Kabel-Technik-Polska

Czaplinek

Opinie o Kabel-Technik-Polska

NOWY 2017-05-13 07:47
Sa tacy , ktorzy przezywaja najwieksze chwile uniesienia gdy kopnie ich sie w jaja. Trudno wymagac od czlowieka , ktory wyskoczyl z jakiejs WICHURY aby mial jakies wygorowane wymagania. Moze tam tylko soltys ma koce i wydziela gdy brac idzie nad sadzawke. Jak nie musze stac w kolejce po koc do soltysa to robie sie miejscowa elita . Jeszcze tylko audi w lpg .
Stary wyga 2017-05-13 15:58
A czy prawda jest, ze firma znowu ma zmienic wlasciciela? Chodza sluchy, ze ma ja wykupic spolka chinska czy hinduska. Tak pytam z ciekawosci.
engineer wlkp 2017-05-14 13:39
To znaczy przedział netto to 2900-3700 zł? Trochę nisko, jak dla ludzi z wykształceniem który mają organizować firmę, ale z drugiej strony, na początku może być dobra pensja na start.
Stary wyga 2017-05-15 15:56
Kilka miesiecy temu szukali inzynierow produkcji za 2500 zl brutto. Z tego co mi wiadomo pensja konstruktora nie odbiega w znacznej wysokosci od brygadzisty na produkcji (moze 200 zl wiecej). Co do tej organizacji to formalnie gora ustala, ktora cisnie po wszystkich w biurze(dlatego pytaja sie czy mozesz pracowac pod presja), wiec niekoniecznie ma sie pelna swobode dzialania i wlasnej organizacji.
engineer wlkp 2017-05-15 19:51
Żartujesz z tym 2500 zł brutto? Nauczycielka przedszkola ma tyle ustawowo. W Lidlu na kasie jest więcej.
Stary wyga 2017-05-16 15:48
A spodziewales sie, ze bedziesz zarabial miliony?Jak jestes swiezakiem zaraz po studiach to nie licz na wiecej.Jak masz spore doswiadczenie i umiejetnosci to mozesz startowac na kierownika projektu(gdzie placa wiecej), ale latwo nie jest. Jesli aspirujesz na konstruktora czy zwyklego inzyniera produkcji to fortuny nie zarobisz.
engineer wlkp 2017-05-17 10:22
A skąd wiesz że w moim przypadku nie ma doświadczenia? I po co od razu wyjeżdżasz z tymi "milionami"? Skoro stary wygo uważasz się za wszystkowiedzącego to siedź dalej w wiosce i pracuj za śmieszna stawkę, gdzie tyle to mają wykwalifikowani pracownicy fizyczni w innych firmach. Chcesz poniżyć kogoś i sprawić że zgodzi się na głodową stawkę? Ktoś kto nie ma wyboru to może zgodzi się na tego inżyniera za 2500 zł brutto, ale ludzie z aspiracjami i możliwością pracy w innych firmach podziękują z uśmiechem. Nie pozdrawiam takich ludzi jak ty.
inżynier 2017-05-17 11:40
Pracuję w KTP od niedawna jako inżynier. Mam wyższą stawkę. Na rozmowie, pani rekruter zapytała o moje oczekiwania, podałem i powiedziała że stawka negocjowana jest z każdym kandydatem indywidualnie, że patrzą na doświadczenie i wykształcenie i znajomość języków.
Po tygodniu zadzwoniła, zaproponowała pracę i stawkę. Faktycznie były negocjacje.
Próbuj może uda Ci się dostać więcej niż 2500 zł brutto. Nie ma co się kłócić na forum i bić pianę z niczego.
engineer wlkp 2017-05-17 17:09
Ale ja nie składam tam papierów, pracę mam w swojej miejscowości pod Poznaniem. Ciekawi mnie tylko jakie są zarobki w branży w której ja pracuję. Dalej nie wierzę w 2500 PLN brutto dla inżynierów, śmiesznie wręcz brzmi. Tym bardziej że to kapitał zagraniczny.
