Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Sąsiadka

Słyszałam że tam u Was nikt nie chce pracować powinieliscie się starać nie 5,50 tylko odszkodowania albo szkodliwe bo taki smród z tego zakładu idzie to nie mogę sobie wyobrazić co tam w środku za luksusy zdrowotne.Popieram strajk.

????????

Przynajmniej nie siedzą na (usunięte przez administratora) i narzekają przed telewizorem jak się im coś nie podoba, jak większość osób tutaj tylko walczą o swoje, do czego też mają prawo.

podwyzka12

Nie sluchajcie ich nie 2,50 tylko 5;50 wiec nie wiem po co klamiecie ludzi ktorzy sie starali na strajku

@podwyzka12

tak, tak, milion pińcset sto dziewyńćset...

Operator

Wy se róbcie w czwartek co chcecie, ale ja nie idę do pracy. Ja lepiej z kochanką z wykończenia spędzę czas przy kawie, a nie będę strajkować! Powodzenia, wywalczycie dla nas podwyżki!

Wesoły
@Operator

Jak Ci kochanka podniesie stawkę..? Czym zapłacisz..?

Hehe

Pensja brutto jest jak długość przyrodzenia mierzona z kręgosłupem - hehe, a z tej twojej matematyki miłosnej 2 x 2 wynika, że twoja stara też daje na boku - hehe.

Kawaler
@Hehe

21 wiek! Nie ma miłości jest tylko(usunięte przez administratora) i nic więcej! Najlepiej być kawalerem i bawić się z kobietami, wtedy zero opłat za mieszkanie, a rodzice wszystko opłacą! Mi pasuje wypłata w Hutchinsonie, cieszę się że nie mam dzieci i zmieniam dziewczyn co 3 miesiąc! A najbardziej uwielbiam (usunięte przez administratora) Ukrainek które przychodzą do pracy w Hutchinson! Bo Ukrainki sponsorują wszystko!

Diura w gumce
@Kawaler

Dobrze wkładaj i uważaj na dziurawe kalosze bo zbyt późno wyciągniesz i będziesz pracował na Alimenty!

Czarny
@Diura w gumce

Hehe, raczej ty pracujesz na alimenty, a ja nie będę!!!

A1422
@Czarny

Nie takie (usunięte przez administratora) poległy w tym temacie-kto mieczem (.....)wojuje,od miecza ginie

Mala82

Kiedy wypłaty?

@Mala82

Jeszcze liczę wasze wypocinki

Kuchorz
@Mala82

Jak to kiedy znając życie będzie 9 lub 10. By dali przed weekendem to będzie cud.

@Kuchorz

Już ci dadzą jak ostatnio tak późno sa

Natalia
@Xd

Nie będzie do Piątku nie licznie nawet

Mala09

Czy ktoś coś wie, czy dzieci dostaną coś na dzień dziecka?!

Tadeo
@Mala09

Macie pińćset plusa i jeszcze chcecie firmę naciągać, wstydu nie macie!

Gf
@Mala09

Może fige z makiem i gumę z uszczelek

Długopis i zeszyt

Dr

Ciekawe na jakich warunkach ludzie z biura pracują czy mają dodatkowe umowy itd może pip się w końcu zainteresuje co tu się dzieje

Rd
@Dr

A co, żal du...ściska, że pracują ? To chyba dobrze. Myślą o swojej przyszłości.

Re
@Rd

To jakieś nieudaczniki tu pracują na wariackich papierach dlatego jest taki złe zarządzanie

@Dr

Zadzwoń do pip

Kiedy będzie przelew?

Xxxx oper

Ludzie pracujący w tym zakładzie nigdy w życiu nie widzieli innej pracy! Szkoda bo można pracować i sobie chwalić prace a nie być (usunięte przez administratora) !

Ha
@Xxxx oper

Proszę podać adresy firm godnych polecenia dla np kobiet. Bo takie gadanie że tyle fajnej pracy a jak się pytam czy ktoś może polecić fajny zakład pracy to gadka się kończy. W gadce każdy zarabia 3500 na rękę na dzień dobry.... to ja się pytam jakie to zakłady. ,!!!!

