Opinie o Margo Sp. z o.o. sp.k. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Margo Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Margo Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Margo Sp. z o.o. sp.k. w Toruń

W Toruń Margo Sp. z o.o. sp.k. prowadzi rekrutację na stanowisko Referent. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Chętny

Cześć. Jak wygląda praca na magazynie ?

Aleksandra

Nie wiem, czy dobrze wyczuwam ironię? Może jakieś konkrety? Czy na magazynie jest praca zmianowa, czy są stałe godziny pracy? A jak są zmiany, to jakie są godziny zmian? Jak to wygląda?

Chętny
@Aleksandra

Jaka jest atmosfera w magazynie ? Czy można robić nadgodziny? Jeżeli tak to na jakich warunkach . Czy są pracujące soboty? Jeżeli tak to na jakich zasadach ?

Natalia

Trochę nie do końca rozumiem dlaczego i po co ta umowa lojalnościowa? Firma płaci za jakieś studia albo szkolenia pracowników, że chcę taką umowę jako zabezpieczenie?

Natalia

Te lojalki nie powodują, że nie można odejść z pracy i że w przypadku odejścia będą nam potrącać jakieś kwoty z wynagrodzenia lub będą nas obciążać finansowo.Niektóre zapisy nie są zgodne z prawem czyli nieważne. Wystarczy zapytać prawnika specjalizującego się z prawa pracy. Rozwieje wszelkie wątpliwości.

Teresa
@Natalia

W tym wypadku ta lojalnościówka nie jest zgodna z prawem? To jakie konsekwencje w tej firmie są z podpisania takiej umowy?

Iwona

no i ile teraz tych osób przy tej taśmie robi, które tu wymieniasz? atmosferę oceniasz względem kierownictwa ale ludzie to razem się trzymają? ta część ściśle nierotująca to z ilu osób by się składała i za jaką kasę, piszesz, że ponad najniższą coś jest czyli ile tak konkretniej?

Przedstawiciel Handlowy

do nauki wiedza o lozyskach. tego można wymagac w trakcie pracy a nie kazac się uczyc oznaczen przed zatrudnieniem, a potem nie poinformować o rezulacie rozmow

czesc pytyna o kwestie prywatne, pozostale spoko - jak na każdej rozmowie

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Nie polecam, zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, wydawało się wszystko w porządku. W drugim etapie miałam przyjść na dzień próbny, tylko miałam jeszcze dać telefonicznie znać, kiedy dokładnie będzie mi pasowało, ponieważ gdzie indziej w danej chwili pracowałam. Dzwonię tego samego dnia i pani mówi mi przez telefon, że plany firmy się zmieniły i już nieaktualne. No chyba że oferta pracy miała być skierowana do bezrobotnych lub studentów, którzy mogą podjąć pracę natychmiast. Szkoda, że nie ujęto tylko tego w ofercie pracy, niepoważne podejście.

@Gość

To faktycznie nie fajna sytuacja... A na rozmowie dali Ci odczuć, że chętnie Cię zatrudnia?

@Karolina

Takie miałam odczucie.

Agata
@Gość

Przykro mi, że tak wyszło. :( A powiesz mi, jak przebiegał ten 1 etap rekrutacji? O co Cię pytali?

Mam pytanie widziałam ogłoszenie o pracę jako Asystentka / Asystent Wsparcia Działu handlowego. Nie było podane gdzie znajduje się miejsce pracy nie jestem z Torunia i znalazłam w internecie informacje że na ulicy Jana Sobieskiego 31. Czy to aktualny adres? Czy to tam właśnie znajduje się miejsce pracy?

Weronika
@Anonim

I co, dowiedziałeś się? Brałeś udział w rekrutacji? Bo ciekawa jestem jakie pytania zadają na rozmowie. No i niestety w ogłoszeniu nie ma zarobków podanych - jakie stawki proponują?

Joanna

A są jakieś dodatki do tej najniższej krajowej chociaż? :( Premie albo coś takiego?

Jakie warunki pracy są w Margo Sp. z o.o. sp.k.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Specjalista Ds. Rekrutacji?

Ktoś

Szatnia jest dla magazynierów. Stołówki brak. Dojazd do pracy we własnym zakresie.

@Ktoś

Potrzebujesz kierowcy żeby Cię przywoził i odwoził. Pytanie na jakie stawisko aplikujesz?

