Opinie o Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Wiesiu

Bardzo fajna praca tym bardziej jak zmienili ochronę można praktycznie wszystko nie sprawdzają czy jeste ........, mozna sobie wczesniej wyjsc :)itd. takze teraz luz bluz i dobrze tak powinno byc.

Waldi
@Wiesiu

oj tam po co klepiesz znowu zmienia i bedzie gorzej !!!!!!!!!!!!!

mati
@Waldi

Kiedys slyszalem ze najwiecej wynoszą bramą przy bufecie,ci co mają przepustki,najwiecej po drugiej zmianie,np.wodę,długopisy,markery ,wd 40 i nawet jeden jogurty wynosi taki mały

Gruby 04

Ile się zarabia tak na ok. na odlewni aluminium ? I czy są przerwy na odlewni? Jeśli tak i po ile i co dają do jedzenia ?

Edward
@Gruby 04

Jesteś zainteresowany pracą w firmie? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/superior-industries-production-poland-sp-z-o-o,17910 pracodawca szuka operatora linii produkcyjnej, a Ciebie interesuje praca na odlewni. Może ktoś z obecnych pracowników podpowie Ci czy będą tam przyjęcia. Pisząc o przerwach w pracy masz na myśli posiłki? Niestety nie wiem, czy pracodawca je oferuje, ale proponuje dodatki za zmianowość, dodatkowe ubezpieczenie i prywatną opiekę zdrowotną. Napisz jaką podjąłeś decyzję .

gachu
@Edward

ide do pracy na odlewnie,z tego co opisałeś czeka mnie świetlana przyszłość,a moze napisz ile osób sie ostatnio zwolniło?i z jakiego powodu?czy tam jest chłodno i czy można chodzić na nadgodziny,kocham tą pracę! i czy dają kanapki podobno,ide do pracy!

bystra
@Gruby 04

przerwy są dlugie do jedzenia schabowy ogorki frytki,praca fajna ,ciepło,ciepło,gorąco!

On
@Gruby 04

Podstawy dostają chyba 3100 plus premia lojalnościowa 400 plus premia produkcyjna ostatnio między 300-400 oraz dodatek za nocki około 150. Przerwy raczej nie ma ale na zupę żeby iść ktoś stanie za ciebie. W nocy i na weekendach bułka jogurt i wafelek.

Stary

Ten zakład to (usunięte przez administratora) pracy przynajmniej wykończeniowka i o urlopie w terminie kiedy Tobie pasuje możesz zapomnieć Kierownik wybiera Ci termin a dwd to niezła sciema bo wykorzystuja go na postu zakladu

Irena
@Stary

Chyba większość użytkowników forum przyznałoby mi rację co do tego, że Twój post został napisany dosyć chaotycznie. Ale da się wychwycić, iż główny problem dla Ciebie, jeśli chodzi o tego pracodawcę, stanowi brak możliwości wzięcia urlopu w dogodnym terminie. To oczywiście - jest spora niedogodność. A propos urlopu - cz w Superior Industries Production Poland macie zapewnione jakieś dofinansowanie do wypoczynku własnego i dzieci?

asdasdgfas
@Irena

Tak. W tym roku 700 zł netto przy dochodzie przekraczającym 2.8k jeżeli nie przekracza to 800 zł netto

Kawalery starzy
@asdasdgfas

Jakie dzieci ??, Jak tam sam kawaler pracuje, zresztą nie ma gdzie dziewuchy poznać jak oa okragłow robocie, łykendy, noce, nadgodziny, NON STOP Orze to gdzie czas na kobietę

amelinum
@Stary

to dlaczego tam pracujesz?ktos cie zmusza?to jest praca dla niemot życiowych ?

PIP
@Irena

JAKA NIEDOGODNOSC?URLOPY Z AUTOMATU KAZDY DOSTANIE NA POSTÓJ CZY TEGO CHCE CZY NIE ,TAK BYŁO ZAWSZE I JEST,A JAK BRAKUJE LUDZI TO (usunięte przez administratora) BEZ URLOPU!BO PO CO ODPOCZYWAC?!TAK JEST LEKKO,FAJNIE.WITAMY W PIEKLE!

radzik

Cześć składałem podanie na operatora CNC. Na dniach mam rozmowę na hali nr2. Co tam sie wykonuje pomoże ktoś?.

Jozek
@radzik

Rdzenie do odlewnia kół

Hmmmm

Siema, czy na kontroli jakości można zarobić 3500 netto, czy jest to nieosiągalne bez nadgodzin? Na ile można liczyć na starcie?

