Uniwheels Production Poland

Stalowa Wola

Opinie o Uniwheels Production Poland

Helmut 2016-07-24 15:04
@ ich bin kein Roboter, ma absolutną rację ! omijać szerokim łukiem.
Stefanek $ 2016-07-24 15:07
Z innej beczki pytanie. Czy ktoś Panowie pracował w firmie Colette z Tarnobrzega. Zajmują się montażem wewnętrznych placów zabaw. Jaka panuje tam atmosfera i czy zarobki są dobre? Pozdro.
ciekawy 2016-07-26 11:22
czy to prawda, ze ściągają do pracy więźniów?
Konrad 2016-08-03 14:17
Tak ale mało kto o tym mówi.
Konrad 2016-08-04 09:56
Oczywiście, że nic złego. Każdy ma prawo do pracy, a to co robił w przeszłości to tylko i wyłącznie jego sprawa, no ale w tym kraju tak się do wszystkiego podchodzi "bez luzu".
Usz 2016-08-05 03:01
NOwa Hala jest uruchamiana i jest zapotrzebowanie bardzo na pracowników
daw 2016-08-18 11:09
najpierw swoich tam dadza
avrm 2016-08-20 21:30
Szukam chętnych do jazdy autem z Tarnobrzega ,narazie bryg. B ale byc moze zmienie na D.
Bogdan 2016-08-21 17:12
Działają juz wszystkie wydzialy w nowej hali?
Stanisław 2016-08-27 10:14
Bardzo słaba firma, nie idźcie tam i tak nie wytrzymacie . no chyba że jesteście kobietą i was dadzą na badanie szczelności felg lub do administracji gdzie siedzi się w klimatyzacji. Na całym zakładzie jest ogromnie gorąco nie tylko na odlewni. Szatnie są zwykle daleko od miejsca pracy więc trzeba chodzić przez pole przez to jeszcze szoki temperatur i przeciągi. Pieniądze w tej firmie rodzą się w bólach , ogromnych bólach. O przysługujące urlopy też nie można się doprosić. Nawet w obrębie jednego wydziału to loteria , można trafić na maszynę gdzie jest mniej pracy lub na taką gdzie jest więcej pracy na dodatek w przeciągu i z ręcznym donoszeniem sobie felg podczas gdy ktoś obok ma taśmociąg a kasa ta sama. No i trzeba się przyzwyczaić do pracy w godzinach nocnych. Praca na uniwheelsie tylko dla bardzo wytrzymałych fizycznie i psychicznie osób.
drops 2016-08-29 15:34
A czy to prawda że stawki podnieśli? Jak już się męczyć to przynajmniej za jakiś konkretny pieniądz
antyamelinium 2016-09-02 08:32
Uwaga omijać szerokim , łukiem, szkoda zdrowia, praca w systemie 4 brygadowym, wynagrodzenie nie współmierne do szkodliwości oraz uciążliwości wykonywanej pracy powiedziałbym , że to wręcz jałmużna za taką pracę. Po 3 miesiącach dałem sobie spokój i to była najlepsza decyzja ever. Rotacja pracowników masakryczna ...
Władek 2016-09-06 09:50
No to każdy wie, że się pracuje w systemie 4 brygadowym, ale warunki tam panujące i atmosfera to jedna wielka porażka. Można popracować kilka mies i odłożyć na wyjazd za granice bo szkoda zdrowia...
uniłels 2016-09-11 09:29
oferty zawsze mają, tylko na stanowiska, gdzie jest największa rotacja. Bez papierka, bez praktyki i bez znajomości nie licz na przyjęcie np. na CNC albo kontrolę jakości. Trafisz na obróbkę mechaniczną i stracisz zdrowie.
