Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Ajp9

Coś się kierownik podejrzanie mily zrobił chyba sir pali chłopu grunt pod nogami

Aj 3

Na ajp 3 widzę nowa funkcja byłego kierownika zmiany chodzi na 3 zmiany a nikt nie wie jaka ma funkcję haha

Zygmuntbiurowiec

Czołem kolego , chętnie wybiore sie z tobo na piwo , tszeba termin dopasowac bo ja mam drugą fuhe na portierni siedze w ŁDZ na dzilecie .

Oki

Zadowoleni z 13???? Zabrali z podatku tyle ze pół 13 niema

Haha
@Oki

No bogacie wyszła ta 13. Ciekawe czy biurowcom też tak naliczyli

Pedro
@Haha

A ja zadowolony prawie trzy koła, kto niebumelował to dostał!&

He he
@Haha

Ludzią to zawsze będzie mało ile by nie dali to mało i mało,osobiście uważam że nic nie powinni dawać byłoby najlepiej może wtedy ludzie by docenili,przypominam że jesteśmy pracownikami produkcji a nie jakimiś biznesmenami cieszcie się że zakład wogòlę dał

An onim
@He he

Nie uważam że ludzie nie powinni dostawać nagrody,wręcz przeciwnie myślę że jest to motywacja do pracy.A miejsce i stanowisko pracy nie jest wyznacznikiem wysokości premii

@He he

To co powiedziałeś jest zenujace jeśli uważasz że niepotrzebnie dali to oddaj lub przekaz na potrzebujących.A jeszcze jedno ludzie z produkcji to kto gorszy sort czy co bo niebardzo rozumiem.

He he
@Ania

Nie napisałem że ludzie z produkcji to gorszy sort więc nie dodawaj czytaj ze zrozumieniem,tylko narzekanie mało i mało pensje małe premię małe i tak w kółko wiecie gdzie pracujecie jeśli mam finanse w tym zakładzie nie odpowiadają to zmieńcie pracę na lepiej płatną,Janie muszę przekazywać bo jestem zadowolony z tej premi a też byłem na zwolnieniu i nie narzekam jakoś a tu tylko mało i mało rzyg.. już się chce jak ciągle jestalo to idzie tam gdzie wam dadzą więcej w co wątpię.

"autoklawisci" jeszcze zyją ? podziwiam was chłopaki ze nadal pracujecie ja straciłem mozliwosc posiadania potomstwa przez to (usunięte przez administratora) przez wysokie temperatory i to za 24zł na godzine a odszkodowanie z tytułu haczka to 700 zł polecam oboz numer 2 bardzo mocno nie trzeba kondomow kupywac

Premia z Totala z pensją grudniową.Tylko dla tych którzy nie chorowali.I bardzo dobrze.

@Anonim

pracuje od listopada nie chorowałem i nie dostalem wiec ?

Xxxx

Ktoś już dostał premię na Z2?

@Xxxx

Nie chyba nie mogą się doliczyć

JA
@Xxxx

Gucio

Niech sie lidezy zainteresuja o ktorej ludxie wychodza z pracy szczegulnie na porsze

Ale masz problemy . Boli cię to też wychodź wcześniej

Gucio

Tak boli tesz bym chcial wychodzic wczeaniej przypominam ze pracujemy do 45 i ciekawe jak te osoby się odbjaja karta a raczej kto za nich odbija sie albo wszyscy chychodza o tej samej godzinie albo wszyscy wczexniej

Dobre
@Gucio

A wcześniej to o której wychodzą według ciebie ?

@Dobre

35 ida na przyztanek zadowolony widzimy bo idziemy na kolejna zmiane to jest ok ja tesz chce wychodzicr tak

@Gucio

W tym zakładzie to wszystko możliwe jedni moga wszystko inni nic już nie raz była mowa o wychodzeniu wcześniej i znowu to samo

@Gucio

Weź coś na wstrzymać i wróć do szkoły bo aż przykro się to czyta

Olga
@Dorota

Czyli kierownictwo nie reaguje? A macie jakoś czas pracy mierzony czy coś w tym stylu? Może po prostu wtedy mniej na wypłacie mają te osoby?

