Opinie o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Pupilek

Bo to lepszy cwaniak jest...

mikas
@Pupilek

lepszy gorszy ?? każdy cwaniak. A czym un się wyróżnia...??

takajaka

co wy tak jedziecie po tym kierowniczku z krakowa, ??

tony

To prawda , plany juz tak nie realne ze najlepsi PF szukają juz czegoś innego , prawdziwa orka na codzień

Rozbawiona

też słyszałem że ten koleś z lidla o którym mówicie to niezły cwaniak. tylko jak to się dzieje ze wszyscy kierasi lecą i wszędzie przedstawicieli zwalniają a u niego spokój? przecież wtajemniczeni wiedzą jak on pracuje. Taki dobry krętacz??

Przedstawiciel medyczny

Byłam - bardzo miła Pani i równie przystojny Pan. Interesujące spotkanie, na poziomie, rzadkość w dzisiejszych czasach.Szacun. Już pracuję i jestem mega zadowolona.

friti

Dajcie chlopakowi spokoj , niech korzysta póki może ... z pomocą nadejdzie Jednostka Specjalna do Trudnych Zadań Super Apteczni Batmani którzy uratują w potrzebie : ) Bo nie od dziś wiadomo ze" na dział Medyczny zapierd.....Farmaceutyczni" Ktoś musi płacić za ich pensje , nowe fury i dlatego że " Isnieją" to ważne żeby godnie reprezentować firmę przez jedynie kurtuazyjne niczego nie dające wizyty u lekarzy co widać jak na załączonym obrazku w terenie : )))

do friti
@friti

No widać medycznych notorycznie siedzących w autach. Już nawet nie widzą sensu z niego wysiadać i w sumie wcale się nie dziwię. Teraz dwa razy w miesiącu podjadą pod poradnię, żeby odklikać co tam muszą. Resztą sprzedaży zajmie się "ślepy los" czyli ja. Choć już od niedzieli myślę o tej niesprawiedliwości to jutro muszę fizycznie podjechać pod aptekę i do niej wejść i jeszcze sprzedać. Więc kurtuazyjne siedzenie pod poradnią jest chronione "prawem autorskim" pierwszego cwaniaka wszechczasów. I zgodnie ze słowami piosenki tak sobie nucę: "Nałóż czapkę skinie, skinie nałóż czapkę, gdy na dworze wieje, gdy pogoda w kratkę..."

Rozbawiona

Wiesz nana nie mogę tak tutaj opowiedzieć co ten koleś z krakowa robi, bo on wie komu co mówi i ten kto mi o nim opowiada miałby nieprzyjemności. Ale mogę powiedzieć jedno, lepszy cwaniak z niego i tyle. Można- można jak widać, bo jeszcze go trzymają, chociaż niejednego rks-a od farmaceutycznych za wyniki wywalili, a on wyniki ma kiepskie i wciąż się kula i turla.

Rozbawiona

Hahaha, proszę Cię bo pęknę.... Krakowski biznesmen w Lidlu siedzi , hahahahaha, leżę teraz i ze śmiechu wytrzymać nie mogę. Zapytaj go to Ci opowie jak dobrze biznes rozkręcić... No może nie w Lidlu ale równie zabawne miejsce.... Zabawny koleś...

Haha

Hahahha, padłam, ten łysy z Krakowa... Pewnie już całkiem oczadział ze smogu.... Hahaha.... Sprzedaje torebki z Lidia, te z promocji, tak słyszałam, bo mu usg nie poszło.... Hahaha, normalnie żenada

nana2
@Haha

rozwiń no żesz temat bo nie wiem o co chodzi?? torebki z lidla?? że tam ciągle przebywa??

takajaka

a jak tam kierowniczek na południe z krakowa ?? ten od medycznych łysy ?? dalej się trzyma posadki czy trzęsie tyłkiem??

Szczęśliwa

Już nie jedna persona czy to blond czy czarna karme swą dostała. Dostanie i reszta. I jak Walmark kulawo stał to tak stoi... baa tonie kosztami medycznych i nie uczy się na błędach bo ekipa co rusz nowa. Jak szczęśliwie u Was nie pracować :) czego z całego serca i Wam życzę.

trollowana

Materiał dla personelu medycznego- chyba dla salowych i ekipy sprzątającej kible w poradniach, bo lekarza można obrazić takimi slajdami. Jak mnie troll najedzie i każe mi tak bredzić i to pokazywać to chyba zgłoszę to komu trzeba. Mam już dość.

hahaha

Równia pochyła, prosto do dołka. Reszta sama się załatwi, bo głąby nieziemskie. Lekarze w każdym razie boki zrywają, wizyty z prezentacją mają gwarantowane "powodzenie"! "Sukces" murowany Ha,Ha .Pozdro.

ekipa

Pamiętamy, pozdrawiamy ;-) Wyniki uuuuuu zwłaszcza w dziale med.południe niczym dno zmulone. Krakowskim targiem smoku bierzesz "górę" pod włos i myślisz , że to wystarczy? Kłamstwo ma twoje krótkie nogi, czas na spadające maski się rozpoczął. Już nie powodzenia, teraz raczej życzymy szybkiego przebierania nogami.

ucieszona

Brawo bracie za szczerość, bo tylko ona w dzisiejszych czasach przetrwa. Flip i Flap już pewnie pakują manatki, bo szybkim i długim krokiem będą się wkrótce ewakuować , jak to już wcześniej bywało. Za każde niesłuszne zwolnienie, za każdorazowe pozbawienie ludzi środków do życia, gdzie rodzina nagle została na lodzie, za to wszystko niech karma powróci. The End. A te realizacje planów są tego dowodem. Witam-żegnam półświecie iluzji i pseudo-innowacyjności zakrapianej plechą.

permenik

w walmarku pracują na najwyzszych stanowiskach pseudo menadzerowie zatrudnieni przez obecnego prezia, jego kumple, niekoniecznie kompetentni co widac po wynikach. na dzien dzisiejszy to najgorsze firma jaką mozna sobie wyobrazic,jesli chodzi o atmosfere w pracy, absolutnie nie polecam. dbają tylko o to zeby wypchnąć towra do hurtu a dalej niech sie martwią SR. a jak sie nie martwia i nie maja wyników to zostają zwolnieni...mimo ze wyniki totalnei nierealne. dramat - to jedno co sie tam dzieje. i troche tragikomedii rowniez, bo udawanie przez nich miłych i szczerych osób jest po prostu smieszne i żenujące zarazem.

do fajny

Kochany, nie pchaj się tam, bo plany już tak nierealne ,że tylko współczuć. Pomysły wszystkie już wykorzystane, a efekty marne. Szukaj bardziej przyjaznych klimatów.Powodzenia.

zupa

za zioła juz sie wzieli

wszechwiedzący

I jak tam nowa rzeczywistość? Dla was wszystkich to dopiero początek, korzystajcie jeszcze , bo już niedługo wezmą się za suplementy...

been
@wszechwiedzący

Co masz na myśli ?

do obrońcy Walmarku

Ojej, ale mi przykro "osobo", że tak musisz się rozczulać nad losem słownie pokrzywdzonych, niesamowicie zapracowanych, ludzików. Zbyt poważnie podchodzisz do zagadnień, które w rzeczy samej zasługują na kpinę. Bo czymże jest sprzedaż suplementów diety? Osobiście odnoszę wrażenie , jak czytam te wypowiedzi in plus dla Walmark, że prawie wszyscy Wy tutaj prowadzicie codzienne operacje na otwartym sercu !!!!!! No tak, "Bogowie" awansują na ministrów zdrowia, a Wy na najznamienitszych specjalistów lecznictwa zamkniętego.... Buhahaha, normalnie boki zrywać. Zaangażowani w bezsens, zapracowani, przemęczeni "prawie" chirurdzy, no normalnie te Wasze rozdymane EGO jest przerażające, wszystkie te uwagi należałoby pokazać w aptekach i u lekarzy , jak ważną role w leczeniu ludności Polski stanowicie.... Tak zbudowane EGO na "bańce mydlanej" jak kiedyś pęknie, to wszyscy wy wielcy menedżerzy-sprzedawcy zaliczycie niezłego "zająca"...Proponuję szybko się wybudzić ;-), w dużych dawkach eter jest szkodliwy... A i jeszcze jedno, jak macie taką misję, że wszystko jest tak poważne, jakbyście leki na raka tworzyć i sprzedawać musieli to zmieńcie hasła na ulotkach, że przybywacie ratować ludzkość przed zagładą z kolejnym słodem zakrapianym plechą.... Normalnie wymiękam. To pisałem ja. Wolny od złudzeń człowiek.

ejoj ojej
@do obrońcy Walmarku

Każda firma coś sprzedaje , walmark sprzedaje suplementy tak jak mnowstwo innych firm (polecam zaglebic sie w te inne firmy tam to dopiero sie dzieje hehehe , a tu spokoj swiety ) codziennie w każdej chwili każdy człowiek coś sprzedaje , usługi , swoje zaangazowanie, każdy jest marka sama w sobie . O tobie można napisać ze sprzedajesz głupotę bo tylko to przychodzi na myśl pisząc twoje wypociny , chyba siedziałes nad tym pół wieczoru chcąc zabłysnąć jaki efekt ? Marny idźmy dalej ... firmy sprzedają różne produkty a w tej sprzedaje się suplementy i żadnej filozofii tu nie ma , a to ze każda firma chce być w czołówce jest normalne i wynika z ambicji . mnie tam moje zmęczenie i zapracowanie całkiem pasuje , wole się męczyć i zarabiać fajna kasę niż męczyć się gdzie indziej za średnia krajowa , pani sprzedająca w sklepie tez jest przemęczona , lekarze tez są przemęczeni a chirurdzy tym bardziej bo zapieprzaja tak ze nie masz o tym pojęcia wiem bo znam, w kazdej branzy ludzie zapieprzaja , kolego a może ty idz do gazety pisać felietony zrobisz karierę . i na koniec tak tu niby źle to w sumie dobrze , mniejsza konkurencja większy spokój o swoje stanowisko no bo kto przyjdzie chętnie do " takiej " strasznej firmy ; ) Pozdrawiam wszystkich zroworozsadkowych normalnych ludzi którzy lubią swoje prace tak jak ja : ) Hej ho hej ho do pracy w Walmarku by się szło, hej ho hej ho hej ho hej ho hej ho hej hej ho ☺☺☺☺☺

do wybrańców powyżej

Nie no ręce opadają .. I to piszą dorośli wykształceni ludzie ? dramat A ja napiszę krótko : " Kto chce znajdzie sposób , kto nie zawsze powód " ! To do wszystkich sfrustrowanych i ciągle narzekajacych ludzi którzy nie potrafią nic innego . Wszelkie głupie teksty wyżej są naprawdę niskiego lotu , żenujące , niewłaściwe i krzywdzące wiele fajnych osób ktore normalnie pracują . Gdyby tak trzeba było podpisywać się imieniem i nazwiskiem to ciekawe co "te" osoby miałyby do "napisania" obawiam się ze nie wiele a raczej NIC Może Gowork powinien wprowadzić pewne poprawki w regulaminie

Zostaw merytoryczną opinię o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