logo T-Mobile Polska S.A.

T-Mobile Polska S.A.

Łódź

Opinie o T-Mobile Polska S.A.

zalamana8989 2016-06-23 18:52:00
po pierwsze 12 brutto!!! na reke dostaniesz mniej. dla studentow to wyjdzie okolo 10,50. to moze i spoko ale dla osob ktore nie studiuja to 9 zlotych na reke. a ciezko pracowac po 8 godzin codziennie , rozmawiac z idiotami, robic cele i proponowac nowe aktywacje bo firma potrzebuje nowych klientow tyle starych poodchodzilo
zalamana8989 2016-06-23 18:53:22
gdzie ta firma????
zalamana8989 2016-06-23 18:55:34
jak ja nie lubie jak ktos operuje sumami brutto... mowcie netto tyle ile czlowiek naprawde zarobi. jak mowicie brutto to jak jakbyscie mowili o dlugosci penisa wraz z kregoslupem !!!!!! brutto nikogo nie interesuje
zalamana8989 2016-06-23 22:38:28
Dla studenta jasne ze sie oplaca pracowac w tmobile. Ale nie kazdy sie do tej pracy nadaje.... tym bardziej ze teraz jest duzo gorzej niz bylo te dwa lata temu jak zaczynalam tam prace. Ale widocznie wszystkie sluchawki sa dedykowane studentom. Podziwiam ludzo ktorzy w tmobile pracuja po 10 godzin zeby zarobic na zycie i oplaty. Taki kraj. Ja juz jestem w innym call center ale juz do zadnego wiecej nie pojde. Nie na moje nerwy tonwszystko. Wole juz produkcje. Mam porownanie.
xxxx 2016-06-25 02:32:38
Ci co tak narzekają to pewnie mówią o sprzedaży gdzie faktycznie jest hardkorowo. T-mobile to nie tylko sprzedaż, jest też call center w której jej nie ma, dzięki czemu nie ma stresu a praca jest super! Polecam!
pracownica 2016-06-25 16:54:47
Tak, na pewno mi sie pomylilo :D mnie i 40 innym osobom ktore pracuja razem ze mna w T-mobile w call center BEZ SPRZEDAZY.
magentowa 2016-06-26 04:03:57
Wbrew pozorom to jest wielkie korpo ktore ma pierdyliard stanowisk a na niektore mozna sie dostac tylko i wylacznie od wewnatrz jak juz sie tam pracuje. A ogloszenie odnosnie pracy w cc bez sprzedazy wisi caly czas na ich stronie i mozna aplikowac bo nasz zespol sie rozrasta i potrzebne sa nowe osoby.
Ja 2016-06-28 11:39:53
Czy ktos cos moze powiedziec o stanowisku st. Spec ds analiz biznesowych?
zalamana8989 2016-07-08 22:51:53
Bardzo dziekuje lojalnym pracownikom za bronienie kochanego tmobile na stronach innego call center. Naprawde dziekuje za wyjasnienia.... boze ile wy tam zarabiacie???!!! 32 zlote.na godzine??? No najmniej 14??? Wszyscy idziemy do was pracowac!!!! Zadzieramy kiece i lecimy do rozowego teamu.
rozowa 2016-07-10 17:29:58
Nie wiem o co Ci chodzi, pultasz się bo Cię tam pewnie nie chcieli. A miesięcznie wyciągamy po 15k ale pewnie w życiu takiej kasy nie widziałaś na oczy :-)
T--- 2016-07-12 13:18:15
Realne. Pracuje w CC w Łodzi na stanowisku zwykłego konsultanta. W poprzednim miesiącu moja stawka godzinowa uwzględniając premie, wyniosła nieco ponad 100zł brutto na godzinę. Ponad 11 tyś na reke. Oczywiscie stawka do osiągnięcia dla najlepszych.
zalamana8989 2016-07-13 08:17:14
Rozowa chcieli mnie. Pracowalam dwa lata w tym bagnie. I nie kazdy zarabia tyle. Zeby tyle miec trzeba umiec sprzedawac nedzne oferty idiotom ktorzy to biora. Kiedys aneksy same sie sprzedawaly bo tmobile bylo konkurencyjna firma. Dziwne ze moje znajoma wyciagaja 12 brutto na reke jak tam siedza??? Ucalujcie schody firmy ode mnie
