Opinie o raypath.pl - D MAR Szyk Adriana Szyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raypath International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raypath International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

Mała

Cześć Chciałabym podzielić się swoją opinią. Jeśli chodzi o produkt to rewelacja, wyczyszczone całe mieszkanie. Pierwsze czyszczenia czasochłonne ponieważ trzeba było wyczyścić wszystkie stare nie do myte miejsca, teraz już jest łatwo tylko pielęgnować. Wkręciłam się tylko z zestawem dziecięcym bo źle zrozumiałam konsultantke że zestaw dziecięcy jest do pielęgnacji a to są czyścili takie same tylko że na mniejsze rączki. Uaktywnił am już je więc nie mogę ich już nikomu odsprzedać. Nie potrzebnie też wzięłam zestaw samochodowy, nie jest mi do niczego potrzebny. Moze ktos chętny?. Co do sprzątania i efektu jestem bardzo zadowolona,

Grzesiek

Z tego co widzę to bezsensu jest dodawać tu opinie mówiące o tej firmie w niekorzystny sposób ponieważ są one po jakimś czasie zazwyczaj gdy jest dużo łapek w góre usuwane przez administratora.I to ma być rzetelna strona chyba jakiś cyrk.Zobaczycie sami jeżeli wasza opinia będzie miała około 40 łapek w góre to znika.

Lidia
@Grzesiek

Możesz być pewien, że posty, które zostały usunięte, musiały jakoś naruszać regulamin serwisu GoWork. Zapoznaj się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin Nie ma zatem znaczenia, czy dany post przedstawiał Raypath International w korzystnym, czy też negatywnym świetle. Jeśli mamy już wyjaśnioną tę kwestie, to powiedz, czy firma ta prowadzi aktualnie rekrutację?

Iwona
@Grzesiek

Wiadomo kim są ludzie z Raypath i traktują ludzi.. Myślę pani Lidia też należy do tej grupy.

Patrycja

Daj sobie spokój i tak z lidią nie wygrasz ona jest chyba konsultantką z kredytem na głowie a wiadomo tonącący brzytwy się trzyma .Jesteś moderatorem ciekawe czego chyba swoich czterech liter.

MONA

(usunięte przez administratora)Oczywistym jest ze najbardziej sie oplaca wciagnac kogos do struktury i wcisnac mu az 3 zestawy za 9 tys zł. Olbrzymie obciążenie finansowe dla każdego. I dlatego to sie kręci bo ciągle nie brakuje osob ktore dają się (usunięte przez administratora)a pozniej same muszą robic to samo żeby nie utonac w wielotysiecznych dlugach. Aha no i zeby to zrobić trzeba założyć własną firmę bo raypath nie zatrudnia nikogo. Oni tylko sa sprzedawca towaru po zawyżonej cenie. Ogromna część bierze tez bank bo jest to aż 1600 bodajże prowizji dla banku od każdego kredytu. Raypath sam w sobie nie zatrudnia ludzi A tylko nimi manipuluje w taki sposób zeby ktos ponosząc całą odpowiedzialność swoja osoba i swoim majątkiem generowala zysk dla raypathu czyli tych wszystkich zamożnych z Poznania ktorzy to opowiadają o tym jak to wstyd byc biednym i ze ludzie na etatach to(usunięte przez administratora) (slyszalam osobiscie) na szkoleniach w hotelu gdzie odbywają się spotkania co 2 tyg. Sam hotel tez utrzymuje się glownie z tych spotkan, przyjeżdżają konsultanci w ilości 50-60 osob co dwa tygodnie na kilka dni i bach rachuneczek dla każdego za pobyt 600zł. Pomyślcie ludzie jak to dziala I jak sie was robi w balona...