Stary wyga 2017-05-17 17:12
Umiesz czytac ze zrozumieniem matolku?Gdzie ja napisalem ze nie masz doswiadczenia, ja tylko zasugerowalem ci dwie opcje. Z tymi milionami to byl sarkazm, ale jestes chyba bucem, zeby tego nie zrozumiec. Nie rozsmieszaj mnie chlopie z "wielkiego miasta" z tym ponizeniem za glodowa stawke, bo mi zwisa kto ile zarabia. Ostatnia rada: nie unos sie tak bo ci cukier skoczy i tez nie pozdrawiam ciebie ignorancie umyslowy:)Gosc na dole rozwinal moja mysl.
Stary wyga 2017-05-17 17:20
TAK pare miesiecy temu rzucili oferty z m. in. inzynier procesu 2500 zl brutto. Pracujesz pod Poznaniem, wiec zarobki sa wyzsze niz w zachodnipomorskim. To , ze jest to firma zagraniczna ktora przechodzi z rak do rak nie swiadczy o niczym. Wielu inzynierow stamtad ucieklo do lepszej pracy gdzie zarabiaja wiecej. Gdybys sie choc troche orientowal to wiedzialbys, ze ogolnie organizacja w KTP to syf.
halka 2017-05-18 07:55
Widzisz stary wygo, po to właśnie są takie portale jak ten do wymiany opinii o pracodawcach :) ale po co te całe złe emocje?
po 2017-05-18 11:54
Jakie 2500 zł. brutto skąd ty to bierzesz. Oczywiście są pracownicy wyciągani z działów produkcyjnych na inż. procesu ale taką stawkę mają przez miesiąc lub dwa potem jest ocena kompetencji i to daje już dużo powyżej 3000 zł a nie którym nawet 5000 zł . Zatrudniani z doświadczeniem też około 4000-5000 zł więc jak nie wiesz to nie pisz. pozdro dla wszystkich.
Inżynier 2017-05-18 20:48
Ciekawa dyskusja, więc i ja wrzucę trzy grosze. Aplikowałem na inżyniera do Czaplinka w zeszłym roku bez odzewu ze strony KTP, gdzie były cztery propozycje na stanowisko od października jeśli dobrze pamiętam. Rzeczywiście w ofertach była podana kwota wynagrodzenia w wysokości 2500 zł brutto, więc stary wyga ma trochę racji. Obiło mi też się o uszy, ze konstruktorzy nie zarabiają kwoty adekwatnej do stanowiska. Widzę, że "po" orientujesz się w temacie, tak więc odpowiedz mi na pytania. Skoro twierdzisz, że przez dwa miesiące zarabiając tą minimalną kwotę jest ocena kompetencji, to czy jeśli osoba pracuje dobrze, ale nie wyróżnia się jakoś szczególnie pod względem umiejętności to zarabiać będzie tyle samo co kwota wyjściowa, czyli 2500 zł brutto, czy po prostu są dodatkowe szkolenia, albo dostaje wypowiedzenie? Jak to jest w praktyce?
po 2017-05-19 06:59
Jak zostajesz zatrudniony ustalona zostaje data twojej oceny kompetencji(doświadczenia) po ocenie dostajesz stawkę jaka wyjdzie z oceny - ot i cała tajemnica. Oczywiście bardzo dużo zależy od Ciebie od twojego zaangażowania, chęci nauki, samodoskonalenia . Niestety aby coś otrzymać trzeba coś dać od siebie. Pozdro
INga 2017-05-21 23:11
Tzn brutto 3.700 ale to i tak nie od razu tylko po jakimś czasie, netto 2.650 (teraz było). Na start 2.500 - brutto oczywiscie. Firma nie szanuje pracowników. Zawsze co byś nie robił, jest mało i źle. Podwyżki tylko gadanie.
@Ania 2017-05-23 19:32
to po co brałeś ten koc, skoro masz ich pełno?
Grochu 2017-05-30 12:28
Ta firma to dno szczególnie liderzy i kierownictwo...sczegulnie pani M...
