Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Sss

Oczywiście że dobrze że jest straik prawda jest taka że narobili nikomu po nic nie potrzebnych stanowisk po co szef hali co to za funkcja no co i komu potrzebna albo planiści co i tak nie umia nawet zaplanować niczego kiedyś był dyrektor zastępca kierownicy sekcji i było git a teraz co jest (usunięte przez administratora) a kasę wszyscy biorą planista pewno że 4 tys zarobi a autoklawista 2.500 i dość a teraz się wykazują na autoklawie padają po 1 godzinie jak muchy

@Sss

hierarchia jak w średniowieczu i wszyscy się wożą na grzebiecie chłopa/robotnika, ale przyszła rewolucja nomen omen francuska. Niech się szlachta wykaże na ile im tego ich ą ę starczy przy tyraniu.

Ss
@no

Mało tego co oni robią w tych biurach kierownicy sapa zatwierdzić listy i koniec roboty każda sekcja ma planiste oczywiście kierownicy osoby do pomocy to ilu ludzi jest potrzebnych bo kiedyś kierownik jakość i proces i dawali se radę a teraz co no ale tez jaki poziom zarządzania tylu ludzi trzeba i tam pieniądze są na etaty

dziensodnu

To ten dzien panowie transparenty w dlon spotykamy sie na parkingu

Ciekawski
@dziensodnu

Zobaczymy kto kogo. Teraz już nie ma odwrotu. Jak odpuścimy nie dostniemy nawet 1zł.

kwaswhaczu

Pamietajcie jestesmy jedna wielka druzyna, musimy pokazac tym ciemiężycielom, ze tez jestesmy ludzmi i chcemy pracowac w godnych warunkach damy rade, musimy sobie ufac i walczyc jak o swoja rodzine, powodzenia na referendum przyjaciele z linii

Xxxxx
@kwaswhaczu

Hutchinson jedynka razem z dwójką poszli na pikietę,bo Andrzejek ze związków opowiadał w tej swojej palarni, że walczymy razem o 4 zł. Ludzie się zorganizowali,poszli na pikietę na dwójkę.Tymczasem dwójka walczy a Andrzejek dał (usunięte przez administratora) i podpisał obniżkę. Takie mamy sowieckie związki na lesniance.

@Xxxxx

I dziwnym trafem ostatnia propozycja podwyżki nie była uzgodniona z ludźmi tylko podpisali i powiedzieli już po fakcie, bo wiadome że nikt by się na te ochłapy nie zgodził...

Mariuszprodukcja

Tez dostaliscie przelew 2,5 tysiaca na konto ? Wie ktos za co to ?

Luchorz
@Mariuszprodukcja

Witaj Ale to jest serio czy blef. Czy na pewno to jest przelew z Hutchinsona.

Tadeo
@Mariuszprodukcja

żebyś siedział w czwartek cicho, uprzejmie donosił i robił swoje a nawet za dwóch.

MariuszProdukcja
@Tadeo

i bede siedzial cicho jak placa nie mam ochoty jesc kitu z okien albo zapalek

Z czym do ludzi????????????
@Mariuszprodukcja

Wez przestan pier***** zadnego przelewu nie ma , i nie bedzie.Jakby nasi ojcowie i dziadkowie sie tak zachowywali to bylaby dalej komuna.Pokazcie ludzie ze macie jaja????Kiedys za strajk mozna bylo zginac teraz Obrocki robi zebranie i placze nie wiem czegi tu sie bac

Oddziałowy master adamczyk

Pozdrawiam ekipe linia 2 odział 15 dział 14 stanowisko 456 . EKipa dobra premie na czas . Przeżuciłem sie na tranport teraz jest lepiej , mam 3 zeta od kilometra jeźdze trasy po 30 km . Milo wspominam prace rzycze wsystkiego dobrego , problem z kregoslupem troche mam bo od stania 30 h na zmianie troche czuc te plecy . Z fartem trzymajcie sie

Adamokravmaga
@Oddziałowy master adamczyk

Siemano ekipa, ja juz odpuscilem hacza ale na wspomnienia mnie wzielo ostatnio jak przejezdzalem swoją e klasą obok firmy, ta robota nauczyla mnie jednego ze cierpliwy kamien ugotuje, bo cierpliwie stalem na nogah po 16 godzin pn-sobota nie placzac tylko pakujac gume do pudla a teraz mam swoja firme transportowa w ktorej pracuje kolega z 2 oddzialu 15 dzialu stanowisko 456

referendum

Czy ktoś wie jakie są wyniki referendum na Z2? czy będą podane do wiadomości wszystkich pracowników?