Dorota

Twoje też się przykro czyta dlatego na produkcji pracujesz

@Olga

Oczywiście że nie reaguje o liderach nie wspomne ludzie robią co chcą

@Dorota

Ty pewnie dyrektorem jesteś hahaha

Dorota

(usunięte przez administratora) trzeba było się uczyć

Tak
@Dorota

To Ty się chyba zbyt dużo nie nauczyłaś ale spokojnie takich potrzeba w tym zakładzie

Jurek

A ty robisz gdzie ? Żadna praca nie hańbi a poziom twoich wypowiedzi jest na takim samym poziomie co ty Cała :))

Balotelli
@Gucio

Wcale się nie dziwie że ty tam siedzisz non stop a takim słownictwem :D

Pytanie mam .. wypłacał ktoś kiedys z PPK pieniądze? W naszym zakładzie pracy ? Proszę o odpowiedź

Mala
@Anonim

Żeby wypłacić pieniądze z PPK musisz zrezygnować w zakładzie że składek a później iść do pzu wypełnić wniosek. Musisz mieć NIP regon zakładu swoje dane, dowód osobisty

U nas jeszcze nie było do 10 mają być

Czy będzie wypłata w tym tygodniu.

@Ania

Zapomnij dopiero 9 stycznia

Ajp 9

Nie życzę nikomu źle ale człowiek na stanowisku kierowniczym powinien być opanowany inteligentny wyrozumiały itd Pan wielki kierownik a raczej były alkoholik nic z tym wspólnego nie ma powinien wylecieć z pracy dyscyplinarnie i to już dawno a szefowa razem z nim za przekręty tuszowanie spraw oraz zastraszanie ludzi gdy wyniknie afera prawda jest taka że oni obaj położyli 3 hale na łopatki tylko jeszcze nikt o tym nie wie ponieważ klamia i nie wykazują rzeczywistości mam nadzieję że w końcu ktoś się tym zajmie

Haha
@Ajp 9

Prawda jest taka że liczą się teraz tylko wyniki. Wszystkie chwyty dozwolone.

Co tam Pana Janusza B też pod dywan się zamiecie bo rączka rączkę myje (usunięte przez administratora) dla kobiet i nie tylko Marcela wszyscy wiedzą prawdę powodzenia (usunięte przez administratora)na ajp 9 i przemoc super gratulacje dla szefowej

Miły
@Nowy

Najlepszy zakład na zywieczyznie a oprócz niego nigdzie indziej nie pracowałem ha.ha.ha

Bronek

Na początku wesołych świąt, zdrowia i wytrwałości po nowym roku. To nie jest premia za l4 jak była kiedyś a za zyski, dlatego uważam że wszyscy powinni dostać taką samą bo ciężko oceniać i weryfikować każdego z osobna. Każdy człowiek to inny przypadek, różne ma problemy dlatego dyrektor pokazał jakim jest człowiekiem a raczej że nim nie jest. Porozumienie zawarte w podwyżkach podpisane po obu stronach w której nic nie piszą o jakiś potrąceniach, uważam za (usunięte przez administratora) a samo porozumienie podwyżkowe za nie ważne! To wszystko tylko pięknie wyglądało, a bez 13 nikt by się nie zgodził mu na 2 zł. Mówicie co chcecie, pracy jest dużo, pokazaliście mu rok temu że potraficie stanąć i tego się zwycAjenie boi, a obcokrajowcy bez was nie dadzą rady i dobrze o tym wiecie. Polacy trzymajcie i pomagajcie sobie nawzajem, to dzięki wam jeszcze ten zakład jako tako funkcjonuje..

Robotnik
@Bronek

Przecież nie ma w porozumieniu żadnych potronceń z 13 to chyba związki wiedziały że wszyscy dostaną taką samą . Bo jak jest inaczej to tragedia co zrobili czułbym się (usunięte przez administratora) .

