Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Maciejopakerek

Siemano wiecie moze za co ten przelew dwa tysiace zlotych ? Nie ma tytulu przelewu a wyszedl od hacza, pozdro ekipa

Piootr1969
@Maciejopakerek

Hej hej kolego ,hciałem zapytać jak wygląda robota u was ? Bo rok juz nie robie nigdzie a po nowym roku bym sobie dorobił . Uprawnienia mam na wózek widłowy i jeździłęm też na sigłeju jak na ochronie pracowałem . Nadam sie ? Pozdrawiam

Na z1 czy z2

@Maciejopakerek

Jak dają to biesz a nie pytasz, może źle Panie przelały i będziesz oddawał pensje źle policzyły jedni dostali za dużo inni za mało ciekawe czy dojdą do tego

@Ania

A od kiedy to wypłatę dają 29 ?

Maciejopakerek
@Ania

Od razu wypacone z bankomatu i zakupiony wegiel na zime wiec nie maja z czego zabrac juz (usunięte przez administratora) hahahahha

SZaman3.0
@Maciejopakerek

ja kupiłem skarpetki bo mi ciągnie jak stoje przy taśmie koło rolety gdzie wózki jeźdzą .

Na z1 czy z2?

@SZaman3.0

To jest nieprawda ktoś sobie robi jaja

SZaman3.0

Co jest nie prawdą ? że mi wieje czy że kupiłem skarpetki ?

@SZaman3.0

Ze był przelew dzisiaj

@Maciejopakerek

Nie może nie mieć tytułu wiec po co tak ściemniać

@Ania

Tez dostałaś przelew? Dzisiaj?

Sory Maciejo, jednak doszło do mnie też chociaż nie wiem za co, ale ważne, że jest, sorry za zamieszanie

Xd

Był przelew ? Czy ktoś sobie żartuje?

Zuk

Bul dziś jakis przelew?

Ile dostałeś?

1870 dotarło :D

Fd

Serio czy sobie żartujecie? Jakoś się nie chce wierzyć niby za co

@Fd

W jakim masz banku ja pgb bnż pariba i tam zawsze przelewy przychodza najszczesniej

PKO a to na z1?

tak

Tj ten total?

Ola

Nigdy tak dużej kasy nie dali wiec po co ludziom ściemniacie

Mieciu

Jeśli to ta twoja 13stka dotarła to brawo, 1870 netto czyli zarabiasz 15zl brutto na godzinę. Gratulacje, Gruzja robi drożej od ciebie. Ale nic się nie przejmuj, może dojadę za niedługo z Bangladeszu to dostana taka stawkę jak ta twoja. Nie ma co słuchać buractwa bo żadne przelewy nie wyszły.

Ola
@Mieciu

To kiedy dadzą ta niby 13 skoro to raz w roku a w tym nie było?

PabloZ1

@Zd

3800, ale mam dodatek za bycie liderem

On
@PabloZ1

To tak na serio czy ktoś sobie żarty robi, bo niemam nic na koncie

Sefo
@On

Jaja se z was jakaś ameba pod kilkoma nickami robi a wy się napalacie i łykacie jak pelikany.

LiderZ1

Gratulacje premii

@LiderZ1

Premi za co

Ona

Kiedy nam wypłaca bony na święta?

@Ona

kiedy nam wypłacą kasę na mikołajki?

no

w Bielsku były w piątek

@no

Przecież niema kasy na mikołajki

jan
@Xd

Na dwójce jest. tylko wszystko trzymane w tajemnicy nie wiadomo ani ile na dziecko ani kiedy wypłacają...

On

Będzie coś na Mikołaja dla dzieci?

Hehe

Herr Tadeo zmień asystentkę, bo o ile ma jakieś talenty to ortografia nie jest jej mocną stroną. Chyba, że ten huczny wywód to osobiste dzieło najwspanialszego zarządcy w dziejach firmy? Wtedy wszystko by się zgadzało.

Smyk

Teraz mamy pracować 4 soboty pod rząd tylko jakim cudem jak na jeden miesiąc można zmienić tylko raz kalendarz pracy czyli w listopadzie jedna sobota i w grudniu druga sobota a gdzie te dwie jeszcze???

Kinia
@Smyk

Od kiedy właśnie można zmieniać kalendarz pracy 4 razy... co oni uważają że ludzie nie mała swojego życia tylko (usunięte przez administratora) im jeszcze w soboty i to przed świętami... Bez jaj ... nasciagali sobie nierobów w postaci Gruzji i Ukrainy to niech robią z nimi Ludzie maja swój urlop co chca go wybrać jak co roku. Widzę kolejna zemsta za strajk. .

renia

Co z tymi Mikołajkami na Żywiec 2, ktoś coś wie? kiedy? ile?