Ryjek
@referendum

zagłosowała ponad połowa załogi z czego 80% za strajkiem. Tak więc szykujcie się miękiszony. Zobaczymy kto ma jaja/jajniki, a kto ma tylko w gębie.

Operator
@Ryjek

Ale po co te wyzwiska i tak was zastąpią Ukraińcami.Zluzuj gumę w majtkach i bez spiny.nikt nie jest nie zastąpiony.

Ryjek
@Operator

taa panie dyrektorze. Już jadą robić za te wasze pare zł. Ciekawe co zrobią z wypłatą, wynajmą kawalerkę na pół miesiąca? Za te pieniądze roboty bez wymagań i stresu jest bez liku. Jak myślicie, że nie potrafią liczyć i będą w desperacji robić za minimum to się zdziwicie.

Luna
@Operator

Tacy pracownicy z nich że przychodza na 3 dni i nie wyrabiają że za ciężka robota i szukają gdzie indziej nagle znikają i tak w kółko

Skoczek

Śmiać mi się chce z ludzi którzy zapisali się teraz na weekend do pracy na nadgodziny nie które sekcje odmówiły całe i chwała im za to a inne się zapisały nie którzy przyszli po rozum i się wypisali a zobaczymy kto zostanie nie rozumiem ludzi to chcą podwyżkę wszystko zostaje dopięte na ostatni guzik za tydzień a tu takie numery bo chcą nadrobić części.

Tom
@Skoczek

Właśnie takich inteligentów mamy na produkcji w haczu. Sam mam takich kilku na wydziale którym pracuje. Codziennie narzekają że wszystko drogie,nie starcza im wypłaty do 10 tego,muszą pożyczać,wypłaty mało.A jak strajk i trzeba walczyć o godne zarobki to lecą na nadliczbówki i becą że jak nie przyjdą to ich zwolnią.Haha,poprostu śmiać mi się chce z tych kretynów.

@Skoczek

takie ludzie. Patrzą tu i teraz. Wolą zgarnąć 300 za nadgodziny, ale nie widzą, że jak raz czy dwa odpuszczą i PDP zacznie się sypać to zakład da 300 ale na miesiąc, do stawki. No ale jak lubią dziadować to trudno.

@no

A co się dziwić jak średnia IQ takich ludzi nie przekracza 50,tacy ludzie nie potrafią myśleć przyszłościowo, więc nie wymagajmy od nich zbyt dużo.

Odchodzacy
@no

Już nie dadzą 300zł za nadgodziny bo np u nas już są zmniejszone Sobota za 50% a Niedziela za 100% więc lipa tylko ukraina przyjdzie

Parówa
@Masakra

Oto głos (usunięte przez administratora). Dej bo się należy. Odebrać fabrykę i wszystkim po równo. Do takich jak ty powinno się strzelać

Pankracy34

słyszeliscie o dodatku motywacyjnym na koniec maja 7 tysiecy brutto z tego roku ?

@Pankracy34

no nie słyszeli, chyba że od ciebie. O co chodzi? Jakieś konkrety kto, co ile i za co? Ta firma nie daje takich bonusów, przynajmniej nie na produkcji.

Panikraca32
@no

No pewnie że słyszałam. Kto nie weźmie czynnego udziału w strajku i także nie jest przeciwny dywersantom strajkowym oraz wykaże lojalność firmie otrzyma kupe kasy!

Dudu
@Panikraca32

Ta jasne :P już widzę jak zakład przelewa tyle kasy na konto każdemu :D hahahah Żadnego dodatku nie będzie

Odchodzacy
@Pankracy34

Taa po 100tys wam dadzą a wy wierzcie w to tak samo jak podwyżki miałaby być a teraz Pan dyrektor wszystko zabiera,niech na piśmie to da,albo wsumie nie bo i tak to pismo będzie głowno tak jak podwyżki

@Panikraca32

fajnie, a potem będą dalej robić za minimalną. Łamistrajki dostaną najwyżej czekoladki i podziękowanie od dyrekcji. Zobaczycie te 7 tyś. jak wieprz niebo.

Ilona
@Pankracy34

Nie słyszałam nic. Na czym to polega?

