Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

będzie wypłata w tym tygodniu?

Ktoś
@pracownik

Wątpię.

Xxxx

Będzie wypłata w piątek?

Xd

Dadzą jalmluzne w piątek? Czy z złość znowu w poniedziałek ?

Bronek

Spotkanie z dyrektorem było, tylko ciekawe czemu dopiero w memencie wywieszenia przez związki referendum w sprawie strajku. Wniosek nasuwa się sam, (usunięte przez administratora) się pali i musiał to zrobić w tym tygodniu bo są obawy że ludzie przejrzeli na oczy i mogą głosować nie po jego myśli. Oczywiście jego propozycja jest smieszna tak samo jak jego tłumaczenie w sprawie Totala czy ilości pracy. Ceny wszyscy odczuwamy nie tylko zakład więc śmieszne jest jak gość zarabiający kilka tys miesięcznie mówi wam że ON WAS ROZUMIE he he

Z czym do ludzi????????????
@Bronek

Nie kilka tylko kilkanascie kolo 20 pewnie tam wisi na pasku wynagrodzen. 3,7 podwyzki to propozycja adekwatna do realiow zakladu.Skoro ich stac placic nowemu pracownikowi 23,30 ludzie i po 10 latach tyle nie maja....

Hehe
@Z czym do ludzi????????????

Skromnie ich wyceniacie. Z dobrego źródła wiem, że menedżer zarabia w okolicy 30 tys. brutto. Dyrektor z 10 więcej już nie wspominając, że trzepią wypłaty w twardej walucie, a nie w zylionach - hehe

@Hehe

co za bzdury.. no brak słów..

Leszno
Z czym do ludzi????

Dzis ,po zebraniu z dyrektorem zakladu moge powiedziec tylko jedno strajk jest naszym obowiazkiem....kpina nowy pracownik zarabia wiecej od nas

@Z czym do ludzi????

Niestety ale to jest smutna prawda i ludzie może dopiero teraz przejrzą na oczy. Jak to dyrektor mówi 0.50 gr do 2 zł różnicy między starym i nowym to i tak jest dobrze, choć robisz już lata i sobie to wypracowałeś .. Przecież to jest kpina! Oerator autoklawy a produkcji różni się specyfiką pracy,tyle że nowy autoklawista ma na start więcej niż wieloletnia osoba pracująca na produkcji. Gdzie jest docenianie tych operatorów? Stażowym? 50 zł więcej po 3 latach.. Niech siadna i pomyślą jak to rozwiązać dodając jakieś dodatkowe premie, bo jak tak dalej polecą w kulki to produkcja stanie i skończą się żarty. Teraz najważniejsze jest iść zagłosować i walczyć o swoje.. Bo was nikt nie pyta się o zdanie jak wam podniosą ceny i jakoś musicie sobie radzić, a skoro zakładu w takim kryzysie nie stać to niech może pomyślą o zmianie miejsca produkcji

Bronek

Śmiać mi się chce bo jeszcze nie dawno pisałem że nadgodziny się skończą i zacznie się lament ludzi.. I jest tak mówiłem, dyrektor tylko utrudnia w negocjacjach obniżając propozycje a nie szuka jakiegoś kompromisu i próby dogadania się żeby obie strony były zadowolone...Robicie mu zapasy, i zakład może stać 2 tyg w momencie nawet waszego strajku, więc krótko mówiąc plu,je wam w twarz.. Mam nadzieję że poprzecie strajk a ( zastrajkujecie w sposób abyście nie byli stratni) :-) Nie może być tak że wchodzą nowe projekty, roboty jest dużo i zakład nie widzi rosnącej inflacji jaka was jako pracowników także dotknęła.. Dojazd wam podrożał nie mówiąc o reszcie wydatków także taka podwyżka musi być abyście w miarę na 0 wychodzili.. Przemyślcie kogo popieracie i czy walczycie o swoje czy zakładu dobro

@Bronek

O tych podwyżkach to już piszecie i piszecie a konkretów żadnych

Bronek

Z2 jakieś oficjalne info w sprawie podwyżek? Ani zakład ani związki nie dały żadnego oświadczenia w tej sprawie, są tylko plotki i domysły. A to przecież dotyczy wszystkich ludzi i chcieli by cokolwiek wiedzieć oprócz tego że macie ich w(usunięte przez administratora).. Bo to że zaklad potrafi wysłać wiadomość o zbiórce dla Ukrainy to to rozumiem że nic innego już do przekazania nie mają. (usunięte przez administratora)

Mily
@Bronek

Podwyżek nie ma dyrekcja robi z ludźmi co chce a związki na to nic a ciekawe co z pieniędzmi z TOTALA które mieli dostać pracownicy.

