Opinie o Silny & Salamon Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Silny & Salamon Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Silny & Salamon Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silny & Salamon Sp. z o.o. w Gdynia

Anka

Też pracowałam w tej śmiesznej firemce , obiecują premie,cuda , później z pracownika robią wariata ,wielki kierownik telefonu nie odbiera,unika kontaktu ,wymyśla historie i po pracowniku ,szkoda słów

@Anka

Wydaje mi się, że jesteś niesprawiedliwa. Zespół pracowników jest stały od kilku lat więc chyba nie jest aż tak źle. A jeśli kierownik nie odbiera tel to ma jeszcze przełożonego albo są też maile.

Anka
@pracownik

Ja niesprawiedliwa słucham????nie doczekałam się umowy o pracę bo pulpet swoją żonkę wciągnął ,a kierownik to depresant ciągnie się za brodę przez cały czas pracy i myśli co wykombinować żeby pozbyć się pracownika

Anka Nowy wpis
@Anka

Jeszcze pisze ,że poszukuje osób rzetelnych niech zobaczy ile w kierowniku jest rzetelności jak traktuje pracownika

Firma Silny & Salamon Sp. z o.o. poszukiwała osób na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia sprzedaży. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Nie polecam, atmosfera okropna

Nic się nie zmienia w tej firmie, pracownik nie szanowany,kto kombinuje ten zostaje,a uczciwego pracownika zje kierownictwo

Nerro Nowy wpis

Znowu szukają niech kierownik drukuje.Niedajcie się nabrać na tą firemke

Nerro Nowy wpis
@Nerro

Jeszcze lekka czy wie co pisze trzeba zapieprzac jak dziki osioł i tak premi nie dostaniesz ośle

Gość Nowy wpis

Jak przeczytałem że wielki kierownik szuka pracowników,to się posikalem ze śmiechu.Duzym łukiem omijać tą firmę,obiecanki, cacanki a głupiemu radość

Pedro

Nawet jeśli nie jest idealnie to z pewnością jest ok i co najwyżej można pracować i poprawić co słabo działa.

@Pedro

Idealnie to nigdy nie było , obiecują złote góry , kierownik powinien mieć doświadczenie ,a nie ma zielonego pojęcia kierowania trzema osobami na produkcji ,

@Pedro

Człowieku kiedy było normalnie w tej firmie pracownicy zmieniali się co chwilę , kierownik nie udzielał informacji ,telefonu nie odbierał ,twierdzi że nie ma pracy i znowu nowe osoby , kierownik delresant

@Do Pedro

po pierwsze: pracownicy na produkcji są stali od kilku lat - chyba nie jest aż tak źle. po drugie: czasami zatrudniani sa na umowę-zlecenie gdy pracy jest bardzo dużo - i kto zostanie zatrudniony to zależy od kierownika.

@pracownik

Od kierownika zależy śmiechu warte wkręca rodzinkę magazyniera a resztę przekreśla, obiecują premie,których się nie dostaje ,a biedny kierownik szuka towarzysza. Z którym chodzi i pieprzy (usunięte przez administratora)

@pracownik

Stali pracownicy?!??jest nas dwóch i wielka produkcja

@Pedro

Jak można poprawić co słabo działa??? trzeba poprostu zmienić kierownika i jego towarzysza z magazynu wtedy będzie wszystko ok

@Do Pedro

O co wam chodzi? Pracy jest dla dwóch osób i magazyniera i więcej osób nie szukamy. To nie jest wielka produkcja! A cała załoga pracuje od ponad 5 lat na umowę o pracę! To chyba nie jest aż tak źle. Tyle w tym temacie

Do pracownik
@pracownik

Ha ,ha bo kierownik by nie dał rady ze swoim doświadczeniem więcej pracowników ogarnąć. Mój sąsiad jedzie na dwie trzy godziny do tej pracy ,a dniówka się liczy . Szkoda że do takiego stanu doprowadzić firmę gdzie dwie osoby pracują.Oczywiscie zasługa kierownika z wielką brodą ????????????????????????????????

@Do pracownik

Czy pracuje kierownik depresant

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Silny & Salamon Sp. z o.o. na stanowisko Key Account Manager? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.

Co macie na myśli pisząc ze obiecują złote góry?