Mily
@no

Ciekawe kto zapłaći ludziom za strajk na Z2 który zacznie śię niebawem a ZZ o tyn nic nie mówią tak jakby ich to nie dotyczyło

Ex

Gdzie jest 680zl co miało być w wypłacie?

Czarna

Witam i pytam czy Milena B dalej romansuje z żonatymi mężczyznami?dobrze że Darek tego nie widzi teraz ma chociaż piękna kobietę bo Milenka to paskudna jak noc nic dziwnego że chętnego nie ma :)

Czesiek

Niezła firma, nawet się cieszę, że brakuje ludzi, można parę(dziesiąt) ekstra miesięczna godzin walnąć. W zeszłym roku moja średnia to 4670 netto (z masą nadgodzin) miesięcznie... Ktoś powie, mało, cóż, ja jestem zadowolony. Znajomy jest kierownikiem i ma 10 000zł, ale nie odważyłem się zapytać, czy brutto lub netto.

Baśka

Ktoś mi odpowie w jakim celu na siłę zakład wprowadza ta całą automatyzację w postaci tych platform samojezdnych i tych wszystkich wózków zamiast unowocześnić park maszynowy który jest w opłakanym stanie Ciągle pretensje o braki ale nikt z tym nic nie robi a wprowadzają takie badziewie które już od kilku miesięcy nie funkcjonuje.Wiem że musi być aautomatyzacja ale ludzie z magazynu sobie dobrze bez tego wszystkiego radzili a produkcja się sypie może tam warto zainwestować w maszyny a nie w takie (usunięte przez administratora)

@Baśka

w celu spełnienia targeta co go centrala wyznaczyła - obcinanie kosztów, przez pozbywanie się ludzi na etatach. Przy okazji ktoś się wykaże i dostanie tłustą premię a i może % wpadnie do tylnej kieszeni. Czy to działa? Nikogo to nie interesuje. Grunt, że można raportować wykonanie zadania. " I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi? - Protokół zniszczenia. - Zapamiętaj: Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich, słomianych inwestycjach."

Baśka
@no

Dzięki w sumie to wszystko tak działa w tym zakładzie utrudnić ludzia pracę czymś głupim a na koniec na śmietnik

@Baśka

taka prawda. Jak człowiek słyszy ile kasy idzie na wdrożenie dziwnych pomysłów to głowa mała. Nikt nie raczy zapytać ludzi co by chcieli, jak im usprawnić pracę, tylko dumają w biurach i eksperymentują. Uda się to się uda, nie to też wyjdą na swoje.

Agencja

W tym zakładzie to jest zwykłe hamstwo i nic więcej! Podwyżek dla pracowników agencji nie będzie bo się nie należą. Podobno wszyscy pracujemy tak samo, pracownik pracownikowi równy, ale pracownicy agencji są traktowani jak zwykłe (usunięte przez administratora) Niech każdy pracownik agencji zaciśnie (usunięte przez administratora) i idzie do kierownictwa upominać się o to co wasze!! Bez tego nie ruszymy nic, a należy nam się podwyżka tak jak pracownikom z Hacza!!! MY NIE JESTEŚMY GORSI!!!

Pracownik agencji
@Agencja

To było wiadomo od początku . Od zawsze jesteśmy dzieleni na lepszych i gorszych. Zwolnienia - agencja leci jako pierwsza... Podwyżki - agencji się nie należą... Gdzie ta piep*zona równość?! Nie ma, zwyczajna sprawa .

Ronnin
@Agencja

Normalne zakłady w Żywcu i okolicy wogóle nie współpracują z agencjami.Tylko ten syf hutchinsonowski. Co miesiąc umowa śmieciowa,wypłaty 2500,nierówne traktowanie...to są właśnie uroki pracy pod agencją. Który bank da mi kredyt w razie czego, gdzie umowe mam co miesiąc podpisaną?! Wypłata...a raczej jałmużna wystarczy na tone węgla i waciki. Dlatego właśnie traktuje tą robote jako wycinek życia a ludzi zatrudnionych pod hutchinsonem jako moich wrogów.Dość mam słuchania na palarni jakie to podwyżki,bony i wyrównania dostali na święta.Jak strajkują to tylko dla siebie a i tak wieczni im mało i nie mogą się nażreć. Ale jeszcze mam coś czego hutchinson nigdy mi nie zabierze...Honor. Nie mam zamiaru żebrać o to wszystko co normalnie należy się pracownikowi...a sorry niewolnikowi.

