Opinie o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

no tak

wiedziałam ze to ona

x

Widzę że Idalia robi za eksperta i doradcę.

Lecytyna
@x

Po takim stażu w firmie to chyba może. Nie jej wina że z firmy zrobiono syf. Ktoś ma inne zdanie?

Pani z Magazynu

W małej firmie, gdzie jest garstka ludzi ale dobra branża. Ten jest od tego, tamten od tego, każdy ma swoją działkę, zna się na tym co robi, wtedy firma żyje z pracy efektywnej i interes się jakoś tam kręci. Tam gdzie jest multum menadżerów, asystentów, referentów a każdy bierze pieniądze bliżej nie wiadomo za co - finał będzie taki jak w Walmarku. Dziękuję.

Ala

JA nie polecam. Generalnie cieszy sie zła opinia na rynku wsrod przedstawicieli. Stara gwardia odeszła a nowi rzadzic nie potrafia. Czego sie spodziewac po kierowniku ze spozywki?

Przedstawiciel medyczny

Byłam - bardzo miła Pani i równie przystojny Pan. Interesujące spotkanie, na poziomie, rzadkość w dzisiejszych czasach.Szacun. Już pracuję i jestem mega zadowolona.

omis

Generalnie ciężka robota i sporo stresu, ale gdzie go nie ma. Przyglądam się z boku i w porównaniu z ekipą JW jest dużo lepiej.

kikson

Zp JW TP. ciekawe kto następny

Grażynka

ja widziałam Sinulan w aptece i Urinal

doopex

rozglądam sie po aptekach za suplementami diety tej firmy lecz nie widac ich na pólce

QWERTY

Na "sukces" walmarku cieżko "pracuje" też marketing. Konkurencja urinalowa trochę odjechała i pozamiatane

ims

To tak już źle w Walmarku? Co z tym działem sprzedaży?

Liber

Brawa dla Pana Dyrektora Sprzedaży ! Udowodnił że w 9 miesięcy da się doprowadzić całkiem nieźle funkcjonujący Dział sprzedaży do ruiny. Kolesiostwo, kumoterstwo i zamiatanie pod dywan to główne atrybuty tego Pana:-(. Na szczęście wszystko Na to wskazuje ze to już ostatnie jego podrygi i że w końcu zapłaci za miesiące nic nie robienia ! Na koniec jeszcze zawsze będzie mógł wydać książkę " Jak położyć Dział Sprzedaży w 9 miesięcy " - smutne ale jak bardzo prawdziwe :-((((

PF

Nie sądzę aby firma myślała o takich sprawach, kupili spółkę aby na niej zarobić. Taka jest filozofia funduszy kapitałowych. Zresztą zarządzający też są "najemnikami" z innych korporacji. Na ten moment widzę w aptekach jak sobie radzą z Sinulanem, który kupili za grube miliony, to jedynie konkurencja może mieć powody do radości.

kex

student, nowy inwestor to bardzo duży fundusz venture capital a akwizycja to przejmowanie/kupowanie innych produktów obecnych już na rynku lub całych firm tak że w najbliższym czasie nikt raczej Walmarku w Polsce nie będzie zamykał gdyż dopiero co zaczął w niego inwestować a środków ma dużo. Co innego standardy pracy, te w Polsce ogólnie nie stoją na wysokim poziomie - nic nowego...

marsjanek
@kex

Należy jeszcze dodać, że fundusz private equity inwestując w spółki zakłada horyzont czasowy po którym realizuje zyski sprzedając takową spółkę. Zatem możemy się spodziewać sprzedaży po 3-5 latach, przykład jest - Luxmed sprzedali po 5 latach. Każdy może sobie odpowiedzieć jaki będzie nacisk na wzrosty sprzedaży i rentowność w tym czasie. Jak to się przełoży na atmosferę oraz warunki pracy (wynagrodzenia, socjal itp.) można sobie wyobrazić :-)

ims

Zna ktoś może firmę godną polecenia gdzie kierownictwo jest na 5+ ?

ims

...a nikt nie doczytał że firma zyskała nowego inwestora i faktycznie jest już po pierwszych akwizycjach ? oraz przed kolejnymi ?

Eloś

Jak będziesz właził odpowiednio głęboko to spokojnie popracujesz conajmniej rok. Taka teraz polityka tej firemki z warszafy. Nie ma mocniejszych argumentów niż kolesiostwo i nepotyzm. Kompetencje w ogóle nie są brane pod uwagę.

yo

dlatego, że spierdzielono przez kilka lat coś co ekipa ZP budowała od początku. Czesi przymykali na to oko, nie wiem czy nie chcieli widzieć, czy nie widzieli. Dyrektorek nachapał się, zostawił firme praktycznie na dnie i zwiał. W międzyczasie pojawiła się nowa konkurencja (już wcześniej było jej sporo) i tyle. Tyle w temacie czy to się komuś podoba czy nie. Możecie dorabiać teorie dlaczego reklamy się nie pojawiają, a prawda jest taka, że nie ma na nie pieniędzy, a nie dlatego, że to celowe zamierzenie przełożonych ;)

yo

kaz walmark nigdy nie narzucał się z reklamą, nie wyskakiwali z każdego bloku reklamowego i każdego czasopisma. Wszystko było przemyślane i dobrze zaplanowane przez dom mediowy. A teraz nawet nie wiem czy z kimkolwiek współpracują. Brak kasy na to.

qqq

A poprzedniego już posadzili prezesa?

toryt

@up tym, że nikt w tej firmie nie pracuje na tym stanowisku co powinien, pomijajac SR i ludzi z magazynow. dyrekcja, managerowie? istny żart (oczywiście to moja opinia)

Zostaw merytoryczną opinię o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