Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Konwój sprawiedliwości

Magazyn Żywiec Leśnianka Czy ktoś w końcu pomoże wszystkim tutaj i sprawi że będzie można normalnie pracować w normalnych warunkach?Wszyscy przychodzą tutaj do tej pracy za karę.Każdy odlicza tylko godziny do "fajrantu".Mimo wszystko każdy pracuje i solidnie wykonuje swoje obowiązki.Magazyn zawsze idealnie przygotowany na oczywiście zapowiedziane wizyty,audyty.Często prace przygotowawcze trwają tydzień,gdzie oprócz tego trzeba też wykonać bierzącą pracę.Nie powiem już o inwentaryzacjach rocznych i półrocznych gdzie jeden regał magazynowy sprawdzany jest i skanowany kilkunastokrotnie.Wszystko to na 3-4 miesiące przed inwentaryzacją,tydzień w tydzień.Dzień w dzień to samo,często na zmianach nocnych,gdzie wiadomo jak taka praca jest monotonna.Potem jest super wynik i rzadko nawet jakieś podziękowania.Pan kierownik magazynu Paweł J. Bo o nim mowa od samego początku.Pracuje tutaj od ponad 10 lat.Wszystko robi zgodnie z prawem (chociaż ja mam inne zdanie,ale nie mam na to dowodów prawda?)Czy wy zdajecie sobie sprawę że po tylu latach Kierownik magazynu mówi do swoich pracowników per "Pan","Pani"?Taki mały szczegół prawda?Czy wyobrażacie sobie sytuację że pracując na magazynie z innymi ludźmi naturalnie zamieniasz słowo z kimś na chwilę,zatrzymujesz się wymieniasz parę zdań ,ale z tyłu głowy już masz że ktoś cię obserwuje i że ty robisz przecież źle bo masz pracować.Kierownik bardzo często "patroluje"magazyn zawsze z telefonem przy uchu i szuka ofiary.Jest w tym temacie mistrzem.I gdy ustrzeli parę razy tego "nieuczciwego" pracownika to wymyśla mu "karę"(oczywiście wszystko zgodnie z prawem) to może być zmiana stanowiska pod pretekstem poliwalencji,albo dodatkowa "ciekawa" praca oczywiście zaznacza że swoją pracę codzienną też masz wykonać,albo zostaniesz zaproszony,zaproszona na rozmowę motywacyjną w obecności kierownika i jego prawej ręki kierownika zmiany(osobny temat na wypracowanie)który będzie tam na zasadzie potwierdzenia że ta cała rozmowa jest jak najbardziej zasadna i będzie przytakiwał wszystkim argumentom.Czy jest to zgodne z prawem?Tak.Czy jest to normalne?Nie!Samo to że człowiek ma takie znamie w głowie już wyrobione jest już nienormalne.Jeszcze jakbyś robił coś złego lub celowo działał na szkodę pracodawcy to rozumiem,ale magazyn rok w rok ma wyniki naprawdę na wysokim poziomie ogólnie.Wszystko to dzięki ludziom,którzy mimo wszystko tu pracują.Nie chcecie wiedzieć ile tutaj zarabiają pracownicy ze starzem 10,15 i 20lat.Ci którzy pracują z tym Panem od początku jego "kariery" tutaj to wiedzą jak było i jest.Stworzył tutaj takie hermetyczne środowisko dla siebie.Korzysta z ludzkich słabości i lęków bo sam jest człowiekiem słabym i bojaźliwym.Z jednej strony ma starych pracowników którzy pracują ponad 5,10,15 lub 20 lat i nie łatwo im teraz zwłaszcza w tych trudnych czasach szukać nowej pracy.Ludzie mają kredyty,rodziny,tragedie,swoje sprawy.Z drugiej strony ma firmę zewnętrzną która na bierząco zapewnia mu nowych pracowników którzy mogą pracować po 12godzin dowiadując się o tym na przykład w ten sam dzień.Do czasu aż nie wydarzy się jakaś tragedia bo rotacja jest tak duża a tutaj przecież poruszają się wszelakie wózki.A skoro już mowa o godzinach pracy itp.Wiecie że tu na magazynie co tydzień w piątek albo jak jest szczęście to we czwartek jest wywieszana kartka ze zmianami na następny tydzień?Fajnie nie?Kierownik zmiany(sztuczne stanowisko żeby odciążyc kierownika,lub też w razie czego umyć rączki)w tygodniu duma na magazynie jak rozpisać te zmiany bo ludzi czały czas brakuje plus zawsze ktoś tam zachoruje albo potrzebuje urlop(a z tym to zawsze jest problem.Chcesz urlop,zgłaszasz wcześniej to zawsze jest odpowiedź kto Pana albo Panią zastąpi,lub dowiesz się dzień przed urlopem czy go masz)Niektórzy cały czas chodzą do pracy stałym rytmem zmianowym a część dowiaduje się w piątek jaką ma zmianę w poniedziałek.Albo czasami też jest niespodzianka dla stałych zmianowiczów.I ktoś mi powie żeby pokazać dowody.No jasne!Trzeba by było czekać i nagrać chyba telefonem moment umieszczania tej listy przez kierownika zmiany.Wiadomo nierealne.Ale trzeba to w końcu powiedzieć!!!Traktuje się tutaj ludzi jak śmieci!To takie rzeczy,które zostają tylko wśród tutaj pracujących.Albo pracujesz w ciągu jednej zmiany na dwóch lub trzech stanowiskach,gdzie są różne wózki i pojazdy,jest presja czasu i kierownika patrolującego magazyn z telefonem żeby sprawdzić co robisz.A pracy tutaj jest dla 50% większej ilości osób.Magazyn jest monitorowany.Ponad 100 kamer.Twierdza.Jest wiele takich "zgodnych z prawem" tematów.Ale to nie jest oskarżenie albo oczernianie kogokolwiek.To jest prośba od pracowników do "kogoś" o zmianę,o lepsze warunki pracy.Nie chcą pracować z takim tyranem!.Tutaj już się spełnił.Niech się "rozwija" gdzie indziej.Zresztą taki ktoś nie powinien mieć ludzi pod sobą.Chcą CZŁOWIEKA!Każdy rozumie co to obowiązki i przełożony.Albo zliwkidujcie to stanowisko.Pan kierownik ma od wszystkiego ludzi,więc żadna strata.

