Kabel-Technik-Polska

Czaplinek

Opinie o Kabel-Technik-Polska

johny wick 2017-06-04 08:13
Jeśli człowiek się nie szanuje to tak cię traktują.Nie wiem po co drążyć o zarobkach jak i tak będziecie tam popychadłami.Dla kombinatorów ,głąbów i nieogarniętych ten zakład to jak wygranie w lotka.Dla ludzi którzy się szanują i wiedzą że dobrze pracują to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Za ten mobbing i wyzysk to każdy lider i kierownik powinien dostać po twarzy na ulicy to by szybko się nauczyli pokory i szacunku do ludzi.Kierownicy muszą was okłamywać i obiecywać złote góry na każdym kroku bo sami muszą pracować by spłacać swoje kredyty.Wiedzą że innej pracy z takimi zarobkami nie dostaną tacy są inteligentni.
szukam nowej pracy 2017-06-04 11:06
Ryszek, Johny macie racje. Najpierw ludzi zwalniaja, teraz zatrudniaja... chory zakład. Mnie już nic w tej firmie nie zdziwi. Zastanawialiscie się na przykład dlaczego w administracji pracuje tyle mlodych ludzi? W jakiej normalnej firmie kierownikiem jakosci jest nastolatka bez zadnej wiedzy, konstruktorem chłopak po liceum?
Robert 2017-06-04 13:18
szukający pracy, od razu wiadomo że piszesz o Drawsku :D :D hehe pozdrawiam
Ktp 2017-06-06 18:55
Chora firma zwalnia za papierosy za jedzenie że w soboty się nie przychodzi mam grupę niepełnosprawnosci nie przechodziłem w soboty do pracy bo nie mam obowiązku pracować w soboty poszedłem zapalić to zostałem zwolniony dyscyplinarnie po 3 dniach dzwonili że to błąd bp teraz nie mają osoby i że mogę wrócić odmowilem no nie zamierzam męczyć się i słuchać ludzi gdzie wiem że coś jest białe a oni mówią że jest zielone znalazłem pracę lepiej płatna i wzięli mnie z świadectwem takim więc nie będę się męczyć w tej firmie gdzie cieszkono urlopy dziecko zachorowała wziąłem urlop na żądanie a kierowniczka z morda że tatuś w domu z dzieckiem a ona nie ma teraz osoby do pracy że ona nie może mieć dzieci i że mąż ja zostawił to czepia się innych z każdym msc jest gorzej pozwalniali osoby a teraz zatrudnili ponad 50 nowych
Czy 2017-06-08 19:45
KTP-czy gdzieś tu jeszcze przyjmują z grupą?Podpowiedz coś.
Pracownik 2017-06-09 10:15
Nikomu nie poleciłabym pracy w Kabel- Technik Czaplinek. Trzeba się natyrać za marne pieniądze. Ścigają, żeby pracować w soboty i wyrabiać nadgodziny, a ciekawe czy od razu zapłacą za to.. Żeby dostać jeden dzień urlopu to trzeba się starać jak nie wiadomo o co, jak gdyby bez nas ta firma miała upaść jednego dnia. Może by tak kierownictwo pomyślało o tym, żeby jakoś motywować pracowników? Bo jak na razie to tylko zakazy i nagany za jedzenie, picie, papierosy itd.
@Ania 2017-06-11 20:51
przyjmują w KTP i masz dotacje do rehabilitacji
Ktp 2017-06-17 10:59
Ogólnie to wszędzie potrzeboje z grupą najlepiej z grupą potrzeboje w ochronie praca lekka nie to co ktp w ochronie najbardziej potrzboje takich osób warto spróbować więcej czasu w domu a pieniądze większe i cały dzień można posiedzieć na oglądaniu filmów czytaniu książek itp
Ktos 2017-06-17 11:02
Dyrektorzy kto mają chrapkę na mlode osoby gdzie Pani od jakości ma 24 lata lider 22 itp a dlaczego tak bo dyrektor to babiarz a niektóre dziewczyny nie mają szacunku do siebie wogule jak większość dziewczyn teraz
gosc 2017-06-21 17:48
z tego co slyszalam to w tym zakladzie jest nie ciekawie i ludzie nie chca tam pracowac !!!!
buntownik 2017-06-23 06:50
To samo jest w czaplinku liderka grupy na szafach która dosłownie nic nie potrafi a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jej tak urosła ze szok pastwi sie na ludziach... A co najlepsze próbuje tyrać ludzi..... Część ludzi sie nie daje a część sobie na to pozwala i boją sie iść z tym wyżej.....