@Robotnik

No dokładnie nie ma, jest zaznaczone ze premia będzie wypłacona z grudniową wypłatą. Mogli napisać że wypłacona z potrąceniami, a jak już to jakimi i na jakich zasadach czy progach.. Tak na prawdę nie wiadomo nic, teraz dowiedzieliście się o potrąceniach, a w styczniu dopiero jakie progi sobie dyrektor wymyśli.. A to tylko po to by związki nie odwołały się od podpisanego porozumienia do 31, 12 2022

Xd
@Robotnik

Jak to niema masz tam jak byk napisane ze za l4 ci potrąca kasę czytałeś co tj 13 wypłata ? Jak masz absencje chorujesz to nie dostaniesz

Ola
@Bronek

Co wymysli w porozumieniu masz napisane hak byk ile dni l4 tyle ci potrąca 13 wypłata tj wypłata uzależniona od absencji wylicza ci tyle ile chorowałeś to odlicza 13 wypłata zależy od absencji wpisz sobie w gogle na czym polega

Czerwonka

Urlopy wypoczynkowe nie, ale wszystko inne w sumie. Np. wyliczenia uderzają w krwiodawców. Karma's a bitch though ;)

Krzysiek
@Bronek

Bronek sronek tyle ma do napisania taki mądry jest niech wstąpi do związków i walczy o podwyżki dla ludzi zobaczymy ile wywalczy taki mądry jest w internecie podszywa się za kogoś kim pewnie nie jest a podwyżkę pierwszy podpisze,nie odpowiada ci nie podpisuj i się zwolnij idź tam gdzie ci lepiej zapłacą,tak wiem ty dobrze zarabiasz i tak dalej ble ble ble,nauczycz się najpierw czytać a potem komentuj w porozumieniu jest wyraźnie napisane o potrąceniach za absencję więc nie wiem w czym masz problem,przestań buntować ludzi i się(usunięte przez administratora) tak gdzie nie potrzeba główno wiesz a piszesz wielki Pan Bronek

@Czerwonka

O którym zakładzie tak piszecie bo są dwa, podobno w jednym są napisane w podwyżkach kryteria a w drugim nie ma to też dziwne ???

@Krzysiek

Aż grzech nie odpisać takiemu nieu, da, czni, kowi jak ty.. Widzisz ga, moniu zarabiam dużo więcej niż ty, ba to nie jest moje jedyne źródło zarobkowe bo inwestuje i nie narzekam na kase.. Tobie pali się du, pa bo wszystko poszło do góry i wylewasz żale ha ha.. Jesteś za malutki żeby to zrozumieć i miałbym walczyć w związkach o takich jak ty, czekaj bo nie mogę że śmiechu.. Ty tak czytasz jak bez zębny próbuje ugryźć bułkę, nic nie kumasz chloptasiu ale powiem ci jedno, możesz sobie tu ulżyć i pisać swoje brednie i obrażać innych, a ja i tak mam to gdzieś bo jesteś zwykłym h, u, j, e, m do szczania..

Krzysztof

Magda
@Bronek

Jak narazie to ty ciągle piszesz tu o podwyżkach że mało że (usunięte przez administratora) itd a podobno dużo zarabiasz więc po co te wypociny sam zaprzeczasz sobie pisać to tu można wszystko,taki bogacz z ciebie a najwięcej szczekasz jak jesteś taki bogaty to wstyd że w takim zakładzie pracujesz ale widocznie do innego się nie nadajesz,a za tą kasę co ja niby masz to mózg sobie kup i nie obśmieszaj się tutaj nie podoba się to droga wolna,zakład bez ciebie się nie zawali i nie obrażaj ludzi bo to jest karalne

Tak

Pewnie z2 bo tam po strajku robią pracownikom ,,pod górkę" lekko mówiąc ponieważ żeby to dokładniej opisać trzeba nieźle nabluzgać,cyrk na kółkach

@Bronek

Trzeba zainteresować się tym Bronkiem który buntuje ludzi oskarża dyrekcję i związki o (usunięte przez administratora) i kradzieże to są poważne oskarżenia a żeby kogoś oskarżać trzeba mieć dowody,na porozumieniu między związkami a dyrekcja jest jasno napisane że od jednorazowej premii a nie 13 pensji jak to nie którzy nazywają zostanie odliczona kwota za absencję,jedyne czego nie ma to kwoty ile będą wynosiły potrącenia,proszę czytać ze zrozumieniem i nie rzucać bezpodstawnych oskarżeń,napewno zajmiemy się tą sprawą i Panem Bronkiem,proszę na drugi raz zastanowić się nad tym co się piszę.