Scudetto
@Konwój sprawiedliwości

Dokładnie.Ludzi wciąż za mało a wymagania na 200%.Ale tak to jest jak przychodzi nowy i widzi za jakie pieniądze i z kim tutaj i w jakich warunkach ma pracować.

Magazynier
@Scudetto

Pierwszy kontakt nowego pracownika z tym panem kierownikiem (celowo z małej litery) i już wie że jest w MATRIXIE.

Pracownik Produkcji
@Konwój sprawiedliwości

Panowie i Panie z Magazynu Leśnianka.Jak chcecie coś zdziałać to musicie się zebrać wszyscy i napisać pisemko na tego pana."Nie chcemy pracować z panem pawłem i tyle"

Magazynier
@Pracownik Produkcji

Pan kierownik myśli że jest wielka szycha a starzy pracownicy mają go gdzieś a nowi którzy przychodzą nie mają ochoty na współpracę z nim.Takiej pracy ale z większym komfortem psychicznym jest od groma.Brak szacunku do pracowników świadczy o rotacji i ciągłym braku ludzi.To już nie te czasy gdzie mówiono na twoje miejsce jest dziesięciu a z pewnością nie w tym zakładzie i na tym magazynie.

Kierowca
@Magazynier

O widzę że coś się ruszyło w kwestii tego pana z manią wielkości.Łapa w kieszeni,telefon przy uchu,słoma z butów wystaje!Zero kultury osobistej.Ja myślę,że wizytówkę ten pan już dostatecznie dobrą wam wyrobił tutaj na leśniance.On się minął z powołaniem.Toż to urodzony dyrygent na festynach!Nie obrażając festynów.

