Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Ciekawski

Witam Podobno Z2 dogadało się co do podwyżki? Ktoś coś wie?

yyy
@Ciekawski

podobno chop w szpitolu umżył ale go wypisali. Nawet rozmów nie było a ty już podwyżki chcesz.

Zenon

Kiedy podwyżka? Ktoś coś? Styczeń się skończy a tu ni hu hu. A ceny hu hu.

Słodka

Nie polecam pracy na ajp3 w hutchinson żywiec 2 nowy kierownik sekcji myśli że jest Panem i władcą. Ludzi z orzeczeniem traktuje jak zło konieczne.. To ja się pytam do choleryy!!! Po co przyjmujcie ..pieniazki z pefronu to brać super ale dostosować się do wymagań to już ni huhu ... może wreszcie się ogarniecie..????????????????????

Miquel
@Słodka

A kto tam jest kierownikiem teraz?

Lolek
@Słodka

A jaki z niego władca świata, nie potrafi traktować ludzi to są na to sposoby.. Najłatwiejszy to wszyscy biorą żądła i oczywiście skarga do góry też się przyda skoro nie przestrzega zasad.. Chłop jak szybko został kierownikiem tak szybko wróci do zbierania (usunięte przez administratora)

Zocha
@Słodka

A jakie konkretnie masz zarzuty na myśli? Pracuje na tej sekcji ale o czymś takim nie słyszałam

Echo
@Słodka

Dla ścisłości Kierownik sekcji nie przyjmuje ludzi do pracy,zostają mu przydzieleni. Kierownik sekcji AJP3 jest człowiekiem który zna się na swojej pracy i umie docenić pracowników,praca jest ciężka i jeśli sobie nie radzisz zrezygnuj. Jeśli kogoś oskarżasz miej odwagę i podpisz swoją wypowiedź,lub wyjaśnij sytłacja osobiście. Oblewanie kogoś obelgami niczego nie zmieni ,no chyba że poczujesz się Ty Panem i władcą forum ????

Zocha
@Echo

Wszyscy czekamy na uzasadnienie tych zarzutów

Ben

Topór z Sopotni powraca??? Czas Jastrzębia??:)

Xxxx

O kogo chodzi?

@Xxxx

O kierownika zmiany który wraca na ajp9

@Ben

No i jest wrócił trzeba rozlozyc czerwony dywan. Tylko nie na swoją zmianę pewnie za Pana ł nie mieli kogo dać a sopotnia każda robotę weźmie hahaha

Piper

No chyba nie z Sopotni on jest?

@Piper

Nie z sopotnii a skąd? Już raz kierownikiem był

Kira

Ktoś wie czy będzie dziś wypłata na z 2 ?

A
@Kira

Nie

Krk
@A

Damy coś złe policzyły

Fel

Jedno pytanie gdzie ta ładna blondyneczka z a już u nas nie pracuje. Miło było na nią popatrzeć.

Dex

Zwolnili ja

Kuki
@Fel

Chłopie. Człowiek nie ma za co żyć przy tej wypłacie a ty o blondyneczkę pytasz. Ja je@@@ ....

No

Ktura to?

Truman

Brdzie wypłata w tym tygodniu?

Romek

Ktoś
@Truman

Dziś była.

Ktoś

U nas w Łodzi w Hutchinson była wczoraj,my nie dostajemy sms.A przelew był.I grzeczniej proszę.

Czy trzeba wypisać pit 2

Zjz

Kiedy wypłata?

@Zjz

Módl się żeby dobrze policzyli przy tym nowym nieładzie hehe

Co to na ajp9 wraca kierownik zmiany?

Haha

Wystraszył się bo już szukał ludzia na jego miejsce :-)

@Haha

Kto szukał?