Hej

Hej , czyli pracowniczka na macierzyńskim /wychowawczym nie dostanie premii total ? W ostatnim czasie dostawałam tak jak Wy a teraz ?

Ilona
@Hej

Nie mam pojęcia! Za co ogólnie przysługuje ta premia i ile wynosi, to są jakieś poważne pieniądze, które robią różnice w wysokości wypłaty?

Denyk
@Hej

Za co chcesz dostać premie za to że siedzisz w domu? Moim zdaniem tym co siedzą w domu (l4) to nie powinny przysługiwać żadne dodatki wraz z podwyżka.

Krzys
@Denyk

Nastepny orzeł który pozabierał by wszystkim premie.A może ty zachorujesz i tobie wezmą Dobrze ze takiDenyk ha.ha.jest zwykła.....

Hhh
@Denyk

A ja chciałabym beż obrażania coś dodać niewiem pani czy Panu i tym wszystkim którzy tak szczują na osoby które są na l4. Ja też jestem na l4 pracuje tu już 16 lat gdzie indziej wcześniej też fizycznie.Jestem kobietą wychowałam dzieci do pracy chodziłam na 3 zmiany nieraz dzieci były chore a ja szlam ja byłam chora też pracowałam.Byly pilności też byłam w pracy nieraz niedawalam już rady bo praca w domu też obowiązki i nieleczone różne choroby bo praca ważniejsza. Dzisiaj jestem schorowana leczę się praktycznie na wszystko niemoge wstać a rękami to nawet szklanki podnieść. Jak teraz czytam to forum jak jestem obrażana że mi się nic nie należy to wyć się chce oddałam tu swoje życie i takie mam podziękowanie a wy co to piszecie popracujcie tu trochę zużyjcie to też wam tak podziękują.Zaklad ma was gdzies zadnego szacunku.I jeszcze ta zolc.

@Hhh

Dokładnie!!! tak to wygląda niewdzięczne nadgorliwe (usunięte przez administratora). Jak się zastanawiacie kim są te niektóre osoby w biurach które nic nie robią tylko szczują, to właśnie WY wszyscy którzy teraz piszą co by z ludźmi nie zrobili gdyby mogli. To właśnie takie same (usunięte przez administratora)które dostały jakiś awans za donoszenie i dupo-włażenie. Popracujcie tu 15-20 lat i więcej i wtedy pogadajcie sobie jak inni przyjdą porobią sezon dwa i robią z siebie tych najmądrzejszych cwanych lisów, których całkiem możliwe że gdzie indziej by nie zatrudnili.

Premia
@Krzys

Premia od przepracowanych dni jest naliczana.

@Hej

Raczej tak bo to jest jako premia

@Hej

Urlop macierzyński tak samo odliczają

Bella
@Hej

No nie dostaniesz bo to jest trzynasta pensja za pracę cały rok, taka nagroda za wytrwałość to znaczy chodzisz cały rok z katarem, bulem gardła i innymi chorobami, za siedzenie w domu to jakim cudem chcesz dostać, albo siedzenie w domu albo praca, manna z nieba nie leci.

mewa

Dla mnie to jest dziwne aby nikt z dyrekcji nie złożył życzeń światecznych i noworocznych pracownikom,chyba ze życzenia beda w styczniu dla prawosławnych

Magda

Dziękujemy związkom i dyrektorowi za tak fantastyczne warunki przyznania premii totala. To się powinno nazywać nadzwyczajna kpina Pana Dyrektora. Nawet jeśli ktoś nie chorował to i tak uja dostanie. To się nawet nie zbliży do pensji. Stawka z przed podwyżek covid??????tylko kieszeń dyrektora będzie pełna. Wesołych Świat

@Magda

Wszystkim pracownikom ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT i wytrwałości w nadchodzącym 2023 roku życzy pracownik

