla. Dlaczego w zakładzie nasi "przyjaciele" z ukrainy są lepiej traktowani od nas Polaków ? Czym to jest spowodowane? Dlaczego dostają lepsze prace.Dlaczego nie musza obowiązywać ich śmieszne normy czasowe bo żaden z przełożonych do nich źle się nie odezwie że muszą szybciej pracować bo zaraz pójdą na skargę...Nie wspominając już że siedzą cały czas na telefonach i gadają przez nie...i jakoś kierownicy ,liderzy działów tego nie widzą.?! Czy nie chcą widzieć? Dostają grubo ponad 3500 zł na rękę .Tak przy 12 godzinach ...a ile z tych godzin jest faktycznie przepracowana uczciwie? Wszystko poszło do góry i będzie szło bardziej a my dalej(usunięte przez administratora) za troche ponad 2600 zł..... Śmieszne?

Pracownica
@Polak

Bardzo dobrze że tyle dostają i nie mają norm. W Ukrajinie trwa wojna i ja bym dała im jeszcze więcej. Powinni otrzymać mieszkania od państwa a normy nie powinny ich obowiązywać jak nas polakow. Cieszę się że coraz więcej Ukrajincow w polsce.

Abecadlo
@Pracownica

Polska, Polacy !!!! Ty, podszywająca się za Półkę.

Marzena
@Polak

Ale personalnie się z takim czymś spokałeś tak? Może porozmawiaj o tym bezpośrednio jeszcze raz z kierownictwem i wyjaśnij jak się czujesz?

Kierownik
@Marzena

Jestem kierownikiem i personalnie strzyglem galy za awans dyrektorom

Freaky
@Polak

Nic nie robią te Ukrainki. Jeszcze tylko źle rozłożą te przewody. To jakieś nieporozumienie. ????????A ty pracowniku mecz się z obcymi i wogole z innym projektem by nadrobic

Loki
@Freaky

Nie ważne czy inny dzial czy obcy. Jesteśmy w tym zakładzie razem i powinniśmy być dla siebie wyrozumiali i zrozumieć innych a nie tylko narzekać i obgadywać i wypisywać na gowork. Pomoz wytłumacz a nie tylko narzekać potrafisz...

Kocham Ukrainę
@Freaky

To nasi bracia którzy są lepsi od nas polakow. Ukrajincy stoją na wyższym lewelu rozwoju niż my. Ja już się uczę języka ukraińskiego, bo niedługo będzie urzendowym w polsce. Polskie dzieci powinny mieć to jako przedmiot obowionzkiem obok polskiego.

Lider
@Kocham Ukrainę

Człowiek zazdrosny wymyśla plotki. Człowiek (usunięte przez administratora) opowiada je wszystkim. Kompletny (usunięte przez administratora) wierzy we wszystko co usłyszy. Człowiek normalny nie (usunięte przez administratora) się w życie innych. Trzymajcie fason. Powodzenia. A co do Ukrainy to bardzo pomocni i uczynni.

Misiek

Toksyczna firma. Kierownictwo na poziomie :)

Były
@Misiek

Nooo taka (usunięte przez administratora) że o matko... Zamień się napewno będziesz lepiej zarządzał zespołem i twój poziom będzie najlepszy :P

Źle potraktowany

Nie polecam zakładu w białogardzie, w pracy stosowany jest mobbing, nowi pracownicy się boją odezwać są traktowani jak śmiecie, ludzie nagadują na panią Renate ale dla mnie była dobrym kierownikiem, większość liderów prześladuje nowych pracowników pozwalając na zbyt wiele pracowniką z większym stażem, tak jest jeśli chodzi o dział M7 i dział kierowniczki Magdy na którym liderka nowych pracowników poniża i nie mają prawa głosu aż przykro patrzeć. Na M7 bez wyróżnienia liderki ganiają i za nic mają nowych pracowników... moim zdaniem Ci liderzy nie nadają się do pełnienia funkcji przewodnika. Jeśli przychodzisz za karę do pracy to nie rób tego. Zakład traci przez takie traktowanie ludzi a wyżej wymienieni liderzy powinni zastanowić się czy celem ich pracy jest niesprawiedliwe traktowanie ludzi. Bo jeśli nowy pracownik ma coś do powiedzenia to mają to w dupie, nie powinno być tak że jedni są pupilkami liderów i jak się z nimi nie dogadasz to jesteś gożej traktowany. W pracy powinno się pracować a nie robić sobie wzajemnie pod górkę

