Opinie o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kabel-Technik-Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kabel-Technik-Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

Negatywny

Najgorszy zakład w jakim pracowałam, Młoda osoba ledwo co się nauczyła na jednym dziale a po miesiącu rzucają na nowy do izki i tam się dziwią ze czlowiek nic nie umie jak na innym było co innago Nie miła atmosfera i każdy chodzi zastraszony Masakra

Ewelina
@Negatywny

Rozumiem, że nie odpowiada Ci zmiana stanowiska, a może pracodawcy chodziło o możliwość rozwoju i poszerzenia kwalifikacji? Dlaczego negatywnie oceniasz atmosferę w firmie, co się wydarzyło, że oceniasz ją jako "niemiłą"? Będę wdzięczna, jeśli podasz więcej szczegółów. Jak długo byłaś zatrudniona w Kabel-Technik-Polska?

Net a
@Negatywny

Prawda

Przyszła

Jak wygląda praca w Czaplinku?

Czy w Kabel-Technik-Polska panuje luźna atmosfera?

Nie

Ogólnie jezeli ma się zgrany zespół to praca jest jak najbardziej ok. Gorszym problemem jest to, że liderem może zostać osoba która kompletnie nie ma pojęcia o niczym, a zostaje liderem tylko dlatego, że nikogo innego nie było. Mało tego pomimo braku wiedzy i kompetencji taka osoba utrzymuję się na stanowisku i wszystko jest w porządku, bo dobrze wchodzi w 4 litery kierownikom. No nie jest, bo lider to osoba ktora powinna mieć jakieś pojęcie o wykonywanej pracy na konkretnym dziale...

Lean Manager

Po raz pierwszy byłem na rozmowie gdzie kadra odpytująca nie wiedziała o co pytać. Było śmiesznie

To niech nam pan coś opowie o sobie:) opowiedziałem. Nawet nie raczono poinformować mnie o zakończenju rekrutacji. Firma krzak

pracowity

witam.chetnie chce pracowac tej firmie .nie boje sie liderek pewnie maja przedłuzony okres [miesiaczke ] i sa złe na cały swiat..albo sa brzydkie i nikt ich nie podrywa hihihihihi.gdzie mam sie udac zeby tam pracowac??

Pracownik - niewolnik

Ogólnie zgadzam się ze wszystkimi opiniami, przynajmniej tymi negatywnymi, bo pozytywy piszą chyba ludzie, którzy nigdy normalnej pracy nie mieli. Płaca, atmosfera, brak szacunku do szeregowych pracowników, dyskryminacja, nierówne traktowanie, olewanie potrzeb pracowników, wykorzystywanie garstki solidnych pracowników do wykonywania najtrudniejszych zadań, widzimisię wioskowych kierowników i liderów są na porządku dziennym i uznawane tu za normę. Praca spodoba się osobom, które lubią prace typowo techniczne i są odporne psychicznie lub mają (usunięte przez administratora) na to co im przełożony zrzędzi. Ogólnie jest dużo (niepotrzebnych) spin, ciągłe gonienie, szkolenia i podnoszenie kwalifikacji dotyczą raczej kobiet, bo mężczyźni potrzebni są do dźwigania i pchania palet z toną miedzi. Teoretycznie praca spoko, niestety w praktyce jest ogrom problemów, o działach konstrukcyjnych nawet nie wspomnę, bo równie dobrze mogłoby ich nie być. Dużo zależy od działu, na który się trafi, są na przykład normalni liderzy, niestety tacy szybko odchodzą.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Kabel-Technik-Polska?

Rozpoczyna się umową o prace na 3 miesięczny okres próbny, później umowa o prace terminowa, bądź tez na czas nieokreślony.