@Mily

poszły na pomoc Ukraińcom zapewne..

Bronek1910

Od środy aneksy podobno, majster z działu tak powiedzial podobno potwierdzone cieszcie sie :)))))))

Adecco

Witam. Czy podwyżki należą się tylko pracownikom pod Hutchinson czy też tym z agencji? Dodatki typu 500 zł premii i 600 od totala też tylko dla Hutchinsona?

@Adecco

Wszystkim sie nalezom i dosttaniecie w swoim czasie

Agencja
@marek nowak77syn krojczego

Skąd takie informacje ? Kadry jak zwykle umywają ręce i tłumaczą, że nic nie wiedzą..

###
@marek nowak77syn krojczego

A tym co są na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym też?

Damian
@Adecco

Człowieku, w jakim Ty świecie żyjesz że wogóle przyszło Tobie na myśl że agencje będą cokolwiek wypłacać dodatkowego pracownikom? Nic nie dostaniemy. Tak jak nie należą nam się bony na święta,dopłaty do biletów,wynagrodzenia za wczasy pod gruszą,tak samo podwyżki i inne premie. Hutchinson słynie z tego od dawna że dzieli ludzi na lepszych i gorszych.Dlatego właśnie nie traktuje tej firmy poważnie i nie mam zamiaru starać się pracować lepiej. Jak Kuba bogu tak Bóg Kubie.Proste i logiczne.

Pracownik Hacza
@Damian

Przecież masz dodatek do dojazdu. Wiadomo, że wczasów pod gruszą nie dostaniesz, bonów i td też nie. O tym mówią na samym początku przyjęcia. Ale podwyżki należą się każdemu bo nikt nie jest gorszy ani lepszy, trzeba poruszyć temat pracowników agencji a nie patrzeć tylko swojej (usunięte przez administratora) Każdy z nas pracuje tak samo, więc nie traktujmy agencji tak jakby była gorsza :)

Agencja

Coś źle musisz rozumieć z pasków wypłaty. Ja pracuję 20 km od Hutchinsona i mam dodatek dojazdowy. Najlepiej będzie jak to zgłosisz do koordynatorki swojej agencji bo to ci się należy, jeżeli to nic nie da to zgłoś to kierownikowi.

Pracownik agencji

Nie wiem pod którą agencja pracujesz, że brakuje ci dodatku za dojazd. Dojazd jest wypłacany przy każdej wypłacie. Coś źle patrzysz kolego. A skoro rzekomo brakuje ci dodatku za dojazd to byłeś wyjaśniać to właśnie w swojej agencji ?

Cccc
@Pracownik Hacza

Idze idze

Dyrektor Haczinsona

Witam szanownych pracowników, chciałbym was poinformować, że już od przyszłego miesiąca tj. 1 maja zostaną przygotowane aneksy dotyczące podwyższenia wynagrodzenia, zmiana zarżadu Hutchinson - Polska spowodowała, że wszystko w niedalekiej przyszłości się zmieni, proponowana przez spółke podwyżka będzie podwyższona do kwoty 6000 tysięcy brutto jeśli chodzi o funkcje magazyniera

KaroLajna

Nie dostałam ktoś coś wie ?

Wacław Francuz
@KaroLajna

To se sprawdź

Zbych

Gdzie to wyrównanie ta premia? Kiedy to niby dadzą znów mamy czekać????

g
@Zbych

Jak długo tu robisz, że nie wiesz jak to wszystko działa? Czekać to motto tej firmy. Czekają aż odejdą jeszcze ci co się poznali, żeby przypadkiem im czegoś nie wypłacić, zawsze to pare zł więcej. Potem czekają aż będzie lepiej, bo kasa się nie zgadza, a potem czekają aż kolejni niezadowoleni odejdą, żeby im czegoś za dużo nie wypłacić. Czekaniem kupują czas, a że ludzie czasu nie mają bo rachunki ich ognią co miesiąc to naturalna selekcja pomaga im pozbyć się nadwyżki ludzi. Czekajcie dalej, powodzenia.

@Zbych

Ja juz dostalem super zadowolony jestem

jełop

przeciez dali

@1

Kiedy dostaliście?

