Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Sprytny

Właśnie to jest najśmieszniejsze że ludzie którzy najwięcej gadali obgadywali i byli przeciwko strajku pierwsi byli podpisywać podwyżki u kierowników chamstwo

A czy ktoś wie kiedy pan G..rozliczy się za strajk? Albo poda jakieś konkrety. Bo jak na razie każdy kto niby z nim rozmawiał mówi co innego.

Pan G.do dziś nie może ogarnąć co się dzieje co się stało!!!!!!

Byczek

Przecież pieniądze są wypłacane za strajk od środy to o czym tu gadac jak ludzie już mają niektórzy w portfelu

@Byczek

Wiesz nie każdy kończy studnia aby później poprawiać :P

Ktosik

Czy dostal ktoś dofinansowanie do wczasów które miało być wypłacone do 20 lipca? Takiego SMS otrzymałem w zeszłym tygodniu

@
@Ktosik

Właśnie dostał ktoś?

Ha
@@

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem.... przelew zostanie zrealizowany do 20.07 a nie na koncie 20. Niezła zagrywka.

Mala09

Czy ktoś wie, ile będą wypłacać wczasów pod gruszą?

@Mala09

Od 15 lat tyle samo czyli 420zl,starczy ci na jeden dzień wczasów,pozdrawiam

Anka

A wypłacali już ?

@Anka

Wczasy są wypłacane miesiąc po tym jak weźmiesz 10 dni urlopu,jeżeli urlop weźmiesz w sierpniu wczasy wypłaca ci we wrześniu,mnie to śmieszy.

Ha

Na Z1. Na Z2 jest wypłacenie w jednym terminie

Leszno
Przyszły Pracownik

Witam. Czy warto kandydować na stanowisko operator autoklawu?

Ksionc
@Przyszły Pracownik

Drogie dziecko, przemyśl co chcesz uczynić! Bóg obdarował nas godnością, a to miejsce z niej odziera bezwzględnie niczym szatan! Najgorszemu grzesznikowi nie życzę pracy w tym przedsionku piekieł! Świadome narażanie swojego zdrowia i życia to grzech! Czy po to powołał cię Pan, abyś zmarnował czas i szanse na odkupienie? Z Bogiem.

Tyś chyba zwariował

Taki tam
@Przyszły Pracownik

Może i warto, ale pytanie czy przejdziesz psychotesty? Musisz mieć nieźle nawalone w papierach żeby Cię tu puścili.

@Taki tam

Te psychotesty to jedna wielka ściema nawet najwiekszy osioł je przechodzi co by było gdyby co 3 nie przechodził badań czysta ustawka!

Widzewszystko
@Przyszły Pracownik

Oczywiście że warto szczególnie na nadchodzącą zimę ???? a tak serio to kto nie spróbował to nie wie jak ciężka fizycznie jest ta praca i nie tylko fizycznie bo psychicznie to samo . Zero szacunku do pracownika a szczególnie to słychać jak ktoś często bywa w biurze, uważają się za Bóg wie kogo a sami nie pamiętają tego jak sami byli gnojeni

Ciekawy

A niestety nic sie nie zmienilo w zachowaniu Doroty mini lidera z iveco i jej kolezanki Kaski dalej gnebia innych pracownikow wysmiewaja ponizaja i dokuczaja Pani kierownik Ania nie reaguje udaje ze nic nie wie Bartek lider tez nie reaguje bo sam sie ich boji panie powinny zostac zwolnione dyscyplinarnie za takie zachowanie a pani kierownik tez poniesc konsekwencje za brak reakcji ludzie robia co chca dlatego zglosimy sprawe do glownego kierownika Marcina a jak to nic nie da to do dyrekrora.

Olga
@Ciekawy

Serio jest aż tak źle że trzeba je zgłaszać? A może wystarczy z nimi pogadać o tym, że psują atmosferę?

@Olga

Porozmawiac?to dorosle kobiety nie wiedza ze nie powinno sie innych gnebic dokuczac itd naprawde twoim zdaniem to trzeba tlumaczyc tym bardziej mini lidetowi ktory powinien dawac przyklad jak kierownik moze awansowac takie osoby wulgarne i agresywne Pani Dorota nawet wyslowic porzadnie sie nie umie bo o Pani Katarzynie juz nie wspomne jedna gorsza od drugiej az strach pomyslec jak one w domu sie zachowuja to jest pat...gia ladnie ujmujac nic dziwnego ze ludzie odchodza z tego zakladu jak takie rzeczy sie dzieja

@Ciekawy

Załatwić im u dyrektora za pomocą ZZ o ile takie macie kolejkę na bezrobocie a w sądzie sprawę cywilną o mobbing tak jak to zrobili z jednym gościem na Z2

Piękna

Czy są na Z2 na autoklawie wolne kawalery? Mam 30 lat szukam chłopaka jestem z Żywca. Dzisiaj mam 1 zmianę, spotkamy się na palarni?