Miga
@Źle potraktowany

Liderka Magda ze sztucznymi pazurami ,rzesami,,tlenionymi włosami nie nadaje się wcale na to stanowisko. Jest tempa jak siekiera i boi się starych pracownic one nią rządzą więc wyzywa się na nowych.

Caro
@Miga

W swoim mieście też ma nieciekawą opinię. Nie zaznała szczęścia w miłości to wyżywa się na pracownikach...

Abecadlo
@Caro

A co kogo obchodzi prywatne życie innych.

@Abecadlo

Dokładnie tak jak piszesz. Kasa i spokój w pracy powinny się liczyć, tutaj jak się sprawy z tym mają? O tym złym traktowaniu to prawdę pisali?

Emma
@Caro

Caro opinia z miasta w pracy nikogo obchodzić nie powinna. Chociaż sama przyznam że kiedyś taka wredna nie była, teraz dorównała czołówce. Ale ten zakład chyba wszystkim miesza w głowach

Nieważne

(usunięte przez administratora) i nic poza tym ludzi traktują jak szmaty nie polecam nikomu wylądowałam w szpitalu przez mobing w tej firmie jedna wielka patologia ;) nie polecam nikomu

Elżbieta
@Nieważne

W szpitalu? To co się stało? Jestem w szoku :o Może więcej szczegółów?

@Elżbieta

Czy wy ludzie nie przesadzacie? Te opinie , wpisy ,żale? A gdzie są wasi przełożeni? Kierownictwo czy dyrektor.?Z doświadczenia wiem ze każdą sprawę można rozwiązać kulturalnie a nie chamstwem ,ktore tu jest stosowane na goworku. Opinię w łatwy i anonimowy sposób można szybko komuś przypisać ale jak dla mnie to tchórzostwo.

Hanna
@Anonim

Czyli nie wierzysz ze taka sytuacja miała miejsce w firmie? Pracujesz tu może?

Nie polecam zakładu w Białogardzie, traktują ludzi fatalnie, zero szacunku! Nie przedłużają umów, (usunięte przez administratora) ludzie się boją bo z dnia na dzień zwalniają ludzi nawet nie podając przyczyny… kierowniczka Renata to nie człowiek a wiedźma, każdy na każdego donosi!

@Anonim

Jeśli nie przedłużyli ci umowy z powodu.. jest powód napewno. Z tego co wiem nie przedłużają osobom które nie sprawdzają się. Po co opisywać kierownictwo , taka ich rola . Nie wszystkich odrzucają po okresie próbnym.

@Anonim

No nawet tym bardzo dobrym pracownikom też nie przedłużyli i czemu niby? Jaki był powód bo nikt go nie podał nikt tu nic nie mowi i nie chodzi tutaj o okres próbny akurat.... tak się składa że zwlaniaja bo potrzebują miejsca dla nowych kasa i kasa się liczy nie interesuje ich osoba (pracownik) tam każdy od wszystkiego ręce umywa.... jak ludzie się będą na to zgadzać i nie będą z tym nic robić to cały czas będzie tam (usunięte przez administratora)

Nin
@Anonim

To prawda trzeba dodać że jeszcze parę dni orzeł zwolnieniem trzepiąca się że za wolno robisz i niepotrafisz nic robić chodź się starasz nie warto tam iść do pracy

@Nin

No chyba jakieś tempo trzeba trzymać? Aż takie duże te normy są czasowe dla ciebie?

