Opinie o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Kochani, Szczerba tys jest krewnym prosiaka i dopuki prosie będzie u władzy to Szczerba ty też bez względu na okoliczności. Przestrzegam wszystkich którzy szukają pracy przed tym człowiekiem i przed praca w regionie centrum pod kierownictwem SS Naprawdę NIE Warto Psuć Sobie CV Bo Potem Całe Życie Będziecie Się Tłumaczyć Na Rozmowach Dlaczego PRACOWALIśCIE W Wal. 2 albo 3 miesiące. Trudno wam będzie wytłumaczyć ze Pan kierownik Szczerbaty z którego nawet apteki Się śmieją nie nadaje się nawet na zwykłego ph a co dopiero na kierownika. Grunt to rodzinka i wójek prosiaczek.

Guzek

Uzdrowienie samo by przyszło gdyby góra sama sie zwolniła i przyznała ze nic dobrego dla tej firmy nie zrobiła. Gorzej zarządzać sie nie da. Gruba Porażka.

Dobra rada

Po wczorajszych doniesieniach nasuwa mi się jedna myśl, że dobro powraca. Ale także brak dobra powraca.... Jeśli ktoś pełni funkcję która ma min. bronić ludzkich istnień przed Baronami biznesu to powinien ich bronić. Życie tu na ziemi to szkoła w której uczymy się dbać o drugiego człowieka i zawsze stawać w obronie pokrzywdzonych. Nie da się służyć 2 panom jednocześnie. To zawsze się zemścić. Niech ta lekcja będzie zapamiętana na przyszłość, żeby już więcej nie krzywdzić obojętnością i brakiem wsparcia dla pracowników krzywdzonych przez mobingujacych szefów. Bo po to też jest stanowisko hr -owca. To szalenie ważna lekcja życiowa. Los jest łaskawy i wspiera tylko tych którzy stają w obronie drugiego...

cynk
@Dobra rada

a jakie to doniesienia???

Sweter

Czas juz zabierać manatki bo nawet wielkie zmiany nie pomogą jak sie zarządzać nie umie. Pomysly flipa i Flapa są tak dziwne ze nawet najgorszy rep nie zrozumie. Dzieci we mgle, byle jeszcze cos zabrać, nakombinować i liczyć ze sie zrobi. Samo sie nic nie zrobi ...

Przedstawiciel medyczny

Byłam - bardzo miła Pani i równie przystojny Pan. Interesujące spotkanie, na poziomie, rzadkość w dzisiejszych czasach.Szacun. Już pracuję i jestem mega zadowolona.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ślązacy

Pracujemy dla baronów kasowych ,czekamy na zmiany od góry jak idzie wszyscy po kolei,nasze zarobki są niższe od fizoli budowlanych,kafelkarzy,hydraulików,dzwigowych.Mamy dosyć ,czas na fundusz.Kiedy pozamiatają rodzinkę? czekamy wszyscy .pozdro dla biura.

Pipi

Kocham Was ludzie!!!! Dobrze, że jest tylu co widzi, że to leń i cwaniak!

Adaś

Dobrze że Prosiaczek otworzył oko i pozbył się najlepszej trenerki, ciekawe kiedy Prosiaczek otworzy drugie oko i pozbędzie się najlepszego Menage.. Ps Pozdrowienia dla sieci aptecznych.

cdcaca
@Adaś

no nie wiem czy tak szybko pozbędą się smoka wawelskiego...

Med

Ale bzdury! Widać że komuś się bardzo nudzi.

kizia

A co się stało z Pszółką Mają? Bo martwią się zwierzęta w lesie... Pozdro z lepszych miejsc, gdzie czas płynie zupełnie bez stresu i bardzo pozytywnie, w przeciwieństwie do wal...

qqqqq

smok wawelski ma wpływ tez na farmaceutycznych?? masakra! wziął sobie swoją świtę która planów nie robi, a za niezrobienie oczernia farmaceutycznych... super

Pipi

Sabotuje pracę powiadasz? Myślę że czyści teren z wszystkich osób, które nakryły go na nieróbstwie..... I farmaceutycznych i medycznych. Coś o tym wiem....

