logo Target PRO

Proszę o informację odnośnie projektu Heinz Pudliszki:
-ile wizyt dziennie
-jakie zadania
-jaka podstawa
-jaka premia (co miesiąc?)
-jakie auto

Dziękuję i pozdrawiam
Anka 2016-12-29 23:30
Idz na rozmowe i sie przekonaj, a nie odpowiedzi na forum szukasz. Pewnie ci to wytlumacza.
Maaxxx 2017-01-01 21:30
Jeśli masz pisać takie rzeczy to lepiej się nie kompromituj dziewczynko! Po to jest to forum
podglądacz 2017-01-03 11:54
Dawaj dawaj Anka i Maaxxx wyciągnę popcorn i będę oglądać ja się jedziecie na tym formum :D
Zniemaczony 2017-01-03 14:48
Nie polecam. Zarobki napradę mierne. Po zmianie pracy, teraz pracuje bezpośrednio dla firmy a nie jakiejś agencji, wiem na co i za co pracuję. To że dostajesz auto od Targetu nie upoważnia do jazd prywatnych itp zresztą samochody są po gps-em więc jesteś pod kontrolą. Zarobki jak w biedronce, atmosfera pracy typowo korporacyjna możliwość rozwoju i awansu zerowa, zwolnienia częste.
Zniesmaczony 2 2017-01-04 15:43
Też jest kiepsko u mnie. Pracuje 8 godzin od 7 rano, samochód słaby bo to nowy seat z salonu i te POSy..... jest ich tyle, że w garażu się nie mieszczą. I wszystko na czas i wypłata i premie.... nudno w tej firmie
Ostatni sprawiedliwy 2017-01-04 17:09
Pośrednictwo musi wiązać się z wyzyskiem..pracujesz za dwóch , bo dwie firmy muszą być zadowolone z wyników:(Omijajce darmozjadów,pośredników, szanujcie się. Target wziąć się do uczciwej pracy a nie żerować na trudnej sytuacji /na szczęście stopniowo poprawiającej się koniunktury na rynku pracy dla pracowników/ bezrobotnych.
B 2017-01-10 11:33
Firma dla desperatow.

