Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Gabi

Do prawnika z tym i zadośćuczynienie niech płaca

Zimny

Ludzie co to akcja z tym wyciekiem danych dostaliście listy. Niewiem co to odpierd ale to już są jaja. Do kadr nas nie wpuszczają, na korytarzu załatwiamy sprawy i (usunięte przez administratora) rodo nie ma a dane osobowe wyciekają. Chyba trzeba się tym zająć.

Robert
@Zimny

Zgłaszac to trzeba masowo na policję, niech odpowiednie służby się tym zajmą i machlojkary i (usunięte przez administratora)z kadr niech w końcu bekną za swoje (usunięte przez administratora) i nie odpowiedzialność .

Bronek
@Zimny

Zakład jak i ludzie będą wam mówić że nic się nie stało a jeżeli stało to nic takiego i możecie czuć się bezpieczni.. Ale właśnie nie, bo wasze dane są święte i od dziś nie możecie spać spokojnie.. Sprawdzę zgłosić do związków a związki do odpowiednich instytucji w waszym imieniu w celu sprawdzenia waszego bezpieczeństwa..

Aka
@Zimny

To jest Skandal po tym jak nas traktują w kadrach przy drzwiach

Ed

Jak wyciekły? Kiedy? ????

W firmie Hutchinson Poland Sp. z o.o. podobno płacą nawet 4900 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na operator produkcji? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: operator produkcji.

Mily

Ja brutto!

Olga
@Mily

Ale to sama podstawa czy wliczasz już premie?

Mily
@Olga

Podstawa ale dodatki w tym zakładzie kiepskie a na premiach kręcą jak mogą !

Benia

Po 16 latach mam na rękę 2700

Riko
@Benia

Dlaczego masz bo takie majstrowe to one całe życie oceniają to one robią całą robotę że tak mało zarabiamy chyba że jesteś pupilem donosicielem . A jeszcze liderzy na ich temat to brak słów cóż 60 lub 80 groszy dodatku potrafi zmienić człowieka ,pozycję życiową ,materialną no i spełnienie marzeń Tim lider ... DRAMAT DRAMAT NO MASAKRA ......

Kamil
@Benia

To nie tak wiele w sumie... To już z wszelkimi dodatkami itp? Czy coś do tego jeszcze dochodzi?

Ryjec
@Kamil

Te 80 groszy to jak napluć w mordę

Benia
@Kamil

W tej kwocie 2700 mam stażowe 440 zł i premie transportową 120 zł,masakra jedna wielka dyskriminacja

Lilka

Po 15 latach pracy z stawką 26 h można, ale z wszystkimi weekendami, tak że szału nie ma du.. y nie urywa.

Maja
@Benia

To tak dla pewności za ile to godzin pracy? Jaka to stawka? Bo tu padło, że 26 może być

Marko
@Maja

Ja pracuję 13 lat i mam 22 zł stawki. Niestety zarobki w tej firmie to porażka. Na szczęście mam okazję przeskoczyć do srubiarni i tam dużo lepsza stawka na start...

Kaczka

Ale ze co? Ze wyciekły nasze dane z zakładu? Czemu nic o tym nie wiemy?

Może mi ktoś powiedzieć ile można zarobić jako nowy pracownik produkcji? 3000zl można dostać?

Incognito

Myślę że każdy powinien zająć sie swoją pracą i nie patrzeć na innych.A skoro Danuska ma czas na przerwę to znaczy że robi co swoje i jest ogarnięta.W biurze kierowników jakoś jej nie widać tak jak niektórych liderów swego czasu a to że jest ze Zbyszkiem to nie powinno nikogo interesowac.To.jej życie.prywatne.Wiec niech każdy zajmie sie swoim. Jak żal (usunięte przez administratora) ściska to proponuję zakup maści na ból duży.

Kontrolerka

Jestem za tym żeby zlikwidowac kontrolę jakosci. Operator niech sobie sam pokuje, skanuje. Rzucać wyrob gotowy do byle jakiego kartonu czy pojemnika i dawaj na magazyn. Po co się jakoscia przejmowac, liczy się tylko ilość, ilość i jeszcze raz ilość. Dodam, że Danuski nie znam.

