logo Hutchinson

Opinie o Hutchinson

ppo 2017-07-04 18:34
Nic nie wiadomo :)
Yhy 2017-07-07 12:14
A czy weekendowki nocki zaczyna się z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę czy z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek?
Robi 2017-07-07 14:09
Tajemnica
totalne dno 2017-07-08 11:15
zaklad totalne dziadostwo ,robią z ludzi idiotów nic sie nie liczy tylko normy i czemu tak malo
Ona 2017-07-10 11:01
A ktoś wie kiedy będą wczasy wypłacać? I ile tego ma być ?
weekend leśnianka Masakra! 2017-07-11 00:10
Jestem pracownikiem weekendowym.To jak tam się traktuje ludzi to się w głowie nie mieści. W biurze kierowniczka hali A nie ma żadnych hamulców,co drugie słowo to przekleństwo,wyzywa od najgorszych,upokarza,traktuje nas jak śmiecie.... Mobbing!!!! Słabi psychicznie nie mają żadnych szans....
Me, vidi, EGO ran away 2017-07-11 13:43
No jak jestes na weekendzie to cale pudla bierzesz z magazynu a potem zalegają tydzień lub dwa nim to się rozładuje. Komponentów ci u nas dostatek. Co do stawki to niestety masz odgórnie zapisane ile dostajesz za godzinę. Normy będą stale podnoszone przez stoperów na wniosek góry (ciągłe doskonalenie). Więc będziesz robił stale coraz więcej a z premią za wydajność to już każdy wie jako to jest w tym zakładzie ( sam sobie zadaj pytanie czy jest ona realna na twoim wydziale)
Biurowy 2017-07-14 22:19
Skoro tak narzekacie to czemu tam robocie? każdy jest Panem swojego losu!!!
JOla 2017-07-15 14:32
Witam. Pracuję w konkurencyjnej firmie. Chciałabym się dowiedzieć ile się zarabia u Was na początek? Czy warto...? Są w ogóle przyjęcia?
noname 2017-07-15 19:04
11,70 na start za godzine ale podobno ma byc 12,50 tylko nie wiem od kiedy .
Byly pracownik 2017-07-22 13:58
Warunki pracy okropne poganiaja jak bydlo no stop slychac czemu Tak malo zrobione .normy jakies powykrecane , zero bhp wszedzie syf zel na podlodze chodzic sie da Tak slisko o wypadek nie trudno.
ppo 2017-07-27 22:46
Wiadomo może ile w tym roku ile wypłacają wakacji pod grusza?
Ram ram 2017-07-28 12:02
Juz dawno wyplacone
ppo 2017-07-28 12:20
Jak wypłacone gdzie ?chodzi mi o zakład leśnianka. Przy której wypłacie miało by to być?
ppp 2017-07-30 12:56
Wiadomo kiedy będzie wyplata zakład leśnianka?
Mozg 2017-08-11 23:04
Pozdrawiam macieja najlepszego animatora na ajp12
pracownik 2017-08-16 22:15
Zaczynamy kabarecik - koniec wolności - wracamy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Joshua 2017-08-20 07:01
Ajp5 wygląda jak po bombie atomowej
Pytanie 2017-08-21 10:04
Czy może ktoś wie co będzie w tej hali na lesniance obok was??????
Joshua 2017-08-25 01:45
Gdzie Pani mieszka a wyśle paczke z listem i podziękowaniami! Mega post.
Iwona 2017-09-05 13:26
@Joshua czy pracujesz w firmie Hutchinson? Co możesz powiedzieć o warunkach pracy? Zachęcam do pozostawiania informacji na temat firmy. Będzie to pomocne dla osób, które zastanawiają się nad zatrudnieniem w firmie.
Joshua 2017-09-05 18:01
Po co się wypowiadać o warunkach pracy jak posty są usuwane. Wystarczy wspomnieć post napisany przez pewną (byłą?) pracownice, która szczegółowo opisała prace w Hutchinsonie i został post usunięty.
