Opinie o Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. w Stalowa Wola

She

Na jakie wydziały przyjmowane są kobiety? Czy praca dla kobiet jest bardzo ciężka czy do ogarnięcia?

W mieście Stalowa Wola można podjąć prację jako Specjalista Ds. BHP. Średnie zarobki na tym stanowisku to 6400 . Co sądzicie o pracy w firmie Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.?

Stęmppakk

Tak. W mieście Stalowa Wola można podjąć pracę jako Specjalista ds. BHP. Aktualnie na Pracuj.pl jest pięć ofert pracy na stanowisko Specjalisty ds. BHP w Stalowej Woli plus kilka dodatkowych w Rzeszowie oraz innych okolicznych miastach w promieniu 50 km.

J.

Superior czy Thoni Alutec? Gdzie lepiej? Jakie zarobki na start?

Yama
@J.

Najniższa krajowa plus premie . Coraz nizsze

była pracownica
@Yama

dokładnie ,a i takjelonki przychodza popracować,hahahaha

Ela

Czy na kontroli jakości pracuje się w systemie czterobrygadowym? Czy praca jest ciężka dla kobiet? Jak wyglądają zarobki? Będę wdzięczna za odpowiedź. Może ktoś pracuje i napisze coś więcej.

Sprinter
@Ela

Tak, praca na 4 brygady, na kontroli zwykle praca nie jest ciężka, zarobki na początek minimalna+premie od ilości i jakości +500 za obecność czyli wyjedzie jakieś 3k.

@Sprinter

Dzięki za odpowiedź.. Naiwnie liczyłam na wolne weekendy;D Czy dość łatwo dostać pracę, czy trzeba mieć znajomości? Ludzie są w porządku? Przymierzam się do złożenia cv i próbuję dowiedzieć się jak najwięcej:D

Kontroler
@Ela

Weekendy pracujesz, wypadnie ci niedziela druga zmiana musisz iść. Wielkanoc do pracy, pieniądze słabe. Ludzie na kontroli w porzadku ale znajda się pieski kierownika. Ogólnie nie polecam

@Kontroler

A czy są tu wogóle stanowiska na produkcji z wolnymi weekendami?

była pracownica
@Ela

Sa dyrektor,prezes,kierownik .Poczytaj o aluminiozie,bardzo ciekawa lektura

Uyas

Jest dobrze

Ktoś

Witam, może mi ktoś udzielić informacji na temat pracy w tym zakładzie na stanowisku Kontroler? Jak wygląda praca, zarobki? I rozmowa kwalifikacyjna

CNC

Witam jakie zarobki na cnc na dtart dla kogos z 5 letnim stazem na cnc??

al
@CNC

dajta se spokój z aluminium bo płuca wyplujecie

kalmar
@CNC

Takie, jak wszędzie. Od najniższej krajowej proponują. Niezależnie czy jesteś świeżo po szkole czy po 20 latach pracy.

Jak jest z awansem w Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.?

Możesz maksymalnie liczyć na zastępcę brygadzisty. Będziesz musiał wejść po kostki w niejeden tyłek żeby awansować.

Podobno są limity prawne co do nadgodzin ile można w roku przepracować godzin ?

A jak Ci Brygadziści na odlewniach? Czy można się przyjąć na Brygadzistę

pytanie do dyrektora

oficjalnie niema nadgodzin,p.s ciekawe kiedy kontrola z pip?

Pracownik3
@pytanie do dyrektora

Kontroli z PIP nie będzie bo PIP o tym wie, zakład jest dogadany z PIPem na ten temat. Zresztą, pracownikom pasują takie nadgodziny, zwłaszcza kiedy zrobi ich kilka w miesiącu to mu wpadnie dobra kasa oraz to że się nie przemęczy, oczywiście już się to trochę zmieniło ale to też zależy od wydziału i zakładu, na jednym na nadgodzinach pracujesz, a na innym odpoczywasz, śpisz, puszczasz bąki. Jeśli jest tak dobrze pracownikom z nadgodzinami to po co to zgłaszać do PIPu?

SebA

Tam nie ma awansów, albo dostaniesz po znajomości odpowiednie stanowisko, albo bedziesz zapierdzielal do utraty tchu, co niczego nie zmieni,bo wciaz bedziesz dzwigal po 5000kg do 6000kg felg na zmianę.

