Opinie o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

cyt

To wątek raczej dla PF i PM, zupełny brak wiedzy na temat pracy tutaj jako specjalista. Ale jak to mówią ... właśnie jak to mówią? Na razie muszę siedzieć cicho , bo jutro wigilia grupowa i trzeba poczekać na nowe newsy i jakieś kompromitujące sytuacje. Nowe idzie z Nowym Rokiem, nowym krokiem, rozkrokiem. Fury się zestarzeją , małe misie zubożeją. Na nowe fury poczekają , tymczasem lata mijają. W furach i poza nimi aż nagle się obudzili. Niestety wiele lat po fakcie, bo w końcu bajka o krakowskim smoku zgaśnie. I przeminie legenda o smoku co lubi najeżdżać o zmroku...

jojo
@cyt

no to jak po wigilii?? samochody w końcu wymienią farmaceutycznym?? medyczni mają nówki, dobrze grzeję w aucie a apteczni nie mamy takich luksusów ... a co tam u smoka wawelskiego??

Olek

Bzdury!Bzdury!Bzdury! Niech każdy patrzy na siebie i swoje wyniki!

Sdf

Brawo ! Wreszcie jesteś tam Gdzie byc powinieneś!!! Extra kazdy niech zna swoje miejsce i kazdy niech robi to co umie najlepiej. Szkoda tylko ze za nieróbstwo jeszcze gdzieś płacą. Ps wyjazd z domu do pracy czyli "na miasto" to nie praca gdyby ktoś zapomniał i się na kawce z klientem zasiedział ...

King

Ludzie o co Wam chodzi? W jednej firmie pracujecie a tak się gó...m obrzucacie. Farmaceutyczni na Medycznych? Czy odwrotnie? O co chodzi? To jakieś 2 obozy są? Dajcie już spokój, Święta idą !

tokarz
@King

no jak nie wiesz o co chodzi?? farmacja zapier... a medyczni siedzą w przychodniach autach może zrobią jakąś wizytę. tylko oglądają się za siebie czy nie ma traperka lub dyra co jezdzi i sprawdza :)

pencil
@tokarz

To trzeba było iść do Medycznych, nikt nie bronił. A nie teraz narzekać.

mądrości pan mówi
@pencil

dlatego zostałem tokarzem...

Przedstawiciel medyczny

Byłam - bardzo miła Pani i równie przystojny Pan. Interesujące spotkanie, na poziomie, rzadkość w dzisiejszych czasach.Szacun. Już pracuję i jestem mega zadowolona.

no

a o co chodzi z tym Ernim?? ja nie wiem więc napisz :)

James Bond

Eee tam na południu ..... ja wiem gdzie są najfajniesze D....,ale Wam nie powiem......:)

Witalność

No nareszcie ktoś Normalny się odezwał. Brawo, nie dajmy się tym bezwstydnym hejterom. Precz z hejterami!

Normalny

Zgadzam się w 100%! Nikt normalny nie traktuje tych bzdur poważnie. Ktoś ewidentnie nudzi się i obraża innych. Żenada!

Pracuś

A ja powiem tak - przestańcie wypisywać te bzdury - i weźcie się za uczciwą pracę, bo przez takich jak wy, nierobów i leni - inni mają problemy.

ekipa
@Pracuś

Co już po spotkaniu? Widać , że .... "odżyła". "Świta" na spotkaniu, pewnie w przerwie na obiad wpisy zaliczyła dla podniesienia morale grupy med... Ale to i tak nic nie pomoże, bo oczu już nie zamydlicie. Kolejnym etapem walki z nieróbstwem i notorycznym siedzeniem w autach będzie jakiś filmik czy fotki. Wtedy zapewne miny będą nie tęgie. A jeśli jednak się ruszycie do roboty, to od razu będzie widać po wynikach. Więc tak czy inaczej będzie dobrze. Cel jak to się mówi będzie osiągnięty. Nućcie więc głośno : " Sterowany jestem wciąż"... Pozdro.