Ktoś zniechęcony

Nie pozdrawiam grubego lidera który jest (usunięte przez administratora) i prostakiem. Nie umie grzecznie odnosić się do pracowników tylko burczy i uważa się za bóg wie kogo.. Trochę więcej pozytywnej energii bo zawsze takich można wymienić. I oby tak było.

kandydat

Po przeczytaniu tych komentarzy, chyba zrezygnuję z aplikacji do działu HR. Widze że nikt z tego działu nawet nie próbuje podjąć dyskusji na tym portalu. A właśnie ten dział powinien dbać o wizerunek firmy.

zbrojarz betoniarz

Czy to prawda, że jak nie ma pracy na produkcji to wsadza się łeb w betoniarkę i tak kręci się do fajrantu?

Monia.

Pani D z ,,pomocy pracownika" stała się liderem zaczęła być inna. Nie miła . Rozkazuje! ( gdzie inny lider potrafi poprosić ) Hmm może zaraz utrzymanie ruchu będzie rozkładać wiązki ? Brzydko się Pani odnosi do niektórych . Ja rozumiem nacisk z góry ale więcej uśmiechu i pozytywnej energii

Taka jedna

To są jakieś żarty. Jestem z Drawska. Niedawno kilka tygodni pracowałam w KTP w Białogardzie. Osła wśród tamtejszych liderów nie widziałam, ale za to ktoś pod nickiem Drawsko napisał co myśli o Białogardzie. Teraz niby liderzy robią orty takie, że oczy bolą. Jeśli nie podoba Ci się gamoniu praca w tej firmie to spoko. Jeśli chcesz napisz rzeczową opinię, ale przestań wycierać sobie mordę Drawskiem i swoimi liderami. Bym zapomniała. Pracę zawsze możesz zmienić na lepszą czego Ci z całego serca życzę. Bo po co masz się z nami męczyć?

Obecna

Powiem szczerze że lider S bardzo się zmienił oczywiście na lepsze ! Za to wróciła mała a pyskata do niektórych woła na ty gdzie sa starsi troszkę kultury!

Ha
@Obecna

Na pani to trzeba mieć wygląd i pieniądze

Zamiast się zgrać to tylko plujecie jadem, zawsze w zespole trafi się jakaś czarna owca, której nic nie pasuje, zacznijmy może się integrować a będzie pracować się lepiej i przyjemniej.

Czasami się zastanawiam czemu znikają opinie po co i dlaczego ktoś je usuwa albo nie pozwalają dodawać

Pracownik KTP

Połowa tych opini to osoby które chyba nie zostały nauczone pracy jakiejkolwiek, najprosciej zrzucic winę i wskazywać winnego Lidera, ale od siebie to zero, nic. Zastanówcie sie po co przyszliście do tej pracy, to lider wyznacza wam zadania bo to jest w jego zakresie obowiązków czuwać nad produkcją. A tutaj widzę wielkie żale że lider taki i owaki, bo coś powiedział albo kazał wykonać zadanie. Przechodząc sie codziennie po bretach widać jak bardzo ekstra niektóre osoby pracują, ale już jak mu sie zwróci uwagę to obrazeni na caly swiat a złość najlepiej na goworku wypisać. Pamietajcie ze Lider jest rozliczany przez Kierownictwo, a wy przez Lidera. W internecie kazdy potrafi być odważny, to dlaczego na tle publicznym w zakładzie nie potraficie tego powiedzieć danej osobie, że coś nie pasuje, albo nie odpowiada. W każdym razie zacznijcie od siebie czy aby zbyt nie przesadzacie, a nie szkalujecie ludzi w internecie, bo w pewnych momentach niektore wypowiedzi są żenujące.

@Pracownik KTP

(usunięte przez administratora) Ja pracuję w Ktp od jakiegoś czasu owszem na samym początku byłam osobą narzekającą troszkę , ale szybko mi przeszło , ponieważ wzięłam się za pracę i naukę. Bardzo lubię pracować z ludzmi i z Wami także, tak z Wami!(usunięte przez administratora) ale trzeba przestać się tak traktować , nie jesteście tacy straszni jakich z siebie robicie.....( jeszcze). Napisałam to aby każdy z Was zastanowił się najpierw jaką atmosferę tworzy wokół siebie , zanim zajmię się innymi. Dziękuję za uwagę . Ps. uprzedzam wasze komentarze , nie jestem pupilem , ani liderem ani kierownikiem . Bo zaraz zaczną się chore domysły . Miłego weekendu wszystkim życzę .

