Walmark

Jarocin

Opinie o Walmark

Tygea 2016-04-22 15:52:02
Prawda ale statek tonie i to z siła szybsza niż sie spodziewał tygrysek. Taka niespodzianka !
nikitor 2016-04-22 19:51:11
Dziadostwo !
max 2016-04-23 07:46:03
szukam pracy PF czytam ale trudno się polapac co to jakies zoo ? prosiaki tygrysy ludzie napiszcie kto to o kogo chodzi bo nie da się tu nic zrozumiec .troche zasiegalem jezyka podobno nie dzieje sie tam dobrze ale chcialem sie upewnic piszcie obiektywnie a nie jakies glupoty bo ludzie to czytaja .nara
Rytu 2016-04-24 08:24:14
Do max ... Nara
Buhaha 2016-04-24 22:56:45
Do max...jeśli szukasz to nie szukaj w tej firmie i tyle. Takiego bagna to chyba nigdzie nie ma. Nikt tu nie szanuje ludzi, nie liczy się z ich zdaniem i tym, że można mieć rodzinę. Ludzie pozbywają się pracy z dnia na dzień bez szczególnych powodów...buhaha...pozostaje już tylko pytanie kiedy Tytanic zatonie...
Pipi 2016-04-25 18:33:57
Gdzie jest smok wawelski???? Proszę dajcie znać, bom ciekawa...
Cygan Wasyl 2016-04-25 19:03:00
A gdzie wywialo hydre krakowska? Czyzby wszystkei glowice ucielo ? No coz ,prosiaczek tak na mostku sterowal ze jak titanic uderzyl w gore , a przez te braki w uzebieniu glownego mechanika woda wdziera sie szybciej niz ktokowliek by pomyslal :D
pipi 2016-04-26 17:01:09
smok wawelski jest i chyba ma się dobrze :) jego przedstawiciele działają coś w terenie
pipi 2016-04-26 23:27:13
No chyba raczej już go nie ma :-), dobrze mu tak...
Daleko stad 2016-04-27 16:04:53
Jak mozecie pracowac w firmie gdzie w sztabie siedzi puszysty general a za nim jego adiutant w zoltej koszuli w mokasynach ewidentnie wygranych na recitalu tanca romskiego w bartoszycach do piosenki "oda do permena". Koniec zartow. Pozdrawiam z innego miejsca gdzie jest normalnie bez takeigo cyrku.
Powodzenia 2016-04-27 16:51:13
Eee no, teraz to macie wszyscy super. Wreszcie lenie od smoka wezmą się do roboty. Zwłaszcza, że "rozbita na frakcje została grupa zorganizowana w lenistwie...." Gratuluję Panu Przewodniczącemu odważnych kroków, już dawno trzeba było podjąć te kroki. Trzymam kciuki żeby się poukładało wreszcie. Pewnie jeszcze trzeba będzie trochę chwastów powyrywać, bo długo "chronione" były więc lenistwo i cwaniactwo się rozroslo, ale.... wszystko z czasem. Szkoda tylko, że fajnych ludzi po drodze smok wysadził z pociągu, ale szczerze kibicuję i wszystkiego dobrego. Grunt to dobre decyzję.Powodzenia.
rzeczywistość 2016-04-27 20:51:06
Smoku wawelski, Twoja Świta okazała się cwańsza od Ciebie... I wiesz co - dobrze Ci tak... Życzyłam Ci tego już od dawna i moja mentalna siła , jak widać kreuje rzeczywistość... Można sterować kim się chce i jak chce , trzeba tylko wiedzieć jak , więc stąd ta siła... Smoku , życzenia przebudzenia, wielkiego wyrwania Ciebie ze snu... życzenia ode mnie ślę... Nie zapomnij mnie , całuski, bayo rover :-) sweet dreams
bayo 2016-04-27 20:54:07
Przez ten portal można aż tak wiele...???!!! To fascynujące, kocham śpiących umysłowo ludzi, jestem ponad wami , bayo rover ???? hahahahahaha
aaaaa 2016-04-28 09:58:35
czy ja dobrze czytam?? smok wawelski vel P.L. odszedł z korpo??
Pipi 2016-04-28 18:03:37
Raczej sam nie odszedł.... Został zdyskwalifikowany...