@Ronnin

300 zł bonów 70 gr podwyżki to dużo????buahahahahahaha rzeczywiście nasrali

Lejdis
@Xd

Za 300 zł masz pełen bak paliwa albo jedzenia cały kosz.Kolega Ronnin dobrze napisał.Wam wiecznie mało i nie możecie nażreć się.Ci co przez agencje nawet tego nie dostali.

Aga
@Lejdis

Zmień prace czemu po agencje pracujesz? Mało to innej pracy jest? Pracy normalnej z normalna umowa nie potrafisz znaleźć? Jak konus umowa nie pasuje to szukam innej ktoś cię tam siła trzyma? Nikt normalny pod takie śmieciowki nie robi

Ula
@Pracownik agencji

To nie pracuj pod agencje szukaj innej pracy sam sobie dajesz przyzwolenie na robienie z siebie balona , takie to trudne?

Wesoły
@Aga

Włącz sobie oferty pracy z Żywca i okolicy... Nie trzeba pośredników ... Zarobki większe niż w Hutchinsonie..

Daro
@Ula

A takie trudne jest włączyć myślenie? Po co wesprzeć dobrym słowem jak można szpile wbijać. Ja pracuję pod agencją i będę starał się odebrać to co moje i moich kolegów i koleżanek spod agencji. Może lubią tę pracę? I nie chcą zmieniać! Jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia to lepiej zamilczcie

Lejdis
@Aga

A skąd twoje przypuszczenia że pracuje w haczu przez agencje? Ja tylko napisałam osobie powyżej(której śmierdzi 300zł i 70gr podwyżki) co można kupić za 300zł bonów...nawet przy takiej drożyznie jak jest dzisiaj.Jak szukasz nienormalnego to spójrz w lustro. Może ktoś nie ma wyjścia w tym czasie i musi pracować u pośrednika.Po co obrażasz ludzi których nie znasz?! Ja poprostu rozumiem złośc osób przyjętych do zakładu na gorszych warunkach od innych.Bo sama pracowałam kiedyś przez agencje,nie podam nazwy.I o wszystko musiałam upominać się a nie raz straszyć sądami.Także mimo że jestem pracownikiem zakładu to stoje po stronie tych {gorszych}

Xxx
@Xd

Tak ale ludzie w innych pracach nie maja nawet 300zl bonów więc nie narzekaj .Nie maja zaplecza socjalnego wogole i żyją i pracują.

Dddd
@Xxx

No masz racje nie potrzebują bo zarabiają jak normalni ludzie

@lol
@Xxx

Te bony to z funduszu socjalnego. Zakład nic od siebie nie dodaje. A zaplecze socjalne to masz na myśli szatnie i WC?

Kierowca Tyra
@Xxx

Patrz tam. Gdzie lepiej a nie gdzie gorzej. Do kogo to kierujesz do (usunięte przez administratora)

Dzik

Do wypłaty miało być dodatkowe 680 zł a niema

Haha
@Dzik

Chyba jesteś nie w temacie

sarna
@Dzik

Dzik jest dziki, dzik jest zły... Miałeś osobny przelew i osobny kwitek. Nie liczyłeś chyba, że firma da ci dwie premie, liczyłeś?

@Haha

Tzn przecież do wypłaty miało być 680zl

Xxxx
@sarna

Tak było w porozumieniu a tego 680 zł nie dostaliśmy

Xyz
@Xxxx

W jakim porozumieniu??? W porozumieniu masz to co na papierze, to że ktoś sobie napisal w poście na Facebook że będzie 680 zł nie znaczy nic

@Xyz

Czyli związki jak zawsze się zbłaźniły

@Masakra

Jak się nie podoba kasa za (usunięte przez administratora) to oddej i nikt płakać nie będzie. Z wypłatą czy poza nią to co to za różnica? Niektórzy byli zadowoleni, że coś wpadło przed końcem miesiąca bo było już krucho, ale wy musicie siać zamęt. Gdyby nie związki to tej kasy byś na oczy nie zobaczył, bo nawet byś o niej nie wiedział. Jak się podcierasz to też tyle narzekasz na papier? Jak nie pasuje zawsze zostaje goła rączka.