Damian
@Ha

Pracuje w Poznaniu od blisko 2 lat i tu faktycznie płaca miesięczna na start wynosi przeważnie pomiędzy 3000 a 3500 zł i nie ma znaczenia czy jest się pracownikiem agencji czy przyjęcie jest bezpośrednio pod firmę. Nie wspomnę już o dużo lepszym traktowaniu pracowników przez pracodawcę. Poprostu jest tutaj jak należy i kto miał złe, wręcz fatalne doświadczenia z pracy w Hutchinsonie na pewno taka zmianę doceni. Niestety Żywiec i nasze piękne okolice pod względem pracy nie dają za dużo pola manewru bo wszędzie jest podobnie... Ewentualnie można spróbować w innym rejonie Polski np wspomnianym przeze mnie Poznaniu jeśli oczywiście taka emigracja wchodzi w grę.

@Ha

Ask na przykład.

Mandarynka
@Damian

Popracuj jeszcze kilka lat ja pochodzę z Poznania od dwóch lat tam nie mieszkam i nigdy bym nie wróciła do wielkopolski każdy nowy zakład daje chwilę więcej a im dłużej się w nim pracuje tym większa nędza

Diura w gumce
@Xxxx oper

Podobno zamykają sekcje Ajp1 na 3 hali

Podobno piszesz głupoty.

Kierownik
@Diura w gumce

Wywożą stare projekty Reno, które dawno mieli wywieźć, a teraz mają okazję że niby zamykają sekcję, pic na wodę, chcą nas zastraszyć żebyśmy się przełamali.

@Kierownik

Dokładnie tak

Janusz
@Diura w gumce

Nie podobno, tylko na 100%. To jest korpo, liczy się pieniądz, a nie ludzie:)

Sąsiad

Trzymajcie tak dalej! Jak tylko zamkną zakład będzie mi się lepiej wyjeżdżało po pracy ze Stolarskiej:)

Żywczok
@Sąsiad

nie koniecznie. Po sąsiedzku jest urząd pracy....

Zodiak

Będzie w piątek wypłata?

Zbyś
@Zodiak

Dziś będzie, w banknotach z Eurobiznesu-z okazji Dnia Dziecka

@Zbyś

Zadrga gra jak na nich

Pp

Kilka miesięcy temu przeniosłem się do firmy Enersys w Bielsku stawka 28zł w kwietniu ZZ wynegocjowaly 3,20 do godziny plus dodatek stażowy a negocjacje trwały 3 dni. Powodzenia w negocjacjach i tak uważam że 3,70 to i tak za mało jak na zarobki w Hutchinson a co do strajku lepszym rozwiązaniem byłoby strajk wloski

udało sie

Udalo sie brawo !!! Mamy to, potwierdzone, 6 zl wiecej na godzine, brawa za wytrwalosc

@udało sie

pobudka, mokry sen czas skończyć- hehe. Fakt jest taki, że jak dają 2,70 to trzeba brać i kończyć. Inaczej wszystko delikatnie mówiąc ...bnie. Akcja fajna, ale trzeba trzymać się realiów.

no
@Hehe

właśnie. Dzisiaj nikt nie wie czym to wszystko się skończy i ile tak naprawdę zadowoli ludzi.

Max
@Hehe

Hej, jak tam 1 zm, strajkujecie?

@Max

Lecimy do oporu ! Coś za coś

@Tak

Oby jak naj mniej osób się wyłamało. Nie dajcie się zastraszyć kierownikom oni są pionkami w grze. Nic nie robią z własnej woli. Tylko to co im dyrektor karze. Sa zastraszeni widać to po osobach które dzisiaj przystąpiły do pracy zamiast do strajku... rodzina i przyjaciele.

A pracownicy biurowi są tak dobrze opłacani że nawet się zeszmaca na stanowiskach produkcji żeby pracy nie stracić. I tylko im się opłaca płacić mimo że norma im obca a my za marny grosz rozliczani z każdej sztuki.

Totalny przekręt

Pytanie, do pracujacych na Leśniance. Co sądzicie o podwyżce którą dostał jeden jedyny wydział, czyli wytłaczanie? Zaczynając od majtrowych ok 550zl po resztę załogi. Co miesiąc do końca grudnia. Fajna firma. Taka hmmm... sprawiedliwa wręcz. Reszta pracowników to takie pionki, jak widać.

????
@Totalny przekręt

Jakie podwyżki? A co to tylko na wytlaczaniu się ciężko pracuje?

