Opinie o Maspex Wadowice w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Maspex Wadowice. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Maspex Wadowice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maspex Wadowice w Katowice

Jolanda

Kadra zarządzająca w "małpexie" - dramat.przerost formy nad treścią dosłownie..pracowałam tam 8 lat..jak pamiętam?czas stresów,mobbingu,nie ma rzeczy niemożliwych,"masz to zrobić"..jestem tylko pracownikiem,trybikiem,nie człowiekiem..zero szacunku..po pracy obrabiasz dziennie 30 mail, w tym połowa analiza i przeróżne wymyślne,bezsensowne tabelki, które przeważnie były wymysłem "ambitnych" przełożonych..nikt potem o tych tabelkach nie pamiętał i do niczego nie służyły.dyrektorka z sieci E. i A. ...jedna i druga..o zgrozo!nigdy więcej tych kobiet na drodze..fałszywe do granic możliwości..wszyscy poniżej ich szczebla to plebs..pensja - jałmużna.premia co kwartał - znikomy dodatek do jałmużny..szczerze pracodawca nie zasługuje na nawet jedną gwiazdkę.

Związek Zawodowy

Witam i zachęcam do przystąpienia do Związku Zawodowego NSZZ Solidarność!! Kontakt:t.cichon@solidarnosckatowice.pl

koega

(usunięte przez administratora)nareszcie wyautowany z Maspexu-dyrektorem się bywa ,człowiekiem się jest ,a ten facet dyrektorem już bywał,a człowiekiem nie jest

kluk

witam kolegów z maspexu,ciekawy jestem czy ten '' mały zakompeksiały człowieczek'' (usunięte przez administratora) .trochę spasował- u nas w tradisie mieliśmy niezły ubaw z czytanych postów na temat tego pana

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Maspex Wadowice spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
maja

umowa o pracę - każdy pracownik taką otrzymuje na czas określony, nawet administracja... mało kto pisze o pozapłacowych aspektach, jak szkolenia czy praca z trenerami i kierownikiem; dobre wdrożenie, ja polecam

makaron

praca dobra ,wiadomo jak w kazdej korporacji zapieprz i pranie dyni tylko gdyby nie facet dyrektor (usunięte przez administratora) - to o"k

andrzej

pracowałem kiedyś pod tym dyr.,teraz doginam w konkurencji i robię wszystko żeby towar maspexu /kanał suchy/był na gorszych półkach , u wielu to mi się udało i jestem z tego b.zadowolony- trzeba tępić (usunięte przez administratora)

druchna

popieram anię ,takiego człowieka już więcej nie chcę więcej spotkać na swojej drodze

Strasznie antypatyczna osoba, nie nadająca się do życia, a tymbardziej do pracy. Tacy ludzie nie mają prawa zajmować takich stanowisk ....

nati

Brawo!!!!!!! Mamy demokrację i wolność słowa.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Maspex Wadowice - Katowice

• Jak się pracuje w Maspex Wadowice?

Zobacz opinie na temat firmy Maspex Wadowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maspex Wadowice?

Maspex Wadowice