Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Lilith

Jak po wypłatach ? Ja nie strajkowałam i jestem zadowolona. Ale wśród innych widać grymas na twarzy... Chyba nie tego się spodziewali. Cóż....

Mily
@Lilith

A podwyżki pani nie wstyd brać za ludzi którzy o nią walczyli grymasy na twarzy powinni mieć tacy właśnie jak pani poprostu wstyd że pani wogóle coś takiego ma odwagę pisać

Pati
@Lilith

A ja strajkowałam i też jestem zadowolona, pracuję 16 lat stawka 24,70 i trójka z przodu, nie ma źle.

??
@Pati

po co tu pracujesz 16 lat, jak jest tak źle ? nie rozumiem - nikt za rękę cie nie trzyma przecież tutaj , w dodatku na siłę.

Pati
@??

Przeczytaj ten wpis ze zrozumieniem, a później się wypowiadaj bo widać, że czytać nie umiesz!!! Ja napisałam, NIE MA ŹLE to znaczy że jest OKEJ!!!

Łamistrajk

Wy nie powinniście nazywać sie Solidarność tylko Żebraki urzędujące w Bowarze Żywieckim. Wielce jesteście Solidarni na zrzucie kasę zbieracie po Browarze sie poniewieracie, wielce świętujecie jakbyście coś wygrali... A ludzi teraz zwalniają i macie ich w (usunięte przez administratora) taka z Was Solidarność Wy jesteście poprostu DAREMNI...Ale dobrze świętujcie dalej w kupię tak jak świętujecie zachwile połowy z Was nie będzie...

Byk
@Łamistrajk

Co zazdrość dupę ściska że ludzie umieją przyjść z dziećmi posiedzieć, pogadać,pożartować a ty nie możesz bo jesteś przeciwko też sobie zróbcie imprezę z administracji co wam stoi na przeszkodzie

Łamistraj
@Byk

Czy zazdroszczę niby czego? Twoje rozumowanie jest tak płytkie ze brak słów. Ja współczuję Wam ze niby taka zgrana grupa a jak przychodzą zwolnienia to o kolegach się zapomina... I jeszcze ludzi (usunięte przez administratora)bo jak Was stać na imprezy to nie urządzajcie zrzuty że wielce poszkodowani jesteście bo Wam nie zapłacili, trzeba było uczciwie pracować a nie teraz żebrać po ludziach...

Lamistrajk

Hahaha.. naprawde ?? Strasznie się tym przejęlem ...

Łamisraj
@Łamistraj

Hej kierownik ja współczuję że wasza paczka jest tak zgrana że wszyscy niby koledzy ale jak przychodzi co do czego to wyścig szczurów w lizaniu wiadomo czego xd bolą cie imprezy jedz do bankomatu swoim ferrari wyplac kasę co zarobiłeś na strajku jak 12 h przebierałes na klawce i róbcie bankiet (usunięte przez administratora) stać was wam tak dobrze płaca co roku podwyżka z 10k i niesamowity prestiż i ambicja być kierownikiem w fabryce xd xd xd Chodzisz do ciekawej pasjonującej pracy tabelki liczby w arkuszach kalkulacyjnych xd xd xd nawet przełożeni na was nie krzyczą nawet dyrektor nie rzuca pojemnikami macie świetne życie prywatne czujecie się jak bogowie nawet wam obiad dają za darmo każdy wam zazdrosci jesteście tacy popularni że pracownicy marzą żeby z wami pobyć xd xd xd xd xd dobra koniec bajki jesteście DZIADAMI Z BIURA XD

Dresiarzprodukcja1234

siema jestem swierzo po szkole mam pytanie czy warto tutaj przyjsc do pracy ?? (pierwsza robota w zyciu) i czyj jest ciezko pozdrawiam Mateusz

Wiesio

Taki z Ciebie ogier, a błędy stylistyczne i ortograficzne na poziomie podstawówki!!!

Ogier
@Wiesio

Oj Wiesiu nie zazdros ze ty juz nie mozrsz wiagre wez hehe

Leszno

Ja mam pytanie trochę z innej beczki. Złożyłam wniosek o sprzedaż akcji zakupionych z total. Jak długo czekaliście na pieniądze od momentu złożenia dyspozycji sprzedaży?