Bubel

Jeszcze trochę i to się skończy. Zaraz naliczone zostaną wypłaty. 3.70 to trochę kosmiczna kwota. Ludzie poszli na L4 by jakoś to przetrwać.

Sprawiedliwy

Do informacji dla strajkujących. Komu nie odpowiada praca zwolnić się i dowidzenia!

@Sprawiedliwy

Tempa strzało do widzenia pisze śię osobno ty nie strajkujący biurokrato

Śię
@Mily

"Się" tak jest poprawnie.. Śię? Co to niby za wyraz?

Alex

Zakład 2 strajkuje!!!!. Prawie wszyscy przyłączyli sie do autoklawistów

no
@Alex

to Alleluja i do przodu! W qpie siła!

@Alex

Tak strajkujcie dalej a wszyscy za jakiś czas polecicie na bezrobocie.. jak się Wam nie podoba placa zawsze mozecie zmienić zaklad pracy

Masakra
@Onnaa

Dobrze panie "dyrektorze" Już wszyscy pana słuchamy i godzimy się na obniżenie pensji

Anerissa
@Onnaa

To bardzo proszę napisz gdzie pracujesz bo jak mnie zwolnią przyjdę do Ciebie do pracy

@Alex

Na Stolarskiej się dało.Na Lesniance wzięli ochłap bez konsultacji z ludźmi i to są związki zawodowe które widać u kogo są w kieszeni, wywalić ich wszystkich razem z tymi wszystkimi ich pieskami.Srzedawczyki.

@Anerissa

Takich karierowiczów u nas nie potrzeba.. nie podoba się płaca prace można zmienić nikt Was tam na siłę nie trzyma...

Mietek
@Marek

Zluzuj gumę w majtkach. Jeszcze nic nie podpisane bo strugaja twardzieli. Zobaczymy jaki będzie koniec.

@Onnaa

Proszę nie pisać bzdur, jeśli tak sie palisz do pracy to na autoklawach jest teraz pole do popisu :)

@Mietek

Ale się zjednoczyli i walczą nie tak jak te capki z Leśnianki

@Tak

Jakie bzdury nie podoba sie placa wolna droga, a nie takie cyrki odstawiać.. nikt nie zmusza pracować na autoklawie czy na innym stanowisku w tym zakładzie.

Mietek
@Marek

Zgadza się jak była pikieta to zamiast przyjść i pokazać że jest nas dużo to szukali listy na sobotę. Związki tworzą ludzie a że ciapki to się z tobą zgodzę

Onnaa

Ale mi tu walka, naprawde za chwilę wszyscy na bezrobocie pójdą i będą tam walczyć haha. Myślicie ze jesteście nie zastąpieni? Hutchinson nie jest tylko w Żywca.. Zlecenia potracicie i wcale roboty miec nie będziecie.. Walczyć można ale rozsądnie a to jest dziecinada.. jeszcze wezcie ogloście strajk głodowy to może się ktoś na Wami zlituje????????

@Onnaa

Droga pani widać jak wygląda pani praca w hutchinson pewnie naleźy pani do tych nierobów co przychodzą teraz na 12 stki weekend a w tygodniu chodzą po hali i drapią śię po jajach a ludzie (usunięte przez administratora) na ich pensje teraz nadszedł już ich koniec i w końcu ludzie zrozumieli i powiedzieli dość brawo ZZ i tak trzymać dalej

Jony
@Onnaa

(usunięte przez administratora) pewnie gdzieś w biurze pracujesz bo ten tekst z zleceniami już słyszałem typowy prowokator i podjudzacz z ciebie

@Onnaa

Hahaha bedzie fajnie jak strajkujący którzy dobrze pracują i sie starają dostać chociaż trochę lepsze wynagrodzenie bedą pracować a tobie powiedzą papa

@Tak

W tym zakładzie już niema kto robić a pani jak chce to może robić za darmo pracuje tam prawie 20 lat to proszę nie pisać bzdur gdzie ći Ukraińcy Gruzini którzy uciekli po 3 godzinach teraz może czas na Mołdawie albo Rumunie

Hahah
@Onnaa

Tak jasne tylko wywalczymy podwyżkę to ty też dostaniesz co się martwisz o ludzi żal ci to też strajkuj biedactwo się chyba boi ale kasę za nic by się brało