rozowa 2016-07-13 10:34:57
Jeśli Twoje znajome są beznadziejnymi pracownikami, nic nie dają od siebie i myślą że będą mieć płacone za siedzenie na tyłku to tak jest :-) Troche wysiłku i można osiągnąć naprawde dużo, ale po co się starać- lepiej narzekać, prawda?
zalamana8989 2016-07-13 11:14:28
One sie starja. Czasem wychodzi czasem nie. Moze po prostu zalezy od tego ze one sie poddaja. Nie wiem. Jeali slysza od klienta 4 raz nie to jiz go nie cisna dalej
zalamana8989 2016-07-13 16:58:05
o tym ze nie kazdy ma smykalke do sprzedazy i o tym ze ludzie nie potrafia cisnacteg klenta ja sama tak mialam pod koniec mojej racy dlatego zrezygnowalam
Tomasz 2016-07-18 18:13:48
czy t-mobile odzywa się do kandydatów po rozmowach?
magentowa 2016-07-18 21:14:40
Odpowiedź jest tego samego dnia
biedny 2016-07-19 06:18:02
Teoretycznie od 12zl. W praktyce pensji nie zobaczysz na oczy.
biedny 2016-07-19 14:31:19
Tylko jakos od dwoch miesiecy pensji nikt nie dostal
biedny 2016-07-20 06:31:09
Co chwile ktos sie zwalnia a dzwoniacych klientow coraz wiecej ;)
WTF!!!! 2016-07-25 00:35:12
Nie bierz narkotyków. Nikt nie dostał pensji od miesiąca?! Nigdy od początku istnienia tej firmy nie było takiej sytuacji żeby ktoś nie dostał wypłaty później niż kilka dni wcześniej!
Hi 2016-07-25 00:55:13
takie plastikowe cos jak umieścisz w bankomacie i wpiszesz pin to wyjdzie wypłata :) ogarnij to.
Pracujący tam 2016-08-09 15:24:43
Pracuję na stanowisku konsultanta do obsługi klientów abonamentowych. Szkoda, że obowiązki nie pokrywają się z nazwą stanowiska. Zaczęło się od szkolenia które trwało przez dwa tygodnie, praktycznie codziennie osoby które je prowadziły powtarzały "jak ja przychodziłem do pracy to szkolenie trwało miesiąc-dwa więc wam współczuję" (nie ma to jak genialny motywator). Od razu też uprzedzono nas, że jak już zaczniemy rozmawiać z klientami to nie mamy co liczyć na pomoc, bo inne osoby będą zajęte swoimi obowiązkami a kierownicy są niemili i nie mają czasu na pierdoły. Po szkoleniu siadamy i odbieramy rozmowy, na początku tragedia, bo w ogóle nie szkolili nas z rzeczy o które pytają abonenci, ale spoko, mijają tygodnie, w końcu wycieczki do kierowników (którzy często na zadawane im pytania odpowiadają "spadaj, nie mam czasu"!!!!)się kończą i można powiedzieć że już nie ma pytania na które się nie zna odpowiedzi. I tutaj kolejna niespodzianka! Kierownicy komunikują nam, że już lada moment będziemy odbierać prepaidy! Co z tego, że mieliśmy zajmować się TYLKO abonamentem, kogo to obchodzi, teraz będą karty i koniec. Przychodzi dzień szkolenia (całe 8 godzin). Na szkoleniu powtarza się sytuacja z poprzedniego szkolenia (teksty osoby prowadzącej, że nam współczuje, bo normalnie to takie szkolenie trwa dwa tygodnie). Po kilku godzinach wpada jedna z kierowniczek i robi nam egzamin ustny z tego czego się dowiedzieliśmy, oczywiście wypada kiepsko. Ale co tam, od kolejnego dnia odbieramy rozmowy od osób z telefonami na kartę. Totalnie tego nie ogarniamy, ale kierownictwo nic sobie z tego nie robi. Zwiększyli nam ilość obowiązków dwukrotnie mimo, że zatrudnialiśmy się na inne stanowisko. Stawka godzinowa pozostała bez zmian. Pojawiły się plotki, że może będą umowy o pracę- uwaga, za rok!!! Atmosfera tragiczna, brak jakiegokolwiek wsparcia. A z wypłatami to prawda, niektórzy pensję za czerwiec dostali w sierpniu więc nie rozumiem oburzenia.