Myczek 2017-06-24 09:18
Biała lejdi lata i sprawdza czy jesteś ubrany w odzież ochronna i czy masz identyfikator jest widoczny do tego się nadaje a jeszcze za to bierze kupę szmalu.Bardzo śmieszne.
nowy 2017-06-25 07:06
Zbliza sie wyplata premii
BYLY NOWY 2017-06-25 07:34
A gdyby tak np. 10 lipca kiedy to wszyscy dostana wyplate premii i beda bardzo zadowoleni ze swojej wyplaty tak dla jaj napisali wypowiedzenia . Zastanowcie sie! Jeden dzien , trzy krotkie zdania , troche odwagi i macie podwyszke pensji. Jesli jednego dnia odejdzie 100 pracownikow to firma (czytaj wlasciciele) Spytaja sie dlaczego?Zaloze sie ze oni wiedza tylko to co im ta sitwa powie . CHODZICIE SMIEJECIE SIE Z LIDEROW , KIEROWNIKOW I DYREKTOROW ZE TO IDIOCI ALE!!!
JESLI IDIOCI WAMI RZADZA TO KIM WY JESTESCIE???
Ja spadam z tej firmy. W koncu nie sama praca czlowiek zyje.
Myczek 2017-06-27 10:19
Ci to za zastępca dyrektora, który na zebraniu. .z kierownikami mówi że mają jedni drugich podpierdzielac brawo słoma z butów wystaje . Taką gwiazdę gra zamiast ludzi jednoczyć to ona z takim tekstem wyjeżdża no ale co się spodziewać,zero kultury fu fu.
Byczekzciecia 2017-06-27 23:59
Wiecie moze kiedy automotiv pojedzie z Czaplinka?
Praca Niemcy 2017-06-30 23:04
Mam pytanie jak się nazywa ta firma w Niemczech prawdopodobnie z tego co słyszałem w samym Berlinie lub okolicach nie raz ktoś z Drawska jeździł tam w delegację a część się przeprowadziła do Niemiec.
prezes 2017-07-04 00:20
27zł jeden koc z logo ktp
byly pracownik 2017-07-04 10:04
Nie polecam tej firmy pracowalem tam prawie 12 lat zwolnili mnie za nic pojdziesz na chorobowe lecisz jezeli jestes pupilem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to i premie masz reszte traktuja jak smiecia szukajcie czegos lepszego bo nie warto dla firmy tej pracowac
robol 2017-07-07 22:11
Mogę z całego serca polecić tą firmę. Najlepsza firma w której pracowałem w życiu i wiążę z nią daleką przyszłosć.
Stary wyga 2017-07-09 11:33
Nie licz na ludzi, bo to stado baranow. Predzej opitola ciebie jak kurczaka z pior i wrzuca na ruszt. Jak sie ma sprawe gdzie trzeba sie postawic wieksza grupa to prywatnie wszyscy sa za, ale jak przychodzi co do czego to wszyscy morda w kubel i pilnuja swoich tylkow. Poza tym znajdzie sie ktos kto jeszcze doniesie zwierzchnikowi, ale chyba tylko w celu dostapienia zaszczytu polizania temu u gory rowa z wdzecznosci, ze doniosl na kolegow i kolezanki. Z ludzmi tam nic nie zalatwisz wspolnie, bo to w wiekszosc matoly z klapkami na oczach. Byly pracownik pracowales tam prawie 12 lat i widziales co sie tam dzieje godzac sie na to. Przykre, ale moze wlasnie jestes ta wycisnieta cytryna, ktora nie osiagnela nic oprocz pracy na produkcji. To jest typowy przyklad szacunku firmy dla starego pracownika. A swoja droga slyszalem, ze do Drawska juz sciagaja ludzi z Kalisza, bo sie powoli konczy zrodelko ludzi na miejscu.
byly pracownik 2017-07-09 23:23

Stary wyga ale teraz nie maja ludzi do roboty w Czaplinku i dzwonia po wszystkich ktorych pozwalniali wszyscy kopli ich w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] hehe ta firma powinna juz upaść a Podpierdalacze i podlizuchy powinni isc na bruk pozdro dla normalnych
BYLY NOWY 2017-07-10 04:36
Smialo mozna powiedziec ze w upie byles i owno widziales
seriousafka 2017-07-18 17:09
szukam pracy dostalem oferte z kabli w drawsku lub w czaplinku nie wiem co wybrac, co tam sie dokladnie robi ? jak te kable sie wiaze
Ciupakabra 2017-07-19 11:17
seriousafka 2017-07-18 17:09
Ja zawsze kable wiaze w supły tak wyglada praca w Czaplinku polecam Robert Makłowicz!