@jełop

Co dali? Przeliczyłes sobie to?? Ludzie dostali średnio po 850zl, w tym jest premia 500zl to ile masz wyrównania za 3 miesiące? 350zl?? Brawo, w takim razie wylicz sobie swoją podwyżkę i wyjdzie ci według tego wyrównania że dostaniesz średnio ok 116zl podwyżki . Gruba kasa co? Czyli 116zl dzielone przez 160 godzin to wyjdzie ci 72 grosze na rękę na godzinę . Brawo Endriu hahahaha hahaha

@1
@jełop

A kiedy kwiatki z wypłaty wysla,?

@@1

Ja dostałem wczoraj o 18 całość

Mieciu

Tobie nawet jakby wzięli to byś się cieszył. Niestety póki takie zakały w tym zakładzie pracują to nigdy nic godnego tutaj się nie dostanie. Zakład francuski a podejście ruskie.

@Mieciu

Za robote sie wez to tez dostaniesz jakies pieniadze a nie siedzisz w necie i mnie obrazasz a zakala to mow do swoich kolegow

@marek nowak77syn krojczego

A ty co tutaj robisz skoro taki zapracowany jesteś? Podejrzewam że nawet nie jesteś z magazynu tylko jakaś faja z biura sieje propagandę jaki to RUSKI zakład super dla ludzi haha, bo 113zl miesięcznie ludziom dali. Jak masz czas tu wypisywać głupoty to zainteresuj się ile średnio dostały zakłady produkcyjne w tym roku podwyżek, zainteresuj się ile dostał fiat w Bielsku. Jak to zrobisz to zmień pampersa i wróć.

Zadowolony? Hahahaha

SonGOku Linia 2

NO przyszly przyszly całkiem spoko , na waciki cos tam bedzie 1500 brutto ale jest ok

@SonGOku Linia 2

Brawo super dobra robota ja 1480 ale tez bardzo jestem zadowolony z siebie pozdrawiam cie

SonGOku Linia 2

Dzieki przyjacielu , razem mozemy wszystko . Szerokości na magazynach życzę

A co to weekend narobił czy będą tam zwolnienia podobno wielka afera. No w końcu niech się za nich wezmą i przyglądnął jak pracują bo niektórym w głowach się poprzewracało.

Nnn
@888

Jak to co ? To co wy robią nie widzisz ? Nie udawaj święta krowo że nie wiesz o co chodzi

@Nnn

Co się stało?

@888

Co się stało? I komu się w głowie poprzerwacalo ?

Janekzfabrykifiranek
@888

Dziwne ze u was tego problemu niema? Czyzbyscie robili większy (usunięte przez administratora) niż oni? Niezle was tez trzeba zgłosić , bo nic nie wykazujecie gdzie to znika?

@888

Weź, trollu nie siej propagandy ????...

Roni
@Totalny przekręt

A co zrobiliście że tak ubliżacie. Macie do roboty jedno i to samo i jeszcze buble robicie.

@Roni

Jedno określenie - Tajemnica poliszynela. Była ,jest i będzie do czasu opracowania innej metody utylizacjii .

@Roni

Przepraszam bardzo. Kto komu ubliża? Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi? "Macie do roboty" , my czyli kto? A co do reszty, twojej wypowiedzi hmm... Z tego co wiem, produkcja " bubli" jest w tej firmie nieunikniona, zarówno na zmianach tygodniowych jak i weekendowych. Czego wszyscy są świadomi. Za wyjątkiem ciebie, jak widać.

Ooo
@888

Pracują jak każdy normalny człowiek. Nawet założę się ze większość tych ludzi dużo więcej umie niż Ty. Co Cię kuje po tych oczach? Może to że zrobią swoje i jeszcze moją czas na wszystko

Biuro
@Ooo

O czas na wszystko tzn. NA co? Zlecamy wam pracę która ma być wykonana w ciągu 12 godzin i masz pracować tak żeby nie robić braków. A jeżeli wy macie na wszystko czas większość osób siedzi na palarni a przewody macie cały czas te same więc nie ma jakiejś filozofia to skąd te braki. Rozumiem że zawsze coś jest ale trzeba pracować z głową a nie na pamięć drogie panie.

