Opinie o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

ciekawy

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Key Account Specialist, Polska południowa. Czy może ktoś przybliżyć warunki na tym stanowisku (uposażenie, socjal, auto) oraz krótko scharakteryzować zakres obowiązków? Co stało się z poprzednikiem? Z góry dzięki.

kajdhciuh

No i jak tam, robita już plany na Kraków?

ahdjdfbe

No kałasznikow. Uczciwe i zaangażowane osoby w regionie to pozostały tylko 2. Reszta należy do twojego "garnka", którego ty stanowisz przykrywkę...

na cwaniaka

Podobno dobrze płacą za sprzedaż głowic do usg i na organizacji kursów usg ? Też nie trzeba wychodzić z domu, a kasa leci. Niestety wszystko się kiedyś kończy, jeszcze tylko chwilę będą dotacje unijne na sprzęt, potem trzeba się wziąć do roboty w firmie co ZUS opłaca, tylko żeby jeszcze wtedy ta praca była, bo balansowanie na krawędzi kończy się bolesnym upadkiem.

Przedstawiciel medyczny

Byłam - bardzo miła Pani i równie przystojny Pan. Interesujące spotkanie, na poziomie, rzadkość w dzisiejszych czasach.Szacun. Już pracuję i jestem mega zadowolona.

dobra rada

Widzę kałasznikow , że zabolało. Bardzo się mylisz w ocenie człowieka, pij dalej, skończysz w rynsztoku...Bo już nawet czytać porządnie i ze zrozumieniem nie potrafisz. Przypilnuj sobie swoje gwiazdy, żeby się trochę merytorycznie podniosły, bo poziom żenujący. I radzę wcześniej wyjeżdżać do pracy bo już czas... Tylko najpierw trzeba trochę wytrzeźwieć, prawda?

kałasznikow:))

Najlepsze pierogi leniwe sprzedaje się w Opolu po których w piątek nie wstaje się z łóżka do 11.00 potem telefon i ocena terenu i ewentualnie do pracy albo na szybkiego zwolnienie L 4 z okresem karencji 6 miesięcy bo coś łupie w kręgosłupie. Lenistwo i oszustwo to cel na życie i łatwa kasa,tak pracuje człowiek wykształcony po studiach.Przez taką osobę reszta uczciwych pracujących ludzi w cały TEAMIE południe-północ ma przekichane.Została złapana wydra na gorącym uczynku i ma czelność pisania personalnych pocisków na cały region.Życzę powrotu do zdrowia i dobrze płatnej pracy do której się nie wychodzi.

merdin
@kałasznikow:))

I tak późno zespół med. ma przekichane. Tylu co poleciało farmaceutycznych przez medycznych to szok. I te ciągłe donosy , głównie z Krakowa. Teraz zaczynają się konflikty i pomówienia we własnym sosie, ale jak widać znowu nie na tych co potrzeba. Ale tak, swój zawsze będzie bronił swego. Dobrze ktoś tu napisał ze ryba psuje się od głowy. Sam doświadczyłem to wiem

szkło kontaktowe

Firma jest bardzo ok,strategia działania na wysokim poziomie. Są jednak leniuchy,jeśli chodzi o dział medyczny, które opanowały południe kraju na czele z RKS-południe. Wedle powiedzenia : "Ryba psuje się od głowy". Co do RKS-a na południu to faktycznie obstawił się swoją świtą, lenie nieziemskie,rks kryje to nieróbstwo,słyszałam, że przyjeżdża na podwójne do Wrocka na 2 dni , chleje tam z przedstawicielem całą noc a potem rano nie są w stanie do auta wsiąść i biorą taksówkę na koszt firmy, jadą blisko poradni i oczywiście nic nie robią tylko trzeźwieją.Aż szkoda farmaceutycznych, bo oni bardzo ciężko pracują, żeby południe med.( bliscy rks-a) mogło bimbać. Ogólnie do minusów zalicza się właśnie słaba współpraca, a właściwie pomoc dla farmaceutycznych ze strony medycznych, byłoby lepiej gdyby ktoś zobaczył to lenistwo, które od Krakowa się rozpoczyna. Zresztą wiedza merytoryczna "przyjaciół rks-a" z zespołu med. południe pokazuje jaka jest sytuacja ;-). Aż się dziwię , że jeszcze nikt z "góry" tego nie zauważył. No a z tym zatrudnieniem na krak to oczywiście trafione w samo sedno, zamiast roboty , będzie praca nad bobaskiem :-). Reasumując bardzo polecam firmę jako pracodawcę, należałoby jednak "wrzoda na du.. usunąć". Wtedy sukces murowany,ulga dla farmaceutycznych i w ogóle same plusy.Pozdro

mysza

Koleżanka z Krakowa ma czym oddychać to kolega sie zatrudnił,fajna para może będą z tego małe bobaski Krakowskie.Życze stosunkowo długiego pożycia w pracy.Pozdrawiam