Ryszek 2017-06-03 19:07
Nikomu nie polecam pracy w tym zakładzie. Brak szacunku do pracownika, kłamanie o premiach, ogromna presja czasu, wytykanie błędów, napięta atmosfera, beznadziejne zarobki. Firma szuka oszczędności praktycznie wszędzie: na materiale, narzędziach, wypłatach. Sam musiałem sobie kupi,ć buty BHP bo te które daje zakład są najtańsze i niewygodne. Moi znajomi przynosza narzędzia z domu bo firmie szkoda wydać kilka złoty na zakup srubokręta. Niedługo będzie trzeba swój papier toaletowy przynosić. Najgorsze jednak sa panienki, które skończyły podstawówkę na stanowiskach kierowniczych w Drawsku. Kiedyś same robiły na brecie czy w szafie a dzisiaj chodza jak nadęte świnie chociaz wiadomo ze tepe sa jak cep.
johny wick 2017-06-04 08:13
Jeśli człowiek się nie szanuje to tak cię traktują.Nie wiem po co drążyć o zarobkach jak i tak będziecie tam popychadłami.Dla kombinatorów ,głąbów i nieogarniętych ten zakład to jak wygranie w lotka.Dla ludzi którzy się szanują i wiedzą że dobrze pracują to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Za ten mobbing i wyzysk to każdy lider i kierownik powinien dostać po twarzy na ulicy to by szybko się nauczyli pokory i szacunku do ludzi.Kierownicy muszą was okłamywać i obiecywać złote góry na każdym kroku bo sami muszą pracować by spłacać swoje kredyty.Wiedzą że innej pracy z takimi zarobkami nie dostaną tacy są inteligentni.
szukam nowej pracy 2017-06-04 11:06
Ryszek, Johny macie racje. Najpierw ludzi zwalniaja, teraz zatrudniaja... chory zakład. Mnie już nic w tej firmie nie zdziwi. Zastanawialiscie się na przykład dlaczego w administracji pracuje tyle mlodych ludzi? W jakiej normalnej firmie kierownikiem jakosci jest nastolatka bez zadnej wiedzy, konstruktorem chłopak po liceum?
Robert 2017-06-04 13:18
szukający pracy, od razu wiadomo że piszesz o Drawsku :D :D hehe pozdrawiam
Ktp 2017-06-06 18:55
Chora firma zwalnia za papierosy za jedzenie że w soboty się nie przychodzi mam grupę niepełnosprawnosci nie przechodziłem w soboty do pracy bo nie mam obowiązku pracować w soboty poszedłem zapalić to zostałem zwolniony dyscyplinarnie po 3 dniach dzwonili że to błąd bp teraz nie mają osoby i że mogę wrócić odmowilem no nie zamierzam męczyć się i słuchać ludzi gdzie wiem że coś jest białe a oni mówią że jest zielone znalazłem pracę lepiej płatna i wzięli mnie z świadectwem takim więc nie będę się męczyć w tej firmie gdzie cieszkono urlopy dziecko zachorowała wziąłem urlop na żądanie a kierowniczka z morda że tatuś w domu z dzieckiem a ona nie ma teraz osoby do pracy że ona nie może mieć dzieci i że mąż ja zostawił to czepia się innych z każdym msc jest gorzej pozwalniali osoby a teraz zatrudnili ponad 50 nowych
Czy 2017-06-08 19:45
KTP-czy gdzieś tu jeszcze przyjmują z grupą?Podpowiedz coś.
Pracownik 2017-06-09 10:15
Nikomu nie poleciłabym pracy w Kabel- Technik Czaplinek. Trzeba się natyrać za marne pieniądze. Ścigają, żeby pracować w soboty i wyrabiać nadgodziny, a ciekawe czy od razu zapłacą za to.. Żeby dostać jeden dzień urlopu to trzeba się starać jak nie wiadomo o co, jak gdyby bez nas ta firma miała upaść jednego dnia. Może by tak kierownictwo pomyślało o tym, żeby jakoś motywować pracowników? Bo jak na razie to tylko zakazy i nagany za jedzenie, picie, papierosy itd.