tututtu 2017-07-23 21:16
Praca Niemcy - ta firma nazywa się Vormont, najniższa krajowa, jakieś tam mieszkanie chyba zapewniają, za które normalnie płacisz, żarcie itd. wiadomo. Praca sama w sobie normalna, nie zauważyłem tam presji itd. Jak chcesz iść palić to idziesz z tym, że ten czas musisz odrobić. Ogólnie warunki nie są złe, pracujesz pod dachem, nie leje się na łeb. Do centrum Berlina nie jest daleko, bo zakład jest na Teglu. Praktycznie sami Polacy pracują w tej firmie, dużo osób z Drawska i okolic, ogólnie jak nie jesteś cieciem i umiesz rozmawiać z ludźmi to dogadasz się, chociaż wiadomo - wszędzie lepiej zachować ostrożność, bo polak polakowi za granicą to najgorsza kur.. :) Próbuj, języka nie wymagają. Z tego co wiem to aktualnie szukają tam ludzi do pracy. Odłożyć zawsze coś można to już zależy jak kto żyje, ale powiedzmy te 300-500e. można odłożyć. Szału nie ma, ale w polskim kablu też nie :)

Co do samego kabla czy to Czaplinek czy Drawsko, jak pracują tam lemingi, którzy boją się odezwać o cokolwiek to całe życie będą jeb.. i nigdy nikt ich nie będzie szanował. W tym zakładzie nie ma i nie będzie jedności i niestety kierownictwo nadal będzie robiło z pracownikami co tylko chcą. No ale co się spodziewać po ludziach, w większości idiotach, którzy patrzą byleby oni mieli dobrze. Nie polecam szukać tam kolegów i koleżanek, na 10 osób 9 cię podpierdzieli przy pierwszej lepszej okazji. Jako przystanek w celu szukania innej pracy w międzyczasie to ok, ale praca na stałe to nie polecam. Zresztą, praca jak praca, nie jest ciężko, ja się tam nigdy nie zmęczyłem, ale mentalność tych ludzi jest okropna. Za plecami potrafią każdemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrobić, ale jak przyjdzie co do czego to nagle brakuje języka w gębie ;) No ale czego się spodziewać po wieśniakach i debilach bez szkoły. Tak czy siak praca nie jest straszna, grunt to trafić na normalnych ludzi co jest zazwyczaj bardzo ciężkie.
ktos 2017-08-02 20:59
czy ktoś mi może coś więcej powiedzieć o tej firmę nic nie ma nie ma strony internetowej ani nic.
nie wiadomo nic o kadrze ani o nikim.
Stary wyga 2017-08-03 23:39
Wypowiedzi doswiadczonych ludzi powinny Tobie wystarczyc za odpowiedz.
Pararara 2017-08-12 01:23
Powiem tak.. byłam pracownikiem produkcji, zostałam liderem i przez parę dobrych miesięcy starałam sie ogarnąć ten syf. Zawsze Ale to zawsze stałam za ludźmi. W końcu byłam taka jak oni. Ale nigdy nie mieszalam ich z błotem. Ale niestety mnie jako lidera tak traktowali bo nie byłam dla władzy tylko dla ludzi. W koncu mnie zdegradowali, bo poszłam na l4 bo miałam zabieg. Dla mnie ta firma to dno. Pracą fajna, nie ma co. Ciężka nie jest. Ale atmosfera lub ludzie postawieni wyżej.. tragedia. Ale przynajmniej mam teraz spokój. W ciągu półtora roku 10 Kierownik? To jest coś hahaha.
gosc 2017-08-13 15:32
a Pani pracuje jeszcze w tym kablu ? to się w głowie nie mieści !! zdegradować człowieka tylko dlatego , ze poszła Pani na zabieg ? !!!przecież Pani sobie tego nie zmyśliła !!! co za dno . masakra !!!
współczuje Pani , na prawdę !!! no , ale przecież mieli okazje dowalić Pani , co za draństwo !!! mogę tylko sobie wyobrazić ,co za KIEROWNICTWO tam pracuje !!!! czy będąc kierownikiem,dyrektorem itp. trzeba być złym człowiekiem ? żadnej empatii do ludzi !!!! pewnie jest tak, że nikogo nie szanują !!!
ludzie uciekajcie stamtąd, nie warto pracować w takim zakładzie !!! w życiu bym tam nie poszła do pracy !!!! !!!!