ROBERTO
@Hmmmm

TAK NA START DOSTALEM 4 200,PRACA LEKKA

M4dejek
@ROBERTO

A czy jest możliwość żebyś pomógł podjąć prace na kontroli?

@Hmmmm

Koło 2700 na rękę na start

stw
@M4dejek

wyslij cv a napewno sie odezwą

@Slepy

A jak wygląda kwestia dodatków płacowych i pozapłacowych w Superior Industries Production Poland? Czy pracownicy dostają jeszcze jakieś premie i dodatkowe benefity socjalne? Byłoby świetnie, gdybyś mógł podzielić się takimi informacjami na forum. To na pewno istotne dla osób chcących podjąć pracę w tym miejscu.

Pracownik om

Czy ktoś wie kiedy będą podwyżki bo co roku w kwietniu bywały a teraz cisza

Maly z niska

Pracowalem pół roku nie polecam wykaczeniowki recznej stanowiska 7 i 12 jakies (usunięte przez administratora)z drugiej strony (usunięte przez administratora)felgi jedna po drugiej na innych jest o polowe mniej(usunięte przez administratora)

Sprawiedliwy

Mam 8 lat doświadczenia na maszynach cnc biegła obsługa oprogramowanie fanuc Siemens heidenhain biegle rysunki techniczne zdalne pisanie programów ogólnie mówiąc na maszynach cnc jestem w stanie zrobić wszystko moje pytanie brzmi jak dostać się na w. Prototypów nowo powstały

LokoLoki

Jak ma się sprawa z podwyżkami?? Są co roku? Oczywiście dla nie nagannych osób?

@LokoLoki

LokoLoki chcesz tam pracować czy tylko zadajesz pytania z nudów?

@Slepy

chcę ale wolę się dowiedzieć w co się pakuje niż potem narzekasz na forum a poza tym mówią że" mądry zawsze zapyta głupi wszystko wie"

@LokoLoki

Podwyżki są co roku, przeważnie w kwietniu 150 - 200 zależy jaki dział. W 2018 roku tak bylo

Edyta

Przypuszczam, że wiele osób chciałoby spróbować swoich sił w Superior Industries Production Poland. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, ponieważ firma właśnie poszukuje kilku kandydatów na różne stanowiska. Ich ogłoszenia bez większego problemu odnajdziecie w Internecie. A w chwili obecnej poszukują operatorów maszyn CNC oraz automatyków utrzymania ruchu. Czy ktoś z Was posiada odpowiednie kwalifikacje, by ubiegać się o te posady? Jestem ciekawa Waszego zdania.

Na dzień dobry 2800 - 3000 zł na rękę

@Slepy

To już niewątpliwie godne wynagrodzenie - zwłaszcza jak na sam początek. Jak rozumiem - sam jesteś zatrudniony w Superior Industries Production Poland, a więc dobrze byś zrobił, jakbyś napisał coś więcej na temat tego pracodawcy. Czy oprócz pensji, o której nadmieniłeś, macie tam możliwość uzyskania jakichś dodatkowych premii?

Shinobi
@Edyta

Ja posiadam odpowiednie kwalifikacje, a czy jest możliwość podjęcia pracy na stanowisku kontrola jakości ?

@Shinobi

To świetnie! Niezmiernie cieszmy się, że posiadasz wszelkie niezbędne kwalifikacje, które są potrzebne do pracy w Superior Industries Production Poland. Nie jestem jednak pracownikiem tej firmy, a więc nie odpowiem Ci na to pytanie. Ale teraz zachęcam Cię do wysłania tam swojego CV. Być może zaproponują Ci współpracę. Zrobisz właśnie w taki sposób?

ROBERTO

SPRÓBOWAĆ SWOICH SIŁ,DOBRE!JUZ NIEJEDEN SPRÓBOWAŁ,AHAHAHAHAA

LokoLoki

A czy przerwy są o określonych godzinach, i jak długie one są? Dzx

alfred

Są intrwaja 15 minut w tym czasie masz ciepła zupę a w wtorki drugie danie

Edyta

@Slepy Dobrze, że zechciałeś wyjaśnić te kwestie użytkownikowi @Kandydat - teraz na pewno będzie mu łatwiej. Nie odpowiedziałeś mi jednak na pytania, które stawiałam Ci jakiś czas temu, a mianowicie czy firma Superior Industries Production Poland chętnie zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego? @anonymous Jesteś zainteresowany podjęciem pracy w tym przedsiębiorstwie?

@Edyta

Biorą wszystkich nie ważne czy po szkole ani jakiej szkole czy doświadczony czy nie, wiek tak samo nie ważny . Chęci i trzeźwość tyle wystarczy by być pracownikiem

Janusz
@Ślepy

Mój jeszcze trzeba mieć dwie ręce a najlepiej lewą i prawą.