Franek 2016-09-12 16:17
@ uniłels
No dokładnie, można stracić zdrowie w tym syfie. Ktoś jak przerobi chociaż dwa lata to jest kozakiem. Można tam przerobić parę miechów i odłożyć na jakiś wyjazd za granicę do pracy w lepszych warunkach ! można pracować na cnc ale za euro.
san 2016-09-25 13:43
nie jest jak wszysy gadja lepsze stanowiska obsadzone tj koledzy i rodzina teraz potrzebuja ludzi
do najgorszyh robot tj odlewnia i obrobka nie podejmowalbym bym tam pray na 4 brygady
Bladz 2016-09-29 17:34
do UNIWHEELS-u nie potrzebuja ludzi z wykształceniem bo tacy za dużo pieniędzy chcą na start - lepiej zatrudnić kogoś bez pojęcia a najlepiej po znajomości z rodziny
Franek 2016-09-30 08:53
Oczywiście, że trzeba mieć znajomości bo samo wykształcenie i doświadczenie nie pomoze w zdobyciu lepszego stanowiska. Na te najgorsze "obozowe" stanowiska biora kogo popadnie nawet tych po podstawówce.
Zaputajnik 2016-09-30 16:11
Jakie pieniądze aktualnie zarabia się na starcie mówię o wypłacie netto nie brutto?
Zaputajnik 2016-09-30 17:21
Slusarnia lub utrzymanie ruchu
ciekawy 2016-10-10 11:11
czy to prawda, że firma wystawiona jest na sprzedaż?
Sebo 2016-10-10 12:09
@Am
Osobista wizyta u kierownika bądź zastępcy. Oprowadzi Cie po wydziale i nawet tego samego dnia dostaniesz forumularze i skierowanie na badania.
Sebo 2016-10-15 09:20
@red
Najlepiej zadzwonić. Warunki jakie tam panuja są okropne.
KKKKKK 2016-10-15 21:06
Pracowałem, nie pracuję ... Szkoda zdrowia .
KKKKKK 2016-10-15 22:31
Jeśli masz 800 tys. Euro możesz kupić i mieć strup na dupie ...
Sebo 2016-10-18 09:05
@ red
Miałem na myśli stopieñ obciążenia fizycznego dla pracownika fizycznego. Warunki tam panujące są nieznośne. Ale jak startujesz na umysłowego to sie nie orobisz.
red 2016-10-18 09:40
Specjalista ds. relacji z klientem i audytów w dziale jakości jest teraz poszukiwany z tego co widze tylko niestety nie napisali jakie mają wymagania finansowe i to mnie tak naparwde dosyć mocno martwi jednak.. dajcie znać jak to wygląda.
pracownik 2016-10-26 20:12
Składaj do biedronek,lidlów,kauflandów,rosmanów a nie do takiej firmy bo kobieto nie dasz sobie tu rady.Poważnie piszę.
pis 2016-11-04 02:38
Zarobki 2500 plus premie 300 plus 250 netto .zapraszamy.ps ciężkie warunki odlewnia.
Cyprian 2016-11-27 10:49
Otworzyli ta nowa hale produkcyjną? Miała ruszyć w maju ubiegłego roku.
Loczek 2016-12-03 23:53
Chlopaki aktualnie pracuje w alutecu produkcja pada zarobki aktualnie sa tragiczne zaledwie 2000 zl netto nie to co moedys 4500 6000 bo i tak bywalo co wy piszecie ze uni wilsh to masakra idzcie do alutecu to zobaczycie prawdziwy oboz tam to jest pieklo a brygadzisci albo kierownicy nawet kadry traktuja was jak smieci debili takie najgorsze dno bagno gowno ktore ledwo wyplynelo z przerebla kto wytrzyma rok np na wybijalni albo formierni tez zadnej pracy nie bedzie sie bal dla tego Panowie zastanowcie sie powaznie co wy piszecie
Nico 2016-12-05 15:26
No z alu to prawda. Szykują sie masowe wyprawki na zielone łono natury. Szukają kraju w którym koszty utrzymania i produkcji beda znacznie mniejsze niz w PL. Faktycznie na odlewni albo wybijalni jest bardzo ciężko. Szkoda zdrowia i nerwów.
lysy 2016-12-20 08:46
Jestem z tarnobrzega szukam transportu jestem z brygady b
pracownik 2017-01-28 19:13
Praca ciężka , ale da się wytrzymać,natomiast atmosfera straszna (psychicznie ciężko wytrzymać)
Szybki 2017-01-29 13:53
Witam . A jak wyglada praca jako ślusarz narzędziowy ? Jakie zarobki na pocztek jaka atmosfera?
schudłem kilka kg 2017-02-13 00:25
Ten system czterobrygadowy wykańcza ludzi fizycznie.Zdarza się coraz częściej że ktoś popracuje miesiąc do pierwszej wypłaty i tyle go widziano.Odlewnia to piekło na ziemii i cały czas nowe twarze.
