Opinie o Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Miły

Witam , Jakie są Obecnie Przyjęcia na zakład numer 2 ?

Honorata

nie wiem na ile w tym prawdy ale jak takie okoliczności można racjonalnie wyjaśnić? co do prowadzonych naborów zauważyłam jedynie ogłoszenie na stanowisko A/R Accountanta, co można napisać o pracy na nim? te wszystkie benefity, które są w opisie to na każdym stanowisku przysługują? dla przykładu karty, zniżki czy też świadczenia?

Witam jak wygląda praca w tej firmie na wózkach widłowych? Na jakie pieniądze można liczyć? Mam 7 letnie doświadczenie na widlakach w Niemczech. Pozdrawiam :)

@1234

W Niemczech byś zarobił z 3tysiace Euro ale w Polsce pewnie 3razy mniej. Dlatego Amerykanie zamykają zakład w Niemczech żeby zaoszczędzić. Mają mniejsze koszta. Ogólnie potraktowali wieloletnich pracowników jak (usunięte przez administratora) Przejmując firmę w Niemczech wiedzieli, że i tak ja zamkną. Uważajcie żeby kiedyś was nie wyrolowali.

Ktoś

TRANSPORT! Brygada B Szukamy osoby chętnej by móc razem dojeżdżać do pracy Ja jestem z Okolic Gorzyc

Celina
@Bazyliszek

A sama nauka tego malowania jak wygląda? ja akurat się nie znam ale zaciekawiłam się tym, że chyba jakiś etap jest pomijany? To z ta chemią to jakaś ważna sprawa pewnie? Co grozi osobom, które pominą ten etap?

Julia Nowy wpis

cześć. na jaka podstawę wynagrodzenie obecnie mógłby liczyć Senior IT Systems Administrator? Nie jest ona określona w opisie a już po nim widzę, że mogą występować okazjonalne nadgodziny. występuje przy tym sama podstawa czy może są premie?

Wózkowy Marian
@1234

To fajnie, że masz doświadczenie ale nikogo to nie obchodzi. 4,5 brutto na start dostaniesz jak 80 procent zakładu czyli niżej się nie da. Zostaje Ci tylko 4 brygadówka.

@Wózkowy Marian

4500 brutto a jakies premie dodatki etc? Ile ogolnie wychodzi na ręke miesięcznie?

@Wózkowy Marian

Są ogólnie przyjęcia na wózek bo nie widzę żadnego ogłoszenia

Ktoś Nowy wpis

qqq Nowy wpis

będzie jakas premia za święta?

@qqq

Pytając o premie chodzi ci stricte o kasę dodawaną na konto wraz z wyplata czy może też by to jakaś inna forma? Ja jak kiedyś ogarniałem sobie od nich ofertę na produkcje to widziałem, że oferowali wtedy karty podarunkowe właśnie na święta. Nie mam pojęcia tylko o jakiej wartości i przede wszystkim czy ta wysokość z roku na rok nie wzrasta?

Wilur

Witam , gdzie mogę złożyć podanie albo jakiś kontakt do firmy bo szukam szukam i nie mogę znaleźć. Jakiś kontakt telefoniczny czy coś ?

xx
@Wilur

na olx masz kilka ogłoszeń :)

Wilur
@xx

Na olx już pisałem zero odzewu

@Wilur

Wszystkie założone przez nich wymagania podejrzewam, że spełniasz skoro się zgłaszasz. Masz jakieś atuty ponad nie, które opisałeś w CV? zaczynam się martwić, że ciężko będzie się dostać po tym jak to czytam

Niby w tych aktualnych ofertach dla Starszego Administratora Systemów IT nie ma wpisanego adresu mailowego czy numeru kontaktowego ale to nie wystarczy wysłać CV poprzez portal? ile czekaliście na odpowiedź? Czy jeśli nie będą skłonni zaprosić mnie na rozmowę to otrzymam stosowny komunikat?

Na każdym stanowisku tak jest czy wy teraz dalej ciągniecie wątek kontroli jakości? widzę po prostu, że w nicku znalazł się „wózkowy” a tez zapytania o te prace się pokazywały. Zawsze tu trzymają poziom minimalnej czy jednak czymś jeszcze cenę podbijają?

Anka

Pytanie do aktualnych pracowników o pracę dla kobiet - czy są przyjęcia do działu kontroli jakości i jak się tam zarabia? Można wyciągnąć 4,5k na rękę? Pozdrowienia:)

Napiszcie mi

Ile dostane średnio na rekę w kontroli jakości po roku pracy w Superiorześpracując na 4 ry brygady ?. Będzie 4000 netto ?

robotnik
@Napiszcie mi

Nie dostaniesz tyle, są osoby co pracują po 20 lat i ledwo 3500 wyciągają. Nadgodzin brak (niby są ale nie dla wszystkich), podwyżek brak i niestety większość się zwalnia bo za taką kasę jaką oferuje firma nawet dla tych z długoletnim stażem to nikt nie chce pracować. Lepiej idź towar w sklepie wykładać i na to samo wyjdzie. Są w okolicy firmy dające wyższe wynagrodzenie a tu już się nie opłaca harować. Już w niemieckim oddziale firmy więcej zarabiają a mniej się narobią. Tam mają dodatki inflacyjne a tu jedynie tyle co wzrost minimalnej albo wcale. W firmie nawet nie zauważyli, że jest inflacja i zarobki jakie oferują nie są atrakcyjne dla potencjalnych pracowników nie mówiąc już o tych co pracują od lat i się sami zwalniają.