Pracownik TMobile 2016-08-09 18:38:38
Pracuje w T-M ładnych parę lat i zawsze pensja jest na czas. Nie wiem skąd takie informacje...
pracuję tam 2016-08-09 21:17:18
A czy ja mówię że nie płacą? Płacą, ale się z tym nie spieszą.
pracownik 2016-08-09 21:27:45
12zl/h
Magentowa 2016-08-24 16:10:56
To chyba źle szukasz bo na ich stronie jest w tej chwili 85 ofert pracy. Na samą Łódź jest 10 ogłoszeń, do każdego z działów na chwilę obecność ma być zatrudnione po około 30 osób.
XXx 2016-08-25 12:00:39
Jak ktos chce pracowac w T-Mobile to powinien szukac na ich stronie a nie na innych.
zainteresowana 2016-08-25 12:27:38
Niech mi ktoś powie, czy szkolenie w t-mobile jest płatne? czy przez dwa tygodnie chodzi sie tam za darmo? pytam bo w playu są trzy dni szkolenia za free, a nie wyobrazam sobie przez dwa tygodnie nie zarabiac
zainteresowana 2016-08-25 15:21:20
podbijam pytanie, wie ktoś może?
magentowa 2016-08-25 15:41:21
Za szkolenie placa
magentowa 2016-08-25 17:00:37
To zalezy od dzialu, na sprzedazy mozesz wyciagnac kolo 15k, na hotline znacznie mniej. Nie ma zmian nocnych, praca w przedziale 7-23 i brak dodatkow za swieta.
magentowa 2016-08-25 21:00:03
Fakt, czasami można więcej wyciągnąć.
magentowa 2016-08-26 07:34:03
Na sprzedazy, kolo 500zł dodatku do dniowki mozna wyciagnac
xxx 2016-08-29 15:18:51
Za zajebista sprzedaz
Kasiulek87 2016-09-05 20:22:21
Do zleceniowców !! Jaka jest stawka na godzinę, czy wzrasta od czego jest uzależniona ? Raz słyszę 12 raz 15, pogubić się można. Czy można na zlecenie pracować cały etat a nie np 80 godzin, czy są problemy z wypłatą pensji (czy jest regularna ) ?, czy cele są możliwe do realizacji ??
Pozdrawiam
Mmmmmm 2016-09-10 09:20:20
Hej mam pytanie czy ktos wie jakie sa realne zarobki w punkcie daelarskim ( tzw. Aps). Wiem ze podstawa najnizsza krajowa plus premia od kierownika plus bonus od T- mobile. Prosze o porade
Mmmmmm 2016-09-10 09:34:49
A mozna poprosic o jakies szczegoly :)
magness 2016-09-17 12:44:47
Co do pensji. Minimum na słuchawce ma się 12 a maksymalnie 18. Zależy od wyniku, ale nie jest jakoś strasznie to wyrobić. 14 zł wpada za samo przychodzenie do pracy zgodnie z grafikiem. Kasa jest na czas, a my na umowie zlecenie dostajemy ciut później niż ci o pracę. Zazwyczaj ok. 20 każdego miesiąca. Co do samej pracy na początku jest ciężko, ale jeśli ktoś przychodzi na szkolenie by faktycznie sie czegoś nauczyć,a nie odbębnić 8h to sobie poradzi. Kierownicy czasem pomogą, a czasem nie. Wiadomo, jak ktoś przychodzi z głupotą co chwile to mają prawo sie wkurzyc. Przynajmniej ja to rozumiem. I jak w każdym call center odsyłają do bazy wiedzy. Ja pracuje od sieprnia i mogę jedynie powiedzieć, ze atmosfera jest w porządku, ale jak zawsze znajdą się jacyś ludzie co atmosfere psują. Póki co to zdecydowanie najlepsze call center w jakim pracowałem. Zobaczymy co będzie później :).