Driver
@Kierowca

Też miałem wątpliwą przyjemność rozmowy z tym (usunięte przez administratora)ale byłem w dobrym nastroju i tyko wyśmiałem jego argumenty ale kiedyś któryś kierowca może mieć gorszy dzień i będzie akuku.

Iwona
@Scudetto

To za jakie pieniądze? Możesz napisać widełki? ;-)

Bez nazwy
@Konwój sprawiedliwości

Przepraszam za wulgaryzmy,ale muszę to napisać.Burdel na kółkach,(usunięte przez administratora)-chocbys miał za chwilę zemdleć albo dostać sraczki musisz j**AC normy i koniec.Juz nie wspomnę o tych krzywych,wrednych robiących pracownikom na złość gębach chodzących po hali????tfu!nigdy więcej.

Widzieliście, że Hutchinson Poland Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Krzys

Jeśli jesteś Polakiem to uciekaj gdzie (usunięte przez administratora) rośnie bo my jesteśmy gorzej traktowani niż obcokrajowcy jesteśmy rzucani na cięższe stanowiska jeśli się nie wyrabiasz to opieprz oni mają lżejsze stanowiska nikt do nich niema pretensji i jeszcze zaczynają sobie rządzić.Hutchinson to jedyny zakład gdzie dobro obcokrajowców jest ważniejsze od swoich ludzi.Niewarto tam pracować.

@Krzys

W pełni popieram ta opinię.Zresztą prawda jest taka że za chwilę Polacy będą mniejszością na tym zakładzie i nie ma się co dziwić przy tej polityce zakładu

Rob
@An onim

Tak i ciekawe kto będzie robił produkcję bo ogarniętych obcokrajowcow jest garstka.Ale buntujących sie ze tego czy tamtego nie będą robić to masa.Zastanowcie się czy lepiej ich przyjmować bo Polacy mają już dość że ich prawa bardziej się liczą niż nasze.A inne zakłady też pr,yjmuja i wierzcie mi jak mało pracy pierwsi lecą obcy a u nas na odwrót.Dla nich jest praca i to lżejsza a my na najgorsza i pierwsi wylot oni muszą mieć zapewniona pracę.Cos tu nie halo.

Masakra
@Rob

Nie wiem czemu się tak dziwicie,przecież zakład zawsze miał taką politykę,tam nie liczą się ludzie tylko cyferki mają się zgadzać,poza tym dobrze wiedzą że starzy pracownicy będą robić normy bo się boją,i jak jest sobota niedziela to zawsze znajdą ludzi,wiec potem nie ma co się dziwić że zakład wykorzystuje sytuację,skoro ludzie nie szanują samych siebie to ciężko żeby ich ktoś szanował.

@
@Masakra

Maskara aha fajnie ;)

@Rob

Jak to kto będzie robił nasze majstrowa i liderki które cały tydzień nic nie robią za to chętnie na niedzielę się zapisują na nadliczbowych.Mala dygresja jeśli nie narobisz się przez tydzień na produkcji to masz siłę na 1 dzień pracy wiec nie komentuj kogoś kto jest wyjeb... przez cały tydzień.W końcu 1 dzień tak uczciwie możesz popracować.a jeszcze wybierasz sobie stanowisko.

Xd

Kiedy nam tego totala wypłaca? Do końca tego miesiąca ? Czy znowu zatajone będzie i nic nie dostaniemy?

[]

Jakiego Totala znowu?

@[]

Do 10 sierpnia 200eur brutto

Ela
@Mily

I to jest rombniety zakład ludzie idą większość na urlopy więc przydałoby się im przed weekendem ale hutchinson to hamski zakład który nawet wypłaty wypłaci w ostatnim terminie.

Dyr...
@Ela

Kto ma pieniądz ten ma władzę.

@Ela

Ani wypłaty ani dodatkowej kasy noe będzie w rym tygodniu na złość

Dx

No w tym tyg napewno nie bedzie dopiero 31 dzisiaj

@Dx

A 5 jest w piątek kiedyś wypłaty były nawet 3

@Xd

A ty pobierasz rentę czy emeryturę??? Bo coś ci się pomyliło....wypłaty maja być DO 10 !!!