Zuzanna
@pracownik

A co, zawsze wymagają prawo jazdy kat b czy nie?

Agata
@Ktoś

To gdzie jedzone są posiłki? Na stanowiskach pracy?

Cati

Czy na magazyn przyjmują również kobiety?

nowy

Dzień dobry Proszę o informację jak wygląda praca handlowca? Jakie są mniej więcej płaca? Jakie widełki? Jakie auta? Można auta prywatnie używać? Dzień biurowy? Ilość wizyt dziennie jest narzucona?

Lol
@nowy

Też mnie ciekawi. Menager ds. Kluczowych Klientów i czemu nagle we wszystkich woj. jest ogłoszenie? Mnie akurat interesuje wielkopolska ale ogólne informacje też będą przydatne czego się spodziewać.

Maniek
@Lol

Tez chętnie się dowiem. Czy ktoś zna szczegóły?

Jakub
@nowy

Dowiedziałeś się już czegoś przez ten czas? Jeśli tak, to podziel się proszę tym co wiesz, takie info na pewno przyda się wielu osobom. Jeśli Ty lub ktoś z forum wiedzą jak wygląda sama rekrutacja w Margo, to też chętnie o tym poczytam. ;) Ile ma etapów, czy ciężko przejść?

Facet
@nowy

Kiedyś słyszałem o takiej nietypowej metodzie , podobno bardzo skuteczna - iść do firmy i zapytać . No chyba że ktoś decyduje czy ma iść na rozmowę na podstawie jednej odpowiedzi na forum.

jak wygląda praca w księgowości. jakie zarobki?

On

Z pewnością księgowe udostępnią tutaj publicznie swoje zarobki , gratuluję pytania

Ktoś

A może jednak ktoś napisze jaka jest atmosfera w dziele ksiegowym? Czy jest dużo pracy i nadgodziny jak w innych działach w tej firmie? Nadgodziny są płatne?

Maja
@On

A co jest złego w pytaniu o zarobki w Margo gdy znajdujemy się na forum pracowniczym? :) Wydaje mi się to normalne, że kandydat chce się dowiedzieć na co może w firmie liczyć... Przecież nie muszą być to dokładne kwoty :D Tak więc może ktoś wypowie się mniej więcej jakie widełki wynagrodzenia przeznaczone są dla księgowej? Czy wynagrodzenie wzrasta wraz ze stażem pracy?

Bogdan

W jaki sposób zostałeś rzekomo olany przez tę firmę? Twój wpis nie jest do końca dla mnie zrozumiały stąd też bardzo Cię proszę o jego wyjaśnienie. Będziesz na tyle uprzejmy, aby to po prostu dla mnie zrobić? Z góry serdecznie Ci dziękuję. Czekam.

karol

Na czym polega praca magazyniera mniej wiecej? zarobki na start? czy warto zaczynac?

ciekawy

@żenada Wiesz coś o tym czy poszukują teraz pracowników? Jakie doświadczenie jest wymagane w tej firmie?

Natalia

Nie rozumiem, dlaczego w ostatnim czasie tak rzadko zabieracie głos w sprawie pracodawcy, jakim jest Margo. Powinniście jednak wiedzieć, że Margo szuka ludzi, którzy chcieliby dołączyć do ich zespołu i dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy, zdolnościom oraz zaangażowaniu staną się częścią sukcesu jaki osiąga firma. Zapewniają wsparcie wszystkich zasobów firmy w celu pełnego rozwoju zawodowego i osobistego w postaci specjalistycznych szkoleń, warsztatów, ścieżek kariery oraz satysfakcjonujących zarobków. To chyba brzmi już bardzo zachęcająco, a szczegóły są dostępne tu: https://www.phumargo.pl/topmenu/kariera/ Kto z Was zatem zechce tam spróbować swoich sił? Czekam na Wasze opinie!

