Opinie o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Adi

Jaka jest atmosfera pracy w regionie północ wie ktoś ? Proszę o info

mikos

Są ogłoszenia na PF , jak warunki ? Podstawa , socjalne , proszę szczegóły ( konkretnie ) posiadam b duże doświadczenie .. Pozdrawiam

as

Czy to prawda ze w Walmarku nie trzeba mieć wyższego wykształcenia?

ulala

No apteki nie są z gumy, pacjentów brak , bo jest bardzo ciepło, głowy polecą, oj polecą.

Przedstawiciel medyczny

Byłam - bardzo miła Pani i równie przystojny Pan. Interesujące spotkanie, na poziomie, rzadkość w dzisiejszych czasach.Szacun. Już pracuję i jestem mega zadowolona.

do czupson

Współczuję tak płytkiej analizy tego co tutaj jest poruszane. Nie chodzi zupełnie o szukanie miejsc gdzie nie trzeba pracować, praca to praca, nie ma jej bez dawania z siebie pokładów energii. Chodzi raczej o to w jakiej atmosferze ta praca przebiega. Walmark jeszcze chwilkę będzie żerować na tym, że ludzie tutaj pracujący nie bardzo potrafią wyrażać swoje emocje, nie potrafią ich nazwać stąd ogólniki , że syf,że ciężko, że trzeba zapieprzać. Tak to na razie nazywają. Ale chodzi im o atmosferę, plany z kosmosu, niechęć jaką napotykają codziennie w aptekach, brak zainteresowania ze strony lekarzy( bo oni wręcz traktują rozmowę o ziołach zanurzonych w słodzie z przymrużeniem oka), a trzeba ciągle udawać , energetycznie wypruwać flaki i robić minę do bardzo złej gry. I jeszcze na pokrzepienie obraz jak to napisano wcześniej imprez rodem z disco-polo. Zupełne ścieranie się kultur. Ciężko wytłumaczyć dla chłopa ze wsi, że buty wyciera się przed wejściem do izby, wiem, ale i ten chłop kiedyś, jak już zdecydował się wkroczyć na salony , musi zrozumieć , że jak trzeba to trzeba.

Jarząbek

Firmę o niskich lotach rozpoznać po cyklówkach i zabawie rodem z disco-polo. To bardzo płytkie podejście do ludzi, niejednokrotnie po studiach nawet medycznych, gdzie serwuje się im wódkę i dyskotekę jako najwyższą nagrodę na jaką zasługują za swoją pracę. Żenujące podejście , w prawdziwych korporacjach , gdzie szanuje się rozwój pracowników są inne, doceniające również intelekt, formy rozrywki. Ale cóż na próżno szukać kultury u ludzi , którzy posługują się łaciną ale tą podwórkową. I gdyby przyszło 1000 atletów i każdy zjadłby 1000 kotletów i każdy nie wiem jak się wytężał, to nie udźwignie - taki to ciężar... łubudubu, łubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu , niech żyje nam - to śpiewałem ja Jarząbek... Normalnie Nikosie Dyzmy kurka no...

do nigdy więcej i zauroczony. ..

Brawo ! Swietnie napisane , Cała prawda : ) Firma życzy sobie ludzi z "Pasją" ale żeby mieć pasje to trzeba pracować z przyjemnością. . a nie jak nakręcony "ludzik" wykonywać tylko polecenia i żyć według kolorów w tabelkach i tego czy góra się z denerwuje czy nie , czy będzie jazda mailowa czy nie , czy ktoś robi ci nalot czy nie , czy ktoś cię wywali z dnia na dzień czy nie . Beznadziejna firma

syfostwo

Ale syf, mówię wam, nie warto tutaj aplikować jak się ma doświadczenie, chyba , że się go nie ma, wtedy może być

Aktyw
@syfostwo

Gości właśnie jest odwrotnie, bez doświadczenia nic tu nie zdziałaszczęśliwego

nigdy więcej

Praca to nie jest całe życie, praca to w ogóle nie jest prawdziwe życie. To narzędzie , które pozwala płacić rachunki, powinna być na tyle dobrze płatna , żeby zapewnić sobie minimum egzystencji ( mieszkanie, ubrania, jedzenie)plus swój osobisty rozwój, tj. rozwijanie pasji itp. Każdego dnia wychodzimy z domu, zużywamy siebie dla budowania luxusów innych nad nami. A co jeśli nie ma za pracę szacunku, partnerstwa, dobrego słowa? Co jeśli dzisiejsze pensje są dokładnie o połowę niższe niż 8 lat temu? Tak, tak w tym chorym systemie kadrze zarządzającej to się chyba w głowie nie mieści co? Że przedstawiciel medyczny zarabiał 8000 brutto plus premia co? zatkało? A wy wszyscy na górze chcecie niewolników za pół stawki i jeszcze zero klasy i kultury. Wszyscy się z choinki urwaliście razem z tym chorym rządem. Ale może idzie nowe, lepsze, koniec będzie tej wszawej głupoty. Tego rozdawnictwa unijnego na projekty nikomu nie potrzebne, na inwestycje w biznes , pseudoinnowacyjność, bo dodacie jakieś g....ane zioło do słodu i wszyscy my tu w Polsce musimy potem się cieszyć , że tak gospodarka do przodu mknie. Cieszę się , że to się skończy i wreszcie powrócą czasy inwestowania w prawdziwą medycynę, badania kliniczne w rozwój nowych form leczenia, leków wysokospecjalistycznych , nie g...a. Ta choroba musi się skończyć. I ludzie mojego pokroju już nigdy więcej nie będą musieli mieć do czynienia z prymitywną formą życia- farmacją przez małe "f" z pogranicza spożywki.

