Opinie o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

mini

A kogo chodzi ? o king konga czy tą drugą beczkę ?

Tyskie

Bo może wreszcie tygrysek ucieknie na stałe do dżungli a za nim nieporadny pobiegnie prosiaczek

armia SS

Widzę, że to Wy, którzy piszecie jesteście zakompleksieni. Jak tak piszecie o SS to spójrzcie w lustro na pewno nie odnajdziecie tam ciekawszego widoku o image juz nie wspomnę. To co dla Was jest sufitem, dla SS jest podłogą ha ha ha.

armia zbawienia
@armia SS

Armia SS koń by się umiał , armia w postać jednej osoby z zespołu , która od pierwszego dnia pracy szczerby postanowiła zostać jego osobistym donosicielem, uchem i okiem tylko po to ,aby mieć spokój i brak nalotów bo jej samej się nie chce pracować a kasa potrzebna, jak widać rola donosiciela jej służy bo Dzięki Temu Siedzi W Wal.od lat ,mimo że reszta jej kolegów juz dawno nie pracuje.

Zebra

Mam wrażenie że posty piszą tu (z małymi wyjątkami) zakompleksione, i upośledzone korposzczury. Ktoś kto ma trochę oleju w głowie wie że w tej i każdej innej firmie te dwa działy są od siebie zależne i tylko dobra współpraca gwarantuje sukcesy. A wy twiedzicie że 99% managerów firm się myli i któryś z działów jest zbędny. Zamiast rozumu... fale hejtu... Ludzie jak ta firma ma przetrwać z takim podejściem? Kochacie hejt idźcie na KOD

Adaś
@Zebra

Aż tak zle to nie będzie, ale trzeba poczekać do Maja czy Czerwca i powinno się wiele wyjaśnić.

Przedstawiciel medyczny

Byłam - bardzo miła Pani i równie przystojny Pan. Interesujące spotkanie, na poziomie, rzadkość w dzisiejszych czasach.Szacun. Już pracuję i jestem mega zadowolona.

fuj

Czyli wg opinii które czytam to już koniec tej firmy? tak zrozumiałem?

Adaś

Szczerbaty hehe dobre, rzeczywiście apteki widzą braki uzębienia u kierowników Walmarku. Taki standard pracy :))

Sinulek

A ja na miejscu medycznych to już byłbym na L4. Wiadomo już że ten dział to pomyłka i będzie zlikwidowany. Pozdrawiam i życzę całej obecnej warszafce porządnego pier...cia ryjem o beton. :) mam nadzieję że moje życzenie spełni nowy boss holdingu

Droga Kasiu

Droga Kasiu nie bądź juz taka do przodu , przesadził i to bardzo . Praca medycznych jest tak znikoma że prawie żadna na tle ilości które farmaceutyczny musi sprzedać żeby zrobić plan . To że lekarz coś tam przepisze od czasu do czasu niczego nie zmieni , nigdy nie przebije się leków które pisze lekarz . Praca medycznych jest zbędna całkowicie , wiem co pisze a pisze to z dużego doświadczenia owej współpracy. Gdyby pieniądze z medycznych przerzucić na farmę w postaci naprawdę porządnego budżetu to gwarantuje Ci ze towar wychodzi z aptek szybciej niż półroczna praca szanownych medycznych, którzy tam gdzie naprawdę trzeba ich pracy robią wielkie gó... bo czymże jest recepta na 2 Sinulany/ Pneumolany w mcu kiedy apteka ma 100 ! Nie chodzi o "obrzucanie się błotem " bo przyznaje ze to chamówa i ruchy grubo nie wporządku, lecz o racjonalne podejście i spojrzenie na całość trzeźwy okiem . Zrozum jednak ze ludzi szlag trafia , farmaceutyczny ciężko pracuje żeby zrobić plan i musi sie udac , nie ma slowa nie da sie , nikogo to nie interesuje ...a kiedy słyszy od medycznego ze co on może jak lekarz nie chce pisać to nic tylko płakać się chce . Medyczny nie ma zielonego pojęcia co to za praca , może powinien to poczuć mając do zrobienia choć raz taką cyfrę ...w odwrotną stronę chodzenie do lekarzy i pierd......o tym samym jest niczym nie zwykłym to też wiem . Jednak nie my jesteśmy od ustaleń tylko góra wiec oby dalsze działania nie przynosiły dalszych strat które farmaceutyczny będzie pokrywał realizując /nie realizując kosmiczne plany i aby utrzymać szanowny dział bo nie od wiadomo ze na całość zapieprz dział sprzedaży. No i nie przesadzaj juz z tą podstawą .... 3 na rękę to dobra kasa za mc zapierd.... gdzie i tak okazuje się się ze nie wyrobisz planu , naprawdę tak uważasz ? i czy to jest dla Ciebie naprawdę motywujące i takie wspaniałe? : ) no właśnie . Takie pieniadze to minimum w każdej średniej farmaceutycznej firmie . Natomiast premie które są to wynik naprawdę ciężkiej pracy wiec zasłużone i niech nikt nie robi łaski ze wypłaca tą kasę . No chyba ze masz na myśli podstawy medycznych i tu się zgodzę one oczywiście są wyższe... nie wiedzieć dlaczego . Wszyscy jesteśmy swietnymi ludźmi , natomiast w pracy jesteśmy pracownikami i mamy być skuteczni, Twoja świetność , bycie miłą i dobrą koleżanką na nic się zda bez efektów Twojej pracy .. Nie będziesz miała wyników i tak tak wylecisz. .no może w świetnych i miłych okolicznościach : ))) Pozdrawiam !