Obserwator
@Marcin

Co obiecują????umowę o pracę której nie dostaniesz ,premie której nie dostaniesz, informacje od wielkiego kierownika na temat zleceń nie odbiera telefonu ,unika kontaktu z pracownikiem telefonicznego i osobistego .Jak poprostu pozbyć się pracownika to najlepszy przykład kierownik i kolega z magazynu

Edyta

Też kiedyś pracowałam szkoda słów totalny wyzysk ,praca na telefon

@Edyta

A możesz coś bliżej powiedzieć o jaki wyzysk chodzi? O jaką prace na telefon? jedyne co mi przychodzi do głowy to praca na umowę zlecenie gdy jest bardzo dużo dodatkowej pracy. Ale to z założenia jest chwilowe zatrudnienie. wszyscy pozostali pracownicy są zatrudnieni na umowę o pracę.

Ale jakie stałe godziny , nadgodziny w tej firmie nigdy nie były płacone jak najdalej od tej firmy

Dorota
@Gość

To w zamian za nadgodziny można odebrać sobie pewnie dni wolne? Tak? I tylko z tego powodu nie polecasz pracy w Silny&Salamon?

Robert

@pracownik to nie ma stałych godzin pracy?

@Robert

Są stałe standardowe godziny pracy. I bardzo rzadko zdarzają się sytuacje pracy w nadgodzinach.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Silny & Salamon Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Generalnie to nie ma pracy w nadgodzinach - przynajmniej w biurze. Po jakiś imprezach popołudniowych można następnego dnia przyjść później.

Miro

Firma z bardzo dużym doświadczeniem. Z pewnością dobrze będzie jeśli poważnie robi się swoją robotę!

Warunki zatrudnienia i atmosfera w firmie są OK. Współpracownicy są świetni. Ale wydaje mi się, że i zarząd zrozumiał, że o pracowników trzeba dbać nie tylko przez benefity. Można z czystym sumieniem polecić zatrudnienie się w tej firmie.

Mariusz

Wasze dotychczasowe opinie nie przedstawiają tej firmy w pozytywnym świetle. Jaka sytuacja jest w obecnym czasie? Czy warunki zatrudnienia uległy poprawie? Czy chcecie podzielić się z nami nowymi informacjami na temat tej firmy?

@Mariusz

Warunki zatrudnienia i atmosfera w firmie są OK. Współpracownicy są świetni. Ale wydaje mi się, że i zarząd zrozumiał, że o pracowników trzeba dbać. Można z czystym sumieniem polecić zatrudnienie w tej firmie.

AS

Trzeba być totalny desperatem aby tam pracować. Bardzo nieprzyjemna atmosfera, brak zaufania, fałsz, obłuda. Najśmieszniejsze jest to, że mała, rodzinna firma w różnych prezentacjach na yt przedstawia się jako niby korporacja. Już chociażby to świadczy o kompleksach zarządu. Zresztą co to za zarząd??? 5 czy 6 osób??? HAHAHA

sprzedawca

rzeczywiście atmosfera w pracy bardzo nieprzyjemna. Nie ma możliwości aby się rozwinąć bo "rodzinka" wie wszystko najlepiej. Konsekwencję ponosi pracownik, który mimo wcześniejszych zapewnień po prostu nie może wyrobić premii, bo kłody walą się pod nogi... A wszelkie nowatorskie pomysły - zgarnia "rodzinka". Do kitu!!!

ggg

A co, znowu szukają? Byłam u nich na rozmowie, przeszłam dwa etapy, kazali mi zrobić prezentację i tak się skończyło. Nawet nie usłyszałam oceny mojej pracy, o którą kilka razy się upominałam...

bzyk

Mała, zacofana, rodzinna firemka. Radzę trzymać się z daleka!

dzieki za info - właśnie miałem iść na rozmowę ale po tym co przeczytałem to podziekuję - już pracowałem w rodzinnej firmie , wiem jak jest i wiąże się w bólu.

Zostaw merytoryczną opinię o Silny & Salamon Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Silny & Salamon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silny & Salamon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Silny & Salamon Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Druskiennicka 20
    81-533 Gdynia
  • NIP: 5861928278 REGON: 191451504 KRS: 0000024262

Silny & Salamon Sp. z o.o.