IGLO-HURT-SERWIS Wojciech Wierzbicki

Poznań

Opinie o IGLO-HURT-SERWIS Wojciech Wierzbicki

Zawiedziony 2012-10-13 11:37:03
Witam,
niestety ale ZDECYDOWANIE odradzam współpracę z Panem [usunięte przez moderatora]Na początku wszystko wygląda cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie - wielki biznes, salony, cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a współpraca, a tak naprawdę to jedno wielkie [usunięte przez moderatora], wyłudzenia i nadużywanie zobowiązań pracownika. Także radzę omijać szerokim łukiem i nie dać się nabrać na współprace z kimś takim.
młodszy 2014-04-01 09:29:47
Popieram przedmówcę. Prosisz o przysługę, ale Sz. P. obierze ją z nawiązką 5 razy. Wykorzystywanie i brak szacunku dla pracownika.
kumpel 2014-07-13 14:11:00
też bardzo odradzam...firma bez perspektywy,o pieniądze trzeba się prosić..niby miło i przyjemnie,ale niestety szef nie wywiązuje się z tego co obiecuje..nie chce podpisywać umów..nie płaci..
mily 2014-08-28 14:03:15
Zdecydowanie odradzam współpracę. Ze swojej strony czekam na wypłatę zaległych faktur już 10 miesięcy. Zero odpowiedzi, ze strony firmy, brak konkretów. W.Wierzbicki nie odpowiada na telefony, włączona tylko poczta głosowa. Dziewczyny w biurze, cały czas tłumaczą, że przekażą informację i na tym się kończy.
Max 2016-04-20 12:59:35
Wiele tutaj dobrych opinii przeczytąłem o IGLO-HURT-SERWIS Wojciech Wierzbicki i zastanawiam się całkiem na powaznie nad podjęciem tutaj pracy, myślicie że płacą na czas i dają umowę już od pierwszego dnia?
Zostaw swoją opinię o IGLO-HURT-SERWIS Wojciech Wierzbicki - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IGLO-HURT-SERWIS Wojciech Wierzbicki