@Pracownik KTP

Konkurencja w tym zakladzie i rywalizacja miedzy pracownikami byla i bedzie zawsze..nic nie zrobisz.Domosicielstwo i skaezenie przelozonym tez. Najbaedziej dziwi fakkt ze firma wiecznie rekrutuie....kto ma rozum ten wie dlaczego. Nic nie zdzialacie tymi pozytywnymi opiniami.Firma ma juz ugruntowana zla opinie od lat

@Byla

Jeśli byli pracownicy pracowali z takim rozumowaniem jak twoje to, niema co się dziwić iż jest odwieczna rekrutacja , a tak poza tym jest to specyficzny rodzaj pracy , w dużej grupie ,także nie każdy się odnajdzie. I jest to zrozumiałe. Aby utworzyć zgraną ekipe to trzeba troszkę czasu. A tacy jak wy nie zyskają swoim pluciem NIC!!!!!!!!!! Jak mądry człowiek to zrozumie. Ps. Pozdrawiam wszystkich rozumnych (obecnych) pracowników.

@Pracownik KTP

Zgrana grupe ?? Smiechu warte..jakby tam bylo dobrze nie odchodzilo by tylu fajnych i pracowitych ludzi. Bylam tam to wiem. Po prostu nerwowo nie wytrzymywali bo wiecznie po nich jechali i donosili ci zyczliwi pupile przelozonych....Lepiej zmiencie podejscie do nowych pracownikow i ogarnijcie jakos zespol bo rekrutacja trwa juz 1,5 roku i cos slabo wam idzie. Fama juz piszla na caly Bialogard co sie u was wyprawia

@Byla

I wciąż są fajni pracowici ludzie,i owszem byłaś ale już nie jesteś? Także nie wiesz , no chyba że wróżka z ciebie .

@Pracownik KTP

Skora sa to po co nowych wciaz przyjmujecie?? Na wypadek gdyby tym "fajnym" sie odechcialo pracowac w (usunięte przez administratora)? Cos nielogiczne to

@Byla

Hmmmmm .. dlaczego wciąż trwa rekrutacja? No kurcze ??? wiesz co !!!!! chyba mam za małe kompetencję aby Ci na to pytanie odpowiedzieć. Spytam w poniedziałek kierownika , no tak specjalnie dla Ciebie czemu by nie, abyś nie musiała żyć w takiej strasznej niewiedzy , Pasuje........? Ps. chyba że wolisz opinię kobiety ? to spytam kierowniczke.... a co mi tam .( Do odważnych świat należy , czyż nie?) (usunięte przez administratora)

@Pracownik KTP

Ja wiem czemu. Dzieie sie ze ty nie wiesz albo udajesz ze nie wiesz. No coz..udawanie, pozerstwo, hipokryzja jest w tym zakladzie wsrod kierownictwa na porzadku dziennym..gratuluje

Byla

Każdy kto tam pracuje nie ma szacunku do samego siebie....

Asdd
@Byla

Praca jest ok, jak człowiek się zajmie to te 8 godzin w moment leci. Co innego ludzie, bo nawet jeśli zrobi się zgrana ekipa to zaraz kogoś przerzuca na inny dział, albo zacznie sie podpierdzielanie. Niestety, ale w tym zakładzie jest duzo spoleczniakow, dla których od przyjemniej pracy ważniejsze jest narobić fermentu. Nie pracuje już tam, ale wiem to nadal od moich znajomych, którzy tam robią. A robią, dlatego ze w okolicy jest słabo rozwinięty przemysł i nie ma za bardzo gdzie pójść. Kabel żeruje na tym, choc wypłaty nie są juz tak nędzne jak kiedyś to i tak kierownictwo pozostawia wiele do życzenia. Zakład bylby ok gdyby pozbyć sie większości starszych kobiet, bo to zazwyczaj one nie są nauczone, że można z kims sie zgrac czy po prostu życzyć komuś dobrze. Sam wiem po swoim przykładzie ilu zawistnych ludzi bylo wokół mnie, bo mialem "lepiej" tylko nikt nie widział jaka prace musiałem wykonać, zeby to mieć. Cóż, taki klimat i nie zapowiada się, żeby było lepiej, a w związku z koronawirusem moze byc jeszcze gorzej

