logo Hutchinson

Hutchinson

Żywiec

Opinie o Hutchinson

leber 2017-03-23 17:03
Ja przychodzę do pracy po to, żeby zarobić kasę i tyle, odrobić swoje 8 godziny, mam rodzinę, przyjaciół, swoje zainteresowania, mój świat poza Hutchinsonem jest bardzo wielki.. A przez takich ambitnych, chorych na Hutchinson pracoholików, lizusów, tak ciężka atmosfera w pracy. Jeśli ktoś dostaje kolejny miesiąc z rzędu premię wydajnościową to chyba nie ściemnia, ale takim jak ty jest jeszcze mało. Każdą sztukę przeżywacie jak byście życie mieli za nią oddać, za każdy brak to najchętniej byście rozstrzelali, na przerwach zostajecie, żeby mieć pretensje do tych co poszli, soboty i niedziele siedzicie w robocie jakbyście nie mieli rodzin, dzieci i pretensje do tych co chcą mieć wolne, świata poza Hutchinsonem nie widzicie. Pracuję z osobą, która ma 25 dni starego urlopu. Pracoholizm się leczy a nie zatruwa życia innym.
wilga 2017-03-23 19:07
i to jest zdrowe podejście do pracy i życia.
dajana45 2017-03-23 20:09
Jakie wynagrodzenie w hutchinsonie za weekendy nocki ?
operator 2017-03-23 22:07
"Jedna jaskółka wiosny nie czyni" ja sam z całą rzeszą takich jak Ty nie dam rady - nie mówię "waszym językiem" do pracowników więc się nie nadaję .
///////// 2017-03-24 08:00
Wspaniala osobowosc sie w tym Hutchinsonie marnuje.Zasady przyznawana premii w tym zakladzie wiesz jakie sa.Nie chwal sie za bardzo bo tylko dwa dzialy ja otrzymuja i jesli pracujesz na jednym z nich to wcale sie nie urobisz.Moze sprobuj gdzie indziej?Czlowiek z tak wielkim horyzontem zainteresowan i znajomych to nawet tu nie wchodzi poczytac.Wiec gratuluje sciemy.Koncze to zenujaca wymiane komentarzy.Nie poddawaj sie!
leber 2017-03-25 14:40
skończ już kierowniku
leber 2017-03-27 09:39
weekendówka nie ma nocek
Abc 2017-03-27 09:49
Siara
///////// 2017-03-27 22:46
hahaha :) ale sie popisal wiedza o hutchinsonie :) sumienny pracownik :)
Kril 2017-03-28 07:14
Pozdrawiam Marka. Najlepszy animator na ajp7
igor 2017-03-28 17:10
wracaj stary bo tego gościa już tu nie ma :-)
Mistrzu@ 2017-03-30 10:35
Dobrze mówisz.. .są pracoholicy w tej robocie przeważnie jeden na ajp5 gdyby mógł to by nikomu nie dał urlopu...nie ma co robić w domu to przesiaduje w robocie byleby tylko mieć jak najwięcej kasy i w dodatku każe innym przychodzić w weekendy..jednak inni mają swoje życie prywatne mają rodziny dzieci i chcą z nimi spędzać czas ...hutchinson to tylko zakład masz osiem godzin przepracować i do domu...ludzie nie dajcie sobą manipulować...
dajana45 2017-03-30 20:46
Jak weekendówka nie ma nocek ? Jak manpower i adecco zatrudniają na weekedny na nocki od godziny 18 do 6 rano 12h pracy? Pytam o wynagrodzenie za miesiac takiej pracy jak to opcjonalnie wychodzi..
@_ 2017-03-31 13:33
Oczywiście, że są zmiany nocne- weekendowe (W2). Niby są o dodatki nocne lepiej płatne, ale to ok. 70 zł w przeliczeniu na mc, ale to nic nie wnosi, wszelkimi dodatkami dopłacają do minimalnej krajowej, której de facto nie masz, przez zaniżenie stawki godzinowej 11, 70 brutto! (podczas, gdy minimalna płaca to 13zł/godz) Milczmy dalej biali murzyni
$$$ 2017-03-31 13:46
Za przepracowane wszystkie weekendy dostaniesz ok 1200zł z wszystkimi dodatkami. Praca jest nie ukrywajmy-ciężka. 12 godzin, w dodatku w nocy najczęściej stojąc, pod presją pewnej zdwojonej w porównaniu do np. Niemczech normy i różnych nastrojów to szału nie ma, a nawet dobrze to o nas nie świadczy. Mądrzej by było wspólnie zacząć negocjować.
Muchacho 2017-04-03 11:49
to już wiem dlaczego produkcje przeniesli z Hiszpanii do Polski ;-)
twardy 2017-04-03 16:11
Każdy wie ze bogaty orżnie biednego tak jest, było i będzie.
Twardykloc 2017-04-04 16:40
Fakt faktem że początki nie są łatwe- szczególnie te ciężkie buty i śliskość-, ale mnie jak zatrudnili przez zakład po 7 miesiącach to na start 2600 na rękę. Rzucali mną po formach, finishingach ekstruzjach- groził mi nawet magazyn. Widocznie marnowałem się tam.