Justyna
@Lidia

Firma działa i nadal się rozwija, zachęcam do współpracy. Produkty są super, nikt niczego nie wciska a jeśli chodzi o współpracę to firma należycie nagradza adekwatnie do osiąganych wyników ????????. Szczerze polecam

kamil

Jestem bardzo zadowolony z zestawu czyszczącego niektórych plam nawet chemia nie dawała rady usunąć A dzięki rekawicy białej usunelo plamy z kanapy. karetki że scian tapicerka wszystko super. stop chemii

@kamil

Witam, ja również używam zestawów i jestem mega zadowolona. Byłam konsultantka i mam więcej zestawów które mogę sprzedać taniej. Mam zestaw domowy, 2x zestaw samochodowy, 2x zestaw dziecięcy, zestaw kosmetyczny, 2x rękawica body GLOVE. Mój numer telefonu : +48 607 501 533 E-mail : atusia2@amorki.pl

She27

Moja koleżanka próbowała wciągnąć mnie do współpracy, pewnie sama nie była świadoma w czym bierze udział tzn piramidzie finansowej. Dopóki sama sprzedawała bardzo chwaliła cała firme( cudowni liderzy, super fury, wspaniałe wakacje) biedna była tak zaślepiona tym wszystkim na szczęście w porę się ocknęła i później opowiedziała czego tam ich uczyli na tych szkoleniach to sama byłam w szoku(usunięte przez administratora)

Malwina
@She27

(usunięte przez administratora) To jest zwyczajna piramida finansowa a produkt w niej jest tylko pozorny. W rzeczywistości chodzi o sprzedanie czyscikow których wyprodukowanie kosztuje kilka zł a sprzedanie ich za kilka tysięcy zł. Bank pobiera odpowiednią prowizję.(usunięte przez administratora)

Pracuje w Raypath od półtora roku.Podjecie dezycji o współpracy to moja najlepsza życiowa decyzja.Pracuje z wspaniałymi ludźmi I zarabiam mega pieniądze. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie finansowe .

Czy chce pracować

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Kuba

Super Super Super. Nie wyobrażam sobie życie teraz bez czyscikow.Mam kilka lat i moja cała rodzina .Klijenci są mega zadowoleni .Wracają po zakup biorą w prezentach dla rodzin. Polecam z czystym sercem. Wolę mieć Mercedesa do sprzątania niż Trababra w postaci siedzących szmat i opakowań z szkodliwą rakotwórcze chemią. No tak cena ? Za coś dobrego się placi ale warto .(usunięte przez administratora)

@Kuba

Witam, ja również używam zestawów i jestem mega zadowolona. Byłam konsultantka i mam więcej zestawów które mogę sprzedać taniej. Mam zestaw domowy, 2x zestaw samochodowy, 2x zestaw dziecięcy, 2 ręczniki te mniejsze, zestaw kosmetyczny, 2x rękawica body GLOVE. Mój numer telefonu : +48 607 501 533 E-mail : atusia2@amorki.pl

Rob70

Dzień dobry, widziałem zestaw akcji, rozważamy z żoną zakup, nie zaprzeczam, że działa. Działa bardzo dobrze, nie radzi sobie jedynie z kamieniem na kranach i starsze zacieki nie są doczyszczone plus nie wiem czy piekarnik nie powinien być jak nowy po takim czyszczeniu jak bym chciał. Brak chemii to niewątpliwa zaleta, ale czy nie uważacie, że cena poszybowała nieco w kosmos?

Były konsulta
@Rob70

Sprzedam zestaw bardzo tanio pisać na e-maila smokmaly@o2.pl

@Rob70

Polecam przeczytaj moja opinie o do ceny dałam.porownanie.. Racja z kamienie problem ale konsultant Rsupath sobie radzi i doradza jak usunąć. Piekarnik zawsze też problem . Że starego nie zrobimy nowego .

Natalia

Mam również do sprzedania zestawy. Odsprzedam taniej. Mam zestaw domowy, 2x zestaw samochodowy, 2x zestaw dziecięcy, 2 ręczniki te mniejsze, zestaw kosmetyczny, 2x rękawica body GLOVE. Również byłam konsultantka ale wyjechałam za granice.

Natalia

W razie gdyby nr tel został usunięty przed administratora daje jeszcze e-mail (usunięte przez administratora)

żurawina
@Natalia

chętnie kupię szmatkę do mycia podlogi jaka cena?

@żurawina

Sprzedaje niestety tylko zestawami

@żurawina

Jaka Ciebie interesuje? Tzn. Do podłogi?