@Ania 2017-06-11 20:51
przyjmują w KTP i masz dotacje do rehabilitacji
Ktp 2017-06-17 10:59
Ogólnie to wszędzie potrzeboje z grupą najlepiej z grupą potrzeboje w ochronie praca lekka nie to co ktp w ochronie najbardziej potrzboje takich osób warto spróbować więcej czasu w domu a pieniądze większe i cały dzień można posiedzieć na oglądaniu filmów czytaniu książek itp
Ktos 2017-06-17 11:02
Dyrektorzy kto mają chrapkę na mlode osoby gdzie Pani od jakości ma 24 lata lider 22 itp a dlaczego tak bo dyrektor to babiarz a niektóre dziewczyny nie mają szacunku do siebie wogule jak większość dziewczyn teraz
gosc 2017-06-21 17:48
z tego co slyszalam to w tym zakladzie jest nie ciekawie i ludzie nie chca tam pracowac !!!!
buntownik 2017-06-23 06:50
To samo jest w czaplinku liderka grupy na szafach która dosłownie nic nie potrafi a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jej tak urosła ze szok pastwi sie na ludziach... A co najlepsze próbuje tyrać ludzi..... Część ludzi sie nie daje a część sobie na to pozwala i boją sie iść z tym wyżej.....
Myczek 2017-06-24 09:18
Biała lejdi lata i sprawdza czy jesteś ubrany w odzież ochronna i czy masz identyfikator jest widoczny do tego się nadaje a jeszcze za to bierze kupę szmalu.Bardzo śmieszne.
nowy 2017-06-25 07:06
Zbliza sie wyplata premii
BYLY NOWY 2017-06-25 07:34
A gdyby tak np. 10 lipca kiedy to wszyscy dostana wyplate premii i beda bardzo zadowoleni ze swojej wyplaty tak dla jaj napisali wypowiedzenia . Zastanowcie sie! Jeden dzien , trzy krotkie zdania , troche odwagi i macie podwyszke pensji. Jesli jednego dnia odejdzie 100 pracownikow to firma (czytaj wlasciciele) Spytaja sie dlaczego?Zaloze sie ze oni wiedza tylko to co im ta sitwa powie . CHODZICIE SMIEJECIE SIE Z LIDEROW , KIEROWNIKOW I DYREKTOROW ZE TO IDIOCI ALE!!!
JESLI IDIOCI WAMI RZADZA TO KIM WY JESTESCIE???
Ja spadam z tej firmy. W koncu nie sama praca czlowiek zyje.
Myczek 2017-06-27 10:19
Ci to za zastępca dyrektora, który na zebraniu. .z kierownikami mówi że mają jedni drugich podpierdzielac brawo słoma z butów wystaje . Taką gwiazdę gra zamiast ludzi jednoczyć to ona z takim tekstem wyjeżdża no ale co się spodziewać,zero kultury fu fu.
Byczekzciecia 2017-06-27 23:59
Wiecie moze kiedy automotiv pojedzie z Czaplinka?
Praca Niemcy 2017-06-30 23:04
Mam pytanie jak się nazywa ta firma w Niemczech prawdopodobnie z tego co słyszałem w samym Berlinie lub okolicach nie raz ktoś z Drawska jeździł tam w delegację a część się przeprowadziła do Niemiec.
prezes 2017-07-04 00:20
27zł jeden koc z logo ktp
byly pracownik 2017-07-04 10:04
Nie polecam tej firmy pracowalem tam prawie 12 lat zwolnili mnie za nic pojdziesz na chorobowe lecisz jezeli jestes pupilem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to i premie masz reszte traktuja jak smiecia szukajcie czegos lepszego bo nie warto dla firmy tej pracowac
robol 2017-07-07 22:11
Mogę z całego serca polecić tą firmę. Najlepsza firma w której pracowałem w życiu i wiążę z nią daleką przyszłosć.