@Hahah

Głupota ludzka nie zna granic.. ciekawe czy związki popłaca za Was kredyty, opłaca rachunki i utrzymania rodziny? No napewno nie... idzie do innego zakladu dostaniecie 15zl w reke i po kłopocie, teraz szczekać potraficie bo zostały obiecane Wam złote góry ciekawe jak będą Was zwalniać też będą za Wami stać murem

@Onnaa

Czytając twoje wypociny jak nic widzę w nich ruskiego trola

Hahah
@Onnaa

Zacznij się martwić o siebie pani dyktator dlaczego nas straszy sz zwolnienia i jaki masz w tym cel? Może zacznij martwić się o siebie bo produkcja na was musi robić jak nas zwolnią to kto narobi na was wszystkich

@Alex

W końcu ludzie śię zjednoczyli brawo brawo brawo ZZ

@Onnaa

Pani to chyba produkcji na oczy nie widziała ludzie walczą o swoje i walczą otakich jak ty a dyrekcji nawet się nie śniło na co ludzi stać no to mają co chcieli brawo ZZ

Bronek

Czytam co piszecie i zgadzam się z jednym nie podoba się praca czy płaca to zmieńcie pracę, jeżeli nie będzie chętnych za obecną stawkę to sami od siebie będą musieli podnieść. Co do strajku, to jak wiadomo związki przedstawili wam inny plan, fajnie że solidarnie ruszyliście i dołączyliście ale z logicznego punktu tylko poszliście na rękę zakładowi. Produkcja i tak nie miała co robić więc było trzeba stać by zakład wam za to zapłacił,a dobrze wiecie że to może trwać do piątku więc po to był jakiś plan żeby z głową wyłączać odpowiednie sektory. Mechanicy mieli strajkować i jak się okazało, ochoczo polecieli do pracy a takich będzie coraz lepiej. Zaczęliście tą wojnę i nie możecie już teraz pęknąć, stary do piątku może was przetrzymać więc produkcja stoi i ma mieć płacone i musimy wspierać finansowo autoklawistow. Weekend pracowali więc robi co może żeby was przeciągnąć i pokazać gdzie wasze miejsce. Z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika i wyrównanie wam się należy jak i lepsze traktowanie. To że dyrekcja do was nie wyszła pokazali gdzie was mają. Nie słuchajcie ludzi i jakiegoś głupiego gadania bo chca was wprowadzić w błąd,tak samo jak straszenie ze zabiorą projekty.. Pamiętajcie w gtupie siła i ten tydz jest dla was decydujący.

@Bronek

Chyba nie wiesz za bardzo o czym mowisz Bronek.Stary juz nie jest osoba decyzyjna , negocjacje przejal pan Borowski.A ich magiczne zapasy na miesiac to zwykla bujda. Jescze w srode jeczeli i prosili zebysmy przyszli w niedziele do pracy o czyms to swiadczy.A jesli chodzi o pieniadze To zwiazki bede rekompensowac straty poniesione przez pracownikow.Nic tylko czekac i strajkowac dalej

rubaszny arbuz
@Z czym do ludzi????????????

Chyba nie wiesz o czym mówisz. Korporacja, to system hierarchicznego rozmycia odpowiedzialności. Dyrektor będzie mówił, że to nie od niego zależy, potem Borowski i tak aż do samego zarządu Totala. Z resztą widać to w naszej mikroskali gdzie sprawy o pierdoły przechodzą dopiero po milionie rąk, podrzucania świń, gróźb i wyciągania instrukcji, ale dopiero kiedy (usunięte przez administratora) wybije i nie da się tego zamieść pod dywan, to dopiero wtedy podejmowane decyzje, które na koniec i tak są półśrodkiem. Winnego szuka się i tak u tych niżej w hierarchii. Kwintesencja złego zarządzania. Dziel i zwyciężaj w najmniej optymalnym wydaniu.

@Z czym do ludzi????????????

Jeżeli Borowski przejął rozwomy to teraz on jest starym he he,ale tak jak pisałem dużo wcześniej oni mają zapasy ale nie tego co trzeba bo duże zamówienia mają do elektryków a to jest nowy projekt i robią to na bieżąco. I teraz ważny komunikat do ciebie również, związki będą dawać tylko kasę osobom które są w ZWIĄZKACH! A reszcie miała być zbiurka, tyle że nie wiem kto teraz wrzuci jak wszyscy poszli strajkować.. Trzeba słuchać a nie że będzie płacz że was znow związki zrobiły w wała.

