logo Target PRO

Target PRO

Łódź

Opinie o Target PRO

pH Danon 2016-10-24 10:06:19
Chyba tak, ja byłem pH od części do ciągników a teraaz pracuję w Danonie
horeca 2016-10-26 13:43:46
Widziałem ogłoszenie do Gastronomii - Żywiec Zdrój. Myślicie, że tam dobrze płacą ? Pracowałem w HORECE i mam doświadczenie, może złożę aplikacje ale nie wiem czy się opłaci.
Nicki 2016-10-27 22:52:45
Zależy co dla kogo jest dobrze. Napisz ile by Cię zadowoliło to Ci odpowiem
horeca 2016-10-31 10:14:45
No myślę, że tak 4000 netto podstawy
Horekowiec 2016-11-01 20:17:20
Ja pracuję w Żywcu i obsługuję hotele, restauracje i kluby fitness. Trzeba się narobić bo sami szukamy klientów ale przynajmniej produkt jest dobry więc o tyle łatwiejsza praca.
zabuza 2016-11-01 20:22:05
ludzie co piszą: "2000 zl na stazu? brednie, rynku nie znacie" itp. to chyba sami rynku nie znacie moi drodzy. jak to czytalem to ogarnial mnie smiech. Ja bylem na stazu managerskim w auchan i dostawalem co miesiac 1800 zl netto + zwrot za bliety mpk i pociagowe bo staz odbywal sie poza miejscem zamieszkania. Dlatego 2000 za staz w banku jest jak najbardziej prawdopodobny , jezeli ja w auchan mialem prawie 2000. Pozdrawiam "wszechwiedzacych" i znajacych "realia rynku" ;)
Danon 2016-11-03 14:24:57
Jak to jest w Danonie, prauje się na nowoczesnym czy detalu??
Gaga 2016-11-03 19:39:31
Pracujesz przy lodówkach ;)
merch 2016-11-13 19:39:26
Pracowałem jako Merch w Selgrosie i Makro, wiecie czy są jakieś oferty na jakiegoś Mercha bo słyszałem, że kiedyś poszukiwali.
merch mobilny 2016-11-14 15:51:57
Ja pracuje jako merch mobilny w Unileverze. Ciekawa praca i można zdobyć doświadczenie. Patrz na pracuja może akurat coś znajdziesz
Firma krzak 2016-11-16 17:43:10
Rzucił mi się w oczy jakiś filmik o Targecie na pracuju, wiele firm obsługują. Chciałbym sie dowiedzieć czy opłaca się dla nich pracować czy to znowu jakaś firma krzak. Krzak wyrwie i po firmie :D, a poźniej nawet świadectwa pracy nie dostanę.
Walo 2016-11-17 12:48:48
Dużo tutaj wypowiedzi PH, a czy ktoś może mi powiedzieć czego mogę się spodziewać na stanowiskach np. Administratora ds. zakupowych albo Analityka? Chodzi mi o możliwość rozwoju, zarobki i atmosferę (czy jest tam tak jak w typowych korporacjach - brak myślenia, niepotrzebne stanowiska i ASAPy ded lajny i inne śmieszne rzeczy?).
Gify 2016-11-17 13:22:08
Z krzakami chyba nikt z grubych misiów nie chce pracować krzaczorku.
Wojtek 2016-11-22 12:24:48
Zaaplikowałem na ofertę Przedstawiciel Handlowy (bez rozróżnienia do jakiej firmy). Myślicie, że będę mógł wybrać dla jakiej firmy będę pracował?
informator 2016-11-28 14:35:08
Każdy z pracujących w Targecie pracuje dla jednej firmy, pewnie dowiesz się tego na rozmowie :)
nowy ph 2016-12-02 12:25:23
Pozdrawiam osoby z Targetu, miło było u was na zatrudnieniu :)
polecenia 2016-12-05 11:58:28
O co kaman z tym systemem poleceń bo słyszałem, że pięc stówek płacą za wysłanie CV znajomwego?
pomagacz 2016-12-05 16:37:33
Zarejestruj sie na polecaj.targetpro.pl i tam trzeba chyba link pobrać
samaprawda 2016-12-06 14:11:42
Najgorszy pracodawca dla ktorego zdarzylo mi sie pracowac. Brak mozliwosci rozwoju, kiepskie wynagrodzenie, nadmiar obowiazkow przez co masa bezplatnych nadgodzin - dla osoby, ktora chce wykonywac swoja prace sumiennie. Dzien roboczy zaczyna sie wczesnie rano (czasami telefon dzwoni juz o 6:00-7:00 rano) i konczy poznym wieczorem (zdarzalo sie, ze nawet 21:00). Przelozeni z tzw. centrali Target nie maja wstydu dzwonic nie tylko w trakcie wczesniej zaplanowanego urlopu ale takze dni ustawowo wolnych od pracy. Do tego nierzadko operuja inwektywami w rozmowie z podwladnymi. Cala ta firma bardzo szeroko porusza sie w sferze mobbingu. Dysponuje niejednym nagraniem rozmowy ale w zwiazku z tym, ze i tak juz tam nie pracuje, to nie mam motywacji do rozgrzebywania zaszlosci i ponownego brodzenia w tym bagnie. Nikomu nie polecam i nigdy nie polece tej firmy.
barto 2016-12-06 15:50:15
Wczoraj byłem na zatrudnieniu w Żywcu było naprawdę fajnie, jasne warunki, wszystko wytłumaczone, na każdym kroku byłem prowadzony "za rękę" przez opiekuna zatrudnienia. Pierwszy raz byłem w firmie, gdzie nie musiałem latać za wszystkim sam tylko od samego początku mogłem liczyć na kogoś. Jeszcze dali prezent na końcu. Fajni ludzie tam pracują :)
zaskoczony 2016-12-08 10:30:56
Nie spodziewałem się, że tak szybko pójdzie to zatrudnienie w Łodzi. Myślałem, że będę musiał sam wszystko załatwiał, a W Targecie zawieźli nawet na badania. Pozdrawiam serdecznie i jest naprawdę miło do tej pory zaskoczony.
Zniesmaczona 2016-12-10 22:07:00
Ludzie wtej firmie nastawieni jedynie na swój zysk podczas rozmowy arogantcy gdy przedstawiasz swój punkt widzenia śmieją się. Oni nie szukają inteligentnych ludzi do pracy a posłuszny robotów
Sprzedażowiec 2016-12-12 11:56:35
Narzekacie, narzekacie… Nigdzie nie jest lekko i wszędzie są jakieś minusy, ale jak ktoś pracuje to jest naprawdę ok, ja nie narzekam tylko skupiam się na pracy. Jeszcze kolegę wkręciłem i dostałem dodatkową premię za polecenie. Ale macie racje lepiej narzekać.
adi 2016-12-16 15:54:45
Szukam pracy w Horece. W Targecie w któej z firm są takie oferty?
woda 2016-12-20 11:41:15
Głównie szukają do Żywca Zdrój
Maaxxx 2016-12-20 18:28:52
Witam Wszystkich
Proszę o informację odnośnie projektu Algida:
-ile wizyt dziennie
-jakie targety (kwotowe, koncernowe?)
-jaka podstawa
-jaka premia (co miesiąc?)
-jakie auto, można korzystać prywatnie, ciężarowe,rodzinne?