Stary wyga 2017-07-09 11:33
Nie licz na ludzi, bo to stado baranow. Predzej opitola ciebie jak kurczaka z pior i wrzuca na ruszt. Jak sie ma sprawe gdzie trzeba sie postawic wieksza grupa to prywatnie wszyscy sa za, ale jak przychodzi co do czego to wszyscy morda w kubel i pilnuja swoich tylkow. Poza tym znajdzie sie ktos kto jeszcze doniesie zwierzchnikowi, ale chyba tylko w celu dostapienia zaszczytu polizania temu u gory rowa z wdzecznosci, ze doniosl na kolegow i kolezanki. Z ludzmi tam nic nie zalatwisz wspolnie, bo to w wiekszosc matoly z klapkami na oczach. Byly pracownik pracowales tam prawie 12 lat i widziales co sie tam dzieje godzac sie na to. Przykre, ale moze wlasnie jestes ta wycisnieta cytryna, ktora nie osiagnela nic oprocz pracy na produkcji. To jest typowy przyklad szacunku firmy dla starego pracownika. A swoja droga slyszalem, ze do Drawska juz sciagaja ludzi z Kalisza, bo sie powoli konczy zrodelko ludzi na miejscu.
byly pracownik 2017-07-09 23:23

Stary wyga ale teraz nie maja ludzi do roboty w Czaplinku i dzwonia po wszystkich ktorych pozwalniali wszyscy kopli ich w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] hehe ta firma powinna juz upaść a Podpierdalacze i podlizuchy powinni isc na bruk pozdro dla normalnych
BYLY NOWY 2017-07-10 04:36
Smialo mozna powiedziec ze w upie byles i owno widziales
seriousafka 2017-07-18 17:09
szukam pracy dostalem oferte z kabli w drawsku lub w czaplinku nie wiem co wybrac, co tam sie dokladnie robi ? jak te kable sie wiaze
Ciupakabra 2017-07-19 11:17
seriousafka 2017-07-18 17:09
Ja zawsze kable wiaze w supły tak wyglada praca w Czaplinku polecam Robert Makłowicz!
tututtu 2017-07-23 21:16
Praca Niemcy - ta firma nazywa się Vormont, najniższa krajowa, jakieś tam mieszkanie chyba zapewniają, za które normalnie płacisz, żarcie itd. wiadomo. Praca sama w sobie normalna, nie zauważyłem tam presji itd. Jak chcesz iść palić to idziesz z tym, że ten czas musisz odrobić. Ogólnie warunki nie są złe, pracujesz pod dachem, nie leje się na łeb. Do centrum Berlina nie jest daleko, bo zakład jest na Teglu. Praktycznie sami Polacy pracują w tej firmie, dużo osób z Drawska i okolic, ogólnie jak nie jesteś cieciem i umiesz rozmawiać z ludźmi to dogadasz się, chociaż wiadomo - wszędzie lepiej zachować ostrożność, bo polak polakowi za granicą to najgorsza kur.. :) Próbuj, języka nie wymagają. Z tego co wiem to aktualnie szukają tam ludzi do pracy. Odłożyć zawsze coś można to już zależy jak kto żyje, ale powiedzmy te 300-500e. można odłożyć. Szału nie ma, ale w polskim kablu też nie :)

Co do samego kabla czy to Czaplinek czy Drawsko, jak pracują tam lemingi, którzy boją się odezwać o cokolwiek to całe życie będą jeb.. i nigdy nikt ich nie będzie szanował. W tym zakładzie nie ma i nie będzie jedności i niestety kierownictwo nadal będzie robiło z pracownikami co tylko chcą. No ale co się spodziewać po ludziach, w większości idiotach, którzy patrzą byleby oni mieli dobrze. Nie polecam szukać tam kolegów i koleżanek, na 10 osób 9 cię podpierdzieli przy pierwszej lepszej okazji. Jako przystanek w celu szukania innej pracy w międzyczasie to ok, ale praca na stałe to nie polecam. Zresztą, praca jak praca, nie jest ciężko, ja się tam nigdy nie zmęczyłem, ale mentalność tych ludzi jest okropna. Za plecami potrafią każdemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrobić, ale jak przyjdzie co do czego to nagle brakuje języka w gębie ;) No ale czego się spodziewać po wieśniakach i debilach bez szkoły. Tak czy siak praca nie jest straszna, grunt to trafić na normalnych ludzi co jest zazwyczaj bardzo ciężkie.
