Opinie o EXPOL w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy EXPOL. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w EXPOL o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EXPOL w Toruń

Dżemba

Gdy chodzę na zakupy do tej firmy, to żal mi niektórych pracowników na których wyżywają się kierownicy. A Szef udaje, że wszystko jest wporządku. Bllee. POzdrawiam, Dżemba

zoey

Witam, Firma z duzym asortymentem lecz drogo, i ogolnie braki co do potrzeb wspolczesnego konsumenta, kierownicy wyzyskuja mlodych pracownikow, a szef cala reszte.. pozdrawiam

TAKI TAM JEDEN

LUDZIE NIE BÓJCIE SIĘ I SZUKAJCIE NOWEJ PRACY !!!!!!!!NIE DAJCIE SOBIE WMÓWIĆ ŻE RYNEK PRACY JEST BEZNADZIEJNY I NIGDZIE NIE BĘDZIECIE MIELI LEPIEJ. W TORUNIU NAPRAWDĘ SĄ NORMALNI PRACODAWCY KTÓRZY WAS DOCENIĄ TRZEBA TYLKO TROCHĘ POSZUKAĆ .POZDRAWIAM I ŻYCZĘ SILNEJ MOTYWACJI BO INACZEJ ZGNIJECIE TU

ważniak

Z Szefostwem a konkretnie z Szefem nie da się porozmawiać. Jednego dnia patrzy Ci w oczy i mówi, że będzie tak i tak a 24 godz. później wiesza kartkę z nowymi zasadami!!! (usunięte przez administratora) Najlepiej jakby wszyscy za darmo dla niego pracowali. Porażka.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie EXPOL? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
smerf

Witam! Jestem osobą która też pracowała w tej firmie(jakiś czas temu). Pensje takie sobie na tamten czas ale teraz to masakra....Szefostwo powinno zrozumieć że trzeba co jakiś czas inwestować w ludzi. Tam najmniej dziewczyna powinna mieć na ręke 1800 zł do tego premie od obrotu minus błędy. Jest to ciężka praca coś o tym wiem. Klienci super. Jak pracownik będzie zadowolony to od razu da się odczuć na obrotach. Proponuje duże zmiany bo dalej tak być nie może a wiem że z Szefostwem da rade porozmawiać tylko się wszyscy boją odezwać. Pamiętajcie siła tkwi w drużynie. Pozdrawiam.

kujawianin

Opinia z mojej strony jest taka ze firma dobra, ale klienci nie kulturalni i malo elokwentni.

drakula marcin

Witam.. robilem w tej firmie... bylem zadowolony, ale firma zbyt wymagajaca na moje slabe mozliwosci... no coz nie jestem super, raczej powolny, pracuje zwykle w amoku, ale pochwala dla wlasciciela i super kolegow.

gienek

Jestem na chorobowym i jest mi dobrze w tej firmie....

Pan Jan

Jest jak jest w kryzysie, ale tu płacą na czas, a nie zalegają.

SHIT

Najniższa krajowa jak co roku poszła w górę a w expolu od wielu lat ta sama płaca. Właścicielu czy Ty nie masz sumienia???

Firma prężna i bogata,prawdziwa rodzina Caringtonów. Począwszy od samej góry (proglem,rozumisz,kurna poszłem)poprzez zwykłych roboli to wszystko to pracownicy bez wykształcenia lub papierami na głowę, nie ma się co dziwić skoro to zakład pracy chronionej i liczy się tylko kasa.Pracownik za darmo a 1500 w kieszeni, bo państwo dofinansuje resztę. NIe wspomnę już o takich rzeczach jak ubranie do pracy które musimy organizować sobie same (bluzy,kurtki,spodnie ,buty) praca ciężka ale w obecnej dobie kryzysu gdzieś pracować trzeba. No i ta zamknięta elita szyderców damsko-męskich która zmiesza cię z błotem bo cię nie lubi.Bo może masz lepszą szkołę albo nie mówisz "poszłem"

obecny

chcę przeprosić osobe która przez 5 osób wyleciała z pracy , za takie przewinienie powinni zwolinić 3/4 załogi.niestety moja panno za dużo wiedziałaś i mówiłaś to trzeba było tak zrobić. trudno nie było bo mało kto cie lubił. ale nie powiem lekkie wyrzuty sumnienia są.bez ciebie to już nie to samo mozesz chociaż odpisać na smsa .pozdro d i trzymaj się

kolos

O szkoleniach zapomnij...