Mily
@renia

Nie ma info teraz zajmują się zmianą kalendarza pracy tylko dlaczego 2 dni przed sobotą skoro przepis mówi o 7 dniach nawet narazie niema informacji na tablicy może w sobotę wywieszą ZZ do boju

Panie z Iveco lubią znęcać się nad innymi ludźmi i myślą, że nikt tego nie widzi. Było zgłaszane co panie robią ale nikt się nie interesował i zamiatał sprawę pod dywan. Ludzie nie chcą z nimi pracować, bo nie chcą być ośmieszeni, a sam wygląd pan pozostawia wiele do życzenia. Non stop chamskie odzywki. Aczkolwiek warto też się zainteresować zmiana Pani lider Asi. Panowie formujący nie szczędzą sobie chamskich i wulgarnych komentarzy o współpracownikach. Niekiedy są to aż obrzydliwe komentarze. Poza tym pan na cięciu, Dariusz chyba z imienia jeździ jak pijany i ludzie nie raz mówili, że boją się, że w końcu wjedzie w nich i też się tym nikt nie interesuje. Natomiast pani audytorka w jasnych włosach wraz z formującym z przodów Basic oraz czyszczącą Andżeliną na zmianie Artura nie są wcale lepsi od pań z Iveco. Głupie komentarze lecą jak popadnie. Zamiast zainteresować się realnym problemem to lepiej zajmować się jakimiś ludźmi co sobie idą zapalić i wracają albo stoją grzecznie przy stolach. No kabaret normalnie. Lepiej palić co godzinę niż poniżać ludzi, i nic z tym nie robić.

Ala
@Zainteresowany

No właśnie najprościej kogoś oceniać i krytykować ale najpierw niech na siebie spojrzą Dorota z żółty zębami jak słońce aż nie dobrze się robi jak się uśmiechnie kolezaneczka Kaśka przyszczata obie nie szczęśliwe widocznie w domu nie mogą sie powyzywac to robią to w pracy,nikt nie reaguje kierownik ma to w du...bo co ja obchodzą jacyś tam ludzie najważniejsza jest swoja (usunięte przez administratora) i stanowisko i właśnie takim zachowaniem daje pozwolenie na takie rzeczy,teraz jeszcze molestowanie dojdzie u Asi na zmianie coraz lepiej ten zakład się prowadzić a propos Asi dalej pracuje ze swoim chłopakiem i jest jego przełożona i dalej nikt nic z t nie robi,u Artura też same modelki i piękności swoimi du.. się zająć nie szczęśliwe babska i za robotę się wziąć a nie znęcać nad innymi pato...ia to mało powiedziane,a i tak wam powiem ze kierownik nic z tym nie zrobi a w nagrodę Dorotę zrobiła mini liderem a sama dostaje kolejne projekty i ktoś taki jest przelozonym brawo hacz coraz lepiej jest

Zniesmaczony
@Ala

Lider Aśka to też dobry temat Wiecznie jej się nie chce, ma problem jak ktoś coś od niej potrzebuje i nigdy nie ma nic w szafce z rękawiczek albo innych rzeczy Ciągle z nosem w telefonie i zero zainteresowania a później udaje wielce super panią lider Jest na dziale i na zmianie że swoim facetem bo przecież "związek nieformalny" i nikt jej nie może udowodnić ze są razem. Banan to cham i (usunięte przez administratora) jak ich malo i nawet ukrianki go omijają szerokim łukiem po tym jakie potrafi uwagi stosować na innych Rozumiem, każdy ma różne poczucie humoru ale nazywanie komentarzy typy (usunięte przez administratora)nie są ani śmieszne ani żartami tylko oblisnymi uwagami obleśnego faceta który wypowiada je nawet przy swojej kobiecie. Dno i woodrosty

Wera
@Zniesmaczony

To prawda Pan Tomasz ma bardzo dziwne poczucie humoru i nie uważa na to co mówi o osobach z Ukrainy wypowiada się bardzo nie ladnie wręcz ich nie nawiedzi i nie ukrywa nawet tej nienawiści to że ich nie lubi niech zostawi dla siebie a nie buntuje innych i komentarze o wyglądzie Ukrainek też i zajmie się swoją dziewczyną albo ja zmieni na inną skoro nie spełnia jego oczekiwań ,a Asia niech zrobi coś z nim i jego zachowaniem bo to już nie jest zabawne i ktoś może wkoncu zgłosić to wyżej bo takie rzeczy nie są normalne,nikt nie jest idealny i w formę łany nawet Pan Tomasz który ma się za ideał

Przykre
@Zniesmaczony

Takie zachowania są tylko i wyłącznie wina liderow i kierowników którzy nie reagują w odpowiednim momencie i nie wyciągają konsekwencji względem tych osób nie jestem wstanie zrozumiem jak człowiek moze gnębić drugiego człowieka i to dorośli ludzie niestety nie każdy nadaje sie na lidera czy kierownika i ta polityka tego zakładu że na kierowników bierze się ludzi z produkcji rozumiem możliwości awansu szczeble kariery itd ale kierownik powinien być z zewnątrz a tutaj awanse po znajomości kierowanie się sympatią temu dam premię bo lubię to tej nie dam bo nie lubię itd dlatego ten zakład upada i wcześniej czy później padnie kwestia czasu przykre ty o wszystko

Przerażony
@Zainteresowany

Sam wygląd Pań pozostawia wiele do życzenia bardzo delikatnie napisane,ja napiszę szczerze Panie są straszne bo jak inaczej napiszę to i tak zostanie usunięte nie wystarczy się umalować żeby być damą żeby być damą trzeba mieć klasę,a te dwie tylko ku.. i (usunięte przez administratora) z buzi lecą i to są żony matki a nawet babki,dlatego trzeba postępować tak jak te Panie one wyzywają wyśmiewają poniżają więc robić to samo i to właśnie tutaj na tym forum żeby każdy wiedział które to i kogo omijać, nawet swoją kierowniczkę wyzywają a potem się uśmiechają do niej omijać szerokim łukiem radzę podłe i wredne ale karma wraca pamiętajcie modeleczki hacza

O co wigilię chodzi?