Joo

Fatalna atmosfera , mobbing ,stale zastraszanie,naloty ,ciagle zwolnienia ,brak stabilizacji ,brak normalnosci , kiepskie podstawy,plany nierealne wiec brak premii ,a samochod i umowa o prace to akurat żadna laska tylko standard ,beznadziejna firma

rafi
@Joo

Joo , nareszcie głos rozsądku i realnej oceny sytuacji. Taka jest bolesna prawda o tej śmiesznej firemce. Do negatywnej opinii w dużej mierze przyczynił się Smok Wawelski, który nieustannie knuje intrygi odnośnie farmaceutycznych , dla ukrycia własnej działalności pozawalmarkowej...Świta w to wszystko wmieszana używa życia, niszcząc każdego kto odkryje ich machloje...

ffdfdfd
@rafi

a smok wawelski ze ma cos na boku to kazdy wie. ALe ze knuje cos w firmie by przykryc swoj interes to juz nie wiedziałam...az taki jest?? a jego pupile kilku medycznych chyba czuje sie bezpiecznych przy nim??

do tpo

Pijany jesteś tpo? Bo mniemam e tak...

Dobra rada

O to najlepiej zapytać dział personalny, hr kto prowadzi działalność gospodarczą, czyli własny biznes równolegle świadcząc pracę dla wal. Przecież to oczywiste. Czyż nie?

asasa

dobra rada - a o co chodzi z tym ze swita rozwija swoje osobiste byznesy :) ??

Dobra rada

Zamiast oszczędności i ładowaniu dodatkowych obowiązków ludziom, lepiej weźcie się za cwaniaka i jego a świtę, którzy to wykorzystują do maximum sytuację i rozwijają swoje osobiste biznesy. Tam szukajcie oszczędności bo zespołem może zarządzać sam dyrektor lub jeden rks. Naprawdę wyjdzie na plus z budżetem , szkoda marnować nawet kolejnego miesiąca...

ssasa
@Dobra rada

pewnie ze medycznych, ten od farmaceutycznych raczej spokojniejszy :)

szok

Ale mówicie o kierowniku z Krakowa od medycznych? Czy farmaceutyczny też taki nygus jest? Szok jak wal promuje cwaniaczków.

qwqqq

ale co wy się czepiacie kierowniczka z krakowa. Ma swój interes , ma. w walmarku kieruje grupą co wyników nie ma, kieruje. kasa co miesiąc się zgdadza, się zgadza. Zyc nie umierac.

w sumie

W sumie to rotacja jest i to duza w RCSS , zastanawia mnie jak to jest że wciaz I wciaz wymienia się ludzi zamiast wymienic kierasa ktory po prostu Się do tego nie nadaje,pytam kto na to zezwala ! ten region powinien ciagnac cala firme tak jest wszedzie a koles Ciagle ma wakaty = moze celowo no bo zanim się ktos wdrozy to wymaga czasu I tak slizga się szczerbus, tylko czy wal na to stac ? Ale w ramach solidarnosci plany przerzuca się na inne regiony no bo Bo ktos musi to nadrobic no i maja ludzie nierealne plany A wystarczyloby po prostu Szanowac ludzi i ich wspierac motywowac Podziekujmy wszyscy SZPSS

Do xoxo

Nie wytrzymam, ale wpis od czapy.... Weź koleś daruj sobie te kadzenie, bo to już się nudne robi. Fatalna firma, fatalne traktowanie ludzi i jak na branże farmaceutyczna zarobki małe. Takie stawki w farmacji były jakieś 7 lat temu. I już nie odpisuj jak chcesz podbudować markę wal bo i tak ci nikt nie uwierzy.

Zostaw merytoryczną opinię o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