Opinie o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

szpenio

fortuna kołem się toczy- kolega który był mistrzem [usunięte przez moderatora] na firmę został kierownikiem i dziwnie zmienił poglądy

antydupk....

zawiedziony - 2013-07-04 21:32:51 Agu?! - 2013-07-04 21:19:10 Witam, byłam dziś na rozmowie w Poznaniu. Teraz przeczytałam opinie i jestem przerażona. Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej na temat firmy? Uciekać?A z kim miałaś rekrutację? Czy pani z HR też była tak bardzo wścibska o życie prywatne?Hey, wybór jest prosty - nie masz pracy to idź i przede wszystkim szukaj dalej pracy, a obecną traktuj jako przetrwanie na moment. Czytałem kiedyś artykuł w Polityce jak "zabija" się firmy i szczerze idealny przykład - pracuje już trochę na rynku farmaceutycznym i opinie samych mgr są jednoznaczne : FIRMY JUŻ NIE MA!!!!

ki

"jest cyfra jest spokój" a najśmieszniejsze jest to, że to powiedziała to osoba, którą wywalili z poprzedniej firmy za brak wyników :)

kika

co to znaczy goście od produktów? dlaczego?

Przedstawiciel medyczny

Byłam - bardzo miła Pani i równie przystojny Pan. Interesujące spotkanie, na poziomie, rzadkość w dzisiejszych czasach.Szacun. Już pracuję i jestem mega zadowolona.

szpenio

Kierownik regionalny 5-6,5 na łapę podstawy Rep 1,8-3,5 na łapę podstawy Plus: całkiem logiczny system premiowy Jak traktują repów? Dominuje ideologia gościa z Częstochowy: "Jest cyfra, jest spokój", czyli cwana sztuczka kierownicza, odwracająca uwagę od niekompetencji (powtarzać slogan może każdy, nawet gość po podstawówce) Ale regionalni to małe piwo- problemem są goście od produktów z dość dziwnym podejściem Generalnie nie warto

po prośbie: - ile zarabia regionalny w tej firmie? jakim jezdzi wozem? - jaki majś sytem socjalny? - jak traktują przedstawicieli? będę wdzięczna za odpowiedz

Były z Walmarku

To już zatrudniamy na umowę - zlecenie? No to ładna jazda po kosztach. [usunięte przez moderatora] Za mojej "kariery"w W-PL tego jeszcze nie było. Widze że Walmark zszedł całkiem na dno, ciekawe czy się od niego odbije? Niedawno widziałem reklamę w TV. Stać ich jeszcze na to?

rep

Agnieszko, zatrudnij się, a za jakiś czas sama będzie sz tu pisać Acha, zapomniałem, mój kierownik znów [usunięte przez moderatora] zwolnieniami jak nie będzie wyników.....

Agu?!

Była babeczka z HR i regionalny- bardzo profesjonalne podejście, zero niestosownych pytań, bardzo mnie zdziwił wysoki poziom rekrutacji. Głównie rozmowa toczyła się z kobietą. Martwi mnie natomiast to, że poprzednik tak szybko pożegnał się z firmą no i ta nieszczęsna umowa zlecenie.

zawiedziony

Agu?!

miły

prawda w oczy kole - 2013-06-29 23:39:01 jak się zatrudnia w (usunięte przez moderatora) firmie to tak jest i dlaczego tera płacze i żale . połowa z was nawet wyższego wykształcenia nie ma a co tu o doświadczeniu mówić więc o co żal , gdyby było inaczej pracowalibyście w orginalnej korporacji a nie u pana bo...g..a z a płotem Jak widać po Twojej ortografii masz wyższe wykształcenie i pracujesz w korporacji. Szkoda tylko, że słowników tam wam nie dają!

prawda w oczy kole

jak się zatrudnia w dupnej firmie to tak jest i dlaczego tera płacze i żale . połowa z was nawet wyższego wykształcenia nie ma a co tu o doświadczeniu mówić więc o co żal , gdyby było inaczej pracowalibyście w orginalnej korporacji a nie u pana bo...g..a z a płotem

do wchrzaniajacego sie

brawo dla "inteligentnych" wypowiedzi... wynika z niej , że to dobrze zarabiający żołnierz walmarku. Życzę ci by firma potraktowała tak samo ciebie jak wiele osób ostatnio, czyli wypowiedzenie i do domu ( bez względu na dobre wyniki) wówczs zobaczymy co dalej napiszesz o swojej super firmie.

yyy

widzieliście jaka oferta na Poznań? praca w "dynamicznie rozwijającej się firmie, zatrudnienie w nowocześnie zarządzanej firmie, motywacyjny system wynagradzania, profesjonalne szkolenia, pracę w miłej atmosferze" ha ha ha, kto pracował/ pracuje - ten wie!

nig

Drogi wchrzaniający się. Ględzenie na ględzących to wciąż jednak ględzenie. Witamy tym samym w gronie takich jak my skwaśniałych polaczków, a z podobnym krytykanctwem polecam rozważyć zawód myśliciela głoszącego spod pomnika na starym Bytomiu i bycie beznadziejnym tam właśnie.

Wchrzaniam się w nieswoje sprawy

Mam na co dzień do czynienia z ludźmi, którzy muszą się użerać z takimi miernotami jak Wy. Narzekacie i marudzicie a wszystko to pod przykrywką anonimowości. Niektórzy z Was idą do sądów, jeśli mają słuszność i to są jedyni, którzy mają cokolwiek w spodniach. Pozostałych pod ścianę i kula w łeb. Praca w handlu to najcięższy kawałek chleba. Jak nie potrafisz sobie poradzić, to zmień zawód. Nie branżę, zawód! Jak jesteś do bani to zawsze będziesz. Nie da się nauczyć świni latać. Bawi Was szydzenie z innych? Po co się męczycie, skoro pracodawca Wam nie pasuje? Zamknąć mordy i gonić za swoimi marzeniami gdzie indziej.

były

o co w tym chodzi na pracuj.pl jest ogłoszenie na pf wielkopolska -Poznań ?najpierw mówią że redukcja później zatrudniają

pupas

Przedstawiciel z Poznania nie popracował długo. Kierownik z Wrocławia też nie zrobił kariery!!!!!

iii

w łódzkim też zwolnili kogoś podobno +

Zostaw merytoryczną opinię o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