Z kolei jak będzie kłapać jęzorem, że tego nie zrobicie, że to nie należy do waszych obowiązków to nie dziwcie się, że Was [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z pracy albo będą non stop gnoić za minimalną skoro pokazujecie swoją beznadziejność i nieprzydatność.

A kierownicy liniowi?- może i mają po 7 na rękę, ale nie myślcie, że są obdarzeni immunitetem. Fakt faktem, że niektórzy wyglądają jak dres spod bloku lub garbią się gorzej niż 80 letni starcy, ale też mają pełne gacie jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się flok czy proces wulkanizacji- tylko, że wyżywają się na pracowniku.
Sądzę, że dużo taki akcji i kierownika też mogą wypiedolić/zdegradować. A stracić pracę za 7000zł to już może być cios dla psychiki.
wkurzona.. 2017-04-04 21:15
Nie polecam ! Praca na A3 masakra, poniewieraja tobą gdzie tylko się da , dziewczyny z Euro non stop oddelegowane na inne działy! A swoje dziewczynki wrzucone na ich miejsce, chamstwo, złośliwość , normy z kosmosu wzięte, maszyny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zapierd....alasz jak dziki murzyn majstrowa stwierdza że się opierd.... nie polecam! Chyba że masz stalowe nerwy i wszystko za przeproszeniem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
lukas_ 2017-04-04 22:50
W tym zakładzie nie ma ludzi "beznadziejnych" z wydajnością, bo nie ma ich już po paru zmianach, tu są normy i standardy.