Nikol@ 2017-09-06 01:06
Kto wie jak nazywa się doworzący który pierwsze robił na C zmianie a teraz jest na A???? Chodzi mi o budynek A!!! Leśnianka
Dramat 2017-09-06 11:03
Warunki pracy okropne
sdsffsdf 2017-09-06 12:19
Leśnianka to masakra.
paluszek 2017-09-08 11:13
Hutchinson 2 schodzi na psy,odkat sie zmienil Dyrektor ten zaklad to jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi zwalniaja za byle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a trzymaja pijakow i cpunow,a wielce chodza i robia zebrania bo maja za malo wydajnosci,a gdy przychodzi by zwolnic dobrego pracownika to kazdy umywa rece,jeden drugiego kabluje,kierownicy to banda debilow ktora na niczym sie nie zna,robia glupie zebrania i kaza podnosic normy by wyniki byly na plusie a tak naprawde powinni sami zaczac robic na produkcji i pokazac kazdemu ze sie da,mam nadzieje ze ten zaklad upadnie jak najpredzej a te debile straca prace,nic nie robia w biurach placa im za dobry wyglad i wpierdzielanie ciastek przy kawie,ale zawsze sa przepracowani,i niech w koncu sprawiedliwosci uda sie zadosc zycze wszystkim z biura by kiedys byli w takiej sytuacji jak my i bd zwyklymi pracownikami a inni bd ich traktowac jak smieci,tego wlasnie zycze tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
pracownik 2017-09-08 11:17
nie jest ciekawie, a żyć trzeba
paluszek 2017-09-08 18:57
maja najlepsze wyniki bo chowia gumy po szawkach ale oczywiscie nikt nie widzi a na kamerach jest czarno na bialym :P taka wlasnie jest sekcja Marka teraz wszyscy z ajp7 tak robia niech posprawdzaja szafki i zaczna zwalniac
gość 2017-09-08 20:12
O znowu mowa o słynnym Mareczku z ajp7 o którym wszyscy i wszedzie gadają :) facet jest bardzo popularny w tym zakładzie i nie tylko . Porażka :(
operator 2017-09-09 08:32
Ale kto jest winny ? Nie zwykli pracownicy, tylko Animatorzy którzy między sobą rywalizują kto zrobi większy wynik ! Chore ! Przecież jedna sekcja robi na wspólny wynik a nie jakiś wyścig szczurów która ma więcej na plusie! I potem zaczynają się problemy typu podkładanie świń! Pracuje tu już dobre 10 lat i widzę co się dzieje , jest coraz gorzej jedna zmiana robi na przekór drugiej zmianie ,chowanie gum , kapowanie itd... Animatorzy między sobą prowadzą śmieszne rozgrywki typu: on był na plusie +3 to my musimy być lepsi normalnie jakaś porażka! Wzór idzie z góry po kolei szczeblami dyrektor ,kierownik ,animator a na końcu my pracownicy. Dlaczego nie może być współpracy miedzy zmianami ? Lepiej jest kablować ,wymyślać i co gorsza świnie podkładać! Ja sobie zdaję sprawę że bycie animatorem to nie jest prosta sprawa ale bez przesady ! Dlaczego my zwykli pracownicy mamy cierpieć przez śmieszne rywalizacje animatorów? I potem mamy reklamacje właśnie z tej chorej rywalizacji. Pozdrawiam
operator 2017-09-09 08:40
i jeszcze jedno zapomniałem dodać , że póki animatorzy między sobą się nie dogadają to nadal tak będzie lub gorzej .
Robinson 2017-09-09 12:03
Marek jest naszym animayorem od kilku dobrych lat. Gosc jest wporzadku. To ze ma dobre wyniki nie oznacza odrazu ze macie go tu gnoic. Jak macie cos do faceta to w oczy mu mowcie. Nie wszyscy ktorzy maja dobre wyniki chowia gumy lub kombinuja. Maro nie daj sie tym glupcom. Rob swoje my jesteśmy z Toba!!! Pozdro
..... 2017-09-09 12:05
Rywalizacja animatorow to wina kierownikow ktorzy al o chwala tylko jednego albo gadaja ze tamci sa lepsi. I dopoki gora nie zmieni mentalnosci tak bedzie.