SHIT

na święta jakieś ochłapy rzucą ale szału też ni ma...

klijent

Mysle ze 1.350 za taka prace to smiech na sali bo zeby tyle dostac trzeba zrobic do tego dwie soboty.Ludzie (usunięte przez administratora) maja wywalone,ale ci zdrowsi za ta kase ha ha.A premia to jest mit ktory nie jest do obalenia i jest tylko na papierze ,wniosek nasowa sie sam.Wiemy ze niema pracy i szefostwo to wykorzystuje .A przeciez kryzysu juz niema.Przydala by sie jakas podwyzka bo od wielu lat placa taka sama.Szefostwo przydalo by sie ruszyc ten temat,pewnie z kazdym pracownikiem z osobna bo tajemnice trzeba zachowac,bo inaczej (usunięte przez administratora) na twoje miejsce czekalo trzech.Tak bylo kiedys a nie teraz.SIEMA.

SHIT

Wynagrodzenie w tej firmie to rozbój w biały dzień,(usunięte przez administratora) . Nie zależy im na pracownikach... Pozdro

Dżenezis

Siema żule i drewniaki no i pozdrawiam tego śmiecia komentującego wcześniej no i ogólnie wszystkich (usunięte przez administratora) z Torunia i okolic oraz Polski... Ja jako VIP z apartamentowca powiem wszystkie te rzeczy to prawda ale po co sie zalic placzki jedz se chlopie do anglii tam tez cie wyruchaja pozdro moze jo za wiecej kaski ale czy (usunięte przez administratora) gdzies jest lepiej. Ja sie (usunięte przez administratora) zastanawiam nad soba(usunięte przez administratora) i tego kraju i ogolnie syfiastej europy... narka Pracuje u (usunięte przez administratora) . UNIBAX nie ten klubik nie nie nie...

white nigga

Jeszcze jedno (usunięte przez administratora) ta oszczędność zrobić pracownikom szatnio-stołówke,nie wiem jak w damskiej ale w męskiej jeść wśród takich zapachów to jak pić wode z sedesu...Ciekawe czy szef też ma garderobe w kuchni a buty trzyma w zamrażalniku?Wogóle miałem coś sprawdzić odnośnie refundowania wczasów dla pracowników(firma w której pracowałem wcześniej korzystała z takiego funduszu) bo zakład jest zakładem pracy chronionej i o coś takiego mógłby się ubiegać pewnie to zrobił ale wiadomo kto za te dofinansowania wyjeżdza na wojaże zagraniczne...Pytanie czy starzy pracownicy też i rodzina nie podpisują jakiś papierów a Wy nic nie wiecie.Wali przekrętem na odległość zresztą cała góra to jedno wielkie matactwo,ale to tylko moje zdanie i domysły nikogo za ręke nie złapałem i nie złapie bo teraz mi to lotto.Dodam że większość klientów nie ma pojęcia o zarobkach w tej firmie...Pozdrawiam sczególnie Panie ze zmiany (usunięte przez administratora)

klijent

Witam nie zmieni sie nic bo ludzie w pracy podkulaja ogonki i uciekaja z widoku zeby nie podpasc.Kierownik ci podwyzki nie da a szefostwo nigdy nie ma czasu albo ich niema bo sa na jakiejs wycieczce za kase pracownikow.Moze tez tak byc ze pujdziesz po podwyzke a oni cie zwolnia z roboty i trzeba zasowac za najnizsza krajowa albo i mniej.Trzymajcie sie i nie odpuszczajcie.

white nigga

kierownictwo spokojne praca ogólnie bezstresowa jeśli chodzi o męską część załogi.Laski mają gorzej,stres-obcinanie za błędy od pensji choć i tak jest śmieszna,chory system za który pomysłodawce powinno powiesić się za jaja jeśli wogóle to je ma!!!dziwi fakt że zakład jest zakładem pracy chronionej tylko pytanie jakim (usunięte przez administratora) trzeba być żeby płacić za zapieprzanie grosze osobom chorym z trzecimi i drugimi grupami inwalidzkimi za które pobiera się pieniążki i to nie małe!!!Nie wspominając o tym że Ci ludzie jak małpy biegają po regałach,drabinach bez żadnych badań wysokościowych i nikt się nie czepia,fakt jaki kraj takie mamy zakłady nic dodać nic ująć.Nie potrzebnie się rozpisuje bo i tak to co napisałem wiem że równie dobrze mogłbym sobie o kant (usunięte przez administratora) rozbić.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o EXPOL - Toruń

EXPOL
1.9/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Polna 49/51
    87-100 Toruń