Cichy obserwator

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Przyszły dwie takie to od razu popsuły atmosferę. Tylko gadają, szepcą po kątach. Jedna niby taka miła dla Magdy K .a jak ta tylko odejdzie kawalek dalej to zaczyna się komentowanie i głupie teksty w stosunku do Magdy . Trochę szacunku dla lidera (usunięte przez administratora) Zwłaszcza,że sama kiedyś byla na tym stanowisku . Do liderów czy kierowników , w ogóle do przełożonego wymagane jest minimum szacunku to świadczy o nas . Nie ważne czy kogoś lubi czy nie tego wymaga kultura pracy i osobista. Ale co niektóre osoby mogą o tym wiedzieć skoro całe 8 H potrafią tylko rozsiewać plotki i obgadywać za plecami . Widać, że niektórym na dziale Magdy K. oprócz chęci do pracy brakuje również kultury osobistej , inteligencji i wykształcenia. Jak dla mnie tylko prostaki bez kultury , życia prywatnego, obycia w świecie i rozumu zajmują się życiem innych ludzi. Ponadto te dwie koleżaneczki to totalne dno.... szkoda mówić o nich A co dopiero pisać. Z resztą wychodzę z założenia, że z niektórymi ludźmi nie warto rozmawiać czy kłócić się, ponieważ nie mam zamiaru zniżać się do ich i tak niskiego poziomu .

@Cichy obserwator

To aż tak rozplotkowane towarzystwo tu pracuje? Nie można się od tego odciąć i ignorować? Bo to szkoda nerwów i zdrowia. A inne sprawy jak kasa? Jesteś zadowolony z wypłaty?

@Andrzej

Kabel się nie przejmuję bo niby kim ?Debil...ka..mi co zachowują się jak w podstawówce? Co do wypłaty... ja ani nie materialistka, ani nie Sknera, więc cieszę się z tego co mam . Nie przywiązuje aż takiej wagi do kasy jak inni . Fajnie jest mieć więcej ale pamiętaj, że wraz z grubszy portfelem rosną potrzeby i zachcianki . Fajnie żyć na na poziomie ale gorzej jak spadasz w dół.

Ta z boku.
@Cichy obserwator

Widać brak z twojej strony kultury. Żeby tak brzydko nazywać inne osoby. Jeśli chodzi o te dwie to akurat one robią dobrą pracę, a i domyślam się kim jesteś. Więc radzę zajmij się swoją pracą bo z tego co widzę chyba Ci nie wychodzi i pustą możesz siebie nazwać. A nie tylko szukasz wojny. A i jeśli o szacunek to obie strony powinny mieć. A jeśli chodzi o lidera to go nie ma do ludzi...

Natalia
@Ta z boku.

Wojny to chyba ty szukasz, zamiast wylewać swoje żale tutaj to zastanów się nad sobą, skoro masz problem to porozmawiaj z liderem i wyjaśnij z nim że nie podoba Ci się jego podejście do Ciebie . Najlepiej pisać jako anonim i ukrywać się Zastanów się czemu teraz jak wróciły pewne osoby do pracy to znowu na gowork pełno wpisów, jakoś wcześniej tyle tego nie było. Najlepiej nie widzieć siebie a siać zamęt, pewnie bo będzie wesoło i będzie o czym w pracy porozmawiać co znowu nowego na gowork. Skoro siedzisz i piszesz tutaj to sama szukasz sensacji.

Ta z boku.
@Natalia

Ty chyba nie mówisz poważnie? Sama tu siedzisz i piszesz, a mówisz na kogoś innego? Zastanów się najpierw zanim coś napiszesz. Jest jedna osoba która wprowadziła zamęt chodząc i gadając na innych, a teraz próbuje odwrócić kota ogonem na innych. Osoba wyżej która tak naskoczyla na dwie dziewczyny nie widzi siebie? Brak kultury i szkoda na taką osobę słów.