@Haha

Zapomogę bo to wypłata nie jest

Dx
@Xd

To zmien prace jak za malo zarabiasz cos cie tu trzyma tylko narzekac i narzekac,jestes pracownikiem produkcji a nie dyrektorem trzabylo sie uczyc to bys zarabial wiecej

@Dx

Lepiej być pracownikiem produkcji i mieć trochę oleju w głowie a nie wyryte regułki i pseudo wykształcenie bo jak się was coś człowiek zapyta to jak nie macie wyryte to nic nie umiecie.

Dosyć
@Tym

Tak najlepiej każdego obrażać. Administracja najgorsza. Produkcja taka idealna, wszystko jest robione zgodnie z wszystkimi zasadami. Tak jasne a ja jestem Calineczka. My też możemy powiedzieć do samo.

Bolek

Pierwszy raz widzę by w zakładzie człowiek miał urlopu 4.70 na kwitku? Co to znaczy? Że to 0,70 będę miał aż do końca zatrudnienia w tym zakładzie? Tak ma masę osób w pracy. Czy nie powinno to być zaokrąglone według kodeksu pracy?

bul
@Bolek

Prawdopodobnie dlatego, że nie pojmujesz matematyki na poziomie podstawowym. 0,7 dniówki to 5,6h (lub 5:36min w systemie sześćdziesiętnym bo dziesiętnego zapisu czasu pewnie nie ogarniasz)

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. - aktualnie poszukują osób na stanowisko Staż. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Poszukują tez osoby na stanowisko "dyrektor" ale o tym szaaaa bo nie wiadomo kto się jeszcze na to łakomi. Potencjalnego kandydata uprzejmie uprzedzamy o negocjacjach płacowych, które rozpoczynają się w grudniu. Poprzednik miał z tym delikatny kłopot.

Rrr

Nie idź najgorszy zakład będziesz żałował.Majstrowe zachowuja się jakby rządziły zakładem. Donoszą jak kogoś nie lubią to robią wszystko żeby go zwolnili.Zwlaszcza taka jedna.Starsza pani która powinna już zrobić miejsce młodym.

Mily

Oni już poszukują na każde stanowisko bo nikt tam już nie chce robić a strajk był tego świetnym przykładem!

@Rrr

Wiem długo jej nie było i było normalnie.Bez swinstw i obrażania. Mam swoje lata i jestem chłopem ale słoma tej babie wychodzi z butów a uważa się za niewiadomo kogo a tu chodzi tylko o szacunek do ludzi.

rozbawiony
@Tym

Pani S.M tzw kierownik ajp?

No name

Zakład, gdzie otwarcie wspierają osobę, która życi śmierci od ręki Putina każdemu Ukraińcu. O czym można jeszcze mówić? Z1, A6, zmiana C i wszyscy,kto ma takie same zdanie,jak ta Pani...mam nadzieję, że was to nie spotka

A który to zakład???

@No name

Całe to zdarzenie musiało być sprowokowane bo nie wierzę że osoba spokojna tak się zachowuje bez przyczyny.Wiem że w naszym zakładzie nie ma wrogości wobec Ukraińców.Ale to nie znaczy że osoba prowokowana nie ma reagować

Ana
@No name

Może pochwalisz się na forum jakich epitetów używałaś w stosunku do tej osoby i wielu innych wcześniej. Pochwał się

@No name

Wiesz ile osób z A6 że zmiany C i nie tylko pomogło uchodźcom z Ukrainy, pamiętasz ta zbiórkę leków i środków opatrunkowych w zakładzie, pamiętasz zbórki pieniędzy przed kościołami. A zapomialas jak kiedyś podobno włamali ci sie na konto i ukradli wyplate i koledzy i koleżanki z A6 i nie tylko pomogli ci przetrwać miesiac bo byłaś bez grosza (podobno). Jak się odwdzieczylas na koniec? Znam ta Pania dobrze bo pracuje z nią dużej niż ty i wiem, że gdybys się zwracała do niej z należytym szacunkiem to by jej nawet na myśl te słowa nie przyszły. Ale wszyscy wiedza jaka z ciebie aferzystka była. Nie wyszło ci i temu się tak wściekasz.