Jeśli o czym zapomniałem to proszę napiszcie
Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich
Olaf 2016-12-28 15:28:58
Witam Wszystkich
Proszę o informację odnośnie projektu Heinz Pudliszki:
-ile wizyt dziennie
-jakie zadania
-jaka podstawa
-jaka premia (co miesiąc?)
-jakie auto

Dziękuję i pozdrawiam
Anka 2016-12-29 23:30:32
Idz na rozmowe i sie przekonaj, a nie odpowiedzi na forum szukasz. Pewnie ci to wytlumacza.
Maaxxx 2017-01-01 21:30:14
Jeśli masz pisać takie rzeczy to lepiej się nie kompromituj dziewczynko! Po to jest to forum
podglądacz 2017-01-03 11:54:24
Dawaj dawaj Anka i Maaxxx wyciągnę popcorn i będę oglądać ja się jedziecie na tym formum :D
Zniemaczony 2017-01-03 14:48:50
Nie polecam. Zarobki napradę mierne. Po zmianie pracy, teraz pracuje bezpośrednio dla firmy a nie jakiejś agencji, wiem na co i za co pracuję. To że dostajesz auto od Targetu nie upoważnia do jazd prywatnych itp zresztą samochody są po gps-em więc jesteś pod kontrolą. Zarobki jak w biedronce, atmosfera pracy typowo korporacyjna możliwość rozwoju i awansu zerowa, zwolnienia częste.
Zniesmaczony 2 2017-01-04 15:43:54
Też jest kiepsko u mnie. Pracuje 8 godzin od 7 rano, samochód słaby bo to nowy seat z salonu i te POSy..... jest ich tyle, że w garażu się nie mieszczą. I wszystko na czas i wypłata i premie.... nudno w tej firmie
Ostatni sprawiedliwy 2017-01-04 17:09:43
Pośrednictwo musi wiązać się z wyzyskiem..pracujesz za dwóch , bo dwie firmy muszą być zadowolone z wyników:(Omijajce darmozjadów,pośredników, szanujcie się. Target wziąć się do uczciwej pracy a nie żerować na trudnej sytuacji /na szczęście stopniowo poprawiającej się koniunktury na rynku pracy dla pracowników/ bezrobotnych.
B 2017-01-10 11:33:15
Firma dla desperatow.