To wszystko jest prawda

Kaśka

Wypisywanie bezpodstawne bzdur i pomówień jest karane .Sprawa trafia na Policję i ciekawe czy ten kto wypisuje te bzdury będzie taki kozak jak wyjdzie na jaw kto to taki . Pozdrawiam serdecznie wszystkich moich hejterów

@Przerażony

Zapraszam możesz mnie wyzywać prosto w oczy nie musisz anonimowo ....

@Zainteresowany

A komu i kiedy było zglaszane? Bo niezłe tu ściemy piszcie .A po pierwsze żeby kogoś o coś oskarżać to trzeba mieć do tego podstawę poddajcie jeden przykład osoby nad którą się niby znecamy....

@Przerażony

Pozdrawiam koleżankę z Iveco :) Boli cię że Dorota ma ten dodatek co ? To pisze ciągle ta sama osoba i my doskonale wiemy kto :) Udawać głupa to ty potrafisz jak nikt inny .A najlepsze jest to że ty ciągle z nami gadasz i udajesz że wszystko jest ok (usunięte przez administratora)

@Kaśka

Karane jest to co wy robicie innym więc zastanów się nad sobą dziewczyno i swoim zachowaniem bo to że kierownik nie reaguje to nie znaczy że dyrektor nie zareaguje,a znęcanie się nad inni może trawić na Policję więc nie bądź taka mądra i doucz się najpierw a później pisz,bzdury to ty piszesz i przestań dokuczać ludzią że swoją koleżanką bo będziecie tak samo traktowane jak wy traktujecie innych i nikt was nie hejtuje tyko ludzie piszą prawdę więc wstydźcie się a jak widzę prawda boli jak więc uważajcie co robicie bo ludzie widzą więcej niż myślisz.

@Ciekawy

Pisanie obraźliwe i anonimowe w internecie to hejt .Ty to robisz od Czerwca :) najbardziej boli Doroty dodatek co ? Nikt nigdy takich rzeczy nie zgłaszał na nas więc to bzdury !!! Miłego weekendu życzę:)

@Kaśka

Twoja racja mój spokój,wy gnębiciel ludzi i to od bardzo dawna i was boli że w końcu to wyszło,dodatek Doroty jest mi obojętny tak ja i wy ale osoba która jest mini liderem powinna dawać przykład a nie dokuczać ludzią obrażać ich i wyśmiewać tak jak to robi razem z tobą, zgłaszał zgłaszał i to nie raz widocznie mało wiesz,ale wszystko jest kwestią czasu wasze dokuczanie też się skończy najpierw spójrz na siebie a później oceniają innych, również życzę miłego weekendu.

@Ciekawy

To właśnie ty oceniasz i mnie i Dorotę i lidera Aske i dziewczyny z Porsche .I mnie absolutnie nic nie boli jestem ciekawa czy jesteś osobą która obstawiam że to wypisuje ale czas pokaże :) Skoro znasz mnie od tyłu lat to tym bardziej wiem kim jesteś ...

@Kaśka

Jeśli chodzi o Aśkę to akurat grubo się myślisz ani do niej nic nie mam ani do dziewczyn źle strzelasz więc szukaj dalej,a was wystarczy że słucham na przerwach to mi wystarczy poniżanie i wyśmiewanie ludzi, pracuję dłużej od ciebie i nigdy takich rzeczy tu nie było a to co ty sobie myślisz mało mnie interesuje,a skoro uważasz że nie było zgłaszane wasze zachowanie to zostanie zgłoszone w poniedziałek to tyle w tym temacie nie będę więcej z tobą dyskutował.

Krzys
@Kaśka

No i co zrobisz jej śmiechu warte co ty piszesz niewiem czy ta osobę straszysz bo tak czytam niewiem o kogo chodzi ale z tego co piszesz jesteś żałosna.A jeżeli ktoś pisze na was i więcej osób tzn.ze to krzyk o pomoc bo takie jak ty powinni eliminować dlatego że osoby dobre w pracy zwalniają się przez was.A wyśmiewaniem ludzie powodu wyglądu jest słabe i robią tak osoby zakompleksione.

@Krzys

W necie można anonimowo pisać wszystko nie koniecznie jest to prawda i nie koniecznie pisze to kilka osób tutaj wstawiając komentarz nie trzeba zakładać konta czy się rejestrować więc co trzy minuty można komentować jako Basia Marysia czy Janek :) I to mój ostatni komentarz tutaj bo szkoda mi czasu na czytanie tych głupot .Nie czuje się winna żadnych z tych komentarzy oskarżających moją osobę i mam się świetnie :)

????