Wykend
@Biuro

Tak praca z wyśrubowanymi normami ,a na palarnie chyba wiadomo to w BIURZE ze pracownicy moga wychodzić na wykendzie z przydzielona kartka jedna na wydzial i tylko tak ,nie tak jak Państwo na tyg korzysta z palarni.Ico to zn takie same przewody ,prosze sie doinformowac w tej kwestii ,a wykend ,nie znaczy podludzie i gorsi .I może czas przestać dyskredytować kompetencje i docenic ciężka pracę ,12 godz ,to nie 8 godz pracy . Juz mieliśmy przyjemnośc pracowac ,pod nadzorem Państwa kierownictwa z biur . I zapraszamy ponownie ,my jako pracownicy nie mamy sie czego obawiać ,pracujemy ciężko w gorszych warunkach niż tydzień ,ograniczony dostęp ,do mechanika ,magazynu,Na wykendzie jeden mechanik na 4 wydzialy ,jedna liderka na wydział ,nie jak na tyg ,liderka przydzielona do danej wyspy .Mielismy równiez przyjemność obserwowac prace ,państwa z biura na produkcjii.Zapraszamy

Bbbbb
@Biuro

Nie da się nie robić braków? Na tych starych maszynach które ledwo zipią nikt tego ustawić nie umie , telepie się w każda stronę niby jak braków nie robic? Idźcie sami róbcie pokażcie jak umiecie

Cccc
@Wykend

Przyszli postali hahahaha nic nie zrobili a kaska się zgadza nawet nie wiedza co z czym się je

Xxxxx
@Biuro

Przyjdźcie na ten weekend nawet tam kto śmieci wynieść nie miał, syf taki w ubikacjach drugi weekend sprzątaczki niema , brak papieru toaletowego , brak ogrzewania ludzie się musza prosić zeby ogrzewanie włączyć bo w takich warunkach się pracować nie da! Pogotowie energetyczne bo prąd drogi a nam prąd w domach noe wzrósł? Nie płacimy za nic więcej ? A zarobki jakie były takie są jeszcze trzeba dobie papier przynosić do pracy zeby mieć czym dupe wytrzeć wstyd i hańba

Ella
@Wykend

Na weekendzie haylife haha. Jest dużo dobrych pracow ikow i nie obrażajcie ich ale te tzw. Stare wygi dostają po koleżeńsku pracę czyli te same stanowiska. Pracuje na weekendzie i widzę ja niestety pracuje wszędzie i nimam koleżanki która by mi dała lepsza robotę.

Bbbb
@Ella

No tak jest niestety kto ma chody robi cały czas to samo

Weekend
@Ella

Wręcz przeciwnie ,właśnie starsi pracownicy ,mają częściej zmieniane stanowisko pracy ,jednocześnie nie świadczy to o pomiatanie ,lecz o tym że potrafią więcej ,na kilku wydziałach odnajdą się w pracy ,na różnych referencjach .Jesteśmy w sumie zgraną ekipą ,zależy gdzie pracujesz ,na której hali ,na której zmianie .Proszę się cieszyć że umiesz więcej ,nie jest nudno????

Stara wyga
@Ella

Jestem stara wyga i robię prawie wszędzie i mam dużo koleżanek ????????????????

Ula
@Weekend

Nie wiem gdzie ty pracujesz ale na a na pewno tak nie jest. Pracuje tu parę lat nie trzymam z żadną majstrowe i liderka i niestety robię wszędzie. Mówię niestety ponieważ nie wszystkich się tyczy. Dużo fajnych dziewczyn zwolniło się lub poszło na tydzień i pewnie więcej odejdzie. Fałsz obluda obgadywanie na palarni ploty. Niektóre liderki żenujące ale z braku laku dobry kit.

Ooo
@Bbbb

Gdzie tak jest ?

@Biuro

Skąd braki? Wynika to z zle ustawionej maszyny albo z tego, że formujący daje krótkie przewody.

Na wekendzie powinni zmieniać osoby na referencjach.sa osoby co robią tylko ciężkie ref a inni non stop chodzą Tam i spowrotem ????????????????

Janek

Gdzie te premie gdzie te wyrównania?widmo?

Xxx

Kiedy wyrównają nam podwyżki? W tym tygodniu ?

pakerek
@Xxx

ojciec pakowacz powiedzial ze w srode wszystko bedzie git

Sprytny Zbyś

Szykuje się sowita podwyżka i dodatkowa premia, przynajmniej takie przecieki z góry DZIŚ dostałem.

Byś
@Sprytny Zbyś

Tak tak wiemy, sowita podwyżkę i premie od pół roku obiecują. Będzie napewno, ale nie DZIŚ

@Sprytny Zbyś

Jaka podwyżka? Totala ludziom nie wypłacili . Sprawa się rypła!! Oby wszystko pracownikom zwrócili...