Niki

Jedyny awans na ktory możesz liczyć to awans za bramę.

Jola

Nie ma awansu chyba że jesteś synem kierownika

święta felga

Jak będziesz donosił na kumpli i właził bez wazeliny w 4 litery, masz pewną lepszą robotę. To samo w alutku.

Praca

Mógłby ktoś napisać jakie warunki są na pakowni i czy są przyjecia?

@Praca

będziesz aplikować? też szukam pracy ale raczej czegoś lekkiego a pakownia chyba taka nie jest?..

Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Główny Specjalista ds. BHP. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 6400 ?

chętny

Chętnie się dowiem ale kto powie???? Jaskółki gadały że nawet więcej!

adam669

A jak z zarobkami na chwilę obecną .Bo pogłoski chodzą że po kilku m-cy można wyjąć 4 tys

Biały Murzyn

Z nadgodzinami tak.

Edyta
@Biały Murzyn

Czy nadgodziny w firmie Superior Industries Production Poland są dla wszystkich chętnych? Może dotyczą one jakiegoś konkretnego działu? Napisz proszę, czy jest jakiś okres w roku, kiedy pracy jest znacznie więcej, i czy wtedy stawka za nadgodziny jest wyższa od standardowej. A może można je odebrać w formie wolnego dnia?

@adam669

Zarobisz około 2700-3000 jeżeli jesteś zwykłym pracownikiem be nadgodzin. Złożysz podanie najprędzej dostaniesz się na obróbkę cieplną, chyba w tym momencie największa rotacja tam jest na zakładzie nr 2.

LokoLoki
@Biały Murzyn

jeżeli jesteśmy już przy nadgodzinach mowa oczywiście o przyjściu na dniu wolnym albo zostaniu na następnej całej zmianie tak?, nie ma możliwości zostania kilka godzin?

Edyta
@Ślepy

W ogłoszeniu o pracę na stanowisko Specjalisty ze znajomością Workday natrafiłam na informację, że Superior Industries Production Poland zapewnia osobom zatrudnionym w firmie świadczenia socjalne. Czy możesz napisać, co kryje się pod tym stwierdzeniem? Co konkretnie firma zapewnia swoim pracownikom i czy jest to zdecydowanie mocna strona pracy w niej?

Olga
@Edyta

To nie było takich informacji w ogłoszeniu? Gdzie je znalazłaś?

@LokoLoki

Nie ma możliwości takiej.

@LokoLoki

LokoLoki Jeśli przyniesiesz podanie na zak. Nr. 2 to na 90 % Dostanie się na Obróbkę Cieplną. Tam trzeba dziennie przerzucić koło 16 ton kół dziennie także nie polecam, w lecie jest około 40 stopni tam. Już lepiej zostać Górnikiem.

Biały Murzyn
@LokoLoki

Tak przyjściu w dniu wolnym, oczywiście można zostać na parę godzin ale czy to się opłaca?

alfred

Nawet i 6tys możesz wyciągnąć

LokoLoki
@Biały Murzyn

Dla jednego się opłaca ,dla innego nie ;)

olo

tam niema nadgodzin!

ROBERTO
@LokoLoki

Jakich nadgodzin?tam niema nadgodzin[zabrania prawo],mowa oczywiscie o cieżkich wydzialach,np. odl.,top.,o.c.,a nie wydzialach dla panienek i zdziewczęcalych chłopcach co niemają siły podnieść koła,ALE CHCĄ ZARABIAĆ 3 TYS!

Gg
@adam669

A gdzie mam wysłać cv żeby dostać się akurat na kontrole jakości?

SOOOGOOODDDDD
@adam669

MOZNA I 5 NAWET 6 TYLKO JEST JEDNO PYTANIE ,KTO TO WYTRZYMA?

@SOOOGOOODDDDD

Mam przez to rozumieć, że warunki pracy w firmie Superior Industries Production Poland są dosyć trudne? Może będziesz tak uprzejmy i opiszesz, jak wygląda typowy dzień pracy u tego pracodawcy? Chętnie poznam zakres obowiązków, który wykonują zatrudnieni pracownicy. Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć.

SSS

ZATRUDNIJ SIE TO ZOBACZYSZ JAK JESTES TAKI CIEKAWY

@SSS

Gdybyś był tak uprzejmy może mógłbyś mi pomóc i przybliżyć warunki zatrudnienia. Interesuje mnie poziom wynagrodzenia i dodatki, które do niego przysługują. Czy są premie i co zawiera pakiet socjalny? Czekam na Twoją odpowiedź.