zauroczona

A ja mam ostatnio takich kilka spostrzeżeń , bardzo życiowe... 1.Jeśli ktoś szuka pracy - zawsze ją znajdzie 2.Zaangażowanie i radość z wykonywania jej przychodzi wtedy gdy ludzie wokoło są o bardzo poszerzonej świadomości istnienia 3. Pomiędzy szefem a poddannym pracownikiem powinno być przynajmniej 10 lat różnicy w latach, podobne doświadczenia, poglądy i mega chemia między nimi !!!1 4. Wtedy wstaje się rano z takim delikatnym łaskotaniem w brzuchu, bynajmniej nie ze stresu, tylko z milutkim podekscytowaniem- uwielbiam to uczucie... Nie zaznałam tego w walmarku, bo szef był łachudrą.... 5.Życie jest super, nawet wygląd się zmienia jak łacha się nie ogląda na co dzień... .....doświadczony, starszy szef to skarb... 6. I tego życzę wszystkim, nie ma co trwać w toksycznych klimatach. które zabierają całą radość życia, a przecież jest takie piękne!!!! 7. Jak ktoś robi naloty i całymi dniami ma wrażenie , że wszyscy oszukują to wg mojej oceny sam sobie przyciąga takie sytuacje, jest toksyczny, głupi i bardzo brzydki( zarówno duchowo jak i wizualnie) , nigdy nie osiągnie nic więcej poza swoimi uzależnieniami, ciąganiem po sądach, niejasnymi sytuacjami, konfliktami i mega uwstecznionym otoczeniem.... Życie jest ekcytujące- jeśli tak nie czujecie odchodźcie z takich miejsc bo szkoda czasu, każda niezapowiedziana wizyta - to mobing, każde podejrzenie o to , że się nie pracuje- to mobing, każda patologia zasługuje na naganę, jeśli wszyscy staniecie się ofiarami takiego zachowania i uznacie , że tak mam być - obudźcie się, życie jest cudowne, żyją na nim naprawdę wartościowi szefowie i kadra , która docenia trud pracownika.... Kochani głowa do góry, nie trzeba się bać, wszystko się ułoży... Trzymam kciuki za wszystkich , tych malutkich żuczków w terenie.... ;-)

do pika pika pika

A czego ty babo nie rozumiesz , praca jak widać na załączonym obrazku, poczytaj .. uruchom mózgownice to może dojdziesz do jakiegos wniosku hehe No ale jak firma gwarantuje umowę o pracę to warto przemyśleć hehehehehehe to faktycznie plus ; ). ps . Duze doświadczenie to akurat każdy tam ma , to dzis żadna atrakcja dzisiaj liczy się tzw "Kreatywność przez duże K " czy zwał jak zwał a może wał hehehe

dhnris

Orka orka i jeszcze raz orka , plany nie do zrealizowania dla kogoś kto pracuje jeżdżąc od apteki do apteki , mobbing na porządku dziennym . Ogólnie jeden wielki stres od rana do wieczora i tak każdego dnia . Masz wynik jestes , nie masz bez wzgledu na okolicznosci lecisz bez skrupolow . Nie polecam

xxx

DO WALMARK !!! i praca W WALMARK !!! zachęcam do poczytania słownika ort ćwoki.

obserwator

Czekam z niecierpliwością na dalszy rozwój wydarzeń

buli

Chyba powoli kredyt zaufania dla med. się kończy prawda?

kasztelan

Współczuję wam, kiedyś tak nie było!

abcde

Słychać tu i ówdzie, że smok wawelski wciąż nie może ugasić pragnienia.

ksawer
@abcde

Szanowny dział medyczny "ELYYYTA" generujaca jedynie koszty , zero oddźwięku ich "ciężkiej pracy " i na takich trzeba zapieprzac ... Lekarza nie można zmusić do pisania recept , no bo jak ... ! ale aptekę trzeba do kosmicznych zamówień ! .

ben
@ksawer

Ale za to urlopują się jakby drogi budowali. Tymczasem siedzą na obiadkach i kawusiach i śmieją się , że premie biorą. A jak nie biorą to narzekają , że się farmaceutyczni nie spisali. A my opie..... zbieramy co spotkanie, że nie dowozimy wyniku.

activman

Hahaha, activ medyczni kierownicy regionalni hahahahahaha... Aktywni "inaczej"- nowy wymiar pracowania, najlepsza fucha w kraju. Czy ktoś stoi czy ktoś leży łatwa kasa się należy.

Anjaa

A jak tam dział medyczny? Czy kier z Wawy nadal taka aktywna? Słyszałam że same sukcesy w tym dziale . Wie ktoś czy są jakieś rekrutacje? Ponoć fajnie się tam pracuje. Czy to prawda?

adam

Rekrutacja juz raczej zamknięta , podobno mają już kogoś na to stanowisko z rekrut wewnętrznej .

Zostaw merytoryczną opinię o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