Tadeo
@Piękna

Same wolne, nikt normy nie wyrabia. Jak liczysz na dzieciaka to się możesz nie doczekać, tacy są wolni.

@Piękna

A czemu akurat z autoklaw wiem bo to prawdziwi twardziele !

Ciekawy

Czy ktoś wie kiedy będą wypłacane " wczasy pod grusza" i po ile może uda się grusze kupić ????

@Ciekawy

pamiętaj ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale patrząc jaka idzie zima to niejeden chętnie by tam zagościł.

Mariusz

W pracy top temat Kierownicy sekcji :)

Mózg
@Mariusz

co tu dużo mówić, każdy Mózg potrzebuje Pinkiego, czasem jednego, czasem kilkunastu... To Piniky, to Pinky, to Pinky jest i Mózg, Mózg, Mózg...

Mariusz
@Mózg

Skończyła się bezkarność i zwalanie jak małe dzieci na innych :d

Bolek

@W końcu

Hahahaha xD

I po wypłacie.

Albert

Som u nas na Z2 ładne i wolne kobiety?

Mała
@Albert

Za takie błędy to nie wiem czy któraś będzie zainteresowana ????

Sonia

A może ty obciagasz za kwiatek

Atapojcos

Kierownicy kiedy uświadomicie pewnej osobie że potraficie odmawiać wykonywać nie moralne polecenia? jesteście rękami chorego mózgu który tylko krzywdzi ludzi i nie robi tego dla dobra miejsca pracy tylko dlatego że sprawia mu to przyjemność teraz opuźnia wypłaty bo wie że ostatnia postrajkowa była słaba dla zwykłego pracownika wywiera poczucie winy w ludziach żeby więcej nie strajkowali a kogo wysłano na autoklawy? Kto wykonuje brudna robotę i naraża się na utratę wizerunku? Jeśli nie chcecie być kojarzeni ze zwykłym obornikiem odejcie od niemoralnych działań bo może się skończyć to bardzo przykro dla was bo cała złość spłynie na was wszystkie wasze silne strony zostaną umniejszone a słabe uwydatnimy przed ludźmi stracicie swój autorytet bo wam się to należy wykonujecie polecenia jak psy którym macha się nad pyskiem mięsem i mówi się jak doskoczysz to dostaniesz kto trzyma mięso??? Patrzyliście już w lustro bez obaw? Jak długo jeszcze wytrzymasz?

Hehe
@Atapojcos

przecie Tadeo ich wynagrodził - nie dał im ani grosza podwyżki za ślepą lojalność i służbę - hehe. Teraz sami się odgrywają na ludziach za swoje niepowodzenia. Byle do grudnia i znowu pójdą tyrać przy maszynach.

@Hehe

Dlatego zakład pracy trzeba zmieniać od wywarcia presji na kadrze kierowniczej ale oni sami wiedzą bo mają wgląd do zarobków nie jednokrotnie swoich podopiecznych... Kierowniku? czy wywiązała się taka sytuacja że jak patrzyłeś w zarobki pracownika to zauważyłeś ze często zarabia więcej niż Ty byłeś zły zdziwiony a może zawstydzony? Jak wygląda twoje poczucie wartości że masz mniej niż zwykły robol który przyrobi??? Nie dopada cie gniew że dajesz z siebie 150 procent a mimo wszystko i tak nikt cie nie docenia? Może czas przejrzeć na oczy? Zdjąć opaskę z oczów? Niszczycie siebie niejednokrotnie swoje rodziny 4 harnasie po pracy nie wyleczą sumienia czy waszych sponiewieranych harakterow kiedy zrozumiecie ze za służbę dostajecie za każdym razem kopa w 4 literki i pokazują wam wasze miejsce w szeregu niedługo wasze prestiżowe stanowisko będzie kojarzone z uposledzeniem umysłowym bo nawet zwykły pracownik jest mądrzejszy bo jak się go kopię w twarz to nie nadstawia się drugi raz tylko przeciw działa... Tak że jak kolega napisał w grudniu na autoklawe i jak ściery i robić

@Atapojcos

Napisałeś "charakter" przez samo "h" i rościsz sobie prawo do uczenia innych?

@Atapojcos

Kierownik nie daje z siebie ani 5%. Przecież oni poza wpisaniem się na listę nie robią nic. Od tego mają liderów,lizusów i zwykłych robili. No chyba że dobrze dyrektorowi....

@Bon

Otrgrfaoia jset nie wżnaa lcizy się tklyo mzóg pezriceż tak to uiemsz pzrezctyać a jsetrś zywyłkm poinikem na sazhconwicy.

@Atapojcos

Jak to zrobił? Zaczyna się robić creepy...

@Atapojcos

Masz rację: w tak bezwartościowej wypowiedzi ortografia (czy tym bardziej interpunkcja) nie mają żadnego znaczenia.

