HAFNER

Toruń

Opinie o HAFNER

Zdrajca! 2014-08-22 15:33:00
Stanowisko "specjalisty ds. sprzedaży":
- nie dla inżyniera (rozwiązywanie problemów technicznych jest rzadkością, najczęściej dobiera się elementy armatury)
- nie dla osoby ambitnej (brak jakichkolwiek inwestycji w wiedzę i umiejętności pracownika, oprócz marnotrawiących czas szkoleń wewnętrznych)
- dla osoby odpornej na krytykę ze strony klienta (problemy z deklarowanym podejściem prokienckim)

zalety:
- wypłacalność (a czy to powinna być zaleta w uczciwym świecie?)
- pierdzenie w stołek (jak ktoś lubi)

wady:
- beznadziejny przepływ informacji
- błędy w katalogu od kilku lat
- nieuczciwa forma zatrudnienia (pomimo trzeciej umowy o pracę dają 2 tygodnie wypowiedzenia)
- brak szkoleń, inwestycji w człowieka
- słaby socjal (kawa, herbata, brak dodatkowej opieki medycznej, multisportu itd.)
handlarz 2015-08-08 18:24:21
handlują chińszczyzną i wychwalają pod niebiosa o jakości ,jak nie jesteś pupilem to możesz się liczyć z zwolnieniem w parę godzin a jak nim jesteś to możesz pierdzieć w stołek jak wspomniał kolega wyżej ,ogólnie manufaktura w pięknych błyszczących katalogach
Aaa 2016-05-03 12:07:59
No wchodzą w gre takie pieniądze, oczywiście że tak, a swoją drogą teraz są ogłoszenia na Regionalny inżynier wsparcia sprzedaży – pneumatyka przemysłowa i tam płacą właśnie takie pieniądze o jakich mówimy
Zostaw swoją opinię o HAFNER - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HAFNER