luzak 2017-01-10 18:15
Tak patrze co tu piszecie i krew mnie zalewa. Czy tak naprawdę to coś zmienia, że jesteście zatrudnieni przez firmę zewnętrzną?? Ja pracuje w Targecie od 2 lat dla Zywca Zdrów i nie widzę jakiejś różnicy. Praca taka sama, wypłata na czas, i premie tak samo a dodatkowo benefity Luxmed za free i pakiet sportowy za grosze. Tylko do czego można się przyczepić to ciągełe naciski na targety. Firma jest znana na rynku bo zatrudnia samych przedstawicieli a nie jakiś pracowników fizycznych Czasami warto poczytać i pogadać z ludźmi zatrudnionym przez nich, a nie głupoty wypisywać i mącić ludzią w głowie.
słabo 2017-01-10 19:52
Telefonicznie dostałem zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne
Miałem czekać na maila w którym będzie podany dokładny adres hotelu
Ale dlaczego Pan który dzwonił nie powiedział słowa że w załączniku będzie "niespodzianka" w postaci Testu Wiedzy 11 pytań na które trzeba będzie odpowiedzieć.
Oddzwoniłem i podziękowałem...
Ostatni sprawiedliwy 2017-01-11 07:31
@luzak , ty chyba niewiesz co to są normalne warunki pracy.To co ty nazywasz firmą zewnętrzną nazywając po imieniu to jest POŚREDNIK, który czerpie korzyści z twojej pracy na rzecz właściwego pracodawcy.Zatrudnione osoby BESPOŚREDNIO mają lepszy socjal, kasę etc..pogudź się z tym a jak ci dobrze pracować na dwie firmy twoja sprawa ale nie mąć w głowie normalnym!
Maja 2017-01-11 12:25
Witam , właśnie też dostałam zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną . Też mnie zastanawiam ten test wiedzy , zastanawiam się czy w ogóle do nich iść :(
Karli 2017-01-11 13:40
Ja byłam na rozmowie u nich i też taki test mi wcześniej wysłali ale tylko po to, zebym mogla przygotować się do rozmowy. Podobne pytania pojawiły się na rozmowie. Więc nie ma się czego bać.
facowiocz 2017-01-16 18:20
Czytałem o nich na face. Ciekawa firma, chyba zaaplikuje :D
Decoy 2017-01-18 00:39
Hej. Dostałem ofertę PH w projekcie Algidy. Jedzie ktoś 6.02 do Łodzi na szkolenie i odbiór samochodu ? Jak wyglada możliwość użytkowania samochodu służbowego ? Nie moge np podjechać do sklepu czy gdziekolwiek ?
Ogarnij się Gościu 2017-01-18 13:15
Nie zapytałeś o tak ważną kwestię podczas rekrutacji tylko szukasz teraz pomocy na forum?!
Może jeszcze chcesz coś wiecej np. ile będziesz zarabiał?!
W Algidzie jest kategoryczny zakaz używania samochodu a w szczególności w weekendy!!
Wlkp 2017-01-18 15:34
Ja jadę do Łodzi na początku lutego. No tez słyszałem ze kategoryczny zakaz użytkowania samochodu do celów prywatnych..
Decoy 2017-01-18 23:48
Nie bulwersuj sie tak. Dla mnie to mało ważna kwestia, posiadam swój prywatny samochód. Moje pytanie wynika stad, że każdy ma forum mowi co innego. Ile bede zarabiał wiem. Pracujesz w handlu ? Z takim nastawieniem to ciężko pewnie masz.
Ogarnij się Gościu 2017-01-19 09:29
Jestem spokojny. Pracuję jako PH już prawie 10 lat jeśli tak bardzo Cię to interesuje. Mam lekko ponieważ nie boję się rozmawiać, zadawać pytania.
Będziesz w Łodzi to dopytasz, proste tylko trochę się rozczarujesz. Zapewne Ty będziesz miał ciężko..hahaha
Decoy 2017-01-19 13:36
Tak czy inaczej dziękuje za odpowiedź, rozwiałeś moje wątpliwości. Pozostałe wypowiedzi ma forum były dość wymijające. Życzę w takim razie dalszych sukcesów :)
Mario 2017-01-19 14:10
Hej a na jaki rejon dostałeś prace w algidzie bo ja też wczoraj byłem na spotkaniu.
Wikaa 2017-01-19 23:54
Jakie wynagrodzenie jako przedstawiciel Algidy? Bo zastanawiam się czy aplikować.
Wikaa 2017-01-20 16:03
A moznesz mi jeszcze powiedzieć czy codziennie trezeba dojeżdżać do firmy w łodzi celem złożenia raportu czy wystarczy droga mailowa? Pytam bo jestem z łódzkiego Ale nie z lodzi:)
Walles 2017-01-24 15:51
Czy dla młodej osoby praca na stanowisku PH w algidzie jest rozwojowa?
Algida pH 2017-01-25 00:19
Zdecydowanie tak. Nabierzesz doświadczenia w sprzedaży, nauczysz sie rozmawiać z partnerami biznesowymi nabędziesz niezbędnego doświadczenia w szaroko pojętych kontaktach międzyludzkich. Nauczysz sie walczyć o realizacje wyznaczonych targetów, negocjować. Do tego sama obsługa systemu ułatwi Ci na przyszłość start w innej Firmie. Po za tym ładnie to wyglada w CV :)
pomocnik 2017-01-26 16:54
Nie, raportujesz na systemuie mobilny. Wszystko odbywa się automatycznie :)
Paweł 2017-01-26 22:20
Czym jeździcie na projekcie algidy ?
Głupie pytanie 2017-01-27 08:39
Rykszami i rowerami
algidowiec 2017-01-30 17:55
Clio i Skoda
Miechu 2017-01-31 19:59
Hej ludzie jak się można dostać do pracy na PH bo nie mam doświadczenia i jak na razie zero odezwu z każdej firmy do której aplikowałem :( musi być jakieś wykształcenie kierunkowe? W tej chwili mam tylko doświadczenie w handlu ale jako sprzedawca w Media Expert...
algida ph 2017-02-02 10:40
pracowałem dla Agencji Pracy Target Pro jak dla mnie Algida nawet spoko, można sporo się nauczyć ale dużo ludzi pracowało tylko na sezon.
Abc 2017-02-02 13:22
Nie wiem, jak jest w przypadku Przedstawicieli, ale byłam na rekrutacji do centrali i była to najgorsza rozmowa, w jakiej uczestniczyłam.
Pierwszy etap bez zarzutów, na drugim pojawił się menedżer wyższego szczebla i zaczął się dramat.

Nikt nie uprzedził mnie, że rozmowa może potrwać prawie 3h, które spędziłam w dusznej salce. Dodatkowo ten drugi rekruter nie raczył zapoznać się z moją aplikacją, wszystkie, również najbardziej podstawowe pytania, padały po raz kolejny. Dodatkowo przerywał mi odpowiedzi, co chwilę próbując zmienić temat. W pewnym momencie zapytano mnie, czy mogę podesłać raport przygotowany dla poprzedniego pracodawcy - ciekawe, czy nie mieliby nic przeciwko rozpowszechnianiu własnych poufnych danych.