To ile teraz można w tym roku już wyciągnąć? Tutaj ktoś pisał jakoś latem jeszcze, że 3,5 tysięcy dawało wtedy rade. Były teraz jakieś podwyżki w tym zakresie? albo może maja być dopiero wprowadzone skoro styczeń dopiero co się zaczął?

Wózkowy Marian

Podwyżki były do najniższej z lipca tego roku czyli 4300 brutto to minimalna. Więc łatwo obliczyć ile się średnio zarabia.

Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Kierownik Produkcji. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Czy w Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

I o jakim zakresie szkoleń jest tu mowa, skoro potwierdzasz? Z drugiej strony co z pozostała częścią zespołu? Im nie do końca jest ono potrzebne? Dla przykładu na produkcji jak teraz konkretnie praca wygląda? czy po przeszkoleniu dodatkowym szło by ludziom wydajniej czy raczej nie ma się na to takiego wpływu? Co z biurem?

FasolA

Szkolenia zewnętrzne są jak pisałam: dla zaufanych ludzi kierownictwa i samych kierowników. Dla pracowników produkcyjnych są obowiązkowe szkolenia na platformie intenetowej, które ninak nie podnoszą kwalifikacji zawodowych oraz nie przekładają się na poprawę jakości pracy.

FasolA

Praca jest monotonna w warunkach hałasu, zapylenia i tlenków aluminium oraz oparów lamierów w systemie cczrerobrygadowym za niecałe 4000 zł netto po przepracowaniu ponad 5 lat. Cały czas trwa wyścig z wyśrubowanymi normami. Jak 2 lata na zakładzie nie będzie wypadku to dostaniesz uroczysty kubek do herbaty. W owocowy czwartek złapiesz się na jabłko lub banana.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

W Kambodżańskim niedługo

Łysy

Wystarczy że powiedz good morning ok i good bay i masz te robotę

Zuzia
@Łysy

a na które stanowisko tak łatwo się u was dostać? :D do produkcji nawiązujesz? Jest w ogóle na niej język wymagany? A tak już całkiem poważnie przy młodszym adminie systemu faktycznie ang tylko jako komunikatywny jest wpisany. A pozostałe wymogi? Jak są one weryfikowane podczas rozmowy?

?

Co to za nowa afera w superior, że kolejnego kierownika zwolnili? Jakieś faktury nie takie?

@?

Chodzi ci o te ofertę na dział zapewnienia jakości? Tez właśnie jakiś czas temu są widziałem, zastanawiam się co z innymi stanowiskami przy tym? Tam wszystko jest w porządku? Co do stanowiska kiero to ile się zarabia tak na marginesie? Czemu widełki nie są wprost podane?

Wiki

Pisaliście o zarobkach w dziale jakości, a orientuje się ktoś, na jakie wynagrodzenie może liczyć Systems Administrator? Firma opublikowała ogłoszenie, ale już widełek nawet nie ma tam podanych. Liczę na was, może ktoś pomoże?

Bazyliszek

Szukam transportu rannego na zakład 2 aby dojechać do pracy na godzinę 6, 14 i 22

Jonek
@Bazyliszek

Transport poranny znajdziesz szybciej niż ranny

@Ktoś

Ja tezy szukam transportu, pracuje na lakierni

Przyszły lakiernik
@Bazyliszek

Czy na lakierni jest przygotowanie chemiczne przed malowaniem?

@Przyszły lakiernik

Nie na żadnych przygotowań chemicznych, uczą cię malować i tyle!

Celina

Kornel

Dzień dobry. Ile zarabia kierownik w biurze w uniweels. Jestem ciekaw ponieważ doszły mnie słuchy że 9 tys na rękę

Miły

Witam , Jakie są Obecnie Przyjęcia na zakład numer 2 ?

Niko

Czy też przyjmują kierowców c+e?

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.?

Karol

Prawdy się nie dowiesz, spróbuj napisać coś złego na firmę w necie, to zaraz ciebie znajdą. W najlepszym razie polecą po premii, albo będziesz sam chciał się zwolnić.

Honorata

Nie wiem co w tym zabawnego, bo gdyby serio tak było to idzie się zaniepokoić... Chyba, że to tylko żarty? Za co jeszcze z tej premii potrącają?

@Karol

czy są tam warunki szkodliwe?czy płacą szkodliwe?

Bobek

Jak wygląda praca jako kierowca wózka widłowego, są jakieś normy? Ciężko jest wyrobić? Ile można zarobić w tym zakładzie? Jakieś możliwości awansu są?

Małgorzata
@Bobek

Jak się dowiesz to daj znać bo mąż szuka takiej pracy i też by się chętnie zatrudnił na wiosnę :) wysyłałeś już cv czy dalej się zastanawiasz?

@Bobek

Na Ślusarni Kokilowej szukają. Z tego co się orientuje to zarobki jedne z lepszych.fajne kierownictwo i atmosfera ale 3 zmiany Ostatnio się rozglądali nawet za kobietami.

Za kobietami? A wiesz może z jakim doświadczeniem szukają pracowników? :) I czy cv mam podesłać bezposrednio na maila firmy, czy gdzies się ogłaszają?

Wanda

Czemu pod tą firmą, zdarzały się tu jakieś przypadki z problemem odnośnie płatności? Jeśli tak to jakie i czy się powtarzały, czy to jakieś jednorazowe sytuacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 158 ocen.
  • Ignacego Mościckiego 2
    37-450 Stalowa Wola

Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.