Sylwia

Panie Grzegorzu ten kiero z krakowa od PMemow z Pana kpi i zartuje a Pan od nowa zbudowal te firme. Psuje on caly wizerunek firmy a nie ma chlop kompetecji za grosz , nie umie on nic i nic nie nauczy ani nie pokarze. Jest farmacutycznymi i widze jak on nic nie robi i nie godze sie z tym zeby tacy ludzie zazadzali kadra

U tego kierownika to norma. Kolezaneczka z krakowa na kawce siedzi uniego zamiast do roboty jechac. Teraz kolesia polecila do pracy z ktorymsypia od kompetencje. Ludzi ktorzy ciezko pracuja z dobrymi wynikami pozbywa sie a swoich zatrudnia. Dziwie sie ze Grzesiek na to pozwala chyba biedny tego nie wie

Te tak syszalem ze kiero z krakowa dyma ostro firme a ma wlasny biznes i nawet jak dyrektor chcial przyjechac to go oszukali ze sa w poradni a on dopiero z domu jechal do swojej kuzyneczki z gliwic

Anka

Najciekawsze jest to ze kierownik z krakowa od przedstawicieli medycznych prowadzi swoja dzilalnosc w czasie kiedy piastuje stanowisko kierownika i zamiast jezdzic do repow sprzedaje glowice do usg. Panie Grzegorzu wez sie Pan za niego bo koles nic nie robi i bierze kase jako kiero i prowadzi wlasna dzialalnosc. A przykrywka sa ludzie ktorych zatrudnil. Na gliwice kuzynka, na krakow kolezanka, na wroclaw kolega, a jak ktos jest nie znajomy to zwalnia i otaczac sie kolezenstwem zeby moc wlasny interes krecic

walmark

dostalem sie na wwa wiec juz sobie darujcie octavia po miescie legancko

onyx

Chyba na łeb upadles , jakimi fabiami !!! Porządna firma to porządne sam oczywiscie że Octavie !!!!! Kiero Zachód Super gość

ooo
@onyx

TO ironia z tą porządną firma czy naprawdę? Dzieki bo widziałem pod aptekami fabie i octavie SO

onyx
@ooo

Porządna firma dla zaangażowanych i poważnie podchodzących do pracy porządnych ludzi . Powtarzam ze Skody Octavie .

asdf

Potrzebuję złapać PF walmarku jakimi autami jeżdzą fabiami SO czy Octaviami SO

znam szkoleniowca

Super babka, szczerze mówiąc te narzekania mocno mnie dziwią

Zwalniają tych, którym nie chce się robić. Przez lata było tak, że się zarabiało a nic nie robiło, no i złote lata nic nie robienia się skończyły. Pozdrawiam wszystkich krytykujących.

jahjk

Jakimi autami jezdza rsm

max

No i dalej nie dowiedziałem sie co jest nie tak z tą od szkoleń ?

asdfgh

Rudi: "jak się nie podoba pani szkoleniowiec w Walmarku " - ma prawo się nie podobac to wolny kraj. "plany,stres,kup łopatę i do kopania rowów lub na budowę" - to prawda nikt nikogo siłą nie trzyma, jak się nie komuś nie podoba można zrezygnować nie trezba nic na siłę, "a starą do biedronki na kasę wyślij" - poziom wypowiedzi trudny do zaakaceptowania u człowieka na poziomie, jak mniemam po stanowisku człowiek na pewnym etapie powinien nauczyć się wysławiać. A poza tym " starą" to Ty może masz w domu. "do biedronki na kasę" - praca jak każda inna, nie rozumiem skąd tyle nienawiści do kasjerek? "Patałachów firma nie potrzebuje,leni,gamoni,darmozjadów,nic nie potrafiłeś to nie pracujesz." - Tak domyślam się że żadna firma nie potrzebuje wyżej wymienionych osób. "nic nie potrafiłeś to nie pracujesz" - ciężko ocenić, chyba tylko bezpośredni przełożony powinien. "Na samochód złożysz się z rodzinka bo nie doceniłeś firmowego a dupsko za darmo woziłeś" - Samochód służbowy jest dodatkowym narzędziem motywującym, warto o tym pamiętać. "dupsko za darmo woziłeś" - jeśli jest takie prawo to chyba nie dziwne że "woził" - "woziła". "Tak więc od szkoleniowca wypad bo do pięt nie dorastasz kobiecie" - po raz kolejny zauważam że kompetencje powinien oceniać bepośredni przełożony. Moze to lekko za daleko posunięte wnioski. pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