Król wioski

Nie ma za co ich całować, ale w końcu to darmowa kasa, ile by to nie było, ale lament na związki bo tak siak czy owak. Efekt będzie taki, że następnym razem jak będzie jakaś ekstra kasa to związek powinien siedzieć cicho bo w sumie dostaje po czterech literach za to że zakład daje kase od siebie. Jakiś surrealizm rodem z Gabonu.

@Król wioski

Miało być 680 zł wyszło 570 a do ręki 300 a miało to być w wypłacie nie przed

@Xd

Skieruj wzrok na kwitek. Dodaj do 570 to co jeszcze zapłaciła ta buda na twoją emeryturę i rentę (110 zł) i masz swoje mistyczne 680. Oni wypłacili, co mieli wypłacić. Po swoje 380 idź się upominać do państwa, które robi cię na szaro. Jak masz w domu emeryta, to możesz z czystym sumieniem cieszyć się, że dołożyłeś mu do 14.

Sów brak...

Nie dawno zwolniłem się z haczka i postanowiłem się zatrudnić w Bielsku Białej, szczerze? to było najlepsze co mogłem zrobić. Fakt, nie każdy sobie może pozwolić na wyjazdy do Bielska ale stawka godzinowa to wynagradza. W Hutchinsonie pracowałem dwa lata za 17 złoty brutto, pracowałem a pieniędzy nie miałem, nie wspominając o naprawie auta... Teraz stawkę mam 35zł/h i zaczynam w końcu spokojnie żyć! Hutchinson... było dobrze ale już schodzicie na psy i traktujecie ludzi jak zwykłych roboli

Robór
@Sów brak...

Gratuluje słusznie podjętych decyzji. Ja też już zacząłem szukać lepszej pracy, bo robota w hutchinsonie nie ma sensu.Robota może nie najgorsza ale z tymi wypłatami będąc zatrudnionym przez pośrednika to jakiś kiepski żart. Od pół roku pracuje i wypłata starcza tylko na wyżywienie i opłaty. Czyli niczym nie różnie się od czarnoskórego (usunięte przez administratora) 100 lat temu.Któremu właściciel musiał zapewnić wyżywienie i spanie w zamian za prace.

Czas na zmiany
@Sów brak...

Również polecam zmianę na zakład w BB. Biorąc pod uwagę, że otwierają kolejny zakład Valeo i część pracowników z Bielskich fabryk planuje się tam przenieść, to będzie jeszcze większe zapotrzebowanie na operatorów. Także stawki w BB jeszcze bardziej wzrosną, aby ich przyciągnąć. Swoją drogą ciekawostka od konkurenta Hutchinsona z BB- podwyżka inflacyjna dla pracowników produkcji na ten rok: od 2 do 2,5zł/h bez żadnych strajków czy masowych odejść pracowników.

Renia
@Robór

To prawda czas uciekać ten zakład pada pensje marne pracy coraz mniej,traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) tylko ukraina ma specjalne względy i wszystko mogą podwyżki premie dodatki wolne kiedy chcą,dramat

@Renia

Bo tego chce góra. Pozbyć się Polaków co to wiecznie im mało i zrobić sobie tu eldorado taniej siły roboczej ze wschodu. Będą tyrać 24/7 na zleceniu a górze kasa będzie się zgadzała i niedługo postawią 4 zakład w Żywcu bo zwęszą niezły interes.

Ela
@Czas na zmiany

Proszę cię nie śmiesz mnie jak długo pracujesz w tym Valeo tydzień miesiąc. Ja pr,erobilam ten zakład i to największe go..o jakie może być kartę to nawet do kibla odbijało się mobbing n0a każdym kroku. Dpepresji się nabawiłam i leków.Jak popracujesz to w0ypowiadaj się hutchinson okropne (usunięte przez administratora) ale Valeo to dopiero. Zobaczymy co powiesz za pół roku ale powodzenia.

Czas na zmiany
@Ela

Czytaj ze zrozumieniem. Zakład dopiero otwierają - jeszcze nie działa. Na początek na pewno zaproponują ludziom jakieś atrakcyjne stawki aby ich przyciągnąć. Wszystkie pozostałe fabryki w BB będą musiały podnieść stawki U SIEBIE aby zatrzymać odpływ swoich pracowników do tej nowo otwartej fabryki. Także nie musisz pracować w Valeo, aby skorzystać na tym że ich fabryka otwiera. Tak działa wolny rynek w miejscu gdzie jest sporo dużych firm, a nie jeden Hutchinson bez konkurecji - który może dyktować sobie warunki i wyzyskiwać ludzi.