Wow
@Atapojcos

Dlaczego mogę to czytać normalnie ? Jesteś creepy.

Heh

Racja

@Bon

Co łatwo zauważyć zmieniasz zdanie jak dama do towarzystwa jak pokazałem Ci że rozmieszczanie liter w tekście nie ma znaczenia ale w tak małym bezwartościowym człowieku to własne zdanie nie ma znaczenia również rozumiem Cie doskonale jesteście tylko wydmuszkami z jajek bez wnętrza dlatego nie umiesz wyszukać jakiegoś mocniejszego argumentu jak ortografia czy przecinki :x

@Atapojcos

Osoba, która nie zna podstaw ortografii i równocześnie nie szanuje swojego odbiorcy to zwyczajny (usunięte przez administratora) i prymityw. Taka osoba nie ma legitymacji aby pouczać innych. Ani jednej osoby, która prezentuje jakieś wartości twoje wywody kompletnie nie dotykają a są jedynie potwierdzeniem szeregu, w którym się znajdujesz.

@Bon

Działając w interesie społecznym dla dobra ogółu poświęcam się i robię porządek wszelkimi sposobami wtedy przychodzi jakiś infantylny człowiek mówi że nie mam przecinków zjadłem literkę i że jestem prymitywny xd i żebym znała swoje miejsce w szeregu widocznie cie to dotknęło i twoje sinusoidy kazały ci to napisać chciałeś mi tak ubliżyć i pokazać jaki jesteś inteligentny niestety ci się to nie udało broniąc jakieś grupy która w oczach wielu ludzi to metalne dno pokazujesz kim jesteś i jaki z ciebie artysta wpisujesz się w tą narrację idealnie pouczania możesz spróbować owszem jak wyjdziesz z tego metalnego bagna w którym się znajdujesz bo widocznie jesteś w menagmencie i działa na ciebie mechanizm odrzucenia bo jeśli przyjmiesz moje podstawy to twój bezpieczny świat się zawali dlatego automatycznie odrzucasz każdy inny poglad usprawiedliwiając swoje zachowanie nawet sprawami które nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości która jest naprawdę w dokoła ciebie a nie ta bańka informacyjna którą cie otacza...nie patrzycie na pracowników tylko dobrze do swojej kieszeni to przez was zakład ma taką renomę jest tak postrzegany ze nikt tu nie chce pracować nie umiecie stworzyć tylko potraficie niszczyć

Mala

Wyplata jest

Masakra

Hahaha wyplatka będzie w piątek,robią z wami co chcą,a wy i tak weekendzik do robótki pobiegniecie.

Dudu
@Masakra

Ma być do 10 każdego miesiąca i będzie. Jak komuś się nie podoba to nikt w tym zakładzie nikogo za rękę nie trzyma, droga wolna ;)

Tadeusz okrutny
@Dudu

Opóźnił ta wypłatę parę dni normalnie geniusz zła

Xd
@Tadeusz okrutny

Kiedyś się dało dać wypłatę nawet 3 teraz na 8 nawet niema hahaahhahah

Mala
@Xd

8 masz dopiero jutro więc napewno jutro będzie wyplata

Tadeusz okrutny

Tadziu zrobiłeś nam taką krzywdę przeciągając tą wypłatę o te parę dni to straszne jesteś geniuszem zła.

Ona

Ja już mam na koncie wypłatę

Tak wszyscy narzekacie czemu pracy nie zmienicie. Przecież nikt was tam za karę nie trzyma. Chyba że jakieś czyny społeczne odrabianie.

Mlodybog

No to wywalczyliście wszystko co dla pracowników najlepsze!! Brawo!! Teraz będziemy chodzić w każdą sobotę.. I gdzie teraz jest Pan Gaj ? Jak pomógł? Naprawdę BRAWO!!

Mlodybog

No właśnie złote góry obiecywał a dostaliśmy wielkiego H..., kto wytrzyma taki maraton? A te podwyzki to smiech na sali

?
@Mlodybog

Lubię takich ludzi mam własną firmę ja was zatrudnię i wam powiem ze macie robić 7 dni w tygodniu zwalę wszystko na jakiegoś goscia w wy krę tyni będziecie robić a ja się będę cieszył bo mi złoto z nieba poleci :D :D :D tak się kręci kasę na (usunięte przez administratora) wsiurach co świat znają bo byli w Bielsku

Zaw

Będzie dziś wypłata?

HR
@Zaw

Nie. Wypłata będzie w piątek po 15:00

Haha

Zawsze bezkarni zawsze to im góra każe oni umywają rence moralne dno część z nich kiedyś pracowała z nami i była naszymi kolegami.

Haahhahah weź mnie mistrzu pod swoje skrzydła, szkol mnie chce być twoim uczniem:)

Xd

Rynce opadaja

Ej

Kiedy drugi odcinek??? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 737.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 674, z czego 161 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.