Manipulujcie dalej ludźmi piszcie tymi bolącymi rączkami w pęcherzach te wasze komcie każdy was ma w (usunięte przez administratora) my na produkcji wiemy że jesteście bezmozgami co by za kasę wylizali kibel bez godnośći ci z produkcji co poszli do biura za wchodzenie w pupcie wielcy kierownicy oderwani od stodoły grantem są najlepsi pozdrawiam was czule wasi przełożeni też was cenią dlatego wy dostaniecie najlepsze podwyżki od Pana Tadeusza po stówce za co sobie kupicie paczkę kondonow żeby se ubrać na mordy xd xd xd sikam na was i śmieje się wam w twarz jesteście banda straceńców xd xd xd nadajecie się co najwyżej na pastuchów tylko wam kije do rąk powkładać xd xd xd zgromadźcie się gdzieś w jednym miejscu to jak się na was patrzy to jest jeden święty były alkus jakis nie wyrośnięty wysoki jak brzoza a wiadomo co piekorz tynkorz Akrobata i reszta pianiści co liczyć nie umia a mają się za Alfy normalnie mocna ekipa fajnie się używa tych narzędzi zakładu łącznie z tymi nowinkami technicznymi do mieszania ludzi z błotem od kilku lat i potem patrzę jacy jesteście daremni i jak wam zarządzanie nie wychodzi i zastanawiam się jak można być tak nie inteligentym wy zaczęliście działać podprogowym przekazem i prowadzić wojnę dezinformacyjna ze złymi ludźmi...jesli koordynuje to jedna osoba to robisz to bardzo zle i tak samo źle skończysz twoja reputacja się rozpadnie jeśli ktoś mnie poinformuję kto za tym stoi zrobię z tobą to samo co ty tu chcesz zrobić tylko 10 razy gorzej lubię to to moje hobby od około (usunięte przez administratora) lat jestem z tego dumna i bardzo wielu ludzia już pomogłem stać się bardzo dobrze kojarzona osoba.

Dziady z biura

Biuro robiąc podczas protestu pokazło że za kaskę by kible nawet lizali zero godnośći dziady i tyle

Gajowy trol

Pewnie opłacają cię z solidurności, że takie głupoty wypisujesz.

Pytajacy

Jestem pracownikiem którego zalicza się do pracowników administracji. Obserwuję co się dzieje, czytam to forum i zdecydowałem że też coś napiszę. Biurowi pracownicy śmieją się ze strajku, ja bym się nie śmiał. Stawki na produkcji znacząco po nim wzrosły. A mnie ciekawi ile da nam dyrektor podwyżki? Jak zawszę mniej niż produkcji? Jak nas doceni za nie strajkowanie? Pewnie jak zwykle...100 zł podwyżki i dziękuję. Tak że ja bym się ze strajkujących nie śmiał... A to że krytyka strajku ma wychodzić z biura to też jest porażka. Pamiętajcie, kłamstwo powtarzane cały czas dla niektórych staje się prawdą...niestety.

Brawo Związki

Super strajk wyczyn nie samowity wszyscy teraz po tracą stawki ci którzy pracowali na wykończeniu za stawkę z AU a jest ich dużo czyli jakieś 3.60 podwyżki dostaną 2.40 interes nie samowity brawo panie szefie związków a poczekajcie tylko do wypłaty jak nie którzy dostaną 900 zł wypłaty ciekawe czy bank poczeka ze spłata kredytu miesiąc no ale tak pan szef związków obiecał prędkie wypłaty z kasy związków jakoś cisza o tym jak chce się negocjować z facetem który umie liczyć to trzeba wysłać do niego faceta który umie liczy 3 razy szybciej niestety pan szef związków nie jest tym facetem także bardzo mi przykro ale mamy wtopę nie którzy i to znaczna większość będzie zarabiać mniej niż przed strajkiem taka jest prawda bo jedynie kto z tego skorzysta to jest Dyrektor bardzo mi przykro ale ten strajk skończył się jedna wielka klapa bo jeśli organizuje się coś takiego to trzeba mieć plan 5 kroków do przodu

Harry
@Brawo Związki

Ale pierd,,, nie, kto potraci chyba Ty, u mnie na sekcji chłopaki którzy mają stawkę AU pracują na cripingach, bo Ukraińcy dwie lewe ręce pracować się nie chce, a jak brakuje autoklawisty to idą na AU więc jak im zabiorą to na AU nie będzie miał kto pracować, w tym zakładzie jest problem od bardzo dawna nie ma kto robić na CR i na AU więc nie siej plot jak stara baba!!!

@Brawo Związki

No to chwila, to z jakiej racji gość który nie pracuje na AU ma mieć takie same pieniądze jak ten co tam pracuje? Drugie pytanie: dlaczego gość pracujący tylko na wykończeniu ma mieć stawkę AU a koleżanką która robi być może to samo co on ma mieć mniej. Organizowanie pracy to nie rola Związku zawodowego tylko dyrekcji. A tak z innej beczki, ludzie popatrzcie co się dzieje na tym goworku. Przecież to jest ewidentny hejt na Związki i daję se głowę uciąć że robią to ludzie dyrektora. Mamy 3 zł, fakt kosztem premii której i tak większość nie dostawała. Skoro to jest tak mało to czemu dyrektor nie dał tego wcześniej???? Radzę przemyśleć....

Harry

Tak robią to ludzie dyrektora, między innymi kierownicy produkcji ludzie bez wykształcenia bo jak nas wyleją to ich też , a u innego pracodawcy nie będą kierownikami tylko zwykłymi robolami boją się o stołki to gnębią ludzi upomnieniami za byle głupoty na piśmie, dyrektor niech przyjrzy się ich pracy bo co 30 min, są na fajce i te śmieszne kartki ich nie zobowiązują, jak mają tyle razy wyjść na fajkę to do pola i już znajdzie się kasa na podwyżki. Inny pracodawca by sobie nie pozwolił na takie marnowanie czasu na fajce, ale skorupa ślepy, czas najwyższy zmienić dyrektora bo problemy ma z oczami.