@Cichy obserwator

O kulturze się nie wypowiadaj bo sama jej nie posiadasz. Oceniasz ludzi choć nic o nich nie wiesz. Za nim kogoś ocenisz zastanów się co może czuć druga osoba. Pracujesz ze mną na jednym dziale i nie masz odwagi stanąć przede mną i powiedzieć mi w twarz co o mnie myślisz. W sieci jest prościej kogoś obrazić bo druga strona nie może się bronić. Mówisz o szacunku do liderów, kierowników to bardzo ciekawe bo takimi komentarzami sama niszczysz opinie przełożonych i zakładu pracy. Właśnie przez takich ludzi jak Ty ten zakład ma złą opinie. Widać jak ciężko pracujesz skoro masz tyle czasu na obserwację innych ludzi. Jeżeli przeszkadza Pani moja i mojej koleżanki osoba na tym dziale to proszę to zgłosić do odpowiednich osób. Dla wiadomości ja bardzo lubię tą pracę i ludzi którzy tam pracują więc tak łatwo się mnie nie pozbędziesz. Masz prawo nazywać mnie i moją koleżankę jak tylko chcesz tylko przyjdzie taki dzień że spotkasz samą siebie i wtedy nie będzie Ci do śmiechu. Pozdrawiam

@Ta z boku.

No właśnie. Radzę cofnąć się do szkoły podstawowej i nauczyć się czytać tekstu ze zrozumieniem albo w ogóle czytać.

@Monika

Odwaga ? Ty  ogóle wiesz co to znaczy? Niemożliwe.  Dlaczego Ty nie masz odwagi powiedzieć  komuś prawdy? Dlaczego potrafisz obgadywać ludzi za ich plecami, a nie potrafisz powiedzieć im prosto w oczy co o nich myślisz? O , przepraszam . Takie jak Ty to mają raczej ograniczone możliwości,  jeśli chodzi o myślenie.  Nie będę z Tobą rozmawiać i mówić co myślę na Twój temtam , ponieważ uważam, że szkoda czasu na tak fałszywe osoby jak Ty.  To Ty lubisz być w centrum uwagi . Powinnaś zmienić pracę, bo taka gwiazda jak Ty marnuje się w kablu .  Ponadto do rozmowy potrzebę są jakieś sensowne i konkretne argumenty , a Ty ich nie posiadasz.  Potrafisz tylko się drzeć jak stare prześcieradło.  Swoim krzykiem chcesz rozmawiać?! Ogarnij się dziewczyno .  " Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,  ale spotyka kogoś , dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia nie ma jednak dna." " Nie kłóć się z głupim,  bo postronni nie zauważą różnicy.  " Tyle w temacie.  Więcej nie mam zamiaru wypowiadać się na twój temat, bo nie warto .

@Cichy obserwator

Pusta głowa to najlepsze opakowanie, do niej możesz wszystko zapakować. Pozabijajcie się wpisami.

Mink

Prawda

wstyd

Wstyd tu pracować i harować jak w januszexie za tak marne pieniądze. Przeszłam do flexa, praca na takim samym poziomie jeśli chodzi o zdolności manualne i mam 4500 na rękę. Niech z was tam robią ludzi drugiej kategorii zaraz po Ukraińcach skoro wam w głowie rozumu brak do znalezienia lepszej roboty i macie chęci wypadnie do marudzenia dookoła wszystkim. A i zapomniałam wspomnieć nie polecam pracy z Ewelina, jedna jak i druga ma niepoukładane w głowie, Angela, która w żaden sposób sobie z niczym nie radzi oraz Emila, która nie ma pojęcia o niczym co dzieje się na hali i myśli o niebieskich migdałach.

Dominika
@wstyd

To jakie pieniądze tu miałaś? Najniższą krajową?

Tru

Oj tak E.F. to stan umysłu XD

Mink
@wstyd

To prawda popieram omijajcie ten zakład z daleka zero szacunku dla pracowników zwalniają z dnia na dzień i to na środku hali przy wszystkich kierowniczka P .Renata i Pani Magdą z m7 a także Pani Gosia .Nie mają szacunku dla nikogo place marne

Zostaw merytoryczną opinię o Kabel-Technik-Polska - Czaplinek

• Jak się pracuje w Kabel-Technik-Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kabel-Technik-Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabel-Technik-Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 17 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabel-Technik-Polska?

Kandydaci do pracy w Kabel-Technik-Polska napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabel-Technik-Polska