To prawda! Jak wylewać brud na innych to jest dla nich normą, a jeśli coś o nich jest napisane to już jest problem! Tutaj też udało im się zwalić winę na wszystkich, ale po prostu nie szukajcie problemów w sobie! Chciałbym przekazać pozdrowienia pani "koleżankę z Iveko" nie bierz sobie do serca tego co jest napisane i powiedziane, na ścianach też jest dużo napisanego!

Porazkowiec

Hej ludziska i co powiecie na temat oferowanych podwyzek? Znów debilne związki się nie chcą zgodzić na 2zl? Czy oni są normalni ? Dzięki ich logice ludzie 13stek nie dostaną... Brawo dla tych mądrych ludzi

Janek
@Porazkowiec

Dokładnie , masz rację. Zrobią jak w tamtym roku. Dyrekcja zaproponuje 2 zł i związki beda pół roku machać szablą po czym podpiszą śmieszne 1.60 bez wyrównania. Żałosne.

@Porazkowiec

Ale ty jesteś tę.py! Gdzie masz oficjalne stanowisko stron? Nie ma, są tylko plotki i słowne deklaracje.. Czyli nic! Ta 13 jest jak karta przedargowa żebyście brali wszystko to co wam da dyrektor a wy łykacie ten chaczyk a później jak będzie podwyżka minimalnej w styczniu i lipcu to będzie płacz bo mi się należy.. Nie patrz krótkowzrocznie tylko co jest dalej i co się kryje za tym wszystkim.

Lucek

A będzie wogole ta 13?Bo coś cicho

Magda
@Bronek

Skoro zakład daje np.13 to ludzie biorą to jest chyba normalne,ty jak nie chcesz albo nie potrzebujesz to nie bierz w czym masz problem,po co obrażasz innych ty wszystko wiesz najlepiej a jak co do czego pewnie pierwszy bierzesz.

@Magda

Ale niech biorą, należy się wam ALE to jest uzależnione od tego czy związki sie dogadają.. Wszystko wyjaśnię w innym poście

Daria

Witam czy powie mi ktoś ile dostanę na start w tej firmie,czy jest możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład i jak wygląda praca w tym zakładzie.

Aga88883

Hey staram się o Praktyki na BHP w Hatchinsonie ale po waszych wpisach nie wiem czy warto. Mial może ktoś z was tam praktyki na takim stanowisku ?

shadow7
@Aga88883

Hey, jeżeli chodzi o sam dział BHP to niestety nie jestem w stanie powiedzieć ponieważ pracuję w innym dziale, ale polecam pracę w tej firmie. Zacząłem tutaj pracować kilka miesięcy temu i też trochę przeraziły mnie wpisy na tym portalu, ale uważam, że rozpoczęcie pracy w tym zakładzie to była jedna z lepszych decyzji jakie podjąłem w życiu. Spełniam się w tej pracy i nie zamieniłbym ją na żadną inną. Jeżeli pracownik generuje zyski i wzorowo wykonuje swoją pracę to jest doceniany finansowo. Poznałem tutaj wielu wspaniałych ludzi.

Ktoś
@shadow7

A na jakim ty stanowisku generujesz zyski i wzorowo wykonujesz swoją pracę i jesteś doceniany finansowo?

prawda
@shadow7

Moż3 Cię nawet przyjmą. Było juz tak że ktoś chciał na praktyki, a potem został przyjęty na długo. Nawet DObrzy BHP odchdozili a praktykant nie. Nawet można studia wczasie robić. Ogólnie to śiadczy jaki dział BHP jak ktoś pisze że pracował pare miesięcy a nie kojarzy działu BHP...PRacuje tu długo i tylko raz widziałem dobrego BHPowca, zostałą zwolniona z zazdrości i szyka nowania o którym tu ludzie piszą. A jak ktoś pisze że tego nie ma to nie wierzę w szczery wpis...

Dz

Będzie ta wypłata dzisiaj ?

Xn
@Dz

W czwartek

Ta
@Xn

Albo w piątek jak nie dojdzie.

@Ta

W piątek jest święto wiec niby ci ci dojdzie ????

Olga
@Xd

To kiedy w końcu ta wypłata była? W ogóle do kiedy one są, do 10? Zdarzają się jakieś opóźnienia czy raczej zawsze jest terminowo wpłacana?

Ciekawy

Czy jest coś dla dzieci na mikołaja na z2 ?

Kasa

Kto z was słyszał o 13 pensji na jakiej zasadzie jest to wyplacane czy ktoś coś wie?

@Kasa

Zobaczysz te pieniądze jak wieprzek niebo. Dostaniesz 13 pensję ale w zamian podwyżkę 50 gr na przyszły rok. Tylko że kasa z Totala będzie jednorazowa a stawka do grobowej deski. Robią nas na szaro jak zawsze, a ludzie łykają.