Nie kontrola

Jest w tym prawda a niestety prawda ludzi boli Panie za wiele nie robią tylko spaceruja to na fajkę to na kawkę,wszystkich chyba obowiązują 3 przerwy Panie z kontroli są jakieś inne,lepsze że mają przerwszy co godzinę,operatorzy zapiepszają na formach czyszczące i tnący też też robią swoje a nawet ponad i nie mogą chodzić co godzina na przerwsze a obronca Danuśki proszę że on się wyrabia,w czym bo napewno nie w swojej pracy,pol zmiany spędza na przerwie z koleżankami a pod koniec zmiany szybko robi audytyty szuka dziury w całym bo przecież premię dostaję za znalezienie błędu i tylko ludzi wkuria,faktycznie ciągle nadąsana nie zadowolona jak sie nie umie z ludzmi pracować to niech do zoo idzie może tam się odnajdzie,powiem tak najgorsza Pani z kontroli odpycha już sama swoja skwaszoną miną,a to że jest ze Zbyszkiem oczywiście że jest jej prywatną sprawą tylko że przez to czuję się zbyt pewnie i jak by nie było jest nie tykalna tak ten zakład działa możesz nic nie umieć ale ważne z kim sie prowadzasz.

Operator

Napisało co wiedziało,a ty się zajmij pracą bo za to masz płacone a nie za opierdalanie a jak nie umiesz pracować to na zasiłek,P.S wygogluj sobie co to znaczy praca bo chyba nie wiesz droga Pani z kontroli wierny piesku Danuśki.

Incognito
@Operator

Widzę że prawda boli a wracając do wiernego pieska lepiej miec jednego a prawdziwego niż cala watahę fałszywych.I jeszcze jedno z tego co widzę i słyszę to Ty sobie nie radzisz na wydziale i to może tobie potrzebny jest zasiłek tylko nie z PUP a rehabilitacyjny na głowę

Nie kontrola
@Incognito

Ty obrońca uciśnionych bo ci żyłka pęknie zaraz,ktoś prawdę napisał a ty się wcinasz idź się lecz tylko tobie raczej psychiatryk nawet nie pomoże

Operator
@Incognito

No ciebie napewno boli skoro tak się unosisz,a ja widzę i słyszę że ty sobie na kontroli nie radzisz jak byście się do roboty wzięły to ludzie też by to widzieli a nie tylko spacerki od kilometra powinniście mieć płacone,to tyle w temacie za robotę się weźcie bo za to macie płacone śpiące królewny a drzemać to w domu i uważajcie bo jesteście obserwowane ha ha może nawet jakieś zdjęcia będą kto wie,więc miłego kończę to rozmowę bo za wysokie progi jak na twoje nogi a jak chcesz sobie pogadać to w domu jak masz z kim ale z tego co wiem co nie masz nara.

Ciekawy

Kto powie uczciwie ile zarabia osoba która jest kierownikiem zmianowym? Jaki jest za to stanowisko dodatek?

Szoł
@Ciekawy

Chcesz spróbować? Nie każdy się nadaje !

@Szoł

Każdy się nadaje 5500 zł bez weekendu

Ciekawy
@1234

A patrzą na wykształcenie? Tzn średnie techniczne wystarczy ?

@Ciekawy

1zl do stawki więc szału nie ma a za wszystko się obrywa

Lico
@1234

Gdzie masz 5500 jako kierownik zmiany ?

Ktoś

Dyrektorze dawaj kasę !!!! Z tego co wiem to przelewy nawet nie zostały wysłane !!! Za chwilę sam będziesz robił sobie w tym zakładzie !!!?

Buk
@Ktoś

Rudy Tadziu jest Bogiem hacza zemsta trwa haha za chwilę go wywalą bo działa na niekorzysc zakładu....

Xd

Hańba brak wypłaty dramat takich cudów to nie grali w tym zakładzie jeszcze

Xxx

A w jakim banku ? Bo ja też nie mam

Ona

Ktoś wie kiedy będzie przelew ?

Ktoś
@Ona

Pewnie w poniedziałek ????

Stan

Gdzie? ?? Znowu? Chyba jakiś czas temu podobny temat był(?)

Luna
@Stan

Nowa kierowniczka wydziału na budynku C ma wątpliwą przeszłość. Tak samo jak poprzednie panie które dostały przeniesienia na ,, inne" czasem wyższe stanowiska

@Luna

Na tygodniu jest jakaś nową kierowniczka?

Wow...

Cóż takie zmiany?

Maja
@Stan

Coś konkretnego insynuujesz takimi reakcjami?

@Maja

Nie. Nie miałem niczego na myśli. Tylko ciekawość.

