maspex wadowice

Katowice

Opinie o maspex wadowice

nati 2011-09-23 16:39:48
Brawo!!!!!!! Mamy demokrację i wolność słowa.( usunięte przez administratora )
Ania 2011-10-06 12:31:58
Strasznie antypatyczna osoba, nie nadająca się do życia, a tymbardziej do pracy. Tacy ludzie nie mają prawa zajmować takich stanowisk ....
druchna 2012-02-20 17:06:38
popieram anię ,takiego człowieka już więcej nie chcę więcej spotkać na swojej drodze
andrzej 2012-03-30 14:56:24
pracowałem kiedyś pod tym dyr.,teraz doginam w konkurencji i robię wszystko żeby towar maspexu /kanał suchy/był na gorszych półkach , u wielu to mi się udało i jestem z tego b.zadowolony- trzeba tępić (usunięte przez administratora)
makaron 2013-06-18 23:10:04
praca dobra ,wiadomo jak w kazdej korporacji zapieprz i pranie dyni tylko gdyby nie facet dyrektor (usunięte przez administratora) - to o"k
maja 2013-06-19 15:16:55
umowa o pracę - każdy pracownik taką otrzymuje na czas określony, nawet administracja... mało kto pisze o pozapłacowych aspektach, jak szkolenia czy praca z trenerami i kierownikiem; dobre wdrożenie, ja polecam
kluk 2013-07-13 16:52:32
witam kolegów z maspexu,ciekawy jestem czy ten '' mały zakompeksiały człowieczek'' (usunięte przez administratora) .trochę spasował- u nas w tradisie mieliśmy niezły ubaw z czytanych postów na temat tego pana
koega 2014-09-05 18:53:14
(usunięte przez administratora)nareszcie wyautowany z Maspexu-dyrektorem się bywa ,człowiekiem się jest ,a ten facet dyrektorem już bywał,a człowiekiem nie jest
Związek Zawodowy 2014-11-05 12:16:21
Witam i zachęcam do przystąpienia do Związku Zawodowego NSZZ Solidarność!!
Kontakt:t.cichon@solidarnosckatowice.pl
Jolanda 2015-01-17 23:52:09
Kadra zarządzająca w "małpexie" - dramat.przerost formy nad treścią dosłownie..pracowałam tam 8 lat..jak pamiętam?czas stresów,mobbingu,nie ma rzeczy niemożliwych,"masz to zrobić"..jestem tylko pracownikiem,trybikiem,nie człowiekiem..zero szacunku..po pracy obrabiasz dziennie 30 mail, w tym połowa analiza i przeróżne wymyślne,bezsensowne tabelki, które przeważnie były wymysłem "ambitnych" przełożonych..nikt potem o tych tabelkach nie pamiętał i do niczego nie służyły.dyrektorka z sieci E. i A. ...jedna i druga..o zgrozo!nigdy więcej tych kobiet na drodze..fałszywe do granic możliwości..wszyscy poniżej ich szczebla to plebs..pensja - jałmużna.premia co kwartał - znikomy dodatek do jałmużny..szczerze pracodawca nie zasługuje na nawet jedną gwiazdkę.
ja 2016-02-22 00:08:03
co za bełkot... żal
gość 2016-05-13 12:44:05
jakie sa realne pensje netto dla ph
Jest szansa zarabiać powyżej 2500 zł/netto
edrf 2016-06-26 12:45:02
widze ze na praktyki w dziale ksiegowosci i prawnym szujali jakis czas temu..ktos na takim stazu u nich byl moze? i napisze cos na ten temat? jakie obowiazki
Zostaw swoją opinię o maspex wadowice - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie maspex wadowice