NOWY 2017-08-15 17:08
Dla kogos kto wie ile jest wart i wie co potrafi jest to firma dobra do przeczekania az znajdzie sie cos lepszego. Jesli ma sie jakies poczucie wlasnej wartosci i naprawde chce sie pracowac to nie jest to firma dla takiej osoby. Krawcowa jest na stanowisku kierowniczym to o czyms swiadczy. Znajomosci , odpowiedni sposob na wlazenie [ wiadomo gdzie] i mozna zrobic kariere w kablu . Dla niektorych panow na kierowniczych stanowiskach to RAJ.Co mozna powiedziec o firmie w ktorej obowiazuje zakaz palenia [ nie dotyczy przerwy] , ale tylko dla holoty z produkcji.
Az cisnie sie na usta kultowe haslo: WSZYSTKIE ZWIERZETA SA ROWNE ALE SWINIE SA ROWNIEJSZE . Nie mozna oczekiwac ze jak sie osiolkowi zalozy fartuch kierownika [ lidera] to mu rozumu i kultury przybedzie . Sa tam niestety ludzie dla ktorych ten zaklad to szczyt mozliwosci i niestety jest ich wiekszosc wiec zmian tam zadnych nie bedzie. NAUCZYC SIE , POZNAC SYSTEM PRACY I SPADAC. SA CIEKAWSZE FIRMY I LUDZIE NA POZIOMIE.
były pracownik 2017-08-18 17:47
ktp Duzo wymaga od pracowników zabraniają wszystkiego palenia papierosów picia kawy napojów słodkich jedzenia nie można nic tak naprawdę ktp wymaga duzo od ludzi a ludzie nie chca robic niech Pozwola na więcej to się zmieni nastawienie ludzi jakie ktp dla pracowników tacy pracownicy dla ktp nie dziwe sie ze nie chca zostawac na nadgodziny jesli wiekszosc ludzi chodzi tam z mysla jak nie isc tam . zmieniłem zakład pracy gdzie na bhp pało słowo ze to nie jest obóz pracy jak ktp ludzie nie wiedza nie mieli do czynienia z tym kazdemu bład sie zdazy to nie trzeba odrazu podnosic głosu na pracowników sprawdzanie pracowników przez ochrone smieszne w mojej aktualnej firmie ochrona tez sprawdza ale tylko tych ludzi gdzie nie moga sie odbic przez bramke sprxatnie w ktp 10 minut przed koncem pracy w aktualnej firmie 2 godziny przed opuszczenie stanowiska jak przyjdzie zmienik a jak nie to za 10 opuszczasz stanowisko i idziesz szatnie gdzie sa prysznice lider przyjdzie widzi i pozwala by pic kawe na stanowisku pracy siedziec na telefonie jesc czy nawet isc zaplic kiedy chczesz ile chczesz jak długo nie ma ze ten cos zrobił ten był zaplic tego tyle nie było przerwa 30 minut i idziesz na przerwe o której ty chczesz a nie o ktorej oni Ci kaza i nikt po 30 miutach nie powie ze masz koniec przerwy chczesz siedz jeszcze 30 minut bo jaka firma dla pracownika taki pracownik dla firmy i nie na najnisza krajiowa tylko za 12,31 bruto gdzie dochodza premie obecnosciowe dodatek za godziny nocne w wyszokosci 4 złoty plus dodatek 470 za zmiane na reke wypłaty wpływa od 2,3 tys do 2,8 tys na reke bez nadgodzin i nikt nie zmusza ze masz przyjsc na nadgodziny polecam bardziej juz rimastera gdzie pracowników zatrudnian biuro randstad
NOWY 2017-08-19 08:27
Nie wiem czy plakac czy sie smiac
NOWY 2017-08-19 08:33
12.31 no oczywiscie to juz nie jest najnizsza krajowa.Za jaranie i picie kawy moze warto sie zastanowic . No i jeszcze te prysznice az mnie dreszcz przeszedl. Papierosek , kawka , prysznic A PARASOLKI DO KAWY DO GDZIE !!!! Jak beda parasolki to sie wbijam na ten kwadrat.
były 2017-08-21 09:14
12,31 to właśnie jest najniższa krajowa matoły. 12,31 x 160 godz w miesiącu jeśli mamy 20 dni to nawet nie daje najniższej krajowej tylko 1960 zł. przemyśl co piszesz analfabeto
NOWY 2017-08-22 04:11
SORRY GIENEK . NETTO CZY BRUTTO ?