Slepy
@adam669

Jako zwykły pracownik na odlewni, slusarni, obróbki wykończeniowej oraz obróbki cieplnej koło 3 tys maks na rękę na początek zarobisz. Reszta raczej gorzej płatna

@Slepy

Dziękuję Ci za informację. Wynagrodzenie wygląda całkiem dobrze. Gdybyś mógł dodać kilka słów o premiach, płatnych nadgodzinach lub dodatkowych benefitach. Czy można w ten sposób podnieść wysokość pensji?

Gyrok

3100 bez nadgodzin na obróbce ręcznej na innych wydziałach mniej zarobisz

PIP
@Biały Murzyn

JAKIE NADGODZINY?W PIEKLE NADGODZINY ,TYLKO DLA DESPERATÓW!

PIP
@Janusz

MOZNA PODNIESC WYSOKOŚĆ PRZEPUKLINY!

Irena
@PIP

Myślę, że sarkazm obecny w Twojej wypowiedzi jest zupełnie niepotrzebny. Nie wnosi on bowiem właściwie nic do bieżącej dyskusji. Poprzednio, oprócz nadgodzin, padło pytanie na temat ewentualnych benefitów. Może zatem zechcesz nam powiedzieć, czy firma Superior Industries Production Poland zapewnia swoim pracownikom dostęp do jakichś atrakcyjnych dodatków, bonusów? Jestem pewna, że nie tylko mnie interesuje ta kwestia, a więc liczę na odpowiedź z Twojej strony.

endriu
@Slepy

panie slepy 3 tys to ludzie po 7 latach pracy zarabiają!bez premi pierwszy miesiąc to niewiem czy 2 wyciagniesz,chyba ze premie od razu mlodym płacą,a jak placą to znaczy ze mają w tyłku starych pracownikow bo pare lat do tylu to pelną wyplate bralo sie po 5 lub 6 miesiącach pracy,ale teraz mlody pracownik jest ceniony bo niema kto pracowac,bo kazdy wie co to alumynum i spiepsza jak najdalej stamtąd!p.s busy do lezajska dalej powietrze wożą?

GG
@Irena

O NADGODZINY TO ZAPYTAJ W PIP,NADGODZINY TO SĄ DLATEGO W TEJ FIRMIE BO NIEMA KTO JUŻ TAM PRACOWAĆ,JAKBY NIE NADGODZINY TO WIELE URZADZEŃ ZOSTAŁOBY WYŁĄCZONYCH ,A CO ZA TYM IDZIE?A NO MNIEJSZA PRODUKCJA I W NIEDALEKIEJ PRZYSZŁOŚCI UPADŁOŚĆ?

Edward
@GG

Masz na myśli, że nadgodziny są obowiązkowe i bez nich firma nie mogłaby odpowiednio funkcjonować? Z wcześniejszych wypowiedzi wywnioskowałem, że praca w nadgodzinach jest dla osób chętnych, które chcą więcej zarobić. Jak to wygląda jeśli chodzi o realne warunki zatrudnienia. Możesz mi odpowiedzieć?

ALUMINIOK
@Janusz

TYPOWY DZIEN PRACY;ZAPIERDALASZ JAK SZALONY WPADASZ DO WRZĄTKU I ZA PARE GODZIN LECISZ HEMS DO CENTRUM LECZENIA OPARZEŃ W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH,A RESZTA NIEDOSTAJE 100 ZL ZA BEZWYPADKOWOSC.TAKA LOGIKA RZĄDZI W TYM KOLCHOZIE

gachu

teraz mozna 7

bystra

wode bystra dajo

brygadzista
@Ślepy

Tylko wez swoje rekawice bo ja niedaje swoim pracownikom,chyba że grzecznie poproszą,dlugopisów i markerów tez niedaję,wole wynieś do domu,jestem oszczędny i na automaty tez sie niezgadzam,p.s kto zgadnie na której brygadzie pracuję?podpowiedz; lubie obrabiać tyłek innym pracownikom,kierownikom,brygadzistom też,swojemu zastepcy też

JULIO
@Irena

Jeden z atrakcyjnych dodatków to aluminioza,można poczytać,podziwiam ludzi którzy tam pracują