Takitaki
@No name

Bardzo dobrze, że ludzie przestają się gryźć w język i mówią co myślą o tej sfoloczy.

An onim

Już raz usunięto moja wypowiedź.Wesług mnie nie masz co czekać na wdzięczność.Oni uważają że im to się nąleży

Kaaa

Co z wypłatą będą dziś przelewy ma ktoś jakieś info?

@Kaaa

Costy czas jest dali dodatkowa kasę to po co ci więcej jął tyle zarabiamy , ze mamy na zapas

AAA

Witam. Mam pytanie do pracowników Z2. Czy to prawda że w waszym zakładzie można zostać kierownikiem managerem mając średnie wykształcenie???Co prawda słyszałam że to system weekendowy ale manager to manager. Ostatnio nawet doszły mnie słuchy że to stanowisko obejmuje kobieta po zawodówce. Co trzeba mieć żeby tam się dostać??? Małe wymagania finansowe czy znajomości czy może coś innego ???

bul
@AAA

1. 90% ludzi pracuje w zawodach nie związanych ze swoim wykształceniem. 2. będąc na studiach - z całej 30osobowej grupy zatrudniłbym u siebie w pracy na stanowisku kierowniczym 2 osoby (kierunek zarządzanie, politechnika). Reszta nie nadawała się do niczego. Większości nie chciałbym widzieć nawet na produkcji. Kombinatorstwo, ściąganie, nieuctwo. Niczym nie różnią się od osób "bez papierka". 3. do zarządzania potrzebne są umiejętności, których na studiach raczej się nie nauczysz. Jest to bardziej kwestia charakteru. Owszem - przydadzą się, żeby jakiś przygłup nie udawał mądrzejszego. 4. zarządzający jest rozliczany z wyników. Jeżeli je osiąga to znaczy, że jest odpowiednią osobą. Zadając to pytanie wyraźnie widać, że ty do zarządzania się nie nadajesz. Mógłbyś zostać za to komentatorem (najlepiej bezimiennym, forumowym - taki na niczym się nie musi znać więc spełniasz te niewygórowane wymagania).

Xxx
@AAA

Po pierwsze trzeba mieć dobrą współpracę z ludźmi bo to od nich zależą wyniki,po drugie liczy się wiedza i staż,wykształcenie to nie wszystko-rzeczywistość jest całkiem inna,a po trzecie jest rekrutacja właśnie na kierownika weekendu więc możesz spróbować swoich sił.

XYZ
@Xxx

Ha ha ha " Rekrutacja "

@Xxx

Rekrutacja buahahaha już na pewno ktoś z rodziny ma zaklepane

kolezenski
@AAA

szczerze dostac sie na jakies stanowisko w tym zakładzie to musisz dobrze(usunięte przez administratora)

Ajp?????
@kolezenski

Z przyjemnością oddam swoje stanowisko kierownika zmiany.

T
@AAA

Czlowieku w tym zakładzie jest nawet wpisane przy rekrutacji że kierownikiem może zostać tylko osoba bez wykształcenia.

bbb
@T

Ile w ludziach jest nienawiści,zazdrości to się w głowie nie mieści,tego uczą? Byleby zrównać z ziemią. Nawet ludzie macie problem o to,że w biurze czy na hali mają stanowisko Ukraińcy. Czemu ty "polaczku" nie spróbujesz być kJ,tl,czy kz? Co boisz się ze obowiązki cię przerosną? Cwaniak w necie-pizda w świecie!!!! Niektórych to naprawdę żal....

Super lider
@T

Dokładnie. Rzodyn wykrztalcony nie bydzie lepszy łod niełuka!

@bbb

Jak można się angażować w tym zakładzie pracy skoro kierownictwo doprowadza że opuszczone dworce kolejowe wyglądają lepiej umieją tylko robić pokazuwki na gębie a tym (usunięte przez administratora) w czarnych koszulkach to tylko założyc kaganiec po mogą kogoś ugryźć!

aka2
@Ajp?????