Co do kary od UOKIK to za niesłusznie aktywowanie grania na czekanie. Aktywowanie automatycznie przy podpisywaniu umowy, niby bez wiedzy klienta .

Co do braku wypłaty. To są jakieś kompletne bzdury. Gdyby tak sie stało to chyba pół firmy by się zwolniło. Ponadto rada na przyszlosć. Nie wierzcie we wszystkie komentarze. Część jest pisania na zlecenie i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością :)
anonim 2016-09-18 08:08:26
To ze Ty dostajesz wyplate na czas i Twoj koledzy z pracy nie znaczy ze wszyscy maja taki luksus ;) W moim przypadku tylko pierwsza wyplata byla zgodnie z umowa, kazda kolejna przychodzila ze znacznym opoznieniem. Nie tylko w moim przypadku tak bylo ale akurat tak sie sklada ze pracuje z ludkami po maturze ktorym wisi to kiedy kase dostana, wazne zeby byla na koncie ;) Kierownicy pomoga? Ale bzdura ;) Najwiekszym pomocnikiem w tej robocie jest wujek google bo tylko tam mozna znalezc odpowiedzi na wiekszosc pytan.

Zreszta skoro pracujesz od sierpnia to mysle ze masz zbyt krotki staz zeby sie wypowiadac, wiec masz prawo byc zachwycony, ja pracuje tam znacznie dluzej a z opisu wynika ze pracujemy w tym samym dziale. Przekonasz sie ze wcale nie jest tak magentowo ;)
Magness 2016-09-19 10:15:59
Napisałem tylko to co zauważyłem przez ten krótki okres. Chyba miałem prawo się wypowiedzieć ;). I wcale nie jestem zachwycony, ale jak na taką pracę to calkiem spoko. Są gorsze miejsca. Gdyby nie studia raczej bym tu nie pracował i nie użerał się z średnio inteligentnymi klientami, którzy nie umieją odczytać faktury. A i mój nick nie ma nic wspólnego z pracą :D. Uzywam tego nicku nie tylko tu na forum.

I pamiętajcie, żebyscie nie oczekiwali nie wiadomo czego. To jest zwykle, szare, szeregowe stanowisko, gdzie nie trzeba jakichś większych kwalifikacji. Ciebie zwolnią to przyjmą zaraz kogoś z ulicy. Dla mnie nie ma większych różnic między pracą przy linii montażowej, a na słuchawce. Komfort taki, ze mogę sobie kawkę zaparzyć i fizycznie się nie napracuje.

Pokażcie mi zresztą pracę gdzie nie ma osoby niezadowolonej. Czasem są w ogóle ludzie oburzeni, że idą do pracy i muszą pracować.
Pimpim 2016-09-21 21:25:34
Świetna atmosfera, niezłe zarobki lecz na awans bez znajomości bez szans...
Pit 2016-09-25 22:11:19
mylisz sie :)
amaratnu 2016-09-29 16:42:50
Słyszałam o szkoleniu 1.5 miesiąca. Czy za to jest cokolwiek płacone? Czy praca jest wymagana w każdy dzień tygodnia i w świętaa?
ble ble 2016-10-06 10:57:07
Dajcie info o powstałych w T-Mobile związkach zawodowych.
Oslo 2016-10-20 11:55:49
Jeśli ktoś pracuje w punkcie franczyzowym to nie powinien wypowiadać się na temat firmy T-mobile polska s.a. bo to dwie różne firmy jedna wypłatę daje przed czasem i jest to dobra wypłata a Franki od swoich pracodawców dostają po głowie więc powinno się to rozdzielić np. Na takim forum jak to.
Robin 2016-11-03 18:12:06
Jakie są zarobki w t-mobile na stanowisku sprzedawcy w sklepie? Pytam zarówno o franczyzę jak i salon własny.
pracownik hotline 2016-11-22 11:01:01
Naprawdę jak ktoś chcę się przyczepić to znajdzie powód w każdej nawet najlepszej pracy. Ogólnie praca w porządku zarobki też i wyplata zawsze się zgadza i jest na czas.
marmar 2016-12-06 14:50:31
Wszystko zależy od stanowiska. Ja pracuję w centrali jako młodszy specjalista i nie mam na co narzekać, jest cudnie!
Lepiej trafić nie mogłam, polecam!
Pracownik 39 2016-12-09 15:28:14
Witam. Pracuje prawie pół roku, jako konsultant w łodzi na wersalskiej.
Stawka niezła od 12 do 18 zł, wyniki nie są z nieba wzięte wiec jak ktoś pracuje to wystarczy żeby zarobić te 18 za godzinę.
Atmosfera super !!!
A co do terminowości wypłaty to zawsze kolo 21 jest na koncie.
Zostaw swoją opinię o T-Mobile Polska S.A. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T-Mobile Polska S.A.