Roman

czy ktos z Was podawał juz numer rachunku, na ktory zwiazki maja przelewac kase za okres strajkowy ? Do kogo się zgłaszać ?

@@Mmm
@Roman

na ajp5 , dzisiaj o 18:00 , pod filarem z prawej strony, obok autoklawy będzie stał czerwony krasnal, w żółtej czapce i niebieskich bucikach. W srodku będzie pusty - tam wrzucasz od góry karteczke z numerem konta i czekasz.

Ona

Ktoś wie co z wypłatami będą dziś czy jutro na z2

renia

GRATULACJE Z2 !!!! :D

@renia

Gratulacje dla Pana Krzysztofa bo oprócz problemów nic nie wywalczył

@111

Ja tam widze pewne 3 zl i wyrownanie co prawda nie tyle ile wynikalo z przepracowanego czasu pracy ale lepsze to niz laskawe 2 zl ktore dawal dyrektor......a problemy to widza ludzie ktorzy musieli wyjsc z biura i ubrac rekawice

Panten
@.

Jakie 3zl? To jest zwykła ściema z tymi 3zl.. dostaniesz podwyżki 2zl maks..zamyślili Wam oczy a oni tak sobie poucinaja gdzie trzeba i wyjda na swoje

@.

Ja tez widze pewne 3 zl a nie 100 zl premi ktorej czesciej nie ma jak jest.. Ale ludzie widza to co chca...

Mala

Wiecie co z wyplata ?? Jedynka podobno dostała już wypłatę

Mały
@Mala

A co pisze w regulaminie ? Do kiedy mają być wypłaty ? Pewnie do 10 , więc niech teraz nikt nie oczekuje, że będzie szybciej . Nowy rozdział się zaczął....

Hej na wstępie chciałbym zaznaczyć że są tu umieszczone wpisy które mają za zadanie was skłócić na zasadzie dziel i rządź...w biurze jest jakaś nowa osoba która używa forum i smsòw do dzielenia ludzi niestety robi to nieudolnie jak by kończyła studia z zakresu pasienia bydła na pastwisku i cała ta akcja śmierdzi właśnie kupą z tego miejsca może to być też jakiś bezmózgi kierownik który myśli że robi dobrze bo całe życie był poniżanym odmieńcem jak kwazimodo w katedrze noterdame jak mu Tadek każe to bije w dzwoń...

Mauryc

Nadgodziny robić każą a wypłaty dać beeeee

@Mauryc

Nic Ci nikt nie karze..

Myślę że wystarczy podejść i zapytać. Normalny człowiek by tak zrobił a nie pisał na portalach. Takie rzeczy i prowokacje może wypisywać tylko człowiek który nienawidzi drugiego człowieka. W tym przypadku jestem niemal pewna że to napisał ktoś od dyrektora albo nawet sam dyrektor. Ale co się dziwić....popatrzcie co dyrekcja i kierownicy z nami wyprawiają.....słabi i źli ludzie...

Xd

Jak zwykle wypłaty brak

Mala

Wiecie coś na temat wypłaty??? Kiedy będzie?

Xd
@Mala

Pewnie po złości 8-9

@Xd

I nie prędzej. Trzeba zebrać informacje od (usunięte przez administratora)kto i ile się obijał, żeby mu zdjąć z wypłaty - hehe

Dudu
@Hehe

Trzeba zebrać informacje kto strajkował by odliczyć tym osobom czas pracy

Nir

Będzie wypłata w poniedziałek?

Bubel

Dość tego dobrego. Wracamy do pracy rodacy.

@Bubel

Pamiętajcie - je ZUS i to on wyjdzie na tym najlepiej - hehe. Ku chwale 13 i 14-ek!

Bubel
@Hehe

Masz rację. Jednak emerytury nie oszukujmy się są marne. Większość emerytów nie ma za co żyć.

Haha

Ale emeryci też dostaną podwyżkę. Coś koło 35 zł. Haha

@Bubel

jak zobaczysz swoją po 30 latach zmarnowanych w tym zacnym zakładzie, to doznasz szoku a potem poszukasz solidnego sznura. Fajnie że pokazaliśmy środkowy palec światu, ale kierunek jest jeden: za bramę ku lepszemu bo tu dalej bieda. Za pół roku wartość tej podwyżki będzie warta jedno wielkie G.O

Kewin
@Bubel

Fakt faktem, ja to miałem jeszcze dzisiaj ochotę pochodzić sobie po pasach, fajnie było będzie co wspominać na stare lata, może powtórkę zrobią związki w przyszłym roku, jestem za bo już trochę lat przepracowałem, ale takiej integracji wśród pracowników jeszcze nie doświadczyłem. BRAWO ZWIĄZKI.

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 737.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 674, z czego 161 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.