Opinie o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

wyroczna

Świetna Firma to była. Obecnaie.... szkoda pisać Panie prezesie - kończ pan wstydu oszczędź ps mam ktoś numer do pana darka poprzedniego dyrektora, pana [usunięte przez moderatora] chciałam mu złożyć gratulkacje, że tak wyjątkowo przyczynił się do rozwoju firmy, był tak pracowity, kreatywny, twórczy itd. Czysta perełka. Takich jak on ze świecą szukać. Sukces z taką osobą gwarantowany w każdej firmie

ktosik

jest błędny adres mail do ochrony prawnej, popraw wstaw prawidłowy

oferta Pracy

witam, poszukujemy doświadczonych spcjalistów i managerów marketingu z WALMARKU - teren śląsk, małopolska - spółka notowana na GPW, pełna poufność pakiet socjalny , narzędzia - info na maila [usunięte przez moderatora], oraz pilnie poszukujemy Pań brandów produkt PERMEN - w sekretariacie coś kręcą - - do branży OTC lub RX możliwy "home office" [usunięte przez moderatora]

kkk

Co to za firma, że takie opinie o niej panują ??? czy ktoś może powiedzieć o pracy KAM ??? szukają na teren całej polski ??? Jaka kasa na tym stanowiski i przybliżony zakres obowiązków ???

Przedstawiciel medyczny

Byłam - bardzo miła Pani i równie przystojny Pan. Interesujące spotkanie, na poziomie, rzadkość w dzisiejszych czasach.Szacun. Już pracuję i jestem mega zadowolona.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
temat pomocy prawnej

proszę o kontakt na adres mailowy [usunięte przez moderatora] w te,acie ochrony prawnej za 2 zł dziennie w procesach także prawo pracy DORADCA

sugestia

Słyszałam o wielu sprawach sądowych z zakresu prawa pracy z Walmarkiem - to są wyoskie koszty aby ochronić intetresy pracownika i jego rodziny proponuję usługę Ochrona Prawna Rodziny to usługa , które zapewnia osobom prywatnym pomoc prawną w dochodzeniu praw, w sporach pracowniczych kierowanych do sądu pracy. Telefoniczne porady prawne 24h/dobę Zapewniamy pomoc prawnika lub radcy prawnego Pokrywamy koszty sądowe !!! Pokrywamy koszty sądowe- także przegranych procesów!!! Pomagamy przygotowac niezbędne dokumenty. Chronimy Cię w Polsce i na terenie Europy!! kontakt : [usunięte przez moderatora] zapewniam dyskręcję i kontakt w całej POLSCE!

czy ktoś ma namiar na dziewczyny od PERMENU pilnie potrzebuję kontaktu na dfanna,małpa,wp.pl, w Sosnowcu udają greka; mam dla nich ofertę ,,, [usunięte przez moderatora]

kiciusia

a tak na marginesie [usunięte przez moderatora] jest z.... to juz wiecie a tą jej nazwę wymyslili jej byli podwładni (przestawiciele). to powinno dać do myslenia co ludzie o nie sądzą. Potwirerdzam - szambo

kroaliankcw

Nowy dyr martk już na L4... zobaczy sie czy wroci . A była i w spożywce i w farmacji na chwile ale nigdzie nie za długo, ciekawe dlaczeo.

jo

sraty taty so robiła i bedzie robic lody :) nie tylko w pracy hehe

sram

odp: Sa to na przykład takie działania: przedstawiciel w ciągu miesiąca sprzedaje np za 100 000 zł, tyle wykazuje w Farmapromie swojej sprzedaży odręcznej, po jakims czasie przychodzą do firmy dane IMS za ten miesiąc, które pokazują u tego przedstawiciela, że apteki z terenu, który ten przedstawiciel obsługuje kupiły z hurtowni farmaceutycznych towaru za np 90 000 zł. ??? A powinno być ok 2 razy tyle co sprzedał przedstawiciel czyli ok 200 000 zł. (ponieważ IMS podaje dane z wszystkich aptek znajdujących się na terenie przedstawiciela, również tych, których nie obsługuje ten przedstawiciel, jak również zamówienia aptek, które te robią sobie same w hurcie poza wizytami przedstawiciela) Czyli albo ktoś tu kłamie albo wrzuca tował do innych przestawicieli. I o dziwo często dotyczy to jednego południowego regionu. :) Ale tu bez nazwisk, w firmie i tak starsi stażem przedstawiciele wiedzą kto i jak te wały robi. Ale to tylko jeden z drażliwych przykładów.... kolego to nie wał w ims a w hurtowni, wystarczy pojechać do silfar.. lub salu.. i poprosić o taką przysługę, odchaczą w fp. nie jakaś większa afera. nie znasz się to wzbudzaj niepotrzebnych emocji :)))

ona

może teraz się zmieni i będzie ok - jest nowy dyrektor marketingu (ponoć). Nie wiecie, czy ze spożywki?

haha

no tak menadżerowie to tam są do bani :) a ten największy do (usunięte przez administratora)

ciekawa

no to z kim mam isc do lużka ?

Ktoś

W tej firmie jak ktoś wie z kim isc do łóżka to może czuć sie bezpieczny i spokojnie pracować.

Wekk

[usunięte przez moderatora] z łódzkiego została kamem podobno tak niesie wieść :-) plotka, doświadczenia miał tyle co wykształcenia - czyli nie za dłużo ( jeśli do takiej firmy przyjmują tylko po maturze to jakaś lipa jest ) .

tex

Kolego Raper, to jest forum. Z definicji nikogo tu nie pouczamy tylko wymieniamy opinie :) i rzeczywiście przyznaję, pracy mają tam sporo, to pewne. Na bieżąco sobie nie radzą niestety... KAM - 3500zl netto, taką propozycję usłyszał kilka miesięcy termu poważny kandydat z dużym doświadczeniem i udokumentowanymi sukcesami, ASM - 4000zł netto na okres próbny j.w. a po 3-ech mmiesiącach podwyżka o 1kzł.

Raper

Ludzie weźcie się w końcu do roboty zamiast ciągle narzekać ! Chyba w tej firmie jest dużo do roboty z tego co piszą ! W dziale księgowości chyba też ...

asm

Ludzie wiecie jakie zarobki na kama tam dają ? co się stało z kamem z południa ? jaki jest dyrektor kamów ? dzięki za informacje w poniedziałek mam rozmowy :)

xxl

Czarna MAMBA jest powiedzmy dyrektorem, na ile pozwala oczywiście jej sam pan panów - jak wszystkim :)

Zostaw merytoryczną opinię o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