Nie polecam pracy na magazynie Z1. Kierownik i cała jego świta to ludzie z przypadku a ogólnie traktowanie ludzi na tym magazynie to masakra.

Zaraz też były pracownik

Też nie polecam to(usunięte przez administratora)na kółkach jest kierownicy i liderzy prostaki i buraki stołki po znajomości mają się za nie wiadomo kogo,sama ukraina zostanie i będzie to ukraiński zakład więc drodzy kierownicy i liderzy was też zastąpią bo nie będziecie potrzebni wtedy się przebudzicie jak roboty będziecie szukać

Ciekawski

A co to się odpinkala na C1? Kierownikom zmian zaś odpinkala? Niedawno był tam robiony porządek i pozbyli się uciążliwych kierowników ale z tego co widzę to obecni powoli idą w ich ślady

Mikik
@Ciekawski

Czyli co masz na myśli? Chyba jest w porządku.

Ala

Czy wypłacicie nam w końcu te marne wczasy pod grusza czy bawi was do końca miesiaca

byłypracownik
@Ala

Kurcze ja nie dostałem jeszcze kasy za strajk na Z2 od waszych związków i Wieć pozdrawiam tych złodziejaszków wiec przekażcie yw pieniądze na domy dziecka

@

Kiedy wypłaca wczasy za sierpień na z1?

@

Wie ktoś kiedy wypłaca wczasy w tym miesiącu?

Czy zostały wypłacone wczasy pod gruszą za wykorzystanie urlopu w sierpniu?

Wczasy
@pracownik

Oczywiście że nie,teraz już nie potrzebujesz bo jesteś po wczasach haha

Czy posyłano w tym miesiącu mail z paskiem wynagrodzenia.

@Anna

Nie posyłali bo nie mają takiego obowiązku.

@Anonim

Nie słyszałam żeby się zmienił wewnętrzny regulamin w zakładzie.Maila powinni posłać.

XYZ
@Anna

No właśnie nie, też czekam

renia
@XYZ

Ja dostałam pasek 9.09.- z2

@renia

Ja też pracuję zakład 2 i nadal nic .