luzak 2017-01-10 18:15:09
Tak patrze co tu piszecie i krew mnie zalewa. Czy tak naprawdę to coś zmienia, że jesteście zatrudnieni przez firmę zewnętrzną?? Ja pracuje w Targecie od 2 lat dla Zywca Zdrów i nie widzę jakiejś różnicy. Praca taka sama, wypłata na czas, i premie tak samo a dodatkowo benefity Luxmed za free i pakiet sportowy za grosze. Tylko do czego można się przyczepić to ciągełe naciski na targety. Firma jest znana na rynku bo zatrudnia samych przedstawicieli a nie jakiś pracowników fizycznych Czasami warto poczytać i pogadać z ludźmi zatrudnionym przez nich, a nie głupoty wypisywać i mącić ludzią w głowie.
słabo 2017-01-10 19:52:56
Telefonicznie dostałem zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne
Miałem czekać na maila w którym będzie podany dokładny adres hotelu
Ale dlaczego Pan który dzwonił nie powiedział słowa że w załączniku będzie "niespodzianka" w postaci Testu Wiedzy 11 pytań na które trzeba będzie odpowiedzieć.
Oddzwoniłem i podziękowałem...
Ostatni sprawiedliwy 2017-01-11 07:31:29
@luzak , ty chyba niewiesz co to są normalne warunki pracy.To co ty nazywasz firmą zewnętrzną nazywając po imieniu to jest POŚREDNIK, który czerpie korzyści z twojej pracy na rzecz właściwego pracodawcy.Zatrudnione osoby BESPOŚREDNIO mają lepszy socjal, kasę etc..pogudź się z tym a jak ci dobrze pracować na dwie firmy twoja sprawa ale nie mąć w głowie normalnym!
Maja 2017-01-11 12:25:30
Witam , właśnie też dostałam zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną . Też mnie zastanawiam ten test wiedzy , zastanawiam się czy w ogóle do nich iść :(
Karli 2017-01-11 13:40:20
Ja byłam na rozmowie u nich i też taki test mi wcześniej wysłali ale tylko po to, zebym mogla przygotować się do rozmowy. Podobne pytania pojawiły się na rozmowie. Więc nie ma się czego bać.
facowiocz 2017-01-16 18:20:22
Czytałem o nich na face. Ciekawa firma, chyba zaaplikuje :D
Decoy 2017-01-18 00:39:54
Hej. Dostałem ofertę PH w projekcie Algidy. Jedzie ktoś 6.02 do Łodzi na szkolenie i odbiór samochodu ? Jak wyglada możliwość użytkowania samochodu służbowego ? Nie moge np podjechać do sklepu czy gdziekolwiek ?
Ogarnij się Gościu 2017-01-18 13:15:54
Nie zapytałeś o tak ważną kwestię podczas rekrutacji tylko szukasz teraz pomocy na forum?!
Może jeszcze chcesz coś wiecej np. ile będziesz zarabiał?!
W Algidzie jest kategoryczny zakaz używania samochodu a w szczególności w weekendy!!
Wlkp 2017-01-18 15:34:26
Ja jadę do Łodzi na początku lutego. No tez słyszałem ze kategoryczny zakaz użytkowania samochodu do celów prywatnych..
Decoy 2017-01-18 23:48:04
Nie bulwersuj sie tak. Dla mnie to mało ważna kwestia, posiadam swój prywatny samochód. Moje pytanie wynika stad, że każdy ma forum mowi co innego. Ile bede zarabiał wiem. Pracujesz w handlu ? Z takim nastawieniem to ciężko pewnie masz.
Ogarnij się Gościu 2017-01-19 09:29:50
Jestem spokojny. Pracuję jako PH już prawie 10 lat jeśli tak bardzo Cię to interesuje. Mam lekko ponieważ nie boję się rozmawiać, zadawać pytania.
Będziesz w Łodzi to dopytasz, proste tylko trochę się rozczarujesz. Zapewne Ty będziesz miał ciężko..hahaha
Decoy 2017-01-19 13:36:28
Tak czy inaczej dziękuje za odpowiedź, rozwiałeś moje wątpliwości. Pozostałe wypowiedzi ma forum były dość wymijające. Życzę w takim razie dalszych sukcesów :)
Mario 2017-01-19 14:10:28
Hej a na jaki rejon dostałeś prace w algidzie bo ja też wczoraj byłem na spotkaniu.
Wikaa 2017-01-19 23:54:58
Jakie wynagrodzenie jako przedstawiciel Algidy? Bo zastanawiam się czy aplikować.
Algida ph 2017-01-20 15:10:29
3000 brutto plus premia do tego do 1500
Wikaa 2017-01-20 16:03:42
A moznesz mi jeszcze powiedzieć czy codziennie trezeba dojeżdżać do firmy w łodzi celem złożenia raportu czy wystarczy droga mailowa? Pytam bo jestem z łódzkiego Ale nie z lodzi:)
Zostaw swoją opinię o Target PRO - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Target PRO