JK

NAPEWNO 16 TON?NA 3 POLICZ RAZY 2,HAHAHAHAHA

jeleŃ
@Irena

Tak zapewnia nagrode za niechorowanie 440 zl,którą własnie zabrali,będą płacić co 3 m-ce,oczywiście niewolno chorować,czy np.iść na urlop ojcowski bo wtedy nagroda 0 zł,jest jeszcze nagroda za bezwypadkowość,100 zł,SWOJĄ DROGĄ CIEKAWY JESTEM KTO JĄ WYMYŚLIŁ,CHYBA JAKIŚ UMYSŁOWO CHORY,tylko że jej nigdy niema bo jest dużo wypadków ponieważ mottem tej firmy jest słowo LAGA.

Biedny

Na rękę

ameliniok
@Edyta

jest lato ,gdzie termometry wskazują 55 st w górę,mowa o odlewni,wtedy potrzeba duzio ludzi bo uciekają,ale polecam ,mozna bardzo szybko schudnąć,ewentualnie dla palaczy ,alkocholikow zawałek

STALÓWKA
@Edyta

NADGODZINY SĄ NA OBRÓBCE CIEPLNEJ[ MIMO ŻE ZABRANIAJĄ PRZEPISY] BO NIEMA LUDZI DO PRACY[W LECIE TEMP. 42+]NP JAK ZOSTANIESZ NA 16 I PRZERZUCISZ 40 TON ALUMINIUM,A NA NIEKTÓRYCH PIECACH NAWET 60 TON W CIĄGU 16 GODZIN TO BĘDZIESZ WYGLĄDAŁ JAK LYSY Z KRZESZOWA[BR. B] I ZOBACZYSZ JAK WYGLĄDAJĄ NADGODZINY!ZAPOMNIALEM DODAĆ ŻE KRĘGOSŁUP NAJLEPIEJ MIEĆ ZAPASOWY W PLECAKU I RĘCE Z TYTANU.POLECAM NAPRAWDĘ CIEKAWA PRACA

Bronisław
@STALÓWKA

Rzeczywiście, z tego co piszesz, to warunki pracy wydają się bardzo trudne.Czy tak ciężka praca ma przynajmniej swoje odzwierciedlanie w zarobkach czy też premii?

bystry
@bystra

juz bystry niedajo

mmm
@Ślepy

to niejest praca dla cieniasow,trzeba byc twardym,dlamnie praca lekka,pracuje juz trzeci miesiąc,najlepiej jest na piecu 3 lub 5 tylko ze tam pijaki robią

AMELINUM
@Edyta

PROSZĘ ZAPYTAĆ W PIP CZY SĄ TAM NADGODZINY .CIEKAWE CO ODPOWIEDZĄ?

nowy
@ROBERTO

Co wy tak narzekacie na tą robotę?jest lekko i niema szkodliwych warunków ,tak mówil behapowiec z tarnobyla

Krystian

Zarobisz 4 brutto

ss

Na obrobce cieplnej jest fajnie,pracuje juz ponad 20 lat .polecam

szpieg
@Ślepy

slyszałem ze ten najmniejszy brygadzista to jest kawał,karze nosic po 30 kilo kola! 1000 szt na zmiane i mówi ze kierownik tak kazał!

John
@SOOOGOOODDDDD

Chłopaki z Thoni Alutec tam jest większa laga niż w tej firmie a nadgodziny tam to norma

edi
@alfred

chyba jak byly premie 3 letnie za niechorowanie to z wyplata wziolem prawie 5 700 ale teraz pomazyc mozna

EDI
@Janusz

Przychodzisz stajesz na maszyne wlanczasz dwa zielone i laga norma na 2 zestawach toczenie i wiercenie 200 felg a na innym zestawie bez wiercenia samo toczenie 350 felg i do domu byle dobrze i tak co dzien na OM zaklad 1 chyba ze trafisz na przestawianie maszyny na inny model to masz luzik z godzine to chodzi o felgi alsi 11 a na hartowanych alsi 7 norma 100 felg

łodlewnia
@adam669

teraz jedynka z przodu,kierownik dwójka

Xd tam ktoś
@Janusz

Nieważne czy jesteś skromną i delikatną dziewczyną czy silną fest babą czy silnym mocnym mężczyzną czy ciotowatym chłopczykiem ale każdy codziennie w ciągu 8 godz. musi przeżucić albo przepchnąć na linii rolotoku minimum 1,5 tony felg aluminiowych.

jkfd

za 2 miesiace,tak

ANTEK

TAK ZA 2 MIESIĄCE.BUHAHAHAHA.LEPIEJ WYCHODZI NA L4,ŁO

goooosc
@brygadzista

w sensie nie dajesz? mam nadzieje, ze nick to czysty przypadek.

hehe
@adam669

bez nadgodzin nie ma szans

Kazik

Kiedy są wypłacane wynagrodzenia?