Konwój sprawiedliwości

Magazyn Żywiec Leśnianka Czy ktoś w końcu pomoże wszystkim tutaj i sprawi że będzie można normalnie pracować w normalnych warunkach?Wszyscy przychodzą tutaj do tej pracy za karę.Każdy odlicza tylko godziny do "fajrantu".Mimo wszystko każdy pracuje i solidnie wykonuje swoje obowiązki.Magazyn zawsze idealnie przygotowany na oczywiście zapowiedziane wizyty,audyty.Często prace przygotowawcze trwają tydzień,gdzie oprócz tego trzeba też wykonać bierzącą pracę.Nie powiem już o inwentaryzacjach rocznych i półrocznych gdzie jeden regał magazynowy sprawdzany jest i skanowany kilkunastokrotnie.Wszystko to na 3-4 miesiące przed inwentaryzacją,tydzień w tydzień.Dzień w dzień to samo,często na zmianach nocnych,gdzie wiadomo jak taka praca jest monotonna.Potem jest super wynik i rzadko nawet jakieś podziękowania.Pan kierownik magazynu Paweł J. Bo o nim mowa od samego początku.Pracuje tutaj od ponad 10 lat.Wszystko robi zgodnie z prawem (chociaż ja mam inne zdanie,ale nie mam na to dowodów prawda?)Czy wy zdajecie sobie sprawę że po tylu latach Kierownik magazynu mówi do swoich pracowników per "Pan","Pani"?Taki mały szczegół prawda?Czy wyobrażacie sobie sytuację że pracując na magazynie z innymi ludźmi naturalnie zamieniasz słowo z kimś na chwilę,zatrzymujesz się wymieniasz parę zdań ,ale z tyłu głowy już masz że ktoś cię obserwuje i że ty robisz przecież źle bo masz pracować.Kierownik bardzo często "patroluje"magazyn zawsze z telefonem przy uchu i szuka ofiary.Jest w tym temacie mistrzem.I gdy ustrzeli parę razy tego "nieuczciwego" pracownika to wymyśla mu "karę"(oczywiście wszystko zgodnie z prawem) to może być zmiana stanowiska pod pretekstem poliwalencji,albo dodatkowa "ciekawa" praca oczywiście zaznacza że swoją pracę codzienną też masz wykonać,albo zostaniesz zaproszony,zaproszona na rozmowę motywacyjną w obecności kierownika i jego prawej ręki kierownika zmiany(osobny temat na wypracowanie)który będzie tam na zasadzie potwierdzenia że ta cała rozmowa jest jak najbardziej zasadna i będzie przytakiwał wszystkim argumentom.Czy jest to zgodne z prawem?Tak.Czy jest to normalne?Nie!Samo to że człowiek ma takie znamie w głowie już wyrobione jest już nienormalne.Jeszcze jakbyś robił coś złego lub celowo działał na szkodę pracodawcy to rozumiem,ale magazyn rok w rok ma wyniki naprawdę na wysokim poziomie ogólnie.Wszystko to dzięki ludziom,którzy mimo wszystko tu pracują.Nie chcecie wiedzieć ile tutaj zarabiają pracownicy ze starzem 10,15 i 20lat.Ci którzy pracują z tym Panem od początku jego "kariery" tutaj to wiedzą jak było i jest.Stworzył tutaj takie hermetyczne środowisko dla siebie.Korzysta z ludzkich słabości i lęków bo sam jest człowiekiem słabym i bojaźliwym.Z jednej strony ma starych pracowników którzy pracują ponad 5,10,15 lub 20 lat i nie łatwo im teraz zwłaszcza w tych trudnych czasach szukać nowej pracy.Ludzie mają kredyty,rodziny,tragedie,swoje sprawy.Z drugiej strony ma firmę zewnętrzną która na bierząco zapewnia mu nowych pracowników którzy mogą pracować po 12godzin dowiadując się o tym na przykład w ten sam dzień.Do czasu aż nie wydarzy się jakaś tragedia bo rotacja jest tak duża a tutaj przecież poruszają się wszelakie wózki.A skoro już mowa o godzinach pracy itp.Wiecie że tu na magazynie co tydzień w piątek albo jak jest szczęście to we czwartek jest wywieszana kartka ze zmianami na następny tydzień?Fajnie nie?Kierownik zmiany(sztuczne stanowisko żeby odciążyc kierownika,lub też w razie czego umyć rączki)w tygodniu duma na magazynie jak rozpisać te zmiany bo ludzi czały czas brakuje plus zawsze ktoś tam zachoruje albo potrzebuje urlop(a z tym to zawsze jest problem.Chcesz urlop,zgłaszasz wcześniej to zawsze jest odpowiedź kto Pana albo Panią zastąpi,lub dowiesz się dzień przed urlopem czy go masz)Niektórzy cały czas chodzą do pracy stałym rytmem zmianowym a część dowiaduje się w piątek jaką ma zmianę w poniedziałek.Albo czasami też jest niespodzianka dla stałych zmianowiczów.I ktoś mi powie żeby pokazać dowody.No jasne!Trzeba by było czekać i nagrać chyba telefonem moment umieszczania tej listy przez kierownika zmiany.Wiadomo nierealne.Ale trzeba to w końcu powiedzieć!!!Traktuje się tutaj ludzi jak śmieci!To takie rzeczy,które zostają tylko wśród tutaj pracujących.Albo pracujesz w ciągu jednej zmiany na dwóch lub trzech stanowiskach,gdzie są różne wózki i pojazdy,jest presja czasu i kierownika patrolującego magazyn z telefonem żeby sprawdzić co robisz.A pracy tutaj jest dla 50% większej ilości osób.Magazyn jest monitorowany.Ponad 100 kamer.Twierdza.Jest wiele takich "zgodnych z prawem" tematów.Ale to nie jest oskarżenie albo oczernianie kogokolwiek.To jest prośba od pracowników do "kogoś" o zmianę,o lepsze warunki pracy.Nie chcą pracować z takim tyranem!.Tutaj już się spełnił.Niech się "rozwija" gdzie indziej.Zresztą taki ktoś nie powinien mieć ludzi pod sobą.Chcą CZŁOWIEKA!Każdy rozumie co to obowiązki i przełożony.Albo zliwkidujcie to stanowisko.Pan kierownik ma od wszystkiego ludzi,więc żadna strata.

Scudetto
@Konwój sprawiedliwości

Dokładnie.Ludzi wciąż za mało a wymagania na 200%.Ale tak to jest jak przychodzi nowy i widzi za jakie pieniądze i z kim tutaj i w jakich warunkach ma pracować.

Magazynier
@Scudetto

Pierwszy kontakt nowego pracownika z tym panem kierownikiem (celowo z małej litery) i już wie że jest w MATRIXIE.