Po tej rozmowie wiedziałam, że nie chcę tam pracować.
marek 2017-02-02 15:20
Próbuj może akurat ktoś Cię złapie. Tylko nie na ślepo, czytaj ogłoszenia bo często bez doświadczenia jako przedstawiciel handlowy to nie ma czego szukać.
pati 2017-02-02 15:44
Czytałam, że Target zatrudnia do mBanku. Jest ktoś na tym stanowisku - Opiekun Kilenta??? Może wiecie ile się tam zarabia , czy opłaca sie tam złożyć CV?
Basia 2017-02-03 00:47
Modelowo cie przecedzili pod kontem pracy pod presja osiągnięcia wyniku, cierpliwości, otwartosci na zmianę, determinacji i lojalności. Szkoda ze sobie nie dałaś rady. :-(
algida 2017-02-03 09:29
serio w algidzie tylko na sezon?
Algida 2017-02-03 09:37
Nie, ja pracuje już 2 rok w Algidzie, w zimie pomagam w żywności i chemii
kondziu 2017-02-03 15:30
Jest spoko kaska, teraz były podwyżki. Za maks 20 godzin w tygodniu, kasa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] D
xyz 2017-02-03 22:16
Polecam pracę na projekcie Algida.
Kto został przyjęty na Kraków i okolice?
bruce 2017-02-04 23:13
Dlaczego polecasz, mogę prosić o uzasadnienie?
Frgatkdh 2017-02-05 11:18
Unilever
Przede wszystkim wszyscy narzekający na zarobki - to nie Target ustala Twoje wynagrodzenie czy premie tylko firma dla której wykonujesz obowiązki w tym przypadku Unilever. I to Oni ustalają Twoją wypłatę, więc pretensje można mieć tylko do Unilevera. Nie będę pisał ile się zarabia ale nie jest źle, tym bardziej że od 1 lutego była podwyżka.
Możliwość rozwoju - nie ma takiej opcji, jedynie naprawdę skrajne przypadki. Chodź nie wiem jak był byś dobry. Ale z drugiej strony czy masz w ofercie "Możliwość rozwoju"? - Nie.
Wszystko zależy od tego jakie jest Twoje doświadczenie i czego oczekujesz. Jeżeli wcześniej pracowałeś w dobrej firmie, korporacji to możesz narzekać na kasę czy auto. Ale dla kogoś kto ma 20 kilka lat a wcześniej pracowałeś dla małej hurtowni to praca i zarobki jak najbardziej ok.
Minusy
Brak pakietu socjalnego
Traktowanie Przedstawiciela przez Target momentami jak by był ułomny
Koordynator z UL zależy na kogo się trafi, są to ludzie zmieleni przez korpo i często mobingujący...
Auto - jak powyżej, dla kogoś bez doświadczenia super nowe Clio czy Fabia. Dla mnie Clio to nieporozumienie. Auto dla PH powinno być klasy wyzszej Auris czy Fokus np
W jednym zespole jesteś z PH z UL i niestety da się to odczuć. PH UL jest traktowany lepiej przez ASMa. Również Twoi koledzy z UL zachowują sie jakby byli jacyś lepsi.
Praca bez przyszłości.
abc 2017-02-07 17:16
Praca spoko jeździsz na sklepy i sprzedajesz produkt, który wszyscy chcą bo klienci go kupują :)
Evvvv 2017-02-09 20:17
hey . i jak spotkanie ? ja jutro mam ...
Wojtek 2017-02-11 22:37
A ja nie polecam współpracy z Target. Nie ważny jaki projekt jaka firma.
Praxowalem dla jednego projektu zatrudniony przez tą firmę i naprawdę nic nie mogę powiedzieć pozytywnego.
Ludzie którzy tam pracują są nie kompetentni. Buraki którzy traktują Cię jak kogoś gorszego.
Procedury i biurokracja w firmie Cię wykonczy. Twoja praca to nie 8h czy odwiedziny 20klientow a papierologia która prowadzisz dla Target a nie na potrzeby twojego klienta. Np. Prosta kilometrów nie okazuje się prosta a z każdego brakującego kilometra czy nadwyżki nieźle musisz się spowiedzi.
Jeśli masz problem i zwracasz się do firmy nie spodziewaj się pomocy czy też szybkiej pomocy. Rada sobie sam albo proś klienta dla którego pracujesz który ma związane ręce bo to nie on Cię zatrudnia.
Dziwi mnie fakt za tak duzi klienci godzą się na współpraca z tą firmą, ale pewnie chodzi o to że są najtańsza firma co przekłada się na pracowników....
Pracowałem 2lata i podziekowalem bo zobaczyłem że można normalnie pracować z normalnymi ludzi i na ludzkich warunkach.
zatrudnienie w Łodzi 2017-02-13 17:30
Jedzie ktoś w czwartek na zatrudnienie do Łodzi?
pracownik Algidy 2017-02-14 18:50
ja jadę :). Na jaki rejon będziesz pracować?
L 2017-02-14 20:59
Tez jade
S 2017-02-15 17:27
Ja też jadę
monik 2017-02-22 15:56
Pozdrawiam wszystkich, którzy byli na zatrudnieniu w czwartek!!!! Widzimy się jutro na konferencji :D
zainteresowany 2017-02-28 15:27
Ktoś się załapał do projektu Kraft Heinz ? Jaką stawkę zaoferowali na umowie ?
Zostaw swoją opinię o Target PRO - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Target PRO