Były pracownik 2017-09-11 03:16
Maiłem nieprzyjemność pracować w tym zakładzie troszkę czasu, z własnego doświadczenia mogę powiedzieć iż polityka firmy(a raczej części zarządzającej produkcją) w stosunku do pracowników jest bardzo zła, częste ustalanie planów znacząco przekraczające możliwości produkcji, zbyt małe czasy przydzielone do danych działań(ciągłe pospieszanie, gdzie na każdym kroku mówi się o jakości), traktowanie pracowników jak maszyny które w każdym momęcie można wymienić. Część liderów(tych z którymi miałem do czynienia) była naprawdę spoko, lecz oni są marionetkami(zresztą jak i część kierowników produkcji) manipulowanymi przez górę, duża część z nich po prostu boi się o swoją pracę( "są inni chętni na to stanowisko") bo przecież gdzie oni mogą pujść do pracy, ktp praktycznie nie ma żadnej konkurencji w tej okolicy-chodzi oczywiście o Drawsko, a mało kogo stać żeby zwinąć manele i uciec wraz z rodziną do innego miasta.
rojo 2017-09-23 16:34
daja umowe? bo potrzebuje kredyt wziasc
AndziaAndzia 2017-09-23 20:57
Nie nie i sto razy nie. W przed dzień końca umowy podziekowali mi wielką Pani Lider z zdartym nosem.
Nie polecam brak szacunku liderki to nadymane kwoki po podstawówce które myślą że pozjadaly rozumy świata ale jak się daje du..wyżej ma się dobrze.
Polecam RIMASTER :)
rojo 2017-09-26 13:31
Andzia a co do tego rimastera masz jakies info o tej firmie? Na jakiej to ulicy dokladnie jest bo na necie sa chyba stare informacje
moppy 2017-10-03 14:31
oco chodzi z tym rimasterem tak go kazdy chwali?
ja 2017-10-04 20:53
czyli że w Kablu pracują kable. czego się spodziewaliście :P
ja tam na swój dział nie narzekam, ale zdarzyło mi się pracować na kilku innych i to była tragedia.
black 2017-10-05 11:31
@moppy
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
Robić swoje i do domu- to jest złota zasada. kasa na koncie jest zawsze o czasie i to najważniejsze.
nowy 2017-10-07 07:34
taka sama firma jak kabel - dobre firmy nie szukaja pracownikow
ADAM 2017-10-07 22:39
Mam pytanie doszło do mnie, że od nowego roku zwalniają osoby z kontroli jakości czy ktoś o tym coś wie?
polski 2017-10-09 10:03
Nic o tym nie słyszałem. Osoby w jakości zawsze będą potrzebne nie ma czego się bać. pozdro
polski 2017-10-09 15:39
Nowa pracownica 2017-10-09 18:22
Pracuje tam miesiąc i była mowa o jakości a nie pracy na akord stoja nad tobą patrzą na ręce i ciągle powtarzają maloproduktywna traktują Cię jak robota tylko pracuj nie gadaj nie pij wody nie chodź do ubikacji najlepiej pampersy by założyli żeby człowiek stał na stanowisku pracy...umowa sile kończy i po dziękuję tej firmie która dba o własne dobro a nie o pracowników bo bez nich byliby nikim...czasy na cięciu czy wioskach wymyśla chyba kris kto nigdy tego nie robił on urlop trzeba sile prosić bo nieme dają a jak weźmiesz l4 to sile mszcza na tobie...nie polecam
JESZCZE PRACOWNIK 2017-10-15 17:26
CALA PRAWDA , NIC DOBREGO ,SZKODA ZDROWIA .TRZEBA SZUKAC CZEGOS INNEGO.NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE.
lolo 2017-10-15 19:32
Ostatnio dzwoniłem do trzech firm i każda potrzebowała pracowników.15 lat temu w Czaplinku było kilka firm ,teraz jest rynek nasycony firmami.Tylko trzeba chcieć!!!Skończyły się czasy pierdzielenia kretynów że cię zwolnią.To już nie działa.Ludziom się nie chce przebranżowić dlatego tkwią w takim syfie,więc to już ich problem.
Zostaw swoją opinię o Kabel-Technik-Polska - Czaplinek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kabel-Technik-Polska