Opinie o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

były były z Walmarku

Prawda boli.

lsd

skończ [usunięte przez moderatora]

były były z Walmarku

Ludzie, dam Wam dobrą radę, skupcie się na swojej pracy a nie na gadaniu, pisaniu, narzekaniu, gwarantuję Wam, że jak będą wyniki od razu atmosfera się oczyści i wszyscy będziecie zadowoleni - z najwyższym włącznie. Naprawdę nie macie powodów do narzekania, pracowałem w Walmarku a teraz jestem w innej firmie i sparwdza się stare przysłowie, wszędzie dobrze gdzie na nie ma.... Kontrola, sprawdzanie samochodów, trasówek, maili - wy macie tam luz!

jak rzyć

Wracajcie z tych L4 bo ja jestem naprawdę chory i boje sie isc do lekarza że zaraz pierwszego dnia ustanowia za mnie wieczyste zastępstwo

Przedstawiciel medyczny

Byłam - bardzo miła Pani i równie przystojny Pan. Interesujące spotkanie, na poziomie, rzadkość w dzisiejszych czasach.Szacun. Już pracuję i jestem mega zadowolona.

Leszno
pytanko

Jakie macie typy na TOP 3 najgorszy manager i TOP 3 najlepszy manager Walmark w ciągu ostatnich lat?

szeregowiec ryan

ciekawe czy "generał jeszcze wierzy w swoje brednie, które nam opowiadał przez całe te lata? patrze na to z boku i serdecznie współczuję ludziom którzy pracowali na sukces tej firmy przez ponad 10 lat a teraz muszą obserwować jej upadek. a czechom - gratuluję świetnego wyboru i spuszczenia swojej firmy do kanału...

xxl

[usunięte przez moderatora] wie co się dzieje....

koordynator

Witam , słyszałam że są zwolnienia wśród przedstawicieli handlowych ? Nie wiem czy to prawda potrzebuję jakiś namiar na kogoś kto opiekuje się Bełchatowem i kogoś od Jarocina . Czy może mi ktoś podać namiar czy muszę dzwonić do firmy ?

war

"to jest wojna, czuję krew, kill him kil him" tak przez 2 lata prezes motywował swoich podwładnych na każdej naradzie w tej firmie, wzięli sobie to do serca idą jak burza :)

xxx

Witajcie, z częścią tu napisanych wypowiedzi, w ocenie firmy Walmark się zgadzam, potwierdzam, to kilka faktów, nawet przy wariografie potwierdzę, jak ktoś wcześniej napisał. Nie powinniśmy jednak używać emocji i stosować epitety, piszmy merytorycznie o tej firmie, pozdr.

der

druga to ta co jej tylko szpilki wystają z octavi imię chyba się domyślasz , jakoś trzeba się promować to tu to tam jak się nie zna innych sposobów można się pośmiać z tymi co jeszcze na L4 nie poszli . Wracajac do narzekań taki niestety nasz zywot jak nie ta firma to inna :-) niestety statek idzie na dno z kapitanem

Były z Walmarku

Mózg staje. Co się dzieje. Upadek firmy,strajk i mobing. Nie moge uwierzyć. Widze że pani HR chyba też ma "ciepło" bo zamilkła. Piszecie o "czarnych mambach", jak rozumiem jedna to [usunięte przez moderatora] z płd a druga? Pozdrawiam.

haha

Jak niek nie pracuje to i tak tyle samo się sprzedaje... no może ims i farmaprom mniej pokażą ale z hurtowni i tak tyle samo się sprzeda haha

josH

tylko kto ma strajkować jak wszyscy na L4

organizator

A może strajk tygodniowy?

mruczka

Jeżeli ruszycie sprawę z [usunięte przez moderatora] sądownie - jestem do dyspozycji. Ujawnijmy fakty

żona/mąż

Panie Prezesie Pani Dyrektor Panie Kierowniczki Panowie Kierownicy Nie jestem Waszym pracownikiem. Jestem życiowym partnerem/parnerką jednej z Waszych pracownic/ Waszego pracownika. Dla uproszczenia i dla utrudnienia identyfikacji przyjmijmy, że jestem mężem Waszej pracownicy. Od ponad roku obserwuję jak zmiany w Walmarku wpływają na moją żonę, osobę uczciwą, pracowitą i zaangażowaną w pracę. Nie było różowo, ale było to do zniesienia. Od kilku miesięcy jest coraz gorzej, ale fakt, że moja żona od kilku dni korzysta z silnych leków uspokajających aby jakoś funkcjonować i znosić nękanie przez kierownika/kierowniczkę nie zostanie bez mojej reakcji. Postaram się o to, aby informacja o tym jak fukcjonuje zarządzanie [usunięte przez moderatora] w firmie Walmark dotarło do jak najwyższego szczebla i to nie w Walmarku, tylko w konsorcjum MID Europa. Zrobię to, mimo sprzeciwu mojej żony. Zepsułem Wam wieczór? Wy mi zepsuliście miesiące.

T.LOVE

No to: jest bardzo fajnie

brry

oni maj tylko PH czy jeszcze KAMÓW? Chyba im się powodzi jeżdżą octaviami białymi i mają 3000 na rękę tak mi mówiła koleżanka która jest kierownikiem apteki w łódzkim i przedstawiciel/ka do niej przyjeżdż i się chwali a pracuje dopiero rok. To chyba nie jest tak żle jak tu piszecie

WARIOGRAF

Patrząc na problemy jakie ma ta firma, zrobiłabym to co poniżej. Zaczynamy od kadry managerskiej (kierownicy, szefowie działów, dyrektorzy, prezes) MID EUROPA prosi ich o zgodę na badanie Wariografem. Koszt takiego badanie dla firm to ok 1000 - 1500 zł od osoby. Wystawiają faktury. Tym pracownikom zadajemy 3 pytania, odpowiedź TAK / NIE 1. Czy przedstawiał pan / pani w księgowości firmy faktury służbowe, które były pana / pani prywatnymi wydatkami? 2. Czy przyjmował pan / pani korzyści majątkowe, finansowe pełniąc obowiązki służbowe (pieniądze, bony, sprzęty - np telefony, komputery itd) o których nie poinformował pan / pani pracodawcy i Urzędu Skarbowego? 2. Czy przedstawiał pan / pani nieprawdziwe dane w raportach dla przełożonych lub podwładnych? Badania takie prowadzi się w niektórych firmach. I MID EUROPA ma jasność z kim współpracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