Opinie o EXPOL w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy EXPOL. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w EXPOL o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EXPOL w Toruń

zdzislawa

niedawno, zostalem zwolniony - z winy nierobow... tylko dlatego wlasnie mnie zwolnili... a teraz pokuta i poszukiwanie sensu zycia.

olx

Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe .......... Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada :)

obrażony

nie rozumiem tej firmy... nie wiem co teraz

kolo
@obrażony

jak nie rozumiesz swiata, to nie zrozumiesz malej firmy

gość

Chciałbym spytać czy w Expolu są naprawde wysokie zarobki, bo chce pracować w tej świetnej firmie? Dziękuję.

pewniak
@gość

Zarobki? Są ale wielkich nie ma, firma dobra kulturalni koledzy i koleżanki. Wszystko po za wysoką płacą jest.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie EXPOL? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
marius rucker

No tak... prosze bardzo jak mozja zwyzywac kierownikow i sile robocza, to wlasnie dziewczyny slabo pracuja i tylko gadaja na fotelikach. Co to za spisek kobiet.. wstyd!,,

ala

jane czyli moja poprzedniczka, tez jestem kobieta ma racje, uwazajcie co mowicie mezczyznom, bo moze sie to zle skonczyc

dr samo zło

widze, ze przedemna sami obroncy firmy i jej wladz... no noo to jest Polska! raczka myje raczke...

jane

Placa 1350 zl z dwiema sobotami. Koledzy pomoga, ale z laski jak kierownik ich zmusi. Kierownicy nie odpowiedni dla osob, ktore mysla o dogadaniu sie czy tez zapomniec mozna o urlopie w korzystnym dla ciebie terminie. Atmosfera jest dobra jak rozmawiasz z dziewczynami, bo z facetami to wiadomo.

FH Bratex S.C. Waldemar Smolarz & Andrzej Smolarz

Dobry wieczór! Czytając moich poprzedników widzę, że stres i zwolnienia dają przykre skutki. Wyzywanie obrażanie się nawzajem. Proszę was szanujcie bliźniego swego jak siebie samego. A nie kpicie z ludzi i winicie wszystkich. Dajcie spokój biednym ludziom. Dajcie zarobki takie by mogli jakoś żyć. Dobranoc!

Tradis Eurocash

Dzień dobry moi mili! Firma dobra, gdyby nie właściciel wielu ludzi by nie miało pracy. Więc nie obrażajmy dobrego imienia firmy. Do widzenia, miłego popołudnia!

obrońca

Leniu do roboty a nie pijesz mamroty.

Leń

I tak i tak kazdego z was zwolni. To wlasnie chce wlasciciel. Po co sie stresujecie tylu co tu robilo to w Lagrach mniej sie przewinelo. Pozdrawiam normalnych.

Bielik

Nie jeden raz widzialem ze w tej firmie kradna. Dlatego wlasciciel malo placi. Trzeba go poprostu zrozumiec.

Narcyz
@Bielik

Wiesz co zachowaj takie newsy dla siebie, a nie wyzywasz ludzi od rabusiów. I odczep się od właściciela. Pozdrawiam normalnych...

papa smerf

W firmie nie dzieje się najlepiej. Pewnie niedługo ją zamkną i bedzie trzeba nowej roboty szukać.

Dżoł Bajden

JA ROBILEM W TEJ FIRMIE I WSZYSCY BYLI WYROZUMIALI W TEJ FIRMIE. ZREZYGNOWALEM BO DORABIAM JAKO ULOTKARZ. POZDRAIWM

Naćpałeś się czy co?! Co za bzdury!!! Jaka spółka?! Niemiecka?! HAhahahahaha

Żołan Ebola
@bandzior

Najlepsze jest w tej firmie, że pracujesz a za tobą mówią. Przecież on nic nie robi. Narka

bandzior

Mogliby dać jakieś podwyżki... w biedronce ludzie więcej zarabiają niż tu.

wodzu
@bandzior

Tak robie w biedronce od niedawna i plakac mi sie chce nad wami. narka

bandzior

Widać, że w tej firmie fizycznie to nie robisz bo jak byś był fizycznym robolem to byś stał po mojej stronie. Na pewno nie zarabiasz 1350 netto wliczając w to 2 soboty.

Za mało ludzi mamy do pracy wladze i kierownictwo > zwariowalo. narka

papa smerf

Ciężka praca za marne pieniądze.

zibi

No tak slyszalem, jak nie zrobisz to cie zwolni. Narazie bezmyslny oblodny Pan

zumi

Nikt chyba nikogo na siłę na ten wózek nie sadza co ? Rozum każdy człowiek też chyba ma co ? A gdzie tu chamstwo ? Chyba emocje Was ponoszą.

wolgang wolf

Witam, Wiecie ludzie, ze chlopaki z expolu jezdza wozkiem bez uprawnien. Podobno jeden tylko je posiada. A kierownictwo udaje ze nie widzi. A jak slysze ich to az mi szczeka opada. Co za pospolstwo chamskie. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o EXPOL - Toruń

EXPOL
1.9/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Polna 49/51
    87-100 Toruń