Pracownik Produkcji
@Konwój sprawiedliwości

Panowie i Panie z Magazynu Leśnianka.Jak chcecie coś zdziałać to musicie się zebrać wszyscy i napisać pisemko na tego pana."Nie chcemy pracować z panem pawłem i tyle"

Magazynier
@Pracownik Produkcji

Pan kierownik myśli że jest wielka szycha a starzy pracownicy mają go gdzieś a nowi którzy przychodzą nie mają ochoty na współpracę z nim.Takiej pracy ale z większym komfortem psychicznym jest od groma.Brak szacunku do pracowników świadczy o rotacji i ciągłym braku ludzi.To już nie te czasy gdzie mówiono na twoje miejsce jest dziesięciu a z pewnością nie w tym zakładzie i na tym magazynie.

Kierowca
@Magazynier

O widzę że coś się ruszyło w kwestii tego pana z manią wielkości.Łapa w kieszeni,telefon przy uchu,słoma z butów wystaje!Zero kultury osobistej.Ja myślę,że wizytówkę ten pan już dostatecznie dobrą wam wyrobił tutaj na leśniance.On się minął z powołaniem.Toż to urodzony dyrygent na festynach!Nie obrażając festynów.

Driver
@Kierowca

Też miałem wątpliwą przyjemność rozmowy z tym (usunięte przez administratora)ale byłem w dobrym nastroju i tyko wyśmiałem jego argumenty ale kiedyś któryś kierowca może mieć gorszy dzień i będzie akuku.

Iwona
@Scudetto

To za jakie pieniądze? Możesz napisać widełki? ;-)

Bez nazwy
@Konwój sprawiedliwości

Przepraszam za wulgaryzmy,ale muszę to napisać.Burdel na kółkach,(usunięte przez administratora)-chocbys miał za chwilę zemdleć albo dostać sraczki musisz j**AC normy i koniec.Juz nie wspomnę o tych krzywych,wrednych robiących pracownikom na złość gębach chodzących po hali????tfu!nigdy więcej.

Widzieliście, że Hutchinson Poland Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Krzys

Jeśli jesteś Polakiem to uciekaj gdzie (usunięte przez administratora) rośnie bo my jesteśmy gorzej traktowani niż obcokrajowcy jesteśmy rzucani na cięższe stanowiska jeśli się nie wyrabiasz to opieprz oni mają lżejsze stanowiska nikt do nich niema pretensji i jeszcze zaczynają sobie rządzić.Hutchinson to jedyny zakład gdzie dobro obcokrajowców jest ważniejsze od swoich ludzi.Niewarto tam pracować.

An onim
@Krzys

W pełni popieram ta opinię.Zresztą prawda jest taka że za chwilę Polacy będą mniejszością na tym zakładzie i nie ma się co dziwić przy tej polityce zakładu

Rob
@An onim

Tak i ciekawe kto będzie robił produkcję bo ogarniętych obcokrajowcow jest garstka.Ale buntujących sie ze tego czy tamtego nie będą robić to masa.Zastanowcie się czy lepiej ich przyjmować bo Polacy mają już dość że ich prawa bardziej się liczą niż nasze.A inne zakłady też pr,yjmuja i wierzcie mi jak mało pracy pierwsi lecą obcy a u nas na odwrót.Dla nich jest praca i to lżejsza a my na najgorsza i pierwsi wylot oni muszą mieć zapewniona pracę.Cos tu nie halo.

Masakra
@Rob

Nie wiem czemu się tak dziwicie,przecież zakład zawsze miał taką politykę,tam nie liczą się ludzie tylko cyferki mają się zgadzać,poza tym dobrze wiedzą że starzy pracownicy będą robić normy bo się boją,i jak jest sobota niedziela to zawsze znajdą ludzi,wiec potem nie ma co się dziwić że zakład wykorzystuje sytuację,skoro ludzie nie szanują samych siebie to ciężko żeby ich ktoś szanował.

@Masakra

Maskara aha fajnie ;)

@Rob

Jak to kto będzie robił nasze majstrowa i liderki które cały tydzień nic nie robią za to chętnie na niedzielę się zapisują na nadliczbowych.Mala dygresja jeśli nie narobisz się przez tydzień na produkcji to masz siłę na 1 dzień pracy wiec nie komentuj kogoś kto jest wyjeb... przez cały tydzień.W końcu 1 dzień tak uczciwie możesz popracować.a jeszcze wybierasz sobie stanowisko.

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 735.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 672, z czego 160 to opinie pozytywne, 141 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.