No to oddaj nikt Cię tam nie trzyma,wystarczy złożyć rezygnację , po co się męczysz :)

@Mily

Ma ktoś info kiedy mają wypłacać dalszą część kasy ,,strajkowej"na z2 związki zawodowe

Firma Hutchinson Poland Sp. z o.o. poszukiwała osób na stanowisko brak. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Mily

To wejdź na hale 3 Z2 i poczytaj oferty a nie pisz bzdur!

Olga
@Mily

A nie ma nigdzie indziej ofert tylko na halę trzeba iść?

Wrak

Stanowisko "brak". Hehe, czy "wrak"?

Gcf

Wypłatę

Ciekawski
@Gcf

Zapomnij wyplata będzie 9 pewnie odkąd zmieniła się główna księgowa nie ma wcześniej wypłat nawet totala jeszcze nie przelali

Ktoś
@Ciekawski

U nas w Łodzi dziś były wypłaty.Aż się zdziwiłam.

Fc

Na złość wiadomo było

@Ciekawski

Specjalnie nawet na totala wybrali 10 zeby pokazać ludziom ludzie na urlopach są wydatki ze szkoła się zaczynaja ale po co przecież miech robią za nic

Kamil
@Ciekawski

A do którego macie mieć wypłatę według umowy?

@Kamil

A coś taki ciekawski?

Jozin z Bazin

Będzie dziś wypłata

Rrrr
@Jozin z Bazin

A costy wiadomo było

@Jozin z Bazin

Ludzie nie czekajcie na wyplate bo nie będzie trzeba pokazać władze i zadrwić z ludzi wiedząc że każdy czeka na te ochłapy .

@Tym

Przecież tyle płaca ze starcza na pół roku do przodu

Lis
@Tym

Co Ty(usunięte przez administratora) sz wypłata jest już na koncie, ale jak nie ma się konta internetowego to się (usunięte przez administratora)ja wie, lepiej pisać (usunięte przez administratora)!!!

@Lis

To do ręki dostaje wypłatę? Biajahahaha tu to dzban jestes

Olga
@Xd

Można mieć konto w banku, ale nie internetowe. Czy to o to chodziło? Bo chyba nie o to że do ręki sie dostaje?

Ciekawy

Czy tego totala dostaniemy na z2 też?

renia
@Ciekawy

Tak. była oficjalna informacja, że będzie wypłacany do 10 sierpnia osobnym przelewem, nie z wynagrodzeniem.

Ula

Kiedy wypłata?

Dyrektor
@Ula

JUTRO

Witam wszystkich Szukając pracy znalazłem aplikacje do Waszego zakładu na Lesiance w LEAN co myślicie owej ofercie pracy ?

Ben

Jak nie dajesz rady z impotencja to się tu nie wypowiadaj. Nie wylewaj żali (usunięte przez administratora)

Pryszczaty

Ludziska a co to za jakieś kombinacje że jeden musis przyjść na nadgodziny a inny nie bo ma dziecko? Albo wszyscy albo nikt!!!!

?
@Pryszczaty

Podchodzi ciec z kardkami o weekend nie chcesz pracować to mówisz żeby zawijał bo jest to nie zgodne z k.p on coś poburczy postraszy mówisz mu ze jest pajacem i temat się kończy nie widzę problemu po co się nad tym zastanawiać.

Pryszczaty
@?

Mozliwe. Tylko już się kombinacje zaczynają bo wielce dzieci mają! Jeśli chodzi o ten fakt to takie prawo dotyczy jednego z rodzica a nie ze obydwoje się wymigują!! Jeśli chodzili na strajk to wtedy nie wymigiwali się ze dzieci mają...

?
@Pryszczaty

Nie rozumiem co ty piszesz.Ogolnie wymuszanie nadgodzin jest tylko uzasadnione w 3 przypadkach ale tu nie zachodzi ani jeden dwa są oczywiste a trzeci bardzo trudno udokumentować ta uzasadniona potrzebę więc podchodzi dzięcioł mówisz mu ze ma w podskokach zmykać.Ponco się dzielić na tych co mają dzieci a tych co nie mają... Ci i Ci są ludźmi.