@Asdd

Otóż to. Gdyby nie ci zyczliwi co cie podpierdzielaja to byloby ok. Poza tym jest to praca nie na zasadzie kto lepiej pracuje i wiecej wie a kto sie spodoba przelozonym. Bo oni jak chca sie do kogos przyczepic to zawsze znajda byle powod..

Aśka
@Asdd

Te starsze kobiety, które chciałbyś wyrzucić często pracują lepiej i wydajniej niż te młode gdyż są nauczone rzetelnej pracy a nie ściemniania

Asdd
@Aśka

Chyba żarcia po kryjomu pod bretem jak nikt nie widzi hahah

Obecna

Średnia wieku w KTP to jakieś 35-40 lat..są osoby starsze i doświadczone życiem zawodowym.Kazdy posmakował pracy.Czytam opinie bo po to jest to forum,super i co dalej?.Ludziska to w nas jest siła ,jeśli ktoś zasiał w nas nutkę pogardy zróbmy coś i walczmy o swoje prawa.Nie pozwólmy aby nas ktokolwiek poróżnił,,badżmy jednym zespołem.Czas pandemii...80% wynagrodzenia..chcą nas pozbawić urlopu .Może czas wspólnie walczyć o nasze dobro ? Dlaczego skupiamy się na oczernianiu? Przecież pracujemy dla pieniędzy i to powinno być celem.

Pracownik ktp
@Obecna

Witam, niewiem z jakiej zmiany jesteś, ale było zebranie na którym Pani kierownik informowała wszystkich obecnych w kwestii urlopów, każdy będzie mógł sobie odpocząć, trzeba tylko logicznie to zaplanować, aby produkcja nie stanęła.

Hahah
@Obecna

Kiedyś pewnego pięknego dnia kierownik próbował mną pomiatać tak jak innymi pracownikami wydając nierozsądne i głupie polecenia. Postawiłem się, koniec końców wyszło na moje, a reszta działu co robiła? Patrzyła i plotkowała po kątach. NIKT, dosłownie nikt nie postawił się razem ze mną, kazdy tylko dbał o swoj tylek. Oczywiście, potem poklepywali po plecach, ze dobrze zrobiłem, a za jakis czas juz słyszałem jak te same osoby robiły mi kolo (usunięte przez administratora) zeby sie podlizać do kierownika. W kablu nigdy nie będzie dobrze, bo ludzie sa podzieleni. Nie ma jednego glosu, bo jakby tak zatrzymać zakład np. na tydzień to myslicie, ze potem dwa razy by się nie zastanowili zanim wprowadziliby kolejny głupi pomysl czy nawet zaczęliby traktować was z większym szacunkiem. Oni bardzo dobrze wiedzą, ze jesteście jak szczury i gdy jeden sie postawi to zaraz drugi pójdzie i wszystko nada na niego. Ile razy slyszalem, ze ludzie sa za starzy, zeby cos z tym robić i dalej dają sobą pomiatać. Sami sobie zgotowaliscie taki los, więc nie narzekajcie na to jak macie na codzień. Jedynie co jest dobre, ze ci wszyscy kierownicy, liderzy i ludzie z biur w normalnym życiu na ulicy chowają leb w dol, bo brak im odwagi, która maja w zakładzie Tfuu

Obecna

Do przemyślenia... Cóż, zespół pracowników jest jak orkiestra, a dobry szef niczym dyrygent, który wie, kto fałszuje, kto gra czysto i stara się, a kto zbytnio się nie wysila.

Xxxx111

Kierownictwo hali w Drawsku to tragedia same niedouki przykładem jest Pani(usunięte przez administratora) która nic nie umie żenada....