Jasnowidz 2016-04-30 17:17:59
Że wszystko co się dzieje, jest absurdem, przekonacie się trochę później...
do abc 2016-05-05 06:50:28
Mizerne masz oczekiwania kolego hahaha , ale wakatow brak
failarmy 2016-05-05 11:06:46
Wszyscy już na L4 siedzą , ludzie uciekaja z tonacego okretu,nikt nie chce iść na dno z całą Tą Pseudo firmą farmaceutyczną.
Marcin 2016-05-05 11:13:21
Wałek goni wałek im głębiej tym gorsze rzeczy wychodzą , no ale co niektórzy nieźle się na chapali trzeba przyznać , kosztem rozwalenia firmy i doprowadzenia do bankructwa. Fundusz chyba już się zorientował z kim ma do czynienia ......wyższa kadra zarządzająca hehehe
koi 2016-05-05 19:36:44
Na l4 nie poszła tylko cała śmietanka , tzw. spad po Smoku Wawelskim. Okazali się cwańsi od "mistrza kamuflażu" i notorycznego managera-skoczka z firmy do firmy, w każdej ok. 2 lat... Szkoda , że "łowcy głów" nie wchodzą na takie portale, bo może wreszcie chwasty-nierobotne zasiedliły by kasy w Tesco lub Biedronce :-).
MMA 2016-05-06 22:56:10
W tym funduszu to chyba takie same tęgie głowy zasiadają jak obecny top management, skoro prze tyle lat tolerowali tych zalosnych pseudo menadżerów... Szkoda tego co zbudował wraz, z ekipą pierwszym i jedyny normalny prezes zp. Każdy kolejny myślał tylko o tym jak się nachapać na lewiźnie i załatwic pracę swoim równie tępym i chciwym kolezkom. A fundusz siedział i zawijał...
buhaha 2016-05-09 22:09:45
Jak się nie szanuje pracowników i ma ich za G...to niestety trzeba szukać kolejnych!
failarmy 2016-05-12 23:40:23
A niech szukają powodzenia życzę, opinia o tej firmie jest tak fatalna i negatywna ze nikt o zdrowych zmysłach i z doświadczeniem juz tu nie przyjdzie, każdy kto choć rok pracuje w farmacji wie ze walmark się już nigdzie nie liczy ani w aptekach ani u lekarzy.No chyba że ze spozywki kogoś zatrudnia ale w takich ludzi bez doświadczenia najpierw trzeba zainwestować w ich wyszkolenie a potem i tak uciekna bo jak zobaczą gdzie trafili to od razu zaczną szukać czegoś normalnego .no ale walmark stać na to aby najpierw szkolić a potem zwalniać lub pozwalać by ludzie sami uciekali .potem kreatywna księgowość i tak się wszystko zepnie hehe
Pg 2016-05-13 23:10:37
Człowieku, używając sformułowania "kreatywna księgowość" w przypadku walmarku kompromitujesz się na całego. Wszystko tam jest kreatywne w negatywnym tego słowa znaczeniu ale nie księgowość.
Nigdy wiecej Walmark 2016-05-23 11:01:33
Powiadam wam z tego miejsca ,nic sie bie zmieni dopoki bedzie dowodzic w sztabie general z wiadrem mleka na plecach i kilogramem kielbasy w rece. Bieda bieda i jeszcze raz bieda a waszym kosztem i na waszym garbie puszysty mis bedzie nabijal swoja cysterne mleka do granic mozliwosci.
Pomidor 2016-05-27 07:40:38
Faktycznie tu nie jest dobrze, skoro już i pracownicy rzucają papierami.
Wujek Tom 2016-05-31 17:56:41
Walmark walmark walmark....nie walmark tylko chata wuja toma gdzie co niektorzy zarabaija po 50 tysi i mysla ze armia murzynow bedzie sprzatac w ich oborach !!! SKONCZYLO SIE !!!!!!
hshhs 2016-06-03 15:24:04
Co się skończyło? Czy to juz naprawdę koniec walmark? Widzełem Permen po 6 zł w aptece , chyba umrze smiercia naturalna,czyli to juz koniec.?
danka do Ciebie 2016-06-17 17:43:08
Oj danka danka...Widać że z biura piszesz... Rekrutacja trwa tak na Wrocław bo kolega P. odszedł bo zobaczył co się tutaj dzieje, że to przecież już tonie...
Więc danka - nie tak spokojnie jak piszesz :) Poza tym przypomnij sobie jaka atmosfera była na cyklówce teraz... Wesoło było??