1 kwietnia
@Sprytny Zbyś

Mówi Ci ta data coś, 1' kwietnia hahaha prima aprilis.

Ula
@Totalny przekręt

Z tym Totalem to wielki wstyd dla dtrekcji żeby nas zwykłych biednych ludzi (usunięte przez administratora) wielki pan dyrektor. Mam nadzieję jest na to jakiś paragraf bo chyba rozlicza z tego że ktoś dostawał prawdopodobnie co roku pieniądze dla ludzi i sprttnie je ukrywał.

Betti
@Ula

O co chodzi z tym Totalem bo nie wiem ?, pracuję w tym gownianym zakładzie ale nie słyszałam nic o Totalu A też mam akcje.

Dx
@Ula

O co chodzi z tym totalem da ktoś znać ?

Kasa
@Dx

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze

@Kasa

To nam maja coś oddać czy co

@Betti

Chodzi o to, że każdemu pracownikowi, bez wyjątku, czy posiada akcje czy nie posiada, Total dał 100€ na głowę. A dyrekcja tą informację zataiła. Związki " wyłapały" przekręt i wyrównują...

@Totalny przekręt

Kto wypłaca jak cisza nikt o tym nie mówi powinno być info na papierze nikt nic nie wie Porażka

Ada
@Totalny przekręt

Wypłaca nam tego totala ? Związki coś robią w tym kierunku ?

@Totalny przekręt

A oddadzą nam tą kasę? Czy to zamiotą pod dywan?

@Zbych

Tak. Mają nam to wypłacić. Czy jednym przelewem, tego nie wiem? Poza bonami powinniśmy dostać : wyrównanie podwyżek, 500 jednorazowo i od totala. I dziwne, że pracownicy nie wiedzą o tak istotnej dla Nas sprawy?

Goch
@Totalny przekręt

A skąd o totalu mieli wiedzieć skoro to pracodawca ukrył i zamydlił oczy ze to niby premia? Skąd ludzie maja wiedzieć ? Czy w protokole było napisane ze to total? Nie! tylko ze premia a tu się oka uhm ze to nie premia tylko kasa która zataili przed nami

@Totalny przekręt

A gdzie było info o totalu? Pisze ze premia wiec nas (usunięte przez administratora) jak zawsze

@Goch

Jak już związki "odkryły" przekręt, to nie zataili jej przed pracownikami. (Ja nie jestem w związkach, a wiem) . Ale, że większość pracowników obchodzi bardziej " kiedy będzie wypłata "... to nie dziwię się , że nie słyszą o rzeczach Ważnych.

@Totalny przekręt

Jakie wyrównanie podwyżek i jakie podwyżki skoro rozmowy nadal trwają i nie ma żadnej decyzji?

@@renta

Jest decyzja przecież śpisz czy co

@Xd

Zależy o który zaklad chodzi

@renta

ja jestem na Z2.. dzisiaj nawet przyszedł SMS ze kolejne spotkanie odwołane z negocjatorem, to nie wiem co macie ustalone. rozsiewacie plotki. Jak macie jakieś potwierdzone info to proszę o szczegóły.

Eee
@@renta

Na zakładzie 1 podpisali podwyżki

@Eee

A kiedy nam to wyrównanie wypłaca?

SuperPakowacz123

Witam nazywam sie Wieslaw mam doświdczenie w firmje zajmujoncej sie pakowaniem do karotnu masy bitumicznej , jak moge dostac sie do tak wiądoncej firmy .Kcialbym sie dowiedziec jakie stanowiska som do obsadzenia

@SuperPakowacz123

Musi ci słoma z butów wystawać jesli spełniasz to kryterium to masz prace gwarantowana

ttttt
@SuperPakowacz123

Witam chciałem zapytaać czy te karty sodexo odbiera sie w kadrach

ttttt

Czyli tak? Pytam poważnie

@ttttt

Inzynier powinien lepiej wiedzieć co reklamować ;)

@ttttt

Zadzwoń sobie do kadr zapytaj

Lara
@SuperPakowacz123

Potrzebują na stanowisko do spraw marketingu głównego dyrektora w dziale pakowaczy do kartonów, aplikuj masz doświadczenie to napewno się dostaniesz.

A gdzie to 100€ ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 737.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 674, z czego 161 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.