ktos 2017-08-02 20:59
czy ktoś mi może coś więcej powiedzieć o tej firmę nic nie ma nie ma strony internetowej ani nic.
nie wiadomo nic o kadrze ani o nikim.
Stary wyga 2017-08-03 23:39
Wypowiedzi doswiadczonych ludzi powinny Tobie wystarczyc za odpowiedz.
Pararara 2017-08-12 01:23
Powiem tak.. byłam pracownikiem produkcji, zostałam liderem i przez parę dobrych miesięcy starałam sie ogarnąć ten syf. Zawsze Ale to zawsze stałam za ludźmi. W końcu byłam taka jak oni. Ale nigdy nie mieszalam ich z błotem. Ale niestety mnie jako lidera tak traktowali bo nie byłam dla władzy tylko dla ludzi. W koncu mnie zdegradowali, bo poszłam na l4 bo miałam zabieg. Dla mnie ta firma to dno. Pracą fajna, nie ma co. Ciężka nie jest. Ale atmosfera lub ludzie postawieni wyżej.. tragedia. Ale przynajmniej mam teraz spokój. W ciągu półtora roku 10 Kierownik? To jest coś hahaha.
gosc 2017-08-13 15:32
a Pani pracuje jeszcze w tym kablu ? to się w głowie nie mieści !! zdegradować człowieka tylko dlatego , ze poszła Pani na zabieg ? !!!przecież Pani sobie tego nie zmyśliła !!! co za dno . masakra !!!
współczuje Pani , na prawdę !!! no , ale przecież mieli okazje dowalić Pani , co za draństwo !!! mogę tylko sobie wyobrazić ,co za KIEROWNICTWO tam pracuje !!!! czy będąc kierownikiem,dyrektorem itp. trzeba być złym człowiekiem ? żadnej empatii do ludzi !!!! pewnie jest tak, że nikogo nie szanują !!!
ludzie uciekajcie stamtąd, nie warto pracować w takim zakładzie !!! w życiu bym tam nie poszła do pracy !!!! !!!!
NOWY 2017-08-15 17:08
Dla kogos kto wie ile jest wart i wie co potrafi jest to firma dobra do przeczekania az znajdzie sie cos lepszego. Jesli ma sie jakies poczucie wlasnej wartosci i naprawde chce sie pracowac to nie jest to firma dla takiej osoby. Krawcowa jest na stanowisku kierowniczym to o czyms swiadczy. Znajomosci , odpowiedni sposob na wlazenie [ wiadomo gdzie] i mozna zrobic kariere w kablu . Dla niektorych panow na kierowniczych stanowiskach to RAJ.Co mozna powiedziec o firmie w ktorej obowiazuje zakaz palenia [ nie dotyczy przerwy] , ale tylko dla holoty z produkcji.
Az cisnie sie na usta kultowe haslo: WSZYSTKIE ZWIERZETA SA ROWNE ALE SWINIE SA ROWNIEJSZE . Nie mozna oczekiwac ze jak sie osiolkowi zalozy fartuch kierownika [ lidera] to mu rozumu i kultury przybedzie . Sa tam niestety ludzie dla ktorych ten zaklad to szczyt mozliwosci i niestety jest ich wiekszosc wiec zmian tam zadnych nie bedzie. NAUCZYC SIE , POZNAC SYSTEM PRACY I SPADAC. SA CIEKAWSZE FIRMY I LUDZIE NA POZIOMIE.
Zostaw swoją opinię o Kabel-Technik-Polska - Czaplinek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kabel-Technik-Polska