Ela
@Czas na zmiany

To ty trochę się zorientuj bo Valeo istnieje w Czechowicach już ponad 20 lat.Wiec ludzie tam mieszkajacy orientują s co to za zakład.

Nnnnnnn
@Sów brak...

Gdzie to tak płacą w Bielsku?

Onko

Dostał dziś już ktoś przelew na z2

Xd

Dlaczego niema tej premi 600zl w wypłacie!

pytaj przełożonego.

Kik

Będzie dziś wypłata?

Ha Ha

Co to za przelew dzisiaj był

Ciekawa
@Ha Ha

No właśnie ktoś powie co to niby za premia przyszła?

@Ciekawa

podobno to 100$ z Totala

Zdenek
@Ciekawa

Podobno były zebrania z dyrektorem, każda sekcja. Ja się pytam kiedy przewodniczący związków zawodowych zrobi jakieś zebranie dla pracowników celem wyjaśnienia jak bardzo dyrekcja wysysa z nas krew.

@Zdenek

Związki zawodowe takowego zebrania nie mogą robić w czasie pracy... Patrząc jednak na ludzi myślę że już są nieźle zmanipulowani wygłoszeniem dyrektora

Zdenek
@Bronek

To trzeba zajść do przewodniczącego i niech coś wymyśli. Chociażby kilka minut po pracy na parkingu. Niech coś powie przez megafon żeby ludzie mieli świadomość że związki coś robią. I manipulacje wtedy odbiją się z wielkim hukiem od podłogi. Ja jestem na urlopie, o zebraniach dowiedziałem się drogą telefoniczną. I myślę sobie też, że dyrektor bardzo się boi skoro robi zebrania dla małej ilości ludzi. Mam na myśli sekcje.

@Zdenek

I tu masz rację, niestety związki nie rozumieją że powinni na bieżąco informować ludzi bo w dobie takiego kryzysu są już lekko sfrustrowani i mogą puścić nerwy...niestyty tutaj ludzie więcej działają na swoją rękę i nie liczą na nikogo

@Bronek

Związkowcy którzy biorą udział w zebraniach są objęci tajemnica milczenia. Na każde pytanie odpowiadają że to tajemnica dlatego tracą zaufanie ludzi. Moim zdaniem jeśli związki reprezentują interes pracowników to powinni się liczyć z nami a nie dopiero na referendum nas zapraszać i wymagać od nas żebyśmy ich wsparli ale o nic nie pytali. Nie mogę zadać pytania,nie dostaje odpowiedzi nie ma konkretów ..,mamy być ich tarcza. Dlaczego???? Za co? przecież jak rozmowy się skończą dostaniemy dwa złote i przez następny rok znowu będą nas zwodzić a potem udawać że znowu negocjują. To jest żart a nie związki. Oni powinni pracować cały rok a nie wyrzucać pieniądze na negocjatorów i inne pierdoły jak już się pali grunt. Podwyżki miały być od stycznia. Jak by związki nie blokowały dyrektora co roku to regularnie by nam wypłacali podwyżki i nie było by tego cyrku. Tylko ktoś sobie coś ubzdural i nasze wypłaty zależą od bardzo tajemniczych związkowców.

1,80
@Ha

Przecież na jedynce podpisali pożal się Boże 1,80 nie informując nikogo. (usunięte przez administratora)ich i tą pokazówkę w postaci tej pikiety na dwójce. W dobie takiej inflacji podpisują 1,80 nie konsultując tego z pracownikami. Tak naprawdę te związki to tylko pokazówka,ustawka i nic więcej.

@Ha

W jednym masz tylko rację, że takie informacje powinny być przekazywane na bieżąco bo walczą w interesie ludzi a nie tylko swoim. Ale co do blokowania dyrektora, to jeśli idąc twoim tłokiem myslenia jeśli jego propozycja byłaby 50 gr to mamy brać.. W tym roku jest duża inflacja i te 2 zł to i tak jest śmiech na sali, ale za rok jak się okaże że będzie troszkę lepiej i dyrektor zobaczy że może robić co chce to jego propozycja może być właśnie te 50 gr i zobaczymy później jaki będzie płacz

Totalny przekręt
@@renta

Total 100€ minus podatek????