Filip 2017-02-13 09:00
No racja. Odlewnia to nie jednego wykoñczyła. Lepiej zdrowie szanować.
tyka 2017-02-14 08:35
witam wszystkich !!!!!!!
z tym zakładem mam do czynienia od dawna moze jakies 10 lat , kazdy po troche ma tu racji
z tym ze gorąco , atmosfera nie taka itd . ale nie jest tak strasznie jak by sie wydawało ,
na początku moze i było gozej bo to nowy zakład otwarli nowe maszyny nowa odlewnia i wszyskiego trzeba sie uczyc no to i presja wieksza kierownictwa , no i ta kasa marna ale ludzie pamietajcie jak nie bedą mieli ludzi za taką kasę to bedą musieli cos zmienic ukraincow juz probowali ale oni 2 3 miechy i uciekają dalej ,
z wieżniami tez probowali i du...... wiec bedą musieli to zmienic chyba ze sprzedadzą chinolom
to wtedy padnie to wszysko i po sprawie.
Bogdan 2017-02-26 13:57
Szkoda zdrowia. Juz lepiej doły kopać na świeżym powietrzu...
Janusz 2017-02-28 11:21
Ale koparką bo rękami to odciski sie robią i garba można dostać.
WIESŁAW 2017-03-07 10:54
Witam jak wygląda sytuacja na obróbce wykończeniowej?orientuje się ktoś??
ow 2017-03-08 21:15
Są przyjęcia cały czas.
pytanie 2017-03-11 17:44
Dzwoniłem, cały czas przyjmują. Ciekawe czy przyjmą kogoś, kto 5 ponad lat robił na szlifierach...
szakal 2017-03-23 12:43
jest cudownie. szczególnie na polerowaniu u tego byczka waksmunda. Menda nawet na kobietach się wyżywa obraża pracowników.
Pracus 2017-03-25 02:59
A ja sie dziwie ze takie glaby jak ty takie glupoty gadaja i co niby w tym regionie zarabiasz 6 tys miesiecznie bajki opowiadasz i tyle
Nikoś 2017-03-25 09:07
To powinni go oklepać za bramą. Pewnie jakiś cham po ohp albo podst.
gonić gada 2017-03-25 10:09
to pewnie jakieś chamidło, które nie skończyło podstawówki. Tacy są najgorsi. Doczłapali się jakiegoś stanowiska, które dla nich jest Mount Everestem dzięki donoszeniu i teraz pokazują, jacy to oni są... Tacy są najgorsi, bo im wyższe stanowisko i niższe wykształcenie oraz iloraz IQ, tym gorsze ścierwo.
??? 2017-03-26 16:49
Wie ktoś jakie tam normy są ? Ile musze np. przewalić fel 18 cali na zmianę ? I ile dostane na start do reki na produkcji ?
stw 2017-04-05 21:00
nie dawno zacząłem na obróbce wykończeniowej i nie jest tak żle na odlewni faktycznie gorąco że nie da się wytrzymać ale na ow jest już spoko chłodniej ale trzeba trochę się nauczyć jak obsługiwać maszyny a na zmianę trzeba przerzucić felg z 200 na pewno najmniej a zkasą nie wiem ale mam nadzieje że wypłata bedzie dobra
kowal 2017-04-07 14:45
A co to było z waszą personalną ,jakiś film nakręcono?
Zostaw swoją opinię o Uniwheels Production Poland - Stalowa Wola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwheels Production Poland