Pracownik KTP

Pracuje w zakładzie KTP Drawsko obecnie w delegacji KTP Białogard moje spostrzeżenia do pracy w tym zakładzie są bardzo negatywne. Liderzy nie maja pojęcia o swojej pracy panuje chaos i bałagan. Pan Sylwester Lider jest chamski i wulgarny to nie jest osoba która powinna być na tym stanowisku a jakie ma odzywki w stosunku do pań nie tylko naszych z Drawska ale i do tych pracujących w tym zakładzie naprawdę uszy więdną jak to się słyszy u nas byłby za coś takiego dawno na dywaniku u dyrektora . Lider ma świecić kultura osobistą być pomocny w każdym aspekcie pracy, ma być dla ludzi a nie na odwrót że ludzie dla niego to nie tędy droga . Przykro się patrzy i słucha jak traktuje się pracowników a niestety przez takich ludzi jest i zła opinia o zakładzie pracy.

Kto drawsko
@Pracownik KTP

Nie rozumiem skąd taka opinia , dla mnie lider Sylwek jak i cała reszta są naprawdę w porządku, żadnych chamskich odzywek z ust Sylwka nie słyszałam. Też jestem teraz w delegacji , praca tam mi się bardzo podoba , jak i cała załoga, która jest naprawdę w porządku. Jak komuś tak bardzo się nie podoba, zawsze może zrezygnować z delegacji i siedzieć na urlopie bezpłatnym , zamiast psuć opinie ktp Białogard jak i teraz ktp drawsko , bo jednej osobie się nie podoba , obarczą o to wszystkich jeżdżących na delegacje . Większość z którymi jeżdżę jest zadowolona z praca w Białogardzie jak i z liderów. pozdrawiam Pana Lidera Sylwka i pozostałych.

Zadowolony
@Kto drawsko

Wlasnie, tym bardziej,ze placa nam delegacje za 5h pracy.Jestesmy na plusie w porownaniu z pracownikami Bialogardu, ktorzy pracuja za 80%przez 8 h

@Kto drawsko

W takim razie powiedz czemu zaklad caly czas robi rekrutacje w Bialogardzie i przyjmuje nowych? Bo jednej osobie sie tam nie podoba?? Raczej wszystkim tylko nikt ci to w oczy nie powie..Ludzie sami sie zwalniaja bo nie wytrzymuha nerwowo.Malo kto z nowych rok tam wytrzyma chyba ze sie sposoba przelozonym i ma specjalne wzgledy.Ile ludzi sadzilo sie z tym zakladem za bezpodstawne zwolnienua?

Nika
@Byla

A najlepsze w tym wszystkim jest to, ze Ci którzy się sadzili w większości chcieliby wrócić do kabla????.Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma????

@Nika

Dlaczego wiec klamiecie ze jest tam tak dobrze skoro bon stop rekrutuja ti nie dlatego ze pracy pelno a dletego ze ludzie sami odchodza..Na pytanie czemu pezyjmuja nowych mowiecie ze projekt nowy...bzdura.A bylych pracownikow podobno nie przyjmujecie

Dodam tylko , że praca z liderami technicznymi jest przyjemnością. Mają poczucie czasu gdy wyznaczoną pracę. I to ma sens.Spokoj ,opanowanie, brak nadgorliwosci .Wszysto ma swoj czas . W tak precyzyjnej pracy , pośpiech to zdrajca.Pozdrawiam wszystkich pracowników KTP Białogard i nie tylko ????

Byla2

Liderzy nie wspolpracuja z praxownikami prosukcji wiec o czym mowa?Oni tylko wydaja polecebia poganiaja krytykuja i mierza czas. Chybs ze maja jakiegos pupila ulubionego. To ten ma specjalne wzgledy

Zostaw merytoryczną opinię o Kabel-Technik-Polska - Czaplinek

• Jak się pracuje w Kabel-Technik-Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kabel-Technik-Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabel-Technik-Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 17 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabel-Technik-Polska?

Kandydaci do pracy w Kabel-Technik-Polska napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabel-Technik-Polska