@Mend@

Dokładnie total podobno dał (usunięte przez administratora) kasy dla pracowników a zakład zamiast dać porządne podwyżki ludzią to (usunięte przez administratora) jakimiś dolarami i euro tylko 2 razy na rok a ciekawa gdzie jest reszta pieniędzy total powinien się tym zainteresować co zakład zrobił z ich pieniędzmi, wydają na tablicę ławeczki nowe kosze na pizzę dla siebie po co ludzią dać wstyd i jeszcze raz wstyd

Kasa
@Mend@

Właśnie też coś takiego slyszalem...

@Marta

Dali dwa razy w tym roku jakaś kasę? Nie raz?

Fox
@Marta

Tylko raz dali

Miły
@Kasa

Ponoć w grudniu drugą wypłatę bez premi stażowego itd!

@Miły

W grudniu nam coś dadzą?

@Miły

W grudniu coś z totala dostaniemy?

Mily
@Xd

Raczej na 90 procent ma być druga wypłata bez dodatków

Ilona
@Mily

Raczej nie przecież na święta będzie kasa to wątpię

@Ilona

kasa ma być z grudniową wypłatą. czyli wypłacona w styczniu.

@@renta

Uważejcie bo dostaniecie. Związki w zamian mają podpisać podwyżki do końca grudnia. Wylulają wszystkich równo. Będziecie chcieli kasy to kosztem stawki na przyszły rok.

@Mend@

ja tutaj nie jestem od podburzania ludzi i snucia plotek. Był oficjalny mail z Totala i wszyscy pracownicy Totala i spółek podległych dostają tzw. "trzynastą pensję", która będzie wypłacona z wypłatą grudniową- tzn. w styczniu. Ale jeśli ktoś ma potrzebę doszukiwania się w tym drugiego dna i dopowiadania sobie jakichś teorii spiskowych to powodzenia.

Haha

Gdzie wypłata? Wstyd i hańba

Now
@Haha

Czyżby problemy w korpo?

Ona
@Now

Dramat powinni ja wynieść na noszach

Mam
@Now

Widzę wypłaty w tym miesiącu nie będzie ????

@@renta

W mailu z Total masz napisane, że wypłata dodatku uzależniona jest od podpisania umowy odnośnie wzrostu płac. Pisze jak byk w drugim akapicie.

Luna
@Mend@

A gdzie można zobaczyć tego maila?

Magazyn

Czytajac to wszystko musialem napisac,nie bronie tutaj nikogo gdyz z Danusia nie mam stycznosci ale faktem jest ze moze ludzi draznic to ze Panie czesto spaceruja mnie osobiscie to nie interesuje jesli moga to niech chodza ale niestety ludzie sa rozni,bardziej chcialem sie odniesc do wymienionych tutaj 3 przerw przyslugujacym kazdemu i ze operatozy czyszczace itd zapiepszaja,prosze spojrzec na porsze a konkretnie na zmiane Ani liderki i Justyny jak Panie z czyszczenia ciagle spaceruja ciagle ich nie ma na stanowisku pracy bardzo czesto sa na papierosie wiem bo sam pale czy tego nikt nie widzi skoro przerwszy sa 3 to czemu Panie maja ich 6 albo 7 czy one sa lepsze inne wszyscy powinni byc traktowani tak samo ale na to pozwalaja Panie liderki ktore nie reaguja i oczywiscie Pani kierownik bo czesto sa wpisy na temat wlasnie porsze a jak do tej pory jest to samo moze Panie za male normy maja chcetnie poczytam odp na moj wpis

Ciekawa
@Magazyn

A konkretnie które Panie?

$$$
@Magazyn

3 przerwy? Acha bo wy o weekendzie piszce. A to tam to wgole wszyscy robia w spacerowym tempie. A potem tygodnowka musi charatac nadgodziny.

@$$$

Nie pisze o pracy w tygodniu bo jesli chodzi o weekend to Panie maja przerwy co godzine jak nie lepiej

@Ciekawa

A przepraszam bo nie napisalem o ktore Panie chodzi oczywiscie nie o wszystkie moj blad Pani w ciemnych krotkich wlosach i Pani blondynka taka pulchna od Ani ze zmiany to ukrainki wiec nie kojarze imion ciagle spacerki z tel ciagle stanie przy stoliku i ploteczki ciagle kawki i papieroski a od Justyny ze zmiany to Pani w rudych wlosach znana raczej wiekszosci Natasza co mezowi rogi przyprawila ale on wspanialy i wzial ja spowrotem wybaczyl zdrade podziwiam go bo ja bym pogonil gdzie piepsz rosnie a ona jeszcze z podniesiona glowa chodzi bezwstydnica,za te Panie ktos powinien sie wziasc a nie o Danusi pisac i za liderow oczywiscie bo na to pozwalaja albo wszyscy spacerujmy ten zaklad od dawna juz zaczal dzieluc ludzi na lepszych i gorszych bardzo dlugo tu pracuje i wiem jak bylo kiedys a jest teraz szkoda tylko wlasnie tych ludzi ktory naprawde pracuja solidnie

Yyyy
@Magazyn

Jak się wyrabiają to mają,w czym problem ?