LokoLoki

A jak sprawa wygląda z nadgodzinami? i czy firma ma jakiś wewnętrzny plan emerytalny?

@LokoLoki

Zależy na jakim dziale ogólnie są, wszystkie 100% płatne. Póki co nie ma nic z emerytura związanego bo ten program rządu wejdzie pod koniec roku dopiero.

@LokoLoki

Są jak najbardziej na O.W L3 biją się jak świnki do korytka o nadgodziny ????

@Szybkiamor

Są jak najbardziej na O.W L3 biją się jak świnki do korytka o nadgodziny...

@Szybkiamor

Można trochę jaśniej ? Ty pytasz mnie ?

LokoLoki

Czy można , zjeść np kanapkę przy maszynie ? Czy jest to widziane jako coś złego ??

Biały Murzyn
@LokoLoki

Tylko przy maszynie żebyś nie schodził na przerwę

@LokoLoki

Grozi Ci za to więzienie jeśli zjesz kanapkę przy stanowisku.

Stalowa wola

Mógłby ktoś napisać jakie warunki są na pakowni i czy są przyjecia?

LokoLoki

Czy mając kilka lat doświadczenia oraz wyuczony zawód , jest możliwość dalszego rozwoju -kształcenia się . Jaki jest okres próbny? . Jak ma się sprawa z umowami są "śmieciowe"

@LokoLoki

Nie ma umów simeciowych to duża firma nie zajmuje się takim kombinatorstwem. Jeśli chodzi o kształcenie możliwości rozwoju to ci powiem tak zależy gdzie trafisz i co będziesz robił, znam osoby które awansowały i robią studia zakład płaci za to. Ale na 95 % raczej Ci się nie uda bo robota jest ale na odlewni, wykończeniówce, slusarni, mechanicznej obróbce tam trzeba siedziec w (usunięte przez administratora) a mądrych i wykształconych tam nie potrzebują, trzeba robić i umieć czytac i pisać wystarczy.....

@Ślepy

Wzajemna pomoc jest istotą tego forum. Dobrze więc, że postanowiłeś rozwiać wątpliwości użytkownika @LokoLoki. Sporo wiesz na temat funkcjonowania firmy Superior Industries Production Poland - na pewno pracujesz w niej już jakiś czas. Wiemy już od Ciebie, że każdy z pracowników dostaje tam stabilny rodzaj umowy. A jak przedstawia się kwestia ubezpieczenia? Każdemu ono przysługuje?

Byl
@Ślepy

A pracuje jeszcze stary fenol I Brz?

Nick Nolte

Witam.Ile można zarobić na odlewni? Pracuje w Ronal Polska i chciałem porównać zarobki,a być może przenieść się do Was. Dziękuję.

Szybkiamor

Witam. Jeśli ktoś wybiera się na obróbkę wykonczeniową na linie 3, kategorycznie odradzam(usunięte przez administratora)

@Szybkiamor

Zupełnie zapomniałeś o zasadach, spisanych w regulaminie Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Jasno z nich wynika, że nie wolno tu nikogo obrażać, a więc proszę, żebyś więcej tego nie robił. W żadnym razie nie skupiasz się na głównym temacie obecnego wątku. Ale może chociaż Nam powiesz, na podstawie jakiej umowy zatrudniani są pracownicy w Superior Industries Production Poland?

Czy jest szansa dostania roboty w uniwheels?

@Nowy

Raczej czy jest szansa że porobisz dłużej tam niż miesiąc. Wyślij email z cv a szybko się odezwą.

Monia

A jaki jest system pracy?

@Monia

@Monia Jeśli nikt nie zechce Ci tu odpowiedzieć, to z takim pytaniem możesz śmiało zwrócić się już bezpośrednio do Superior Industries Production Poland. Podaję Ci do nic kontakt: info@pl.uniwheels.com A interesuje Cię jakieś konkretne stanowisko?

@Monia

4 brygadowy 4 dni 1 zmian , 48 h wolnego 4 dni 2 zmian 48 h wolnego 4 dni 3 zmian 48 h wolnego.

@Slepy

Super, że zdecydowałeś się pomóc użytkownikowi @Monia. Jak wnioskuję - sam jesteś pracownikiem firmy Superior Industries Production Poland. Jeśli zdradziłbyś Nam coś więcej o tym pracodawcy, to bylibyśmy Ci wdzięczni. Pracownicy mogą tam liczy na pełne ubezpieczenie zdrowotne?

Zostaw merytoryczną opinię o Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 158 ocen.
  • Ignacego Mościckiego 2
    37-450 Stalowa Wola

Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.