Naleśnik

Nie strasz nie strasz bo się zesrasz,martw się o siebie

Naleśnik

Chyba u ciebie nie było podwyżek bo u nas były,ja też zarabiam dobrze dlatego do końca roku mam urlop nie muszę pracować zresztą na wyższym stanowisku się odpoczywa a nie pracuję ha ha

Jan

A co tam na ajp 6 słychać

Ajp 3

Witam widzę ze dużo się zmienia na lepsze i wrócił kierownik zm z ajp 10 w końcu coś zmienia się na lepsze mam nadzieję ze ta zmianę obejmie bo to bardzo fajna osoba choć plotek jak to zwykle bywa wiele tylko ze bez pokrycia wrócił bez kompleksów i pełen szacun

Stary
@Ajp 3

Za pozwoleniem wiem… pozdro i jak wam idą poprawki aby produkcja szła :D cza dużo myśleć hahaha

Szlachetna rybka

A jak tam atmosfera w KJD, bo słyszałam że rozwody suto moczone w metafizycznym sosie. Chyba coś jest na rzeczy, bo poprzednie wpisy o KJD nagle zniknęły... Czyżby cenzura na forum, czy to celowe działanie? Szlachetna rybka chyba dalej nie panuje nad swoimi podwładnymi i nadal w godzinach pracy uskutecznuają prywate...

Rwę włosy
@Szlachetna rybka

Bo w tym siedzę i ręce opadają a uszy więdną!

Wtajemniczona
@Szlachetna rybka

Ta pani o której mowa (zainteresowani wiedzą o kogo chodzi) dwa tygodnie temu w godzinach pracy drukowała papiery do sądu (bylo tego ponad 500 stron, KJD to w dalszym ciągu prywatny (usunięte przez administratora)-rubta co chceta) .

Jaki jest NIP

Polszczyzna na poziomie Hutchinsona.

yoyo
@???

potrzebne do L quattro czy do krechy, bo już nie starcza do 10?

???

Wie ktoś coś na temat bonów?

Jaa

Witam. Orientuje się któraś z Pań czy będąc na l4 ciążowym 2 można osobiście załatwiać sprawy w kadrach?

Nika
@Jaa

Jak na l4 chcesz łazić po kadrach, nie możesz

Rudy rydz

Nic bardziej motywującego do nie brania l4 niż straszenie i kontrola nie działa na z2 według hutcha.. Przecież tym to tylko ludzi jeszcze bardziej ruszyli.. Ale co posiali to sami zbiorą.. Z drugiej strony zakład jak i ZUS może nas sprawdzić ale nikt nie udzielił naszej zgody do wglądu w nasz stan zdrowotny jakiejś firmie zewnętrznej.. Myślę że rozpowszechnianie takich informacji jest karalne i dobrze jakby ktoś się tym zainteresował.

Beka

Co to za szantarze na budynku A że ludzie mają przyjść do pracy 27 grudnia na inwentaryzacje. Niewolno brać żadnego L4 urlopy wstrzymane nawet chory ma do pracy przyjść. Co mogą nam zrobić ? Śmiech na sali. A karty świąteczne gdzie ? Wypłaty to chyba zaliczka

@Beka

Jedyne co Ci mogą zrobić to Cię NIE ZWOLNIĆ - gorszej kary nie ma Hehe hehe. Niech se biura same klepią inwentaryzację, w końcu robią tam same kształcone to sobie poradzą, nie?

Beka
@Hehe

Też tak myślę niech biura sobie wyjdą 27 i robią inwentaryzacje. Pewnie by im to lepiej szło hahha. Oni ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) to trzemy my mamy im jeszcze iść na wygodę i przychodzić do pracy

Dyrektor
@Hehe

Propozycja dyrektora odnośnie podwyżek to 40 gr na godzinę.Ja mam inną propozycję. Proponuję żeby wszyscy pracownicy oddali dyrektorowi te 40 groszy,a następnie 23 grudnia 2021 zorganizujemy wigilijkę zakładową, gdzie elita z biura wraz z dyrektorem będą sobie wzajemnie wkładać tę 40 groszy (usunięte przez administratora)To będzie ich taki opłatek wigilijny adekwatny do ich poziomu intelektualnego. Oczywiście dotyczy się to zakładu Z1.

@Dyrektor

Awangarda w pełni - hehe. Na koniec proponuję taczki i wywózka z zakładu na śmietnik historii całego "manadżmantu" bo o zarządzaniu zasobami ludzkimi to się uczyli u dziadka w chlewiku...

Lui

Kiedy te karty będą na z1????

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 735.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 672, z czego 160 to opinie pozytywne, 141 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.