Józek z grapy
@Pryszczaty

Bo w tym kraju dziecioroby są gatunkiem chronionym. Tak samo jak żmije i żaby.

Lemur
@Pryszczaty

To se zrób dziecko to też nie będziesz pracował w weekendy konowale jeden zapoznaj się z kodeksem pracy

Lower
@Józek z grapy

Najpierw trzeba się zapoznać z definicja słowa dzieciorob zabłysnales jak neon nad burdelem xd

Bbb

Bombelki rządzą

T
@Pryszczaty

Jak jesteś impotentem i nieplodnym matolem to idziesz i tyle w temacie :)

Atapojcos

I co kierwniczki wasze nędzne pisanie się kończy bo związki kasę wypłacają a wy jesteście daremni i co nie wstyd wam teraz za to co pisaliście? A w grudniu znowu zarękawki i na cały tydzień autoklaw w sobotę w niedzielę 12 h co kariera wam idzie pustaki na waszym miejscu bym się zapadł pod ziemię bo bez godnośći i bez honoru nawet bez tego powinnsicie sie spakować i za bramę a nie pisać na bzdury.

@Atapojcos

Ze wstydu pod ziemią to tak zapadam się cały czas z kim mam do czynienia.

Mistrz
@Atapojcos

Pan Krzysztof chodzi i szepce do ucha każdemu co innego i tyle w temacie

Były
@Mistrz

Jak był ściemniać na autoklawie to tak samo ściemnia ludzi nie pamięta wół jak........

@1234

Do czynienia to nic z ludźmi co siedzą przy biurkach jeden na drugim jak w corku i wypełzają jak węże syczeć z przy (usunięte przez administratora) asami

Ha
@Atapojcos

Pan Gaj robi wszystkich w bambuko póki co. Kasa miała być po równo dla wszystkich teraz pisza że jak zostanie to ci niezrzeszeni może dostaną może nie bo najpierw celebrytów trzeba wypłacić bo reszta to za tło robiła. Tak że fanie związków najpierw się dowiedz a potem rób z niego Boga. Ciekawe co z pieniędzmi które sami dawaliśmy na tych co w związkach nie sa

@Ha

Fanem to sobie mogę być samego siebie... Widzę co się dzieje tak że zrobie tak żeby wam zamknąć te brzydkie twarze i zmazac głupie usmieszki z nich :) a jak się dowiem która osoba koordynuje cała nagonkę na związki żeby ludzie nie strajkowali i dostawali psi grosz to dopiero będzie dobra zabawa :) najlepsze że robicie to jak dzieci z przedszkola wyciągacie jakis (usunięte przez administratora) i chcecie tym mieszać po kolei pierwsze zwolnienia przez związki zwolnią ludzi co jest bzdura potem przez strajk weekendy obowiązkowe bzdura to dopiero słabe a teraz stare jak świat kasa :) albo ten sms co rozbiliście to 3 zł na grosze żeby ludzie się złościli że zła ugoda XD stawiam że pomysłodawca żeby wykorzystać to forum do mieszania w głowach jest pewna kobieta :) :) :) bo tylko baba może być tak nie inteligenta a zarazem złośliwa...

Acha
@Atapojcos

Czyli grupa na FB jest po to żeby wprowadzać ludzi w błąd i odpowiedzi na zadawane tam pytania w komentarzach to poducha. Czyli odpowiedź na pytanie kiedy kasę dostanie 3 grupa to komentarz który mówi że jeśli ZOSTANIE kasa po wypłaceniu związkowców to wypłaca również tym co do związków nie należą jest nieprawdziwa???? Jest koniec lipca a większość odp to nie wiem lub będzie informacja. Bardzo kompetentnie. To nie nagonka to żal że nawet związki nas nie szanują. Ludzie poszli na żywioł a teraz nawet rzetelnej informacji nie mają. Jak jesteś taki mądry to napisz kiedy kasa dla pozostałych a nie rzucaj groźbami ...