Ajp 6

fantastyczne warunki przyznania premii totala. Jakieś (usunięte przez administratora)

ajp6

super sekcja wszystkim dziękuje Gosia

Bronek

Przejrzałem porozumienie zawarte między zakładem a związkami i powiem wam jedno.. SKANDAL!!! Jedynie co to związki powinny być wywalone na zbi.Ty py, sk.. Jak można podpisać takie coś, widać że związki trzyma z dyrekcja a nie z pracownikami.. Chodzi to o zapis wyliczenia premii, za które potrąca wam wszystko, jak kur,wa można komuś odliczyć opiekę nad kimś z rodziny, tacierzynski czy macierzyński, covidowe gdzie bebnili od 2 lat żeby nie zarażać innych.. Tu nie chodzi o osobę która symuluje co 1 miesiąc! Nie dziwne ze góra zgodziła wypłacić wam za jednym razem skoro tak wam potrąca że MOZE połowę z tego dostaniecie...A teraz śmieją się z was bo daliście się urobic.. Pisałem o stawce i cisza, a teraz co bo administracja płacze bo może coś dostaną albo nie, płaca będzie zrównana na produkcji jak z nowym pracownikiem.. Powiem jedno, dostaliście co chccieliscie, mam nadzieję że osoby które deklarowały się że się zwolnią to tak zrobią a reszta zam,knie mor, dy.. Nie podoba się to tam są dzwi, widzimy się są rok

Miły
@Bronek

Masz rację jeżeli tak jest to Total pokazał swoje drugie dno nie mówiąc o Zakładzie jak można wliczyć horobowe tacierzynskie czy covid do13 czy ktoś to sobie wymyślał podsumowując chodzi o to aby jak najmniej wypłacić a ponoć mają sprawdzać absencję z3 lat śmiechu warte

Rubaszny Arbuz
@Bronek

Ale was przy zwieraczu piecze. Usiądź, zastanów się, pomyśl, tak całkowicie obiektywnie i uczciwie: czym jest premia? Jest nagrodą. W tym konkretnym przypadku: za co? Za pracę. Ot wszystko w tym temacie. Jeżeli ktoś nie udziela się, załóżmy cały rok, to nieuczciwym byłoby tak samo wynagrodzić taką osobę jak kogoś, który cały czas pracuje. Ja rozumiem: wypadki chodzą po ludziach, choroby, itd. Nie ma się na to wpływu. Ale uderzmy się w pierś i przyznajmy: przytłaczająca większość beneficjentów ZUSu w naszym zakładzie to bumelanci i cwaniacy. Takich bardzo łatwo odróżnić od takich, których rzeczywiście życie nie oszczędza i takich mi rzeczywiście szkoda, niemniej można ich policzyć na palcach jednej ręki. Sam bym się nie podpisał, ale jestem w stanie zrozumieć tą decyzję. Pytanie: czy wy?

Rrr
@Rubaszny Arbuz

Ty (usunięte przez administratora) Total to nie premia za obecność.Ale z wypowiedzi wynika że będziesz miał cudowne Święta bo najbardziej cieszy cie ze grono ludzi nie dostanie kasy.Wrsolych Świat i ciesz się bo na dodatek jesteswróżka i wiesz ze tylko paru ludzi naprawdę choruje.

Kris
@Miły

Niech sie w (usunięte przez administratora) cmokna. Jak trzeba to widza pracownika a jak nie to do du py mu kopnąć. Biurami się zająć i nierobami (usunięte przez administratora)

Wojny Burskie
@Rrr

> grono ludzi nie dostanie kasy. Co ty bredzisz? Co miesiąc każdy dostaje bułę. Mówisz jakby w styczniu mieli nic nie dostać. Wam ze chciwości się już w kiszkach poprzewracało.

Rrr
@Wojny Burskie

Czytaj tepaku że zrozumieniem chodzi o Total bo o tym mowa.O tym że są chciwe i pazerne osoby które tym co chorują by nic nie dały więc kto tu jest chciwy i pazerny.A jest trochę ludzi którzy ciężko chorują i ta kasa przydałaby się im.Takze przeczytaj przeanalizuj zrób notatkę może Ci ktoś pomoże to zrozumiesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 735.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 672, z czego 160 to opinie pozytywne, 141 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.