Są też i sensowni kierownicy, doceniający i mądrze oceniający pracę, potrafią reprezentować jak firmę,tak i swój zespół i odważnie stanąć za ludźmi gdy potrzeba. Są i tacy, chyba zresztą z przypadku, lub nieporozumienia , którzy są ich przeciwieństwem niestety i przez takich właśnie robotę ma się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />
Pracę potrzebuje każdy, ale taką na którą nas "stać"
Na byle co szkoda tracić czasu, cennego zdrowia- którego na targu się nie kupi, i energii.
zenek 2017-04-05 12:21
Zła atmosfera na AJP 7 minęła. KONTROLA !!!
Teraz jest cicho i spokojnie. Brawo ajp7 . W końcu są podejmowane konkretne decyzje .
POZDRAWIAM
tolo 2017-04-05 15:31
No to fajnie Wam bo ajp8 się sypie całkowicie a była taką fajną sekcją i zmianą :( nie ma kto robić bo ludzie się zwalniają
*** 2017-04-07 20:07
mają racje ze się zwalniają ,robi się coraz gorzej ,porządek powinno sie zrobić z kierownictwem,powstają jakieś śmieszne stanowiska po dwóch animatorów ,jacyś pomocnicy kierowników czy technologów kto to widział takie rzeczy wymyślać, poprawy żadnej nie ma i nie będzie dalej wszystko sie rozlatuje i nikt nie umie tego naprawić ,
pracownik 2017-04-08 18:27
Szkoda gadać ludzie się zwalniają nie ma kto robić na maszynach ale animatorów jest dwóch za chwilę będzie trzeci a kierowników jeszcze więcej :D śmiechu warte ... trzeba szukać innej sekcji bo ta się długo nie utrzyma pozdrawiam
Operatorr 2017-04-08 19:18
2600 to na ręke ma ale "inteligent" z biura na start a nie ludzie pracujący na produkcji.(zarobki na produkcji okolo 1600 pln).
Iwona 2017-04-10 10:00
@pracownik do kiedy trwają zwolnienia o których wspominasz? Jak dużo ludzi postanowiło odejść z firmy?
,,,,, 2017-04-10 22:47
dużo
wiedzący 2017-04-11 16:57
a czy wziąłeś pod uwagę, że to są stawki zasadnicze? i to na początek? do tego dochodzą różne premie, których niemało...
wyrobnik 2017-04-11 17:29
jakie premie o czym Ty mówisz kierowniczku chyba Wy je macie za wyciskanie norm z pracowników bo zwykły robol ma 100 zł brutto -żenada oczywiście jak wyrobi kosmiczną normę .W efekcie nie ma żadnych premii
JaTOJa 2017-04-12 02:12
Ciekawe która to czarnula
Iwona 2017-04-12 09:14
@wyrobnik rozumiem, że ciężko jest uzyskać premie?
@,,,,, co rozumiesz przez dużo? Ile osób odeszło w ostatnim czasie?
JaTOJa 2017-04-12 18:07
W hutchu jest dużo słodkich panienek
Mistrzu@ 2017-04-12 20:25
Kiedyś był jeden kierownik na hali bez szefów hali jeden jakosciowiec i był ok..teraz jest ich tylu a jak jest problem to nie ma do kogo iść....na 5 tyle reklamacji w tym roku to nie do pomyślenia...i jak mają być premie?!kontrola do du...py pracownicy jeszcze gorsi...ale nie szanowali starych pracowników to odeszli została nas garstka ale sami nie damy rady...kiedys jedna kontrolerka ogarniał wszystko a teraz same nowe baby które wszystko mają gdzieś....
L 2017-04-13 13:46
taka prawda, co raz więcej szwędających sie ludzi którzy wymyslaja niestworzone rzeczy pozjadali wszystkie rozumy ,chodzą tylko i narzekają że ciągle mało ,a nie maja pojęcia jak się pracuje na produkcji i to jest przykre bo pracownicy potrafia więcej sami zrobić niż te tęgie głowy , i nie dziwne że sie ludzi zwalniają Ci którzy coś potrafią bo mają juz dość takiego cyrku,
mobbingowana 2017-04-16 21:31
Swieta prawda. Kierownicy przed koncem zmiany wychodza na hale zeby tylko zlapac pracownika ze 3 minuty wczesniej skaczyl i probuje zlapac oddech, ale jak sa prawdziwe problemy lub goraco na hali to nosa nawet nie wysunie ze swego klimatyzowanego biura. Teraz goni jak najety bo to ostatnie chwile przed upalami. To sie robi nie do wytrzymania, ale mysle ze im zalezy zeby ludzie sie zwalniali, bo tyle ludzi doswiadczonych odeszlo i sie nie przejel.
?hym? 2017-04-16 21:36
Czy to prawda ze przewodniczaca zwiazkow zawodowych zrezygnowala?
ku as 2017-04-17 20:19
XD z tą klimą to trochę przegięłaś. Każdy w biurze wdycha te same nieumyte pachy.
Zzz 2017-04-17 20:55
W biurach nie ma klimatyzacji.
Iwona 2017-04-19 10:07
@?hym? rozumiem, że w firmie działają związki zawodowe. Możesz powiedzieć coś więcej o ich działalności?
Open your eyes 2017-04-19 21:01
"Związki zawodowe", jak przychodzi co do czego to ludzie sami sobie muszą radzić. Związki głównie figurują i jeszcze nic nie zrobią, a już się boją i nic dziwnego, bo i kto im płaci? Nie gryzą ręki, która ich karmi niech Pani Basia pochwali się pensją, bo ludzie, którzy na nią liczą się zawiedli, a żyją za 1 100-1200zł!!! Ponad dwieście osób prosiło o jej wsparcie w sprawie śmiesznych bonów świątecznych i biedna się najpierw postawiła, potem wyparła, a na końcu jąkała i jedyne co przy tym wszystkim wymyśliła, to, że wyjedzie do męża ten ją wy....
i po sprawie, jak widać.
Ale postawa firmy, dała nam do myślenia i być może należało by wyjaśnić standardy firmy w kompetentniejszym towarzystwie głównej siedziby, bo to co się dzieje pod jej marką na rynku żywieckim jest nie do pomyślenia i nie ma miejsca nigdzie indziej na świecie w Hutchinsonie. Widać mają w poważaniu nie tylko nas, ale i reputację. Nie każde łajdactwo przysłoni się wynikami.Pośrednictwa pracy działają poza prawem za przyzwoleniem zarządu. Dużo, by pisać, a lepiej mówić w Naszym gronie Kochani, "We make it possible!"("uczynimy to możliwe!") w końcu - tak brzmi międzynarodowy slogan firmy. Sama dyrekcja mogła przypuszczać, że znamy angielski...
Ojciec chrzestny 2017-04-19 21:43
Jak będziesz lepiej poinformowana to wypowiadaj się na forum a nie oczerniaj, bo i na to jest sposób.
Dupa 2017-04-19 22:29
Zapraszamy już niedługo będziecie mogli działać sami pozdrawiam ochlaptusy zobaczymy czy wy będziecie nadstawiac karku za takie paskudy jak wy :-)
Sprzedamgolfa 2017-04-20 16:07
Właściwie o czym jest Twój komentarz? Przeczytałem 3 razy, ale meritum nie umiem się doszukać...
Mistrzu@ 2017-04-20 17:14
Myślę że o tym że związki ściągają kasę a nic nie robią dla pracowników
Mistrzu@ 2017-04-20 17:18
W ypiszcie się ze związków i po kłopocie
Powodzenia 2017-04-21 22:41
Nie martwcie się już niedługo cała produkcja trafi do Serbii. Koniec waszych problemów.
Powodzenia 2017-04-21 22:42
Polka 2017-04-22 09:29
I tak się może skończyć brak szacunku i godnej pensji, za pracę. Wyzysk nie ma racji bytu na naszej ziemi Serbia to dobre dla was miejsce, a może Turcja by się wam przydała... Chcecie nas straszyć?! Czym? My sobie poradzimy, niewolników tu nie ma PROSTE.
Iwona 2017-04-24 11:56
Macie wrażenie, że pracodawca nie szanuje Waszej pracy? A jakie konkretne zmiany chcielibyście widzieć w firmie, tak by pracowało się w niej lepiej?
miś 2017-04-25 14:16
witam mam pytanie ? jak się pracuje na magazynie zakład nr 2 albo 3 i ilę można zarobić na rękę?
Zostaw swoją opinię o Hutchinson - Żywiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hutchinson