Magazynier
@Natalia

Tak a napisz ze brama po 8h jest zamykana w jakim celu? Nie usuwaj opini tych negatywnych skoro jest możliwość wypowiedzi

Firma sie rozwija i to dobrze wyglada Szef ma konkretne plany ale praca jest w ciaglych nadgodzinach na popoludniowkach szansa zeby wyjsc o 20 bo praca sie zaczyna od 12 to jest cos malo realnego co sie nie odzwierciedla na wyplatach

@Anonim

Fakt magazynierzy haruja a kasa w dol nie warto

kkk
@Anonim

witam. mam pytanie do handlowców w firmie , na jakie warunki może liczyć nowy pracownik PH ,znalazłem właśnie ogłoszenie ,że poszukują ludzi na świętokrzyskie i podkarpacie. z góry dziekuje z a odpowiedzi.

kkk

@kkk

Zapraszam do kontaktu na maila: rekrutacja@phumargo.pl Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

@Anonim

Dzień dobry, Chciałam poinformować, że firma MARGO funkcjonując na rynku od 25 lat w swojej historii nie pozwoliła sobie na działania niezgodne z prawem pracy. Wszystkie nadgodziny są wynagradzane zgodnie z Kodeksem Pracy. Dodatkowo magazynierzy są premiowani za zrealizowane operacje, co sprawia że praca w nadgodzinach jest dodatkowo wynagradzana. Wszyscy kandydaci do pracy w magazynie są informowani o tym, że praca na zmianie 12-20 może wiązać się z nadgodzinami wynikającymi z konieczności zrealizowania zamówień. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym: rekrutacja@phumargo.pl

Super pracownik

Ciekawia mnie godziny pracy o ktorych Pani pisze , w ogloszeniu na stanowisko magazyniera jest informacja, ze praca jest w godzinach 8-16 czy w takim razie sa to godziny pracy tylko w okresie probnym czy moze zmiany nie sa rotacyjne? Dziekuje

@Super pracownik

Godziny pracy podane w ogłoszeniu opublikowanym w dniu 7.03. 2019 dotyczyły pracy na stanowisku magazyniera z 1 zmianą, także po okresie próbnym. Ogłoszenie nie widnieje już na portalu ogłoszeniowym, stad zapraszam do aplikowania na adres: rekrutacja@phumargo.pl

Praca na akord

beata

Dziękujemy za opinię. Aktualnie wdrażamy rozwiązania (między innymi zwiększenie ilości zatrudnionych na magazynie osób) mające na celu uniknięcie sytuacji o których Pan napisał.

Beata

Firma oferuje możliwość skorzystania z dofinansowania do karty sportowej, opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego.

Czaruś
@Beata

Za którą musisz sama zapłacić ! Dofinansowanie u Ojca Rydzyka

@Czaruś

Większość kosztów karty sportowej i ubezpieczenia medycznego pokrywa Pracodawca. Pracownik pokrywa część kosztów. Jest to standardowe działanie w każdej firmie.

@beata

To prawda, ale w jednej firmie jest to 50 zł, a w innej już 150, a jak jest tutaj? I jeszcze pytanie o te nadgodziny. Czy faktycznie są nie do ominięcia? Mam małe dziecko i opieka do niego sama się nie zaplanuje.

beata

Nadgodziny występują aktualnie jedynie w przypadku zmiany w godzinach 12-20. W przypadku karty sportowej - udzielę Panu informacji na spotkaniu, które mamy zaplanowane.

Racja jest coraz gorzej jak tak dalej pójdzie to powstanie nowy magazyn a ludzi nie bedzie bo juz sa glosy ze szukają nowej pracy

Łukasz
@Anonim

Pracownicy, którzy pracują obecnie na magazynie w firmie Margo zamierzają zmienić miejsce pracy? Dowiadywałeś się może, co jest powodem takich planów z ich strony? Przeglądając informacje na oficjalnej stronie internetowej firmy, znalazłem wpis o tym, że poszukiwani są obecnie pracownicy na stanowiska doradców produktu. Masz jakąś wiedzę o tym stanowisku? Można dobrze zarobić?

Wiki

Jaką macie atmosferę, dobrze się pracuje?

@Wiki

Atmosfera jest prawidłowa, osobiście uważam że pracownicy tutaj są uprzejmi i pomocni, a przede wszystkim normalni.

Ahahahahahahaahahaha ktoś tu chyba pomylił firmy

Pedro

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś podpowiedzi?

@Pedro

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska: Grafik i Specjalista ds. Marketingu. Kandydatów na wyżej wskazane stanowiska oraz osoby zainteresowaną pracą w magazynie lub w dziale handlowym, dziale zaopatrzenia, zapraszam do aplikowania pod adresem: rekrutacja@phumargo.pl Beata Ławecka

Zostaw merytoryczną opinię o Margo Sp. z o.o. sp.k. - Toruń

• Jak się pracuje w Margo Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Margo Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Margo Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Margo Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Margo Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Margo Sp. z o.o. sp.k.