Majkel 2016-06-19 15:17:31
Tpa... Co ty piszesz!? Daj sobie spokój z takimi żenującym wpisami. Walmark się kończy... Albo firma zniknie albo ją sprzedadzą za przysłowiową złotówkę konkurencji... Taka jest prawda o sytuacji walmarku. Mistrzowie z sanofi aventis pokazali na co ich stać. Ale za to ich spodnie wypchane po brzegi przez te 3 lata bo mep ma widocznie takich samych fachowców.
Do wojtusia z popielnika 2016-06-20 10:43:52
Wojteczku, to że ktoś krytykuje tych pseudo menadżerów z walmarku nie znaczy że jest nieszczęśliwy!
Ph 2016-06-20 23:54:00
Bardzo łatwo... Bo brak chętnych i kompetentnych.
Tomczaczek 2016-06-21 16:39:44
Ale bredzisz mariolka... Ty czasem nie z kabaretu jesteś?
Harry 2016-07-25 21:54:20
Wszystkie przekręty przycichły, a prosiaczek nadal przy korycie. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń może zamówienia z farmacolu.
Gregory 2016-07-27 21:21:54
A może PGF , tam to dopiero są tematy / biznesy jak kto woli ....
lusi 2016-07-28 07:15:09
Ludzie przestancie robic złą opinie , popracujcie w innych firmach i poczytajcie o innych firmach .
Praca jak praca, wszędzie trzeba zapieprzac, nie ma co narzekać jest wporządku .
failarmy 2016-08-25 14:29:22
Co w Warszawie znowu ph odszedł czy go Szczerbaty wywalił bo był mądrzejszy od niego.Znowu faktury w aptekach nie poplacone i nie ma do kogo się odezwać a szanowny Szczerbaty na maile z aptek nie odpisuje...... ludzie uważajcie na s zebranego w Warszawie nie dajcie się złapać tam do pracy , pytajcie farmaceutów oni wam prawdę powiedzą na temat tej firmy.
lili 2016-08-26 11:11:07
Beza-litości. ........
ojciec 2016-08-31 23:30:49
Czy w firmie Są fajne dziewczyny ?
radek 2016-09-01 09:59:13
Kazdy ma odmienne zdanie i ma do tego prawo. Każdy oddział w Polsce również jest inny a przede wsyztskim zalezy od osób jakie zarzadzaja nimi. Wiec nie kazdemu sie podoba, niektoryz nie narzekaja na swoich szefow bo wsyztsko jest ok, ja jako PH nie moge narzekac na finanse.
Ania 2016-10-27 15:05:23
Nareszcie pozbyli się Filipa i Flapa
Przemo 2016-10-27 23:05:09
Jeszcze kilka niepotrzebnych twarzy zwalnia i może będzie normalniej przynajmniej jeśli chodzi o relacje międzyludzkie. W Warszawie jeszcze jeden pociotek idę oszałamiające... Ale miejmy nadzieję że niedługo...
Miko 2016-11-03 18:31:51
Hahahah nareszcie o 2 lata za późno!!!! Ale prosie się uchwało i na l4 zwiało , oj ktoś z biura chyba rano ostrzekł , mam nadzieję że i w biurze czystki zrobią i szpicli trzymać nie będą. P.s. pozdrowienia dla szczerbatego trzymam kciuki żeby wszystkoooo ooo do Ciebie wróciło z nawiazką
Joana 2016-11-05 17:24:53
Ostrzegł jak ju [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a jeśli kogoś obrażasz to miej na tyle odwagi żeby się podpisać , myślę że na Twój temat też można wiele napisać.
Niestety .... odeszła jedyna ekipa zarządzająca przy której praca była przyjemnością !
Ania 2016-11-08 13:18:43
Jeszcze tylko ciapa z Krakowa, szczerbaty z Łodzi i człowiek widmo od sieci.
I życzę żeby Walmark stanął na nogi.
xxx 2016-11-08 16:52:25
Ania ? hm...czyżby Pani aferzystka ktora właśnie opuściła firme : D
Radek 2016-11-10 10:32:12
Uciekł bo jest zwykłym tchórzem, a ktoś kto jest tchorzem nigdy nie powinien zostać dyrektorem.
Bite 2016-11-10 14:30:20
A koleżanka dobrze się czuje? Czy warszawskie słońce za mocno pogrzalo?
Kilo kiełbasy 2016-11-10 14:33:17
Dlaczego usunęliście Bańkę Mleka ?
ula 2016-11-21 07:52:42
Czy szczerbaty też już na L 4 zwiał?
Zostaw swoją opinię o Walmark - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Walmark