Wykend
@$$$

O a czy te Panie z tygodniówki sa zmuszane do charatania nadgodzi ? A charatają patrząc ze zdziwieniem że te w spacerowym tempie potrafią ,az tyle wyrobićlnie .Pozdrawiamy serdecznie wszystkich z tygodniówki i zapraszamy ,soboty ,niedziele i wszystkie swięta -szczególnie na 1 listopad .

Beeee
@Yyyy

Moze w tym ze potem wszyscy maja (usunięte przez administratora) a jak sue wyrabiaia to znaczy ze moga zrobuc wiecej wiec normy podniesc i juz nie beda mialy czadu inni terz sie wyrabiaja a jakos sie nie rzucaja w oczy

@$$$

Nadgodziny? Chodzicie w niedziele specjalnie zeby wam płacili 200 proc jakoś nie słyszałam narzekania na nadgodziny jak die chwaliły jakie to bogate wypłaty miały

Krzys
@Xd

Jedna niesprawiedliwośc my charatamy cały tydzień a tu panie z weekendu chwała się jakie to mają zarobki większe od nas.robicie jedno i to samo cały czas a jak przychodzicie na nadliczbowki to też robicie to samo więc trzeba by było być totalnym osiem żeby się tego nie nauczyćy.My robimy cały czas coś nowego a jak przyjedzie my coś dorobic to też lądujemy na najgorszym.wiec panie z weekendu nie narzekajcie na wasz los bo nie macie źle.Chodzicie tylko w weekendy a jeszcze wam się niechce.

XYZ
@Krzys

Krzys każdy może zmienić system pracy z tygodnia na weekend. Jeszcze nie słyszałam żeby komuś zakład robił z tym problem więc nie wiem w czym rzecz??? Bo nie rozumiem. Pracowałam kilka lat w systemie weekendowym I wiem jak to jest . Nie masz pojęcia o czym piszesz

Ela

Przecież podobno macie tak źle skarżycie się jak to musicie w weekend do pracy iść. Tylko wasze jęki słychać.Jakby was na tydzień przenieść to większą część odpadnie po tygodniu ofiary losu

Kierownictwo
@Magazyn

No skoro widzisz ile razy chodzą na przerwę to wychodzi na to, że latasz za nimi ciągle i sam masz tyle przerw co one :) Normy jak podniosą to będzie to samo co na Macan na przodach. Nikt robić normy robić nie będzie w ogóle i znowu obniżą. Czasem warto zająć się swoim nosem i swoimi sprawami a nie rozglądać się na wszystkich tylko nie na siebie. Każdy pracuje sam na siebie. Wyrabiają się, robią więcej albo normę i mają spokój, bo to co powinni to zrobione więc problemu nie ma. Szkoda ludzi, którzy pracują solidnie? One pracuguja solidnie dlatego mogą sobie pozwolić na szybkie przerwy co godzinę. Proste? Proste. Pamiętaj, zawistni ludzie żyją krócej.

Kiero
@Magazyn

Poza tym widać kto tu chyba lubi kablować na innych. Od jakiegoś czasu chodzą słuchy, że zdjęcia na zakładzie robią i cyk do kierowników wysyłają. Bo okularów nie ma, bo zatyczek do uszu nie stosują. Tyle się mówi o tym, że przez monotonna pracę są wypadki a muzyki słuchać nie można już, nawet w nocy kiedy człowiek ledwo patrzy na oczy czasami. Robicie pod górkę nie tylko nam ale i sobie również. W końcu znajdzie się kryska na Matyska i będziecie płakać. W końcu to ciągle na magazynie się coś dzieje, a to jeden pod wpływem procentów a to drugi pod wpływem innych substancji. Patrzcie i pilnujcie swoich nosów a nie czyichś i wszyscy będą zadowoleni.

Xddx
@Kierownictwo

A może widzi bo często tam tedy chodzi albo przejeżdża ponieważ tak wygląda tej osoby praca nie pomysles/aś,każdy powinien być traktowany tak samo a nie jakieś specjalne wgledy sie ma bo z liderka sie prowadza i po pracy chodzi na piwka inni tez sie wyrabiaja a nie moga chodzic na szybkie przerwy bo lidetka im nie pozwsla bo nie chodza xa nia w krok w krok i nie podllizuja sie jej albo porostu ich nie lubi z czego Pani Ania jest znana jak na kogos sie iwezmie to juz ma przerababe to jest praca a nie kawiarnia tu ma sie pracowac i przestrzegac przerw a nie spacerowac i opierac o stoliki wiec sie nie wymadrzaj i za robote wez bo jeslu nikt nic z tym nie zrobi to porobimy zdjęcia i przeskemy je glownemu kierownikowi mozr on vos z tym zrobi porsze jest caly czas obsrlerwiwane a luderka Ania nie nadaje sue na lidera najjjgorszy lider