Były konsultant

Sprzedam nowy zestaw tanio. W firmie mi się nie powiodło i zestawy leżą w domu, chce się ich jak najszybciej pozbyć. Nr tel (usunięte przez administratora)

Edyt

Aktualne? Odkupie

@Edyt

Aktualne pisz na email marekleks@o2.pl

@Były konsultant

Ludzie ogarnijcie się! Cudowne szmatki, uwielbiam szmatki no śmiechu warte. Kupicie szmatki za 5 zł i też umyjecie bez chemii, żeby umyć tłuszcz z patelni musi być trochę chociażby płynu a nie pultać się samą wodą. Przepłacacie 1000 procent po to aby liderzy chwalili się ile na was zarobili i jakimi jeżdżą samochodami i gdzie byli na wakacjach. Żałuję bo zostały mi raty do płacenia więc jak nie chcecie zostać jak ja to nie kupować cudownych szmateksów. Pozdrawiam

Kiti
@Marek

Prawda

Alina
@Marek

Używam od 2006 roku zawsze dbam żeby były czyste i wysuszone , jedyne co używam to szare mydło ja polecam Miałam chore ręce i to był powód że kupiłam naprawdę polecam warunek to koniecznie na mokro chociaż jedną i na sucho i gorąco polecam Zestaw do okien Po tylu latach chyba mi się oplacalo

Były konsultant

Sprzedam nowy zestaw tanio. W firmie mi się nie powiodło i zestawy leżą w domu, chce się ich jak najszybciej pozbyć.(usunięte przez administratora)

slawomir_1969@wp.pl

Co wchodzi w skład zestawu i jaka cena ?. odpowiedź na slawomir_1969@wp.pl

Zestaw na wejście do 5600zl.

Warto?

Polecam!!!

Basia

A ja kupiłam w tamtym tygodniu, troche przerazona ale jak okna umyłam to byłam bardzo zaskoczona pozytywnie. Produkt fantastyczny!

Rafał

Czy polecacie współpracę z firmą Raypath International? Jestem ciekaw opinii klientów jak i pracowników.

konsultant
@Rafał

Praca z firmą - rewelacja, jesteś panem u siebie tu nikt Cie nie zmusza do niczego. 2 godziny w tygodniu tak jak chcesz z kim chcesz . A klienci zadowoleni bo to sa Twoi klienci, klienci z poleceń,. Ostatnio byłem u p. Mirki która była z polecenia sasiadki - kazda wybrała sobie to co chciała nie ma wciskania i przekonywania, bo produkt jest rewelacyjny. Polecam

Zestaw samochodowy dostałem od zony na urodziny - polecam, jezdze z nim na myjnie dotykową Fajna rzecz ! Zona ma inne sciereczki i z tego co widzę zadowolana, kominek dawno nie był tak czysty

Basia

Wspólpraca z firma rewelacja - Praca dla PRACOWITYCH a Nie dla leni .

Marcelina

Mam do sprzedania nowy, nieużywany zestaw Raypath. Podstawowy + samochodówka + ręcznik. Gdyby był ktoś chętny proszę o kontakt marcelina@ringanapolska.pl. Podeślę zdjęcia.

Pawel
@Marcelina

Czy aktualne? Jaka cena?

Aga
@Pawel

Zainteresowany jeszcze kupnem ?

Szmatki Polecam - Rewelacja !!!!!

Takie przepychaniki a tu chodzi o opinie . Ja kupiłam i jestem zadowolona a Ty Naiwni pewnie nawet nie wiesz o co chodzi a zabierasz głos. Jeśli masz i nie jestes zadowolony przekaz to w kulturalny sposób a nie zachowujesz sie jak gbur i prosta. Miłego dnia

Naiwni

A macie tez garnki w sprzedazy bo chcialem cos ugotowac i nie wkladac nic do garnka .ILE placa za tskie oponie.Jesli ktos bardziej to przesfietlał to takue same materialy uzywane sa miedzy innymi w firmid karcher.

Zostaw merytoryczną opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Raypath International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raypath International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raypath International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raypath International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raypath International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raypath International Sp. z o.o.