do zniesmaczony

Do zniesmaczony- Gdyby nie to forum i czytanie wpisów przez Ciebie już całkiem nie wiedziałbyś jak pracować, jakie maile pisać itp. A tak przynajmniej masz co robić ze swoim wolnym czasem. To forum pobudza nie tylko Twoją wyobraźnię ale również pobudza Cię do działania... Słuszne i niezwykle trafne wydają się być słowa piosenki Myslovitz "Sterowany jestem wciąż"...

zniesmaczony

Ileż trzeba mieć żalu i wolnego czasu by pisać tutaj cokolwiek... Gratulacje dla Waszej głupoty, sami już sie pogubiliście w tym nieróbstwie i sami nie wiecie co jest prawdą a co rodzi się w Waszym mózgu i tworzycie tę historię.

Promocja

Powiem krótko - jesteście beznadziejni!

ptak

czytam te wpisy i nie mogę uwierzyć jak jedziecie po tym kierowniku z południa. a czymże on wam zawinił?? przynajmniej ma fajne du py w swoim zespole !!

Pupilek

Wiem że mam rację, ale dobre pomysły w tej firmie są niedopuszczane do realizacji właśnie przez leniwych cwaniakow, którzy w przebiegły sposób potrafią tak zniekształcić rzeczywistość żeby dalej mogli się lenić i jeszcze za to brać kasę. Ale wynik pokazuje że jednak wszystko jest zmienne i do czasu, nawet ukrywane lenistwo.

do Racja

Do Racja , masz absolutną racje !!!

heloł spoza walmarku
@do Racja

Na samym początku dokładnie tak było. W każdym regionie był przedstawiciel medyczny bądź przedstawiciele i oni podlegali jednemu kierownikowi.To się zmieniło z chwilą rozrostu działu medycznego. Pozatrudniali nowych przedstawicieli i tak oto powstał dział medycznych :)

Racja

Medyczni pracują tak jak się nimi zarządza. Jaki kierownik-taka i realizacja.Tyle miesięcy nie ma wyniku a jak jest to tylko dzięki zatowarowaniu aptek. Mnie tylko dziwi dlaczego nikt nie wpadł na to co już usp zrobiło, a mianowicie medycznymi żeby zarządzali kierownicy od farmaceutycznych i mieli również medycznych pod sobą. Wtedy i współpraca byłaby lepsza, bo wspólny kierownik łączył by grupę i zadania. Kontrola gdzie towar jest i czy medyczni rzeczywiście robią wszystko żeby wypychać towar. Tam gdzie jest takie ciągłe spięcie i brak współpracy to dobry pomysł. I jeszcze wyeliminowanie leniucha i zaoszczędzenie na jego pensji- bezcenne. Ale do takich decyzji trzeba mieć mózg otwarty.

ptak

no to medyczni niech robią prace u lekarzy by wyciągnąć towar z apteki. chyba że medyczni mają to w (usunięte przez administratora) ie to tak wygląda. a kierowniczek z południa się cieszy !

brino

Apteki (usunięte przez administratora) towarem , wiec z czego mają być wyniki .

kruk

to że mściwy złośliwy to każdy wie, piszecie tu że jest cwaniakiem - a jakże !! a wyniki ?? to południe u niego to robi jakiś wynik??

Dudek

Niestety to forum nie jest dobrym miejscem na opisanie tego typa, bo to człowiek niezwykle mściwy jest.... Ale współczuję dla wszystkich, którzy z jego powodu mieli zamęt. Jeśli zaś chodzi o jego pracę to chyba wyniki mówią same za siebie. I to nie wina spadkowej tendencji jednego z produktów. Północ też nie kwitnie, więc błędnie myślicie że to spadkowa tendencja.To lenistwo w czystej postaci.Ale ta tendencja lenistwa zaczęła się od południa.Tyle w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