Magazyn 2

pewnie to Mini lider więc się słuchają

Mała z Porsche

Oj Słoneczko, widzę, ktoś tu umie jedynie powielać plotki zamiast zapytać się wprost. No ale tak to jest jak jest się kozakiem w necie ale pi zd ą w świecie. Nigdy nie byłam w zakładzie psychiatrycznym to raz. Dwa, przykro mi, że Twoja locha jest taka paskudna, że wstyd pewnie wstawiać zdjęcia gdziekolwiek, o ile w ogóle ją masz. Podglądasz mnie na FB to chodź się chociaż przywitać a nie bądź anonimowy. Wiesz gdzie jestem to zapraszam, chętnie zamienię z Tobą parę słów czy się boisz? Zaraz pewnie wymyślisz tysiąc argumentów, dlaczego nie możesz przyjść, ja wiem, ludzie, którzy mają niskie poczucie własnej wartości tak robią, piszą anonimowo swoje żale a w życiu realnym wchodzą w tylek ludziom, których oczerniają w internecie. Przykre, serio. Boli, że Justyna czy Ania liderką umieją sobie tak ogarnąć wszystko i mieć spokój? Ja wiem, że boli, widać po wpisać :) Napisz do mnie Słońce albo chodź do mnie na przerwę, bo widzę, że pewnie wiesz kiedy ją mam, chętnie zobaczę ktoś Ty taki "odważny". Radzę też się zająć pracą a nie na szybko odpisywać podczas pracy, bo błędy robisz takie, że czasem ciężko zrozumiem co masz na myśli. Buziaczki ????

Duży
@Mała z Porsche

Ty naprawdę masz się za fajną dziewczynę?za wysokie mniemanie masz dziecko o sobie kup sobie porządne lustro i spójrz w nie wreście, różne są gusta ale ty nawet ładna nie jesteś , uważasz że uroda w tych czasach to wszystko co trzeba mieć? otwórz nie mała trzeba mieć coś w głowie jeszcze a ty niestety nie masz wystarczy posłuchać cię na przerwach a i urody nie posiadasz a co do twoich zdjęć to nie trzeba ich podglądać bo ludzie je sobie pokazują nawzajem jakie ty pośmiewisko z siebie robisz dziewczyno pół hali się z ciebie nabija jak (usunięte przez administratora) w internecie świecisz a ty się cieszysz i masz za zajebistą laskę, żeby się pokazywać to trzeba mieć co a nie same kości i skórę z przodu płaska i z tyłu płaska i tyle tej twojej urody a co do Justyny czy Ani to one pierwsze które się z ciebie nabijają i zdjęcia oglądają więc lepiej dobieraj koleżanki .

Mala
@Duży

Niech się nabijają. Mało nie to obchodzi co kto o mnie mówi, ważne, że ja siebie znam. Praca jest od pracy, a nie po to żeby ładnie wyglądać tylko pracować. Niech mówią co chcą, po mnie to spływa aczkolwiek jeśli mi ktoś/coś nie pasuje mówię wprost tej osobie, wy nie umiecie tego z tego co widzę. Wiesz gdzie jestem, chodź i skonfrontuj się ze mną a nie udajesz niewidomo kogo w internecie. Fakt drugi jest taki, że ja umiem się podpisać pod swoją wypowiedzią tak, żeby było wiadomo kto pisze, wy tego nie potraficie. Przykre. Obrabiacie ludzia tylki na śmiesznych forach a w realnym życiu słowa nie powiecie ludziom, do których macie problem. Widzę I wiem jak wyglądam i lubię siebie więc słowa randoma z forum tym bardziej płyną jak woda w rzece. Ludzie zawsze będąc gadać a tylko nieliczni umieją zrobić to w twarz więc warto robić to co się chce i patrzeć na swój nos a nie na czyjś, bo któregoś dnia się możecie zdziwić :)

@Mala

Czytam sobie i szanuje każdego zdanie nawet z którym się nie zgadzam i z jednym się zgodzę, ludzie są podzieleni ale nie tylko w zakładzie ale wszedzie i na każdy temat. Czytam że Ukrainki sobie spacerują itd, to niestety jest bardzo widoczne że obcokrajowcy są dużo lepiej traktowani i ich nie obowiązują żadne zasady, pomimo że wprowadzono palenie tylko na przerwie pewne gwiazdy non stop biegają na papieroska a Polacy tyrają. Tak jak wspomniałem Polacy są podzieleni do tego stopnia że jeden drugiego (usunięte przez administratora) gdzie się da. Zainteresujcie się sobą i róbcie swoje a nie narzekajcie że weekend lepiej zarabia czy mniej robi, bo to przez wasze lenictwo i to jak lubicie być traktowani jak (usunięte przez administratora) w tym zakładzie doprowadziło że szukacie winy w innych. A żeby było mało jakim trzeba być orłem żeby chwalić się gdzie to się nie robi i ile za te same pieniążki jak inni, masakra lubicie być wykorzystywani to się tym nie chwalcie. I co do sprzeczki z tą młodą, dziewczyna ma rację kozaczycie do niej a jak przyjdzie co do czego to piszecie tutaj z zmyślonych nicków i zgrywacie bohaterów.. Żyjcie dobrze z ludźmi to i będziecie lepiej traktowani,a jak wam się nie podoba i znacie swoją wartość i bierzcie co wasze i zmieńcie stanowisko lub pracę. Pozdrawiam wszystkich

