Silny & Salamon Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Silny & Salamon Sp. z o.o.

anonim 2011-11-04 06:24:50
dzieki za info - właśnie miałem iść na rozmowę ale po tym co przeczytałem to podziekuję - już pracowałem w rodzinnej firmie , wiem jak jest i wiąże się w bólu.
bzyk 2013-03-03 23:25:43
Mała, zacofana, rodzinna firemka. Radzę trzymać się z daleka!
ggg 2015-12-29 22:55:38
A co, znowu szukają? Byłam u nich na rozmowie, przeszłam dwa etapy, kazali mi zrobić prezentację i tak się skończyło. Nawet nie usłyszałam oceny mojej pracy, o którą kilka razy się upominałam...
sprzedawca 2016-01-09 11:47:27
rzeczywiście atmosfera w pracy bardzo nieprzyjemna. Nie ma możliwości aby się rozwinąć bo "rodzinka" wie wszystko najlepiej. Konsekwencję ponosi pracownik, który mimo wcześniejszych zapewnień po prostu nie może wyrobić premii, bo kłody walą się pod nogi... A wszelkie nowatorskie pomysły - zgarnia "rodzinka". Do kitu!!!
AS 2016-08-03 09:45:30
Trzeba być totalny desperatem aby tam pracować. Bardzo nieprzyjemna atmosfera, brak zaufania, fałsz, obłuda. Najśmieszniejsze jest to, że mała, rodzinna firma w różnych prezentacjach na yt przedstawia się jako niby korporacja. Już chociażby to świadczy o kompleksach zarządu. Zresztą co to za zarząd??? 5 czy 6 osób??? HAHAHA
Zostaw swoją opinię o Silny & Salamon Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silny & Salamon Sp. z o.o.