Moory 2017-09-09 13:00
Widzr ze jak gosc jest dobry i wczesniej go chwalono to teraz trzeba zmieszac z blotem. brawo wy!
Nune 2017-09-09 18:13
Otóż to podnoszą normy chodźmy nie wiadomo co trzeba je zrobić i nikogo nie interesuje że się nienda na takim sprzęcie pracować bo przyjdzie jeden gość ze stoperem zmierzy czas w danej chwili i już przelicza że tyle ma być a gdzie jest wliczone sprawdzeniem czy wszystkie gumy są dobre że coś się zepsuje, druga sprawa to blokwanie urlopów śmieszny jakiś zakaz dawania wolnego ludzia , gorzej jak w obozie,
Uciekam 2017-09-13 14:03
Co za zakład normalnie brak słów ,szkoda czasu na pracę w nim.
aga maga 2017-09-15 22:07
faktycznie normy sa z kosmosu dlatego właśnie zwolniłamsie bo również atmosfera w tym zakładzie jest straszna liderka z weekendu pani Aggata bo najgorsza fladra i zakłamana osoba na palarnizrobiła sobie miejsce spotkan i obgaduje każdego jak popadnie z pewna grupa swoich koleżanek które maja przyzwolenie na więcej rzeczy niż inni pracownicy a wszystko to z pełna aprobata majstrowej Magdy która niestety tez jest fałszywa i dlatego mamy odpowiedz na to dlaczego ludzie się zwalniają i będą się zwalniac jeśli to się nie zmieni.
dociera ? 2017-09-16 01:19
Za obecną sytuacje na AJP7 odpowiedzialny jest kierownik,który powinien odejść .A Marek to tylko zniewieściały buraczek który musi zarobić na alimenty nie możecie go za to winić.
mily 2017-09-16 15:59
brak slow banda lizodupow animator podpierd animatora wielcy kierownicy z malym starzem i mozgiem ludzie zapieprzaja na ich wyplaty za 5 zlotych rodzine by sprzedali
Ajp3 2017-09-16 16:01
Prywatne sprawy ro nie sprawy do onawiania na forum a Michal byl naszym kierownikiem na ajp3 lata i bylismy najlepsza sekcja wiec burak to.jest ale z ciebie.
stary 2017-09-16 17:44
Dla pocieszenia to nie ajp7 jest najgorszą sekcją tylko ajp12 to przez nich jest teraz taka atmosfera w całym zakładzie
praca 2017-09-16 21:59
To zabierajcie go sobie na to ajp3, bo na ajp7 jest do niczego i nie chcemy go.
amstat 2017-09-19 23:22
Kierownik Michał już w październiku odchodzi bo ma dość więc nie piszcie już o AJP-7
Bezrobotna 2017-09-20 00:37
Takie pytanko.
Czy jest mozliwosc pracy na 2 zmiany?
Śmiech 2017-09-21 17:34
I nawet już ogłoszenia są na ol... Tylko żeby chociaż połowę z tego co tam pisza było prawdą, aż śmiać się chce jak się to czyta , porażka
Iwona 2017-09-22 02:09
@Śmiech czy masz jakieś złe doświadczenia związane z pracą w firmie Hutchinson? @amstat a czy Ty powiesz coś o pracy w firmie? Z czego jesteś niezadowolony? Czy coś byś zmienił?
weteran 2017-09-22 16:05
Czyżby Dział Personalny ze stolarskiej prześwietlał to forum?
..... 2017-09-22 19:07
Czemu tak myślisz
....r.. 2017-09-24 15:30
Wszyscy udają że jest ładnie pięknie piszac ogloszenia o prace,a prawda jest całkiem inna,za biurkiem fajnie się siedzi i pokazuje mądrości ,a już rąk do pracy nikt nie szanuje a to ludzie z produkcji robią za grosze żeby ci za biurkiem popijając kawkę mieli duże wypłaty.zero szacunku dla pracownika
Nikita 2017-09-24 15:39
Jjp 1 jak się nazywa taka młoda szczupła dziewczyna
Zostaw swoją opinię o Hutchinson - Żywiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hutchinson