@Acha

Nie mam FB grupa na FB jest prawdopodobnie do udzielania informacji znowu wyciągasz coś i wypowiadasz się za wszystkich ludzi żeby mieszać jak chcesz info jest telefon można zadzwonić można też pewno tam napisać ale już nie anonimowo bo jeśli by chodziło o informację konkretne to tak by było zrobione to jest nagonka dla dzieci :D wiem że wy z biura macie tam pewno wgląd ale teraz porozmawiamy może jak jest w zakładzie ja jeszcze nie widziałam nigdy żeby było coś wiadomo kiedy coś wypłacą chodź by cyrk z wypłatą każdego miesiąca chodź by cyrk na sekcjach działach organizacyjny to jest dopiero nie kompetentne tak jak wasi kierownicy sekcji strasznie smutne tak że kompetencje sobie róbcie pierwsze w działach swoich noi w corkach co se siedzicie jeden na drugim a może wszystko można załatwić w kadrach i tam są kompetentni?i tam to już napewno wszystko wiadomo czarno na białym? :) :) :) a ja nie widze żadnych gróźb w poprzedniej wypowiedzi widocznie masz coś na sumieniu???

Sprytny

Pytanie moje gdzie te wszystkie krzykacze trole które tak pisały na związki że nie ma pieniędzy za strajk spokojnie wszystko jest każdemu wypłacane i to nie żle za dniówkę za każdy dzień teraz sposcie głowy w dół i uderzcie się w pierś kłamcy

@Sprytny

A tych których zwolnili bo strajkowali inaczej mówiąc nie przedłużyli umów też będą wypłacane pieniądze?

@Sprytny

Dostaliście No brawo!! Tak dużo Wam wypłacili ze szok.. Browar Żywiec możecie za to kupic ???????? smiech na sali!!

Ela
@Gwiazdapolsatu

Pracuje na z1 ale kibicowałam ludziom którzy strajkowali i nie rozumiem takich buraków jak ty ludzie walczą też o Twoje a ty ich wysmiewaszjakim trzeba być prostakiem

@Ela

To zapraszam teraz na Z2 i na te wszystkie weekendy dzięki tym strajkującym...dużo pisać to potraficie ale jak skończył się strajk to tacy maleńcy byliście że słowem odezwać się nie umieliście...

@Sprytny

Tylko zapytaj Pana Krzysztofa ile dostaną ci co nie są w związkach??? Na siłę zapisywał we szeregi.Krzykacz to jest z ciebie i nic poza tym!!!!

@1234

Pało on zapisywał czy ludzie się zapisywali przed strajkiem nie wiecie co teraz pisać bo jesteście posrani pierwsze tylko pisaliście gdzie pieniądze kiedy wypłaci teraz jak wypłacają to wam (usunięte przez administratora)ściska i wymyślacie pajace następne historię bajki

Sprytny

Nie dało się nic wcześniej rozegrać bo żyjemy w Polsce i są pewne procedury których nie przeskoczysz zanim dochodzi do strajku musi być wszystko po kolei

Sprytny

Weekendy były tylko przez 3 tygodnie a teraz tylko kto chce i nie kłam a pieniądze byśmy nie dostali i też by było tu się liczyło że wywalczyliśmy i pokazaliśmy a to że dostaliśmy pieniądze jakieś to chwała związkom

@Sprytny

Tak tak wszystko chwala wam i związkom jak by nie wy to żadnej podwyżki by nie było naprawdę gratulacje.. ludzie weźcie trochę logicznie pomyślicie bo to aż brak slow do was co wy tu wypisujecie... dali wam jakieś ochłapy a wy wielce zadowoleni.. Pan Gaj zrobił sobie schody by iść dalej waszym kosztem..a wy jak barany go słuchaliście

@Gwiazdapolsatu

Przecież co roku jest podwyżka. Tu chodziło tylko o stawke. Zwiazki już w styczniu powinny pozadnie to rozegrać. Łaski nikt nie robi. Tylko że teraz Ktoś musi to odrobić

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 737.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 674, z czego 161 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.