@Bronek

Jakbys strajkowal to bys widzial ze zbiorka jest to komunikat dla Ciebie, bo prawdopodobnie jestes jednym z tych ktorzy ladnie pracuja.....A w wala to nas chcial zrobic dyrektor dobrze ,ze ludzie poszli po rozum do glowy. A Ty ladnie pracuj w poniedzialek....

@Z czym do ludzi????????????

Jest zbiórka i co z tego chłopie jak co wrzucą to wróci do nich bo wszyscy strajkowali i sami potrzebują teraz wsparcia.. Obudź się.. Trzeba strajkować ale z GŁOWĄ! Teraz autoklawy, mechanicy magazyn a jak guma będzie potrzebna to powinno dołączyć się wytłaczanie itd.. Ale wy jesteście mądrzejsi od wszystkich i chociaż związki mówiły wam jak to ma wyglądać to robicie po swojemu a później będzie tu płacz. Zobczaymy ilu ludzi wytrzyma tak do środy, wystarczy że po kilku będzie wracać to reszta jak i ty szybciutko wrócą do pracy.

@Bronek

Ale Ty czlowieku jestes niekumaty wystrczy troche matematyki. Te pieniadze sie zwroca kazdemu.Policz sobie tylko ile godzin od stycznia przepracowales, okolo 750 teraz to juz bede musieli to zaplacic stac nas na to zeby strajkowac.A Ty sobie pracuj skoro sie tak bardzo boisz

@Z czym do ludzi????????????

To nie zakład a ludzie w nim pracujący są tęp.. I i ty jesteś tego przykładem. Z takim myśleniem to pewnie jesteś zwykłym robo..lem pomiatany przez górę i to nie tylko w zakładzie ale wszędzie gdzie pójdziesz.. Szkoda mi ciebie, i takiego głupiego myślenia Żyj sobie w takim przekonaniu że oni coś muszą ha ha

@Bronek

Robolem hahahahhaha.Zabawny z Ciebie gosc , usmialem sie czytajac te Twoje wypowiedzi

Monia
@Bronek

Dobrze Bronek piszesz, takich jak on jest dużo, nie rozumieją najprostszych rzeczy a wypowiadają się na takie tematy. A później zdziwieni że ich wszyscy robią jak chcą ale szkoda ci na takich czasu. Dużo osób przejrzało na oczy i uważają jak ty ale wpierw trzeba mieć trochę oleju w głowie a nie jak ten

Ciekawski

Chce przyjąć się na weekend. Doradźcie gdzie są fajni ludzie z którymi idzie się dogadać? Atmosfera żeby była ok. Zm 1 czy 2?

Alina
@Ciekawski

Na jaki wydział chcesz iść??

Xzx
@Ciekawski

Nie przyjmują na weekend zwalniają

@Alina

Do tego zakładu to najlepiej nie przychodzić!

Sprawiedliwy
@Mily

To przestań chodzic

Julia

Cześć . Kto pracuje lub pracował, jaka jest opinia o pracy w tym miejscu? Czy są opłacane zgodnie z obietnicą? Czy jest ktoś, kto pracuje z agencji OTTO WORK? Czy można pracować 10-12 godzin? Będę wdzięczny za odpowiedź

@Julia

Napisanie tego posta zajęło Ci więcej czasu niż spędzisz w tej firmie przy maszynie, zanim uciekniesz - hehe.

@Hehe

Ale tutaj złośliwe gnidy pracują,jak nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz nic

Hehe

vice versa krynico mądrości i szczęścia, nasz ty erudyto - hehe

Ewelina
@Julia

Jak jesteś samotna, znajdziesz Sobie faceta do łóżka. Męskich dziwek bardzo dużo tu pracuje! Sponsora też znajdziesz!

@Ewelina

Dokładnie. Autoklawisci, kierownicy zmiany będziesz miała w czym wybierać. Tylko bierz tego co nie spotyka się żadna z zakładu bo będzie bójka ????????????????Do takich już dochodziło ????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 737.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 674, z czego 161 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.