Stalowy
@Kazik

Do 10 każdego miesiąca. Kiedyś, za czasów poprzedniej pani dyrektor finansowej było lepiej, bo wypłata była najpóźniej 7, a jak 7 wypadał na weekendzie to wypłata była w piątek przed weekendem, więc czasem już nawet 5 była kasa. Ale ze pani dyrektor psuła im wizerunek firmy, bo dobrze się bawiła za niemałą kasę która jej płacili, to ją zwolnili. A teraz jest jakiś "pan" dyrektorem finansowym i kasa wypłacana jest najpóźniej jak to możliwe, gdyby przelew trwał sekundę to założę się że płacili by 9 o 23.59.59 Mowa o SPP2 ;)

@Stalowy

No to szkoda, widocznie tamta trzymała wszystko w ryzach, to dobrze o niej świadczy że pilnowała terminów, a teraz już się do tego nie przykładają. Ale najważniejsze że płacą regularnie.

Firma Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. poszukuje pracowników na Pakowacz w mieście Stalowa Wola. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Stalowy

Kiedyś pewnie były jakieś etapy, ale teraz jak wszędzie jest deficyt pracowników, to po prostu idziesz, rozmawiasz z kierownikiem wydziału i jak jesteś zdrowy fizycznie i psychicznie to masz pracę

@Stalowy

Nie wierze że to takie łatwe, na pewno mają więcej wymagań. Przecież nie biorą ot tak z ulicy i jak leci, byleby mieć sprawne ręce.

Nowy pracownik

Jak wygląda praca na kontroli? Pytam, ponieważ chciałabym się zatrudnić u Was w firmie. Nadmieniam że od 10 lat pracuję jako kontroler jakości.

edi
@Nowy pracownik

na kontroli pracuja same (usunięte przez administratora) jeszcze kola karza.sobie przynosic do mierzenia bo sie im nie chce przyjsc do maszyn maszyna mierzy a oni w bambuko wala

Niki
@edi

Tak ale na QM Pomiary.

alumn
@edi

te z tbg przynoszą i nie narzekają

Krzysiek

Witam , czy jezdzi jakis bus pracowniczy zabierający ludzi z Tarnobrzega?

ke
@Krzysiek

nie wiem

Łysy
@Krzysiek

Jest tylko pisze na nim Alutec i jedzie godzinę przez wioski na trasie Tbg-St.Wola

Xxx

Czy zwolnienie lekarskie online jest dostarczane od razu do kadr?? ????

alumn
@Xxx

tak

Morfeusz

Ile średnio zarabia pracownik na zakładzie nr 1 po okresie próbnym ?? A ile z nadgodzinami ??

Yama
@Morfeusz

Czytaj niżej. Najniższa krajowa w premie coraz niższe brak awansu

Morfeusz
@Yama

mozesz podac w kwotach , bo wiecej pomysle

Slepy
@Morfeusz

Około 3 tys podstawy plus 500 zł premii za obecność oraz premia za ilość i jakość w granicach 300-500. Dochodzi jeszcze dodatek za nocki , za każdą nockę 40zl w miesiącu wypada przeważnie 8 nocek.

Zaza

I am Georgian citizen ( from Tbilisi)! Now my position is Gdansk ( Poland ) . Carantine terminated tomorrow .Work in Your respected factory is very interest for me ! I speak English , Russian , Georgian . I can have additionally work with correspondence ( documentation) My what's App number +995593980171 email zazanavy69@yahoo.com

Betja

Na jakim stanowisku pracują kobiety.

a
@Betja

Vbh lakiernia

Dawid

Czy socjal u was posiada kartę multisporta?

a
@Dawid

Tak plus karnety na basen

Zostaw merytoryczną opinię o Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 158 ocen.
  • Ignacego Mościckiego 2
    37-450 Stalowa Wola

Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.