@Totalny przekręt

nie 100€ tylko 100$ i pytanie brzmi, jaki podatek i w jakiej wysokości bo spośród moich znajomych każdy z nas dostał przelew w innej wysokości...od 342 do 468 zł.. dziwne..

On
@@renta

No właśnie to jest ciekawe ciekawe czemu takie różnice były,u nas były nawet osoby które dostały 170zł to już wogóle porażka,znowu ktoś coś odwalił i będą zdziwieni że ludzie są wkurzeni

Ból
@On

Nikogo to nie obchodzi że ludzie są wkurzenie. Kompletne dno. Piekło na ziemi

@On

Każdy dostał kwitek ja miałem 587 zł a dostałem 390 zł kpina skoro kazdy dostał 100 czemu jedno jedno mieli 340 inni 380 zł skoro lazdy dostał 100 przeliczali to każdemu bo innym kursie buahahahahahaha

y
@Xd

Na kwitku pisze kto i na co zabrał. To ZUS, to US, to NFZ. Jednym więcej drugim mniej. Macie taką rzeczywistość jaką wybraliście na wyborach.

@Bronek

Ale Dyrektor i tak robi co chce bo związki nigdy nie wynegocjowały nic więcej niż dawał którykolwiek dyrektor. To on nimi rządzi a nie oni nim. Dyrektor daje 2 złote a nie 0.50. a gdybać sobie możemy co by było. Inflacja jest od października wyższa a my nie mamy nawet grosza. Mamy już maj więc to mówi samo za siebie. Nie mamy Nic mimo inflacji idrożyzny. Więc!!!!nawet nie ma się o co kłócić. A tego co już straciliśmy nikt nam nie wyrówna niezależnie od tego jak negocjacje się skończą. Pożyjemy zobaczymy.

@Ha

O Boże dawno nie czytałem takich bzdur. Wiesz czemu nigdy związki nie wynegecjowaly więcej? Bo tacy jak ty biegali i cieszyli się z tego co dyrektor dawała a jak był wcześniej referendum to leciał głosować przeciwko związkom. To nie gdybanie a fakty, bo trzeba myśleć trochę do przodu a nie tylko to co tu i teraz. No właśnie mamy MAJ a dyrekcja ma na was tak bardzo wywalone że mają sprawę w prokuratorze. To że ktoś utrudnia i nie chce się dogadać nie oznacza że nie dostaniesz wyrównania która nawet tobie się należy tylko to wszystko zależy od porozumienia.. A tutaj jedna strona kompletnie nie rozumie że ich pracowników też uderzyła inflacja. I nie zwalaj winy na związki bo jak czytam to co piszesz to nie wiem czy to nie jeden z dyrekcji tu pisze. To ludzie w tym zakładzie mają już tego dość, tych plac i śmiesznej propozycji dyrektora. Posłuchaj czasem zwykłych ludzi z produkcji którzy robią na takich jak ty.

@Bronek

Z tego co pamiętam referendum było na korzyść solidarności...był strajk... a potem wielki zawód bo podpisane zostało to co od początku dawał dyrektor. Więc nie wiem kto bzdury gada. Tak sprawa w prokuraturze ......jak to ambitnie brzmi.a dla nas to oznacza że kasy nigdy nie zobaczymy. Bo jak to pójdzie tak jak z ustawionym negocjatorem, który więcej odwoływał niż mediował to marny nasz los. I właśnie przez takich fanatyków mamy takie stawki jakie mamy.

GH
@Ha Ha

13ta premia

CCWTW

Ludzie w tym zakładzie a w szczególności na magazynie u Pana Joź.. jak chcecie zabrać urlop to najlepiej by było na kolanach po niego iść. A najlepsze że chłopakom z weekendu to powiedział że urlopy im dyrektor zawiesił i nie mogą brać. Bo Wiecie jak to jest wekkend jest po to by pracować a nie urlopować się. To ja się pytam kiedy oni mają urlop zabrać w tygodniu

@CCWTW

Uhm teraz wstrzymane a za tydzień będą wysyłać na urlop cyrk

do niby magazyniera

W tym cyrku to ty jesteś KLAUNEM a cyrkiem zarządza SZEF TYCH KLAUNÓW

Wolny
@do niby magazyniera

Haha.Miec stanowisko Szefa klaunów to samo brzmi śmiesznie.To chyba taki lider klaun?

Iwona
@Xd

dlaczego będą wysyłać na urlop ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 737.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 674, z czego 161 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.