Średni
@Bronek

Anka od Justyny jest jaka jest ale robi swoje a nawet ponad normę jeśli trzeba to pomoże innym nie ma z tym problemu idzie zapalić i (usunięte przez administratora)dalej nie stoji oparta o stolik itd,a to co robi i co wstawia to jej sprawa,nie to co Panie od Anki liderki z macna (usunięte przez administratora)się pół zmiany bezczelnie stoją oparte o stoliki nawet na rannej zmianie to prawda Ukraińców nie obowiązują żadne zasady robią co chcą u Ani oni żądza wydziałem nie lider który nie ma tam nic do powiedzenia a na przerwach śmieją się z niej i obgadują takie przyjaciółki są,nie będziemy lepiej traktowani bo oni chcą nami rządzić a są w naszym kraju i niech o tym nie zapominają bo jak się nie podoba to niech do siebie wracają i nie panoszą by się w nie swoim kraju

WTF
@Magazyn

Ale z Ciebie (usunięte przez administratora) 1. Od kiedy przysługują 3 przerwy? Nawet na weekendzie są 2, co mnie wcale nie dziwi, skoro pracują 12h 2. Tygodniówka charata nadgodziny, bo chce dorobić, a nie, że musi. 3. Tak samo, na weekend, nie musisz charatać , ponieważ jest w celu. Wystarczy się trochę zainteresować a (usunięte przez administratora) głupot. Więc przestań siać propagandę.

Jedrek

Gwiazdy w kadrach widzę zapadły w sen zimowy

Ur

Czy ktoś zrobi w końcu porządek z tym śmiesznym kierowniczkiem utrzymania ruchu? Od dłuższego czasu szuka wypie@dolu z tego zakładu. Oby go znalazł. Jaką trzeba być mend@ by zwolnić 60letniego fachowca, elektryka z stażem pracy z 16-17 lat, powód - wiedział że ktoś cóż zrobił i nie zgłosił. Czy to jest normalne ? Czy ten człowieczek, (usunięte przez administratora) strazaczek ma w ogóle coś oleju w bani by takie rzeczy robić? POWINIENEŚ TERAZ SAM MENDZI@RZU chodzić i usuwać awarie na zakładzie. Chłopcy z UR powinni sie w końcu wziąsc w garść i iść prosto do dyrektora i jasno postawić sprawę, albo on albo Wy, dla waszego dobra. Bo już was zostało po trzech na zmianę, z czego połowa to konserwatorzy a nie ludzie od usuwania awarii. Żadnych nadgodzin, żadnego zostawania po pracy. Niech zostanie i chodzi sobie ten co wykończył albo zwolnił dobrych pracowników. Zróbcie coś dla siebie u usuńcie zakałe z zakładu, która ma was za (usunięte przez administratora) !

bul
@Ur

W UR rzadko widać aby ktoś coś zrobił.

Michalo
@bul

Zawsze możesz przyjść do utrzymania, jest teraz dużo miejsca. Zobaczymy jak nic nie będziesz robił.

Swój
@bul

Akurat chłopaki z UR i Narzędziami to jedyne osoby które naprawdę (usunięte przez administratora) i zastanów się co piszesz nawet zjeść nie mają kiedy

Ela
@Swój

(usunięte przez administratora)To jedyne osoby które i zjeść i wypić mogą a na nocce to wiecznie zadrzemani

Marko
@Ela

To że na produkcji zjeść i napić się nie macie czasu to tylko i wyłącznie wasza zasługa. Waszego wyścigu szczurów i braku szacunku do siebie. Jeszcze trochę i będziecie basenik koło maszyny rozkładać na początku zmiany bo do WC nie będzie czasu wyjść.

Swój
@Ela

Zależy o którym zakładzie piszecie bo u nas (usunięte przez administratora)a skoro widziałam że zadrzekami to sama się opierdalasz żal ci (usunięte przez administratora) ściska to trzabyło się uczyć to też byś się (usunięte przez administratora)a tak musisz (usunięte przez administratora)

Ja23

Witam czy 10 lecie pracy liczy się również z agencją tymczasowa ? Addeco, manpower czy tylko pod firmą ? I czy urlop macierzyński/wychowawczy jest odliczany ?czy normalnie się liczy do stażu

...
@Ja23

Napewno z adecco i urlopem macierzyńskim się wlicza. Nie wiem jak wychowawczy i inne agencje. Najlepiej sobie przedzwonić do kadr. Kasę jubileuszowa wypłacają przy wypłacie następnego miesiąca.

Ula
@Ja23

U nas nie we liczą się agencja pracy musisz mieć 10 lat przepracowane przez zakład

Olx

Kiedy będzie wypłata?

Kaaa
@Olx

Nie prawdopodobnie dopiero 8 będę przelewy..

Maja
@Kaaa

O której transzy teraz piszecie, za który miesiąc? Normalnie do 8-mego jest tu okres rozliczeniowy?

Będzie w piątek wypłata?

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 735.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 672, z czego 160 to opinie pozytywne, 141 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.