katarzyna wesolowska

Szczerze przyznam, ze jestem przerazona zamieszczonymi przez Was tresciami. wspolczuje Wam, bo robicie krzywde i sobie i tym osobom o ktorych zle piszecie.po co?sukces osiaga sie dzieki wspolpracy. a widze jeden wielki zamet, ktory nie prowadzi do niczego dobrego. utrzymanie takich marek jak Pneumolan czy Sinulan w dobie dzisiejszej konkurencji bez wsparcia dzialu medycznego jest niemozliwa. w terenie niewiele bym zdzialala (zwlaszcza w sieciach)gdyby nie polecenia ze strony lekarzy. takze zachecam do docenienia pracy medycznych, ktorzy w pracy sie nie obijaja tylko robia co moga,bo tez Im zalezy i na pracy i na wspolnym wyniku. osobiscie nie mam nic do zarzucenia osobom z ktorymi mialam okazje wspolpracowac.dla mnie to swietni ludzie i ciesze sie, ze moglam dla Nich pracowac.premie jesli ktos jest naprawdę dobry i chcial to wyrabial.nie narzekajcie na podstawe bo na tle innych firm jest wysoka.zycze przemiany myslenia i docenienia tego co sie ma.

Npv

Oj przykre to wszystko co się czyta na gowork. Mam nadzieję że top manadżmend :) poleci na zbity pysk w najbliższym czasie.

ekipa

No i jakie marki regionalnie na Polskę uratują du.ę prosiaczka i dużego tygryska? Kto wie, kto wie - kto powie? Ale czy smok wawelski się ostanie jako główny twórca bajki o takim, co lubił się napić i pospać w aucie kiedy trzeba było mocno pracować????.... Czekam na ciąg dalszy wydarzeń... Pozdro

maria

Mam nadzieje ze Szczerbaty szybciej poleci niż się spodziewa , wójaszek już ci nie pomoże , przypomnij sobie Cyganie jak potraktowałeś wiele osób Tylko Dlatego Ze Się Ich Obawiałeś Bo Byli Mądrzejsi Od ciebie , Życze aby to wszystko wróciło do ciebie z potrojoną siłą żebyś nie miał co do gara włożyć, fałszywy kłamliwy, wyrzutku społeczny.

lkwnd

Ciekawe gdzie tym razem Panowie wypłyną, ciekawe którą firmę tym razem doprowadzą do bankructwa, starając się o pracę jako ph musisz mieć referencje, udokumentowane wyniki itp.A oni czym się pochwalą ze zostawili po sobie ruiny i zgliszcza? Kto takich ludzi zatrudnia , przecież farmacja jest takim rynkiem że wszyscy się znają .

Rety berety

Racja, najpierw prosiaczek potem reszta prosiaczka pójdzie z nim. Oby szybciej

Wiosna

Pamiętajcie o wywaleniu największego lenia i cwaniaka z krakowa od med... Pamiętajcie też o nim, to człowiek podwieszany pod resort prosiaczka, bo jak inaczej tłumaczyć stan że tam ciągle jest...

Klops

Wywalcie prosiaka!!!!! Wtedy i szczerbaty zniknie!

Piękny umysł.

Szczerbaty tzn człowiek z brakiem uzębienia z tego co widziałam to 4 z lewej strony plus kornik z dzięciołem na całym uzębieniu.Jeszcze jedna ważna sprawa mokasyny z czubami z połyskiem pastowane kremem chyba Nivea kupione na festiwalu śpiewu muzyki romskiej w Ciechocinku od cygana Wasyla :))). Powiedzmy sobie prawdę RKS Centrum to cygan pochodzenia Rumuńskiego.Mokasyny rzucają się w oczy i napawają buchnięciem śmiechu plus ta żółta koszula.Z tego co widziałam to z pod koszuli na klacie wystają kłęby czarnych małpich włosów. Pozdrawiam już z innej firmy.

Lilka

Szczerba-ty to: malutki ,sfrustrowany,żałosny, śliski ,tępy , bez honoru, bez jakichkolwiek zasad ,bez zęba -Pan kierownik regionu centrum

????????

a kim jest ten szczerba ??????????????

Rosa

Prosiaczek czas ewakuacji